|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še so dobri ljudje
21.2.2009 22:10:29   
amaya
Meni se pa je pred tednom dni zgodila ena taka zanimiva in skoraj (za današnji čas) neverjetna dogodivščina, da jo moram delit z vami.
Po zelo hitrem nakupu najnujnešega, sem stala pred blagajno, ki valda se ni premaknila niti za cm. Z malim v vozičku in košaro nabito polno, se drenjam malo levo malo desno, ko tamali začne jokat, kot bi ga kdo fanj udaril. Opazim, da si je malo ranil ustnico s kruhom in ga začnem tolažit. Dam flaško, nič...on joka kot še nikoli. Valda zaspan, utrujen, sit vsega tega čakanja...Ljudje gledajo, jaz si pa mislim svoje...me že prime, da bi vse zabrisala na tla in šla ven. Mater tudi blagajničarke so slišale, pa bi lahko katera eno poklicala, da odpre še eno blagajno.  Malega držim v rokah in ga tolažim...naj povem,da sem v 6 mesecu in mala žaba ima skoraj leto in ni ravno lahek...on pa tuli kot za stavo in ga ne morem umirit. 4 blagajne od mene zapazim žensko, ki mi maha naj pridem do nje...štekam, da bi me rada spustila naprej. grem do nje, tam se pa začne spuščanje do same blagajne (edina, ki me ni spustila je bila učiteljica, ki jo poznam na videz-si lahko misliš user posted image ). Gospod, ki je bil za mano mi fila robo na tekoči pult. Mimo pa pride ena gospa in vse opazi ter se ponudi, da mi fila vrečke. Tačas mirim malega, ki še vedno tuli. Tako sem bila iz sebe zaradi take dobrote, ki se je odvijala okoli mene, da sem se skoraj zjokala...ta gospa mi je potem še robo skoraj do avta nesla...po mojem bi me še domov peljala, če ne bi imela s kom it....

...no zaključek: ŠE SO DOBRI LJUDJE....IN HVALA VSEM


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:12:23   
Anonimen
A ni to nekje normalno obnasanje...ki smo ga povecini tudi pozabili...nekje.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:14:04   
amaya
ja na žalost so ga res nekateri pozabili...no jaz še spadam med tiste, ki vedno skačem na vse strani če že lahko

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:15:09   
Anonimen
ki vedno skačem na vse strani


Zdaj se moras malo umirit.
Ipak si v sestem mesecu user posted image .

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:18:05   
Freycha
full lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..... je pa res, da je dandanes nažalost to že redkostuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:21:42   
Vrtnica79
Lepouser posted image


meni je tudi ko sem bila user posted image  na ulici ena gospodična želela pomagati nesti vrečke ( sem bila ful nabasana). Ampak sem bila že tik pred domom......



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:28:14   
sanja nk.
lepo user posted image
to je res tega je danes zelo malo...ker ljudje gledamo user posted image , gledajouser posted image samo nase...verjetno je kriv zato, tempo življenja

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:32:14   
Anonimen
O, sanja nk., kako je pa kaj cez luzo s tem?

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:34:32   
sanja nk.
kako lužo pa mič 2 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:34:56   
Anonimen
Ja cez luzo, v Ameriki.

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:35:26   
amaya
a ti tam jadraš?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:35:34   
Blueeyes
res lepo... škoda da je takih ljudi premalo... pa ne samo da bi se do nosečnic tako vedli, tudi drugače... pred parimi leti je blo to čist drgač... upam da bo to zgodbo oz tvoje dogajanje prebralo čim več ljudi in se malo zamislilo nad sabo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:36:26   
sanja nk.
hmmm no bila sem samo 14 dni , pa ti povem..da samo hitenje in res ...čisto drug svet ...tam ti bodo namesto pomagali ..ukradli...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 22:37:21   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

res lepo... škoda da je takih ljudi premalo... pa ne samo da bi se do nosečnic tako vedli, tudi drugače... pred parimi leti je blo to čist drgač... upam da bo to zgodbo oz tvoje dogajanje prebralo čim več ljudi in se malo zamislilo nad sabo


ma sej ne verjamem, da so opazili, da sem noseča, ker sem imela čez jakno...ko sem pa pri blagajni slekla jakno, so postali še bolj prijazni...lepo no....


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 23:05:32   
timoteja
Super, sem res vesela, da smo si ljudje še pripravljeni pomagati, in biti malo prijazni.Super

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 23:14:42   
malecka
user posted image user posted image za dobre ljudi...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: še so dobri ljudje
21.2.2009 23:18:36   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

full lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..... je pa res, da je dandanes nažalost to že redkostuser posted image


Enako.

Res fuuuul lepo. Bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 8:37:17   
caillou
A ni to nekje normalno obnasanje..


Se strinjam, to je zame nekaj normalnega. Žal, pa ena velika abnormala za večino.

Lepa in zelo dobrodošla izkušnja, kajne?


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 10:41:03   
CatJa
Lepo, ja.

Jaz sem lani imela ravno kontra izkušnjo. Natanko tri dni pred porodom nabiram v trgovini zelenjavo, ko ena starejša gospa z vozičkom veselo rine vame. In ko kar ni nehala, ji rečem, no, no, a me boste kar podrli? Ženska pa vsa užaljena, ker se je ona meni zaletavala v trebuh user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 11:52:47   
mateyka
naša tamala je čvekica in ogovarja ljudi, ko greva mimo. eni se ustavijo in poklepetajo z njo, eni se nasmejejo, eni so pa kot da bi jih mrkobni oblak tako zaslepil, da je kot da je ne vidijo, ko jim lepo čeblja "živijo". kaj češ, taki časi so in vse bolj smo odtujeni. me pa veseli zate, res user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 11:56:18   
Anonimen
naša tamala je čvekica in ogovarja ljudi, ko greva mimo. eni se ustavijo in poklepetajo z njo


Nasa je podobna, vcasih.
Pred casom se je ustavila pred neko trgovino, kjer je en stric prodajal ovcke iz gline. In ji je eno dal, ces, da ze dolgo ni videl tako lusne puncke. Tko da ja...hitro se nekomu polepsa dan :).

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
22.2.2009 13:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 16:51:22   
smrka
To je pa ful lepo blo za prebrat. IN lepo od vseh ki so ti pomagali. Mislim da bi v podobni situaciji tudi sama tako ravnala... ce je otrocek vmiesan potem storim kar koli ce je v moji moci.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 19:38:39   
Lianna
Tudi mene je v sredo spustila ena prijazna gospa. Sem imela samo pijačo in točno pripravljen denar. Je sama ponudila da grem naprej. Seveda sem se lepo zahvalila, ker se mi je kar mudilo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: še so dobri ljudje
22.2.2009 20:03:01   
marjetica23
u to je blo pa lepo za prebratuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!