|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 18:56:41   
Dali*
Recimo en primer enega porodnega načrta mamice, ki je že rodila...da sprožim mal debato in da vidimo naša, vaša mnenja...
 
 
MED POPADKI:
-   NE želim klistirja,
-   NE želim britja,
-   želim poslušati svojo glasbo,
-   želim nekoliko zatemnjen prostor,
-   NE želim rutinske vstavitve IV kanala, pač pa naknadno vstavitev v primeru potrebe po aplikaciji zdravil,
-   NE želim vaginalnih pregledov med popadki,
-   NE želim amniotomije, razen če ni nujno potrebna (samo v ogroženosti otroka).

POSPEŠITEV PORODA: Preden se pospeši porod ali sproži z oksitocinom, prostagladinom ali drugimi postopki, želim najprej poskusiti porod pospešiti z naravnimi metodami (hoja, menjava položaja…).

LAJŠANJE BOLEČIN: NE želim, da mi ponujate sredstev za lajšanje bolečin, razen če to izrecno zahtevam.

CARSKI REZ: Želim roditi vaginalno in se izogniti CR, razen če je nujno potreben.

EPIZIOTOMIJA: NE želim epiziotopije, razen če je nujno potrebna.

POROD:
-   Želim sama izbrati položaj v katerem bom rodila.
-   Pri porodu NE želim študentov in nepotrebnega osebja,
-   NE želim pritiska na fundus, razen v primeru ogroženosti otroka,
-   sredstva za pospeševanje izločanja posteljice in krčenje maternice: aplikacija šele po 60 minutah, če se posteljica sama ne bo spontano porodila oz. ob oceni visokega tveganja zapletov.


TAKOJ PO PORODU:
-   tretma novorojenčka: če novorojenček ni ogrožen, ga želim takoj po poroditvi dobiti na trebuh in h prsim, kjer naj ostane dokler se ne porodi tudi posteljica in ne preneha utripati popkovnica – vse do prereza. Apgar in osnovna oskrba nosne ter ustne votline naj se izvaja kar na trebuhu, verniksa ni treba odstranjevati,
nočem, da otroku dajete vitamin K in kapljice v oči,
-   želim, da partner prereže popkovnico, vendar šele, ko je porojena tudi posteljica.
-   spontana poroditev posteljice; nočem sunkovitega vlečenja, cukanja popkovnice, raje masaža prsi in trebuha ter stimulacija poroditve posteljice z dojenjem

MED BIVANJEM V PORODNIŠNICI: 
-   Želim, da je moj otrok stalno ob meni (želim neprekinjen stik in sobivaje z otrokom), razen v primeru nujne medicinske pomoči.
-   Želim biti prisotna pri vseh pregledih otroka, med pregledom ga želim držati v naročju.
-   Informacije o porodu lahko dajete samo mojemu partnerju.


DOJENJE: 
-   Nameravam polno dojiti in želim začeti takoj po porodu.
-   Ne želim, da se otrok hrani po steklenički, če zaradi otrokovega zdravja to ni nujno potrebno.





< Sporočilo je popravil Dali* -- 28.1.2009 18:57:54 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 18:57:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bo katera od vas napisala porodni načrt?
Ne,a ti ga boš?


Če se bom prej dogovorila z babico, da pride ko jo pokličem ji bom že prej vse povedala. Sem brala, da jih punce kar pišejo...na enem drugem forumu...sam men je to tko mal...

Kaj menite glede klistirja?
uf...
prvič ga nisem dobila,ker bi baje šlo prehitro...
zdaj bomo pa vidli,če bo trebauser posted image user posted image če par dni prej ne bom šla na wc,bom ziher rekla,da naj mi ga dajouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 18:58:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bo katera od vas napisala porodni načrt?
Ne,a ti ga boš?


Če se bom prej dogovorila z babico, da pride ko jo pokličem ji bom že prej vse povedala. Sem brala, da jih punce kar pišejo...na enem drugem forumu...sam men je to tko mal...

Kaj menite glede klistirja?


Ne bom pisala, itak se vse sproti zmeniš.
Klistir je pa super. Sploh med popadki. user posted image
user posted image user posted image a čakaš kaj bo prej ven priletelo?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 18:59:42   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bo katera od vas napisala porodni načrt?
Ne,a ti ga boš?


Če se bom prej dogovorila z babico, da pride ko jo pokličem ji bom že prej vse povedala. Sem brala, da jih punce kar pišejo...na enem drugem forumu...sam men je to tko mal...

Kaj menite glede klistirja?


Ne bom pisala, itak se vse sproti zmeniš.
Klistir je pa super. Sploh med popadki. user posted image
user posted image user posted image a čakaš kaj bo prej ven priletelo?user posted image user posted image


jst tud menim, da je fajn klistir, če je čas...si najbrž potem bolj sproščen, ko ti začne dol pritiskat, pa se ti zdi, da bo šlo od povsod vse ven....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:00:43   
spps
men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:02:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bo katera od vas napisala porodni načrt?
Ne,a ti ga boš?


Če se bom prej dogovorila z babico, da pride ko jo pokličem ji bom že prej vse povedala. Sem brala, da jih punce kar pišejo...na enem drugem forumu...sam men je to tko mal...

Kaj menite glede klistirja?


Ne bom pisala, itak se vse sproti zmeniš.
Klistir je pa super. Sploh med popadki. user posted image
user posted image user posted image a čakaš kaj bo prej ven priletelo?user posted image user posted image


jst tud menim, da je fajn klistir, če je čas...si najbrž potem bolj sproščen, ko ti začne dol pritiskat, pa se ti zdi, da bo šlo od povsod vse ven....
pa tud lažje se beba porodi,ni sam bistvo ,da ti ne bi ušlouser posted image

men je babica govorila,da naj pritiskam,kot ,da grem lulat in kakat in sem res mislila,da zna bit kaj od tega-občutek je že takuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:02:34   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:03:36   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bo katera od vas napisala porodni načrt?
Ne,a ti ga boš?


Če se bom prej dogovorila z babico, da pride ko jo pokličem ji bom že prej vse povedala. Sem brala, da jih punce kar pišejo...na enem drugem forumu...sam men je to tko mal...

Kaj menite glede klistirja?


Ne bom pisala, itak se vse sproti zmeniš.
Klistir je pa super. Sploh med popadki. user posted image
user posted image user posted image a čakaš kaj bo prej ven priletelo?user posted image user posted image


jst tud menim, da je fajn klistir, če je čas...si najbrž potem bolj sproščen, ko ti začne dol pritiskat, pa se ti zdi, da bo šlo od povsod vse ven....
pa tud lažje se beba porodi,ni sam bistvo ,da ti ne bi ušlouser posted image

men je babica govorila,da naj pritiskam,kot ,da grem lulat in kakat in sem res mislila,da zna bit kaj od tega-občutek je že takuser posted image user posted image


ja, sej zato...naj ga kr naredijo...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:03:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bo katera od vas napisala porodni načrt?
Ne,a ti ga boš?


Če se bom prej dogovorila z babico, da pride ko jo pokličem ji bom že prej vse povedala. Sem brala, da jih punce kar pišejo...na enem drugem forumu...sam men je to tko mal...

Kaj menite glede klistirja?


Ne bom pisala, itak se vse sproti zmeniš.
Klistir je pa super. Sploh med popadki. user posted image
user posted image user posted image a čakaš kaj bo prej ven priletelo?user posted image user posted image


Ne to, sam predstavli si, da sediš na školjki, zraven te popadki mečejo, vzadi ven teče... user posted image  Uh, ne smem preveč opisovat tega, da se kira ne bo ustrašila. Ni tako grozno, no. Fajn je, ker se spucaš. Se pol bolj lahko počutiš.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:04:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...

mislim,da je dost lažje će pustiš,da te babica usmerja,da si ne tuhtaš v glavi to moram tak,ono tak...se prepustiš toku in sodeluješ z osebjemuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:04:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:05:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:05:47   
yania
KOŠ za plenice ja jaz ga imam še od tamale, kako bo v uporabi še ne vem, vem pa da so kasete hučičevo drage bile takrat...ne vem če za ta Sangenic, rumeni, sploh še delajo vrečke user posted image

ZIBKA, KOŠEK jaz ga dobim od user posted image  sorodnikov...gre z roda v rod...ne vem, mislim da je košek, bo kar v dnevni sobi, če bo user posted image  tu ajal, da ne bo sam v sobici, tam bom imela pa še posteljico....

ODLOČBA, no Pocka saj sem ti tudi jaz pisala na zs, tudi jaz še nisem dobila tega, jo pa vsako leto nekje sredi januarja...ne vem kaj mečkajo, očitno je gužva na Lj.občini,,,,
Najaa iz kje pa si ti? Ti praviš da si jo že dobila, a ne....no upam da ste zadovoljni s plačilnim razredom...jaz tudi ne vem kako bo letos, ko ima moj že eno leto S.p.....upam da kaj manj....ker s temi krediti in stroški smo že čist, ampak res čist na psu....

Počutje pri meni je pa že 2 dni boljše, HB, ker sem med vikednom že čisto obupavala....sem mislila, da  z mojimi kostmi ne bo nič boljše...
Pupa, a ti ne smeš niti na sprehod....meni to kar pomaga...če sem cel dan doma, likam kavč, ma to je za znoret, od nog do glave me matra vse....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:06:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti pa si hitra, ni kej! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:07:03   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image


hmmm...ta bi bla fajna...po mojem je fajn, da si mal predstavljaš oddelek, sobo, babico...in to...da ti potem ko prideš tja ni vse tko tuje in novo...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:07:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Počutje pri meni je pa že 2 dni boljše, HB, ker sem med vikednom že čisto obupavala....sem mislila, da  z mojimi kostmi ne bo nič boljše...
Pupa, a ti ne smeš niti na sprehod....meni to kar pomaga...če sem cel dan doma, likam kavč, ma to je za znoret, od nog do glave me matra vse....
user posted image user posted image user posted image nas je kr neki razštelanih,bo treba  WD40 nabavituser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:08:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti pa si hitra, ni kej! user posted image
user posted image user posted image user posted image za lažjo predstavitevuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:08:35   
Najaa
yania, jaz sem od tam, kjer je pocka. user posted image  Ista občina, tako da ne vem, no... Bom kasneje pogledala datum, kdaj sem dobila. Vem pa, da pred novim letom, po moje že na zač. dec.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:08:53   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti pa si hitra, ni kej! user posted image


spps si mora hitro zvizualizirat zadeve...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:09:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: spps

men se porodni načrt ničkaj ne dopade-mogoče,ker imam dobro izkušnjo s prvim porodom...


jst bi tud rada hiter in nenaporen porod...si bom probala tko zvizualizirat in mogoče bo pa potem res tako...



Kot da se sončiš na Bahamih, ne? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti pa si hitra, ni kej! user posted image
user posted image user posted image user posted image za lažjo predstavitevuser posted image user posted image


To je modra porodna. Za to se najbolj grebejo. Vsaj v Lj. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:11:36   
Dali*
V CE se pa za roza...sam v rumeni je pa več pripomočkov...takih za se razmigat...baje....

Sam, da naju ne dajo v večposteljno, sicer mi je pa čist vseen...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:14:04   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

V CE se pa za roza...sam v rumeni je pa več pripomočkov...takih za se razmigat...baje....

Sam, da naju ne dajo v večposteljno, sicer mi je pa čist vseen...


Za Lj pa sploh ne vem, ali imajo večposteljno. user posted image  To pa jaz tudi ne bi rada. Že tako se preveč sliši, da bi mi pa na uho se drla... user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:14:51   
yania
KLISTIR ma meni je bil čist fajn..sem imela 2 dni pred porodom fuuul prebavo, je šlo vse od mene, pa sem mislila da ziher ni vč kaj za spucat..aha, ful je še šlo..je pa tako, da jaz med porodom sploh nisem čutila nekega pritiska user posted image  da bi me kaj tiščalo....Klistirja sem se jaz fuuul bala., ker me je ena babura zastrašila, da to je pa najhujš...mah ja...tudi čutiš ne cevkice, ki ti jo porine v zadnjo, in nič no..res kot da ni nič, samo teče pol...topla voda....sem pa jaz mogla ležat in posodo pod rito imeti, ker mi je doma voda odtekla, tako da niti popadkov nisem imela ne med britjem, ne klistirjem....potem čez ene pol urce v porodni se je pa začelo...

ne vem zakaj, tudi trebuha nisem imela trdega...samo bolelo ko user posted image , kot pri menstri, samo 1000x bolj...potem ko so pa rekli da je to to, in da naj pritisnem, pa je šlo za šalo...ko gledam kake porode in fuuul jamrajo, ko je npr.glavica zunaj in je treba počakat da se user posted image  naštima v položaj za naprej, ma meni to ni bilo nič, res ne...nobene panike, samo še en pritisk in mala je bila zunaj....ful lepo...upam da bo tudi pri vas šlo tako hitro...sej bo, verjamem, če sodeluješ...samo tisto odpiranje je mučno, do 10 cm...
Se pa spomnim ko mi je v porodni rekla babice: gospa, če nimate nič proti, bi vam nogavičke zdaj dala dol, da jih boste mogoče še na oddelku imela, da se ne bojo zdaj umazali, če bo kaj špricnilo...ma ja,,,daj dol, sem rekla....no in res, mi je drai rekel, še dobro da ti jih je sezula....haha

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:15:04   
MalaČebelica
dali tale porodni načrt je pa kar natančen. samo pri meni je problem, ko ne vem kaj si sploh v bistvu želim... kaj vem... jaz ga po moje ne bom pisala. nekako sem si zamislila, da se boma midva z mojim vse zmenila, kak bi rada, da stvari potekajo pa me bo potem on stražil tam v porodni in pazil, kaj mi delajo user posted image ma ne vem. sem kar prilagodljiva pa bom bolj sproti videla, kaj bi mi pasalo. saj te verjetno vseeno prej vprašajo, preden ti kaj naredijo, ali ne? sicer pa mislim, da bo itak CR zaradi pritiska.....

_____________________________




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.1.2009 19:18:18   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: yania


Počutje pri meni je pa že 2 dni boljše, HB, ker sem med vikednom že čisto obupavala....sem mislila, da  z mojimi kostmi ne bo nič boljše...
Pupa, a ti ne smeš niti na sprehod....meni to kar pomaga...če sem cel dan doma, likam kavč, ma to je za znoret, od nog do glave me matra vse....


lahko grem če bi hotla prej v P, glede na epizode pa ne izzivam grem ven če moram in še to samo v družbi mojega user posted image pa sej gre, sm se že mal navadla user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?