|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
14.1.2009 11:13:51   
kaj@
pozabla napisat grejemo pa na zemeljski plin

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
14.1.2009 12:21:04   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Mi pa za celo leto 2500 l kurilca, poleti grejemo vodo, a mogoče katera ve, če je boljš na elektriko gret vodo poleti, če kje tako počnete

Ja, definitivno: nam vodo greje toplotna črpalka, poleti in pozimi, ogrevamo pa na kurilca....


kolk pa stane tak črpalka

Pojma nimam, po koliko so zdaj, midva jo imava že 10 let in je ena boljših investicij v hiši user posted image . Je energetsko varčna naprava, tako da se lahko še za kakšno subvencijo pozanimaš. Deluje pa v principu tako, da pobira topel zrak iz okolice - se pravi da hladi prostor, zato se ponavadi postavi tam, kjer je veliko oddajnikov toplote. Pri nas je v kurilnici, kjer imam tudi pralni stroj, sušilni stroj in skrinjo. Zelo smo zadovoljni. Voda je vedno primerno topla in vedno jo je zadost user posted image

_____________________________



(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
19.1.2009 14:59:38   
tatam
Mi imamo račun za december 389€ user posted image
Ogreva se dve gospodinjstvi-mi imamo cca.100m2,moji starši nekje 80m2.
Ampak je ogromno,a ne??
Aja,grejemo se na zemeljski plin!

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
19.1.2009 17:06:46   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Mi pa za celo leto 2500 l kurilca, poleti grejemo vodo, a mogoče katera ve, če je boljš na elektriko gret vodo poleti, če kje tako počnete
¸

Pri nas delamo tako, pozimi se sanitarna vodo ogreva preko centralne (za taščino gospodinjstvo) poleti pa v el. bojlerju, midva sanitarno vodo skozi ogrevava v el. bojlerju. Ogrevamo cca 150 kvadratov, imamo prijetno toplo, ogravamo se na lesne brikete porabimo pa slabih 600 eurov na leto.

Luni a to imate tuisto konvekcijsko toplotno črpalko?
Za toplotno črpalko pa se da dobit subvencija.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
6.2.2009 16:27:56   
LoCa
danes sem dobila položnico za januar in me je skoraj kap. 72 evrov za ogrevanje 36m2user posted image . 30 več kot prejšnji mesec. nikoli še nisem toliko plačevala, ogrevam pa res iber malo, praktično mi je stalno malo hladno.....une cifre na računu so stalno drugačne, za plačilo pa vedno drugo, nikjer nobene logike.... kdo mi lahko to razloži (pa ne mi rečt upravnik, ker on me bo nadrl, me je že lani user posted image )

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
6.2.2009 18:59:48   
pokica_
95 € položnica za januaruser posted image . Ampak kaj čmo....tak je,...tolko smo pokurli. Bo drugi mesec 3x manjuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
7.2.2009 18:51:05   
LoCa
hja ne vem, moja sestra ima v bloku vse radiatorje na polno in je plačala 54 evrov. nikjer nobene logike....
komi čakam poletje :P

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
7.2.2009 19:48:26   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Včeraj dobila račun za plin, 280 € user posted image user posted image

jaz pa 200 € za 70 m2, tako da bom sedaj javljala dejanska stanja, ker kaj se grejo s tem novim sistemom plačevanja,...

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
7.2.2009 20:55:39   
arabela*
kurimo na elektriko,in imamo mesečno položnico 86 e

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
7.2.2009 21:09:54   
marjetica23
mi pa ogrevamo na drva. porabmo 2,5 m2. To je 60€.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
7.2.2009 23:07:10   
noe
Mi smo tud januarja porabili 350kubikov plina. Me je skor kap, tako da pričakujem kar okrog 250 evrov. Je bila pa že decemberska poraba zelo višja, res pa je da smo letos puščali peč prižgano 24h na dan.
Lani ko ni bilo tako mrzle zime smo pokurli 120e max.Je pa res, da ko sem primerjala cene sem lani plačala 100 kubikov 51,9 evra, letos pa 77 evrovuser posted image .

Poletipa mi uporabljamo plin samo za ogrevanje vode in je vse skupaj max 20 evrov.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
7.2.2009 23:14:19   
pssst
Od septembra do maja porabimo približno 3000l kurilnega olja. Ogrevamo hišo, ki ima okrog 100kvadratov, je slabo izolirana. Ponoči ne kurimo, samo čez dan na 22-24 stopinj. Poleti pa vodo ogrevamo na elektriko.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
8.2.2009 7:58:47   
klaja
Mi se grejemo na drva, pride pa nas okoli 650€ za 10 kubikov drv in to imamo za eno sezono čisto dovolj, ponavadi še kaj ostane. Grejemo pa dve etaži in še dva prostora v kleti, koliko kvadratov je to, točno ne vem.

(odgovor članu pssst)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
8.2.2009 10:35:53   
Gina
Letos smo porabili malo manj kot 1500l kurilca, pa še pojma nimam koliko drv zraven. 200m2 hiša, od tega polovica hiše ogrevana na 23 podnevi in 20 ponoči.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
8.2.2009 16:31:58   
čipka
od cca 70-110€ na mesec pozimi.. na 50 kvadratih (ogrevanje+voda)

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ali ste prevarali svojega partnerja
Spark



da (17%)

ne (61%)

to je nekaj najgršega (6%)

nikoli ne bi to naredil (14%)

razmišljam o tem (2%)


Število vseh glasov: 355

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!