|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 12:54:22   
Čebel@
anonimna koliko tednov pa si user posted image ??

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 13:18:20   
Anonimna16
Sem v 12tem tednu.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 13:39:37   
tanc555
vim, glede pregledov - jaz sem isto razmišljala kot ti (najprej prvi, potem pa naslednji v 20t) - ampak oni štejejo kot pregled tudi NS. Zato imajo ene še en pregled po NS, ker pač niso bile pri svojem ginekologu na NS. Pač, dvakrat smo okoli prenešene. Jaz se se pa že v prvi nosečnosti naučila, da je največja neumnost, da se primerjaš z ostalimi nosečkami (vedno je nekaj - ene imajo več pregledov, ene manj, enim delajo vsakič UZ, enim 2x...), vsak ima svojo prakso in tukaj (pri dohtarjih) težko zmagaš. Sem se že prvič borila, na koncu pa sem itak vsako stvar in vsak UZ doplačala (pri Kaliste, ko je imela še koncesijo) v zadnjem mescu pred porodom pa je bejba spokala na dopust, nadomeščanja pa ni bilo -  vse ostale frendice v ZD so imele pa vsa zastonj, pa skos so jim UZ delali, nadomeščanja urejena. Kle je ista zgodba, fer pa seveda ni. Samo da zdaj tudi v ZD Domžale ni več tako kot je bilo pred par leti.... vsaj kar se pregledov tiče.

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 14:13:03   
vim
Hmmmm kam pa naj grem samoplačniško, če bom plačala hočem pa tisto dober.
Upam, da bo nova G cool, ker veliko je odvisno tudi od G, ne samo od ZD.
Tanc555 primerjat se z drugimi včasih res ni dober, ker se potem samo sekiramo, ampak me tu smo bolj izjema kot pravilo, drugače kar lepo laufa vse skupaj.

Anonimna16 no pa si user posted image user posted image user posted image user posted image  in neuser posted image user posted image user posted image user posted image . Morda pa pričakuješ fanka in si zato obkrožila še sebe kotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
In še nekaj, anonimna16 imaš zelo dober občutek, zna biti hladna, jaz jo poznam pa vem, kakšna zna biti. S strokovnega vidika pa je odlična.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu tanc555)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 14:22:04   
Anonimna16
vim, mene je pa moj zdele spomnil, da ne bi bilo nic narobe, da grem res na samoplačniški pregled in to kar k dr. Pušenjaku.  No, ampak najprej je treba pregurati NS, sele nato, se bova odločala kaj in kako.
Sem pa ravnokar pisala dr.Meglič in vprašala ali še jemlje nove paciente,...

Kako ste kaj drugače, nosečkice?user posted image
Kok ste kaj stare, ze vse poročene?user posted image


(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 14:40:38   
lunca82
Pozdravljene,

upam, da boste vse uspešno rešile težave z G in da boste zadovoljne!! user posted image

Jaz se zadnje dni, iskreno povedano, počutim ko cunja; se mi nič ne da, pa še glavobol me non stop neki matra. Drugače pa sem sedaj v 13T, pridno pišem diplomo, dragi pa me tu pa tam razvaja; poročila sva se lani poleti tako, da upam da se bo najin/-a user posted image rodil/-a na najino obletnico poroke. user posted image

Lep pozdravček!


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 14:49:53   
vim
Lunca82 saj meni se tudi nič ne da, samo če pišeš diplomo pa res ne moreš rečt, da se ti nič ne da. Saj boš videla najprej diploma potem magisterij pa to ne bo dovolj potem te pa še v službi pošljejo na izobraževanje skratka skoz nekaj. Jaz sem prav razmišljala kok bo moja beba pametna k mama tok študira. Samo rezultati so trenutno polovični, me je tale nosečnost malce prehitela pa sem z bebico deal sklenila, da naj bo pridna naj raste mami bo pa vse popedenala do julija.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 14:59:26   
lunca82
Kako pridne user posted image smo!!

Morem se potrudit, da ko bo user posted image doma, da bo fax zaključen, da se bom lahko 100% posvetila user posted image , možu in  uživala maksimalno v materinstvu in se čim več sprehajala po Domžalah, v upanju da ne bo kot danes. user posted image


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 22:02:21   
lunca82
Dober večer punce,

sem lih kar klicala v Fit fit za telovadbo za user posted image in morem priznat, da sem kar razočarana user posted image

Telovadbo z naslednjim tednom ukinjajo, ker je premalo udeleženk. Trenutno sta samo 2 user posted image , da bi se skupina obdržala pa bi jih moralo bit vsaj 10.

Kaj pa sedaj...na koncu bo lih ostal Moj Fit na Brnčičevi. user posted image user posted image



_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Domžalske nosečke
27.1.2009 22:20:37   
Anonimna16
Jst sem se pa mislila naslednji teden včlaniti v fit fit.user posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Domžalske nosečke
28.1.2009 9:45:44   
Anonimna16
Domžalske user posted image , kje ste?

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Domžalske nosečke
28.1.2009 10:34:28   
lunca82
Jaz sam tudi mislila se učlanit v fit fit. Kaj bomo sedaj naredile??
Če se nas zbere vsaj pet po moje ne bojo ukinili telovadbe.

Punce akcija, gremo telovadit! user posted image


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Domžalske nosečke
28.1.2009 10:51:21   
Anonimna16
Lahko se dogovorimo, pa gremo skupinsko v fit fit, samo jst morm pocakati NS, načeloma bi lahko v torek zacela hodit.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Domžalske nosečke
28.1.2009 11:23:16   
KatMat
priporocam v kamniku tel. za user posted image

ena jih ma privat doma

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Domžalske nosečke
28.1.2009 11:38:38   
Anonimna16
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

priporocam v kamniku tel. za user posted image

ena jih ma privat doma


KatMat, kak naziv pa ima vaditeljica?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Domžalske nosečke
28.1.2009 14:22:21   
lunca82
Zakaj pa ne...če sem zberemo jaz bi šla. V ponedeljek pokličem G da ga vprašam glede telovadbe in če bo vse ok...pa gasa se malo razgibat!! user posted image user posted image

_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Domžalske nosečke
30.1.2009 13:22:36   
lunca82
Ojla punce je pa ste??? user posted image

Želim vam lep konec tedna!! Uživajte!! user posted image


_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Domžalske nosečke
30.1.2009 14:05:29   
Anonimna16
Res pupe,..kje ste...jst pridem parkrat na dan pogledat ali je kera kaj novega napisala...se kar noce razviti ta tema.user posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Domžalske nosečke
30.1.2009 19:51:21   
claud
Oi!

Ja punce res niste nč čvekasto razpoloženeuser posted image
Sm pršla mal pogledat pa se že psihično prpravla da bom mogla vsaj 5 strani prebrat....pa nč...user posted image

No lep weekend vam želim!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Domžalske nosečke
1.2.2009 11:37:03   
Anonimna16
Daan....a je kdo doma?user posted image

ja kje ste bejbe...kaj je zdej z telovadbo??? Gremo al ne gremo?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Domžalske nosečke
2.2.2009 12:36:12   
lunca82
Ojla punce!!

Kako ste kaj?

Anonimna16 kako je bilo na NS?

Jaz pa sem bila ta vikend malo na obali, doma, sem se nastavljala sončku in se malo martinčkala.

Imam pa vprašanje: zanima me, če katera ve, zakaj ni priporočljivo spat na hrbtu. Kolegica mi je razložila, da je to nevarno, ker trebuh pretiska na glavne žile, ki dovajajo kisik user posted image . Kaj pravite ve? user posted image
Jaz sem vajena spat na trebuhu in sedaj ne gre več. Se trudim spat na boku ampak na koncu pristanem na hrbtu. 

Kar se tiče pa telovadbe pa jaz bi itak šla. Po 13.oo pokličem G da vprašam kako in kaj s telovadbo in pol itak javim.

Lepo se mejte! user posted image



_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Domžalske nosečke
2.2.2009 13:07:46   
Anonimna16
lunca, ravno me je dr.Strah klicala in mi prestavila NS za dve urci prej, tko, da jo imam 15:45...kr tresem se, tok me je strah. Se javim zvecer in ti sporočim rezultate.

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Domžalske nosečke
2.2.2009 13:31:49   
vim
Anonimna16 saj bo, nikar naj te ne bo strah. Pa obvezno vzemi s seboj CD. Je bilo pa na moji nuhalni ful smešno, ker ko sem prišla tja sem se začela slačit, pa je G rekla, da prvič vidi, da bi se bilo na NS slečt do gatuser posted image user posted image user posted image . Trapa jaz, sploh nisem pomislila, avtomatsko v slačilnico.


_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu Anonimna16)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Domžalske nosečke
2.2.2009 13:38:28   
lunca82
Srečno anonimna16!! Itak da bo vse ok!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Domžalske nosečke
2.2.2009 13:49:05   
Čebel@
anonimna.....uživej v gledanju vajinega sončka......poročaj-itak bo pa vse user posted image
vim....oprosti ampak si me res nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image -ja no sej kako pa češ vedet če si 1. na NS
lunca....ti je kolegica kar prav razložilauser posted image user posted image .....pa še to je da ti user posted image  pritiska tudi na žile ki tebi malo omrtvičijo noge.....sej na koncu nosečnosti itak ne moraš več spati na hrbtu ker ti pritiska tudi na pljuča tko da se čimprej navadi spati na boku(najbolj priporočajo levi bok)-upam da sem kaj pomagalauser posted image

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?