|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi carski, vsi carski?
21.2.2009 20:50:36   
matcar
Ni problema. Lahko pa še vedno kako rečemo,če si za.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu helenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prvi carski, vsi carski?
21.2.2009 20:51:56   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

So pa tudi primeri,ko so po dveh CR rodile naravno. Tako,da ni rečeno nič. Odvisno,kako poteka sama nosečnost.


to pa še nisem slišalauser posted image ker mi je men moja G. rekla da bom imela drugega z CR, in tako če bom imela še tretjega bom imela avtomacko CRuser posted image , no ja oni naj bi že vedeli G.



Meni v drugi nosečnosti nobeden ni reko,da moram z CR rodit,zato sem tudi štartala naravno.


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 10:35:19   
helenčy
živijo matcar, kako je kaj?   zanima me ali si prvič imela carski? 


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 11:46:37   
Sulfinija
Moja sorodnica prvič carski rez,drugič naravni porod in tretjič carski rez.

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu helenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 12:51:18   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: helenčy

živijo matcar, kako je kaj?   zanima me ali si prvič imela carski? 




Jaz sem vredu,edino trebuh mam celi napeti. Prvič sem tudi imela CR,po zapletih,ko sem rojevala naravno. Mi je hčera sedela in je prišlo do izpada popkovine.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu helenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 19:02:01   
josephine27
jaz poznam dve k sta imeli prvič carski drugič pa sta rodili po naravni poti. sem pa v porodnišnici srečala mamico k je imela prvi carski zaradi lege drugič k je bil otrok v pravi legi pa so sprva poskusili po naravni poti samo ni šlo in so ji spet naredili carski. ker baje če imaš enkrat carski ti potem ne morejo več dat umetnih popadkov ( ona pa je v bolnici s popadki čakala dva dni pa se je vse prepočasi odvijalo, pospešit pa niso mogli).jaz sem tudi v prvo s carskim kaj bo v drugo pa sporočim čez par let user posted image če bo vse po sreči.

_____________________________



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 19:15:10   
matcar
To pa mi je čudno.Ker so meni drugič dali pri naravnem porodu umetne kapalne,samo jih niso smeli dat na max. Problem pri meni je bil,ker se nisem odprla,user posted image  pa se je že pokakal noter v plodovnico. Zato so mi morali takoj CR naredit.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
22.2.2009 19:18:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 20:33:50   
matcar
Kaj so ti potem CR mogli naredit,ne?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: prvi carski, vsi carski?
22.2.2009 22:14:52   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

V kateri P pa si rodila? Jaz bi to tudi rada imela,pa ne vem,če to delajo v Mb-ju.


matcar - kolikor vem si ti v mb....

Jaz sem prvič imela urgentni cr...., sedaj lani pa spet cr....imela sem sicer dogovorjenega....ampak je vsaj v mb tako.....   da tudi če je bil prvič cr....greš probat naravno...če seveda želiš.....če ne ...te vodijo za induciran cr..in dobiš datum tam nekje za 38 bolj 39teden  nosečnosti.. 
Je pa odvisno zakaj je bil prvič cr...če je nek razlog..kot je medenična vstava al kaj podobnega...ni problema it probat naravno...., če pa so problemi pri ženski(preozka medenica, neodpiranje)..je pa to ponavadi eden od znakov, da tudi drugič ne bo šlo naravno....
Ko sem bila po 6 tednih na pregledu ...mi je gin. dejal, da sedaj drugače kot s cr ne bom več rodila.....  Je prevelik riziko .....lahko poči maternica, stena kjer je bil rez je dosti tanjša kot drugače....

Glede spinalne oz. lokalne anastezije..... v mb se lahko dogovoriš, da želiš spinalno....

Tudi sama sem tako želela, ampak sem se pred tem pogovorila o tem malo bolj konkretno z eno ginekologinjo.... Stvar je taka.....mi je rekla, da če si človek, ki želiš v vsakem trenutku vedeti kaj se dogaja s tabo...kaj ti v tistem trenutku delajo,... in imeti vse pod kontrolo......potem ja...drugače ne....
Poleg tega, če je bil že 1 cr...je drugača kot prvič..... že imaš brazgotino na maternici in ni nujno da user posted image  gre lepo ven... dejansko to vse čutiš....edino ne boli...., pol ti morajo tiste stare zarastline ven pošobat....., čutiš pivnanje z gobicami, šivanje, .....   Jaz sem pol ugotovila, da to ni zame...tiste,ki so šle prvič so bile zadovoljne, tiste drugič in več...niti ne, ker je res drugače....    Je med mariborčankami vsaj ena, ki lahko to potrdiuser posted image


Če te zanima kaj več me vprašaj na zs

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: prvi carski, vsi carski?
23.2.2009 7:43:33   
matcar
Gold fish,sem ti poslala ZS!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: prvi carski, vsi carski?
23.2.2009 7:44:09   
matcar
Dobro jutro!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Zavarovanje- adriatic ali vzajemna?
Admin

Dodatno zdravstveno zavarovanje- Adriatic ali Vzajemna?

Adriatic (36%)

Vzajemna (39%)

drugo (25%)


Število vseh glasov: 203

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!