|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 21:51:31   
vesela veselka
mene pa zanima kako hranite svoje novorojenčke - izključno z lastnim mlekom, izključno z umetnim (katerim???) ali kombinacijo? Dojite ali po flaški?

Zanimajo me vaše izkušnje.

Meni zmanjka mojega mleka, pa ji moram dodati Aptamil. Ne vem, ali je kvaliteten (tega je dobivala tudi v bolnici),
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 21:59:34   
AnciM
Verjetno tista, kateri otrok lepo napreduje, doji. Tisti, ki pa dojenje, iz katerega koli razlog, ni steklo pa dodaja. Odločitev vsake posameznice. 

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 22:02:44   
Dream
Mojega mleka je bolj za vzorec in že od začetka dodajam. Smo na Aptamilu in nimam pripomb. Sprva smo imeli Novalac, pa mu ni ustrezal.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 22:27:24   
vrtnica123
Midve sva že od vsega začetka na dodatku- že iz bolnice. To je trajalo 2 meseca potem sva pa pristali na flaški- in tamali prav nič ne manjka-lepo je pridobila na teži, lepo napreduje- tako da se ti prav nič ne sekiraj tudi če ti zmanjka mleka- prav tako bo tvoj otrok zrastu v korenjakauser posted image  pa čeprav na AM.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 22:29:43   
benika
Moja dva sta zrasla izključno na umetnem mleku, ker moje mleko ni priteklo. Pri prvem smo imeli Aptamil, pri drugem pa Milumil.

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 22:33:30   
vrtnica123
Jst osebo mislim da je včasih celo boljš da ga hraniš  otroka z AM kot pa z materinim- tu mislim predvsem mamice katere začnejo po porodu nazaj intenzivo KADITI in mislijo da ne morejo otroku škoditi- saj tudi nikotin prehaja na ta način v mleko- ampak nekatere se tega niti ne zavedajo na žalostuser posted image .

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 22:53:27   
Mišni
Moj je bil v celoti na mešanici Atmail - Aptamil Comfort, ker ga je sam Aptamil zaprl.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: materino mleko ali Aptamil
18.2.2009 22:58:31   
Anonimen
Pri meni sta obe nedojeni,razen prvi mesec,pri drugi se to ne.Sem bila tudi na zacetku zalostna,seveda bi rada dojila,a ce ne gre,ne gre.
Napreduje super,tako da nikar ne razmisljaj kako je AM nek "pofelj".

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: materino mleko ali Aptamil
19.2.2009 4:00:40   
ANIME
ker sta dvojčka sem od vsega začetka dodajala (vedno sem za 2 obroka dnevno obema dala Aptamil - ko sta jedla 8 obrokov, sem jima za 6 dala svojega (pač pojedla toliko manj na obrok) zdaj pojesta 5-6 obrokov ampak toliko več, da se je spet izšlo z dvema dodatkoma na dan) in sta zelo lepo napredovala. Edino kar sem naredila napako, da sem menjala naš Aptamil - pa Mullerjevega - pa spet našega. Zdaj smo na "našem".

Zdaj pri 4,5 mesecih sem začela moje mlekarne ustavljat, ker enostavno časovno ne dohajam več - čez dan sta več zbujena, hočeta mojo pozornost, moje joške pa ne morejo večno čakat na praznenje in skoraj vsakič mi jih raznese predno jih spraznim (še posebej zjutraj). Nočno črpanje je bilo sploh muka in to imam že nekaj časa ukinjeno.

Tako da nič se sekirat, zrasel bo tako ali drugače. Važno je samo, da se ne obremenjuješ in uživaš z otrokom. Jaz pravim: toliko jih je zraslo na AM in koliko jih še bo ... pač našadva sta samo dva od mnogih. Pomagala sem kolikor sem lahko, raztrgala pa se ne bom.


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: materino mleko ali Aptamil
19.2.2009 8:29:56   
timoteja
Mi smo kombinirali dojenje z Aptamilom, je deklici zelo odgovarjal, tako da smo bili zadovoljni.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: materino mleko ali Aptamil
19.2.2009 9:04:49   
sxy
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

Edino kar sem naredila napako, da sem menjala naš Aptamil - pa Mullerjevega - pa spet našega. Zdaj smo na "našem".


Zakaj se ti zdi da bi bilo to narobe???
Ker mi tudi kupimo včasih našega, všasih mullerjevega. A je kateri slabši, ali bolj zapira, ali je premalo hranljiv???

< Sporočilo je popravil sxy -- 19.2.2009 9:05:28 >


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!