|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 9:44:04   
HuAnita
za NOV, ko smo kurili dneve in nči na ful, da so se estrihi sušili, 70 eur za 130 m2, za DEC, ko smo pa s kaminčkom ogrevali par dni, pa ful manj kurili, res pa je, da smo tudi vodo zdaj ogrevali, pa 150 eur????!!!!
S tem, da plina porabili 193 m3, kar stane 89 eur, ostalo so pa 'kar nekaj' - dostopi taki in onaki, tako da me je skoraj kap ta mesecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 9:49:51   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Tisti, ki ogrevate tudi vodo na plin, a se da kje videti, koliko znaša samo ogrevanje vode, brez radiatorjev?


Jaz imam račun pred seboj. Nič ni specificirano, koliko je topla voda, koliko pa centralna.

Drugače pa mi ogrevamo ca. 200m2 in vodo, pa imam račun za 242 €. Mater jim vidim. Smo pa tudi sami krivi, ker bi morali bajto dodatno izolirati...saj vem...ja...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 9:53:31   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Tisti, ki ogrevate tudi vodo na plin, a se da kje videti, koliko znaša samo ogrevanje vode, brez radiatorjev?


Jaz imam račun pred seboj. Nič ni specificirano, koliko je topla voda, koliko pa centralna.

Drugače pa mi ogrevamo ca. 200m2 in vodo, pa imam račun za 242 €. Mater jim vidim. Smo pa tudi sami krivi, ker bi morali bajto dodatno izolirati...saj vem...ja...


A mate zemeljski plin......?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 9:55:25   
Vrtnica79
Kurjavo plačujemo celo leto, zneska nevem točno ker je vse zajeto na položnici ki jo plačujemo smreki. Voda, hišniška dela, smeti, čiščenje stop., hodniška elektrika, kurjava............ okoli 130 € na mesec.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 9:57:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A mate zemeljski plin......?


Mestni plin, Plinarne Maribor.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 10:00:39   
NEVA-1
Mi pa za celo leto 2500 l kurilca, poleti grejemo vodo, a mogoče katera ve, če je boljš na elektriko gret vodo poleti, če kje tako počnete

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 10:03:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A mate zemeljski plin......?


Mestni plin, Plinarne Maribor.user posted image


Aha...verjetno zemeljski......

Mi imamo plinohram, torej uporabljamo propan/butan oz. UNP in plačamo približno 200 EUR za 100 m2......starši pa imajo zemeljski plin in plačajo približno toliko kot vi.......

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 10:16:59   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Mi pa za celo leto 2500 l kurilca, poleti grejemo vodo, a mogoče katera ve, če je boljš na elektriko gret vodo poleti, če kje tako počnete

Ja, definitivno: nam vodo greje toplotna črpalka, poleti in pozimi, ogrevamo pa na kurilca....

_____________________________



(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 10:35:47   
bskrle
Mi za ogrevanje vode za 5 članov plačamo 20 evrov + plin za kuho, grejemo pa na plin le kopalnico zvečer eno uro (sedaj ko je minus 10), ker imamo kamin in grejemo ostalih 65 kvadratov z drvmi.
Mož je zračunal, da se vložek v kamin in dimnik povrne v petih letih.
Drva smo letos kupili, ker v kamin ne moreš metati vseh ostankov.
Gozd imamo. Še vedno sem mi zdi 300 evrov za drva na leto  malo v primerjavi s ceno plina, saj toliko plačamo v 2 najbolj mrzlih mesecih pozimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 11:07:05   
Zamima
ne vem še... ni še konec kurilne sezone, pa niti ne vem kolk bomo kaj porabili user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 11:24:25   
tajtaja
Ogrevamo cca 250 kv 22-23, ostalih 50kv 19-toplotna črpalka zrak voda, grejemo tudi sanitarno vodo, cca 1000€.user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 11:24:32   
NEVA-1
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Mi pa za celo leto 2500 l kurilca, poleti grejemo vodo, a mogoče katera ve, če je boljš na elektriko gret vodo poleti, če kje tako počnete

Ja, definitivno: nam vodo greje toplotna črpalka, poleti in pozimi, ogrevamo pa na kurilca....


kolk pa stane tak črpalka

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 11:25:17   
tajtaja
Pa če bo po sreči, tudi drugo leto dogrevamo z lončeno pečjo.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 13:08:19   
ikajug
lahk samo preklinjam...novi bloki, stanovanje 35 kvad.metrov....izolacija v k.....račun za plin pa za dec 155 evrov!...počasi izgubljam živce, ker nas kljub visokem računu vseeno zebe....če pridemo na 19 stopinj je veselo:)ima kdo kakšno idejo, kako izvajalce pritisniti v dodatno izolacijo??????

_____________________________

Caecus ne iudicet de colore.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 14:39:09   
ajataja
180e za 70 m2-toplovod

(odgovor članu ikajug)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 14:55:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Tisti, ki ogrevate tudi vodo na plin, a se da kje videti, koliko znaša samo ogrevanje vode, brez radiatorjev?

Pri nas se ne da.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 15:37:37   
Andra
120 EUR za 430 m2, v to ceno je vključena vsa poraba elektrike, ki jo rabimo za gospodinjstvo + ogrevanje. Imamo pa toplotno črpalko...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 16:49:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Tisti, ki ogrevate tudi vodo na plin, a se da kje videti, koliko znaša samo ogrevanje vode, brez radiatorjev?


Pri nas se ne da......razen od spomladi do jeseni, ko se ne ogreva.....takrat pa za plin plačamo minimalno, koliko točno se ne spomnim.......ker imam račune doma.....


No, pa če se ti bo dalo doma pogledat, bi prosila.


Ti sporočim.....


Volga...

32 EUR.....za kuhanje in toplo vodo.....od tega pa je 7 EUR števčnina in uporaba kontejnerja, kar se plača vsak mesec....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 17:01:14   
CatJa
Ogrevanje prostorov =30,80€
Ogrevanje vode = 25,76€


To je za hišo, dve gospodinjstvi, skupaj 260 m2 .

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 17:09:19   
CatJa
Bi morala dopolnit, da ogrevanje plačujemo vse leto, ne glede na sezono. In pa neko števnino 4,75€, nekaj takega. Imamo pa mestno centralno-toplovod.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
13.1.2009 18:24:55   
LoCa
sem v bloku, 38 m2, sama. ogrevanje plačujemo ko kurijo, imamo števce (o poštenosti takega obračunavanja drugič...). račun za december kaže 1.1 MW (najbrž poraba po števcu?); priključna moč ogrevanja 2,56 - ta je vsak mesec drugačna; ta mesec 41,84 evra. glede na to, imam stalno odprt en radiator na okoli 2 (od 7) in enga 6-8 ur na dan na 3(od 7), se mi zdi to ful drago. samo ne vem kaj je to, plačevanje segrevanja vode verjetno....ne vem.
aja, za ogrevanje vode pa je ta mesec 7,68.


< Sporočilo je popravil LoCa -- 13.1.2009 18:27:41 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
14.1.2009 8:35:22   
k1
650 litrov kurilnega olja na zimo, sanitarna voda se greje s toplotno črpalko (cca 100m2)

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
14.1.2009 9:54:42   
Nikita***
100 € za 75 kvadratov, toplovod, ves čas 25 stopinj, kurjavo plačujeva samo v kurilni sezoni, ko ne kurijo ne plačava nič. Sem zeloooo zadovoljna, sploh s temperaturo v stanovanjuuser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
14.1.2009 9:57:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Tisti, ki ogrevate tudi vodo na plin, a se da kje videti, koliko znaša samo ogrevanje vode, brez radiatorjev?


Pri nas se ne da......razen od spomladi do jeseni, ko se ne ogreva.....takrat pa za plin plačamo minimalno, koliko točno se ne spomnim.......ker imam račune doma.....


No, pa če se ti bo dalo doma pogledat, bi prosila.


Ti sporočim.....


Volga...

32 EUR.....za kuhanje in toplo vodo.....od tega pa je 7 EUR števčnina in uporaba kontejnerja, kar se plača vsak mesec....



Aha, hvala.

Sem pa gledala račun doma: 160 evrov je plin po odčitanju pač, ostalih 100 evrov pa neka števnina ali kaj, pojma nimam, pa 7 evrov okoljska taksa se mi zdi, pa 40 evrov davek, tako da pride potem kar veliko.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko vas stane ogrevanje?
14.1.2009 10:15:08   
kaj@
ko gledam te cene sploh ne morem verjet,že meni se je čudno zdelo da je za mesec december prišla položnica s 50evri,grejemo pa 80m2,čez dan temperatura 24 stopinj,čez noč 21stopinj,mogoče so se zmotili,samo upam da me naslednji mesec ne bo kap

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Pliz help?
tojeto1

Katero ime vam je najbolj všeč?

Tit (28%)

Taj (72%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!