|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preživnina
27.1.2009 11:35:02   
LERO
Zanima me, kako ukiniti preživnino, urejeno preko sodišča. A je treba poslati na sodišče kakšen dopis? Ali zadostuje le sprememba na CSD?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preživnina
27.1.2009 11:41:03   
smesko
Jaz ti ne znam odgovorit, me pa zanima, kako si urediš preživnino? A se splača sploh biti samohranilka?

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preživnina
27.1.2009 11:43:00   
Anonimen
Lažna samohranilka se ti ne splača ne,ker te prej ali slej dobijo.

(odgovor članu smesko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preživnina
27.1.2009 11:46:12   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Zanima me, kako ukiniti preživnino, urejeno preko sodišča. A je treba poslati na sodišče kakšen dopis? Ali zadostuje le sprememba na CSD?


greš na csd, poveš stanje in ti ukinejo, hkrati pa lahko še vložiš novo vlogo za otroški dodatek. na sodišče pa ni treba posebej hodit, ker javi csd.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preživnina
27.1.2009 11:54:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Zanima me, kako ukiniti preživnino, urejeno preko sodišča. A je treba poslati na sodišče kakšen dopis? Ali zadostuje le sprememba na CSD?
na sodišče moraš poslat predlog za ukinitev preživnine in plačat takso prek položnice.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preživnina
27.1.2009 11:55:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Zanima me, kako ukiniti preživnino, urejeno preko sodišča. A je treba poslati na sodišče kakšen dopis? Ali zadostuje le sprememba na CSD?


greš na csd, poveš stanje in ti ukinejo, hkrati pa lahko še vložiš novo vlogo za otroški dodatek. na sodišče pa ni treba posebej hodit, ker javi csd.
jaz sem morala poslat na sodišče predlog-ni bilo dovolj,da sem bila na CSD

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preživnina
27.1.2009 15:45:44   
LERO
Hvala.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Gosta hrana
the laura

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane

4 mesec (41%)

5 mesec (21%)

6 mesec (30%)

drugo (8%)


Število vseh glasov: 549

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!