|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:24:36   
Anonimen
Kar se pa medijev tiče pa pišejo take bedarije in nepotrebne podatke, da se potem nevedni ljudje na to obešajo.


Ja, vecino je treba brati med vrsticami.

Tole je strasno, da ratrak sploh ne bi smel voziti po progi. Si ne predstavljam, kako je starsem in prijateljem deklice user posted image .


(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:35:27   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Škofja Loka - Na smučišču Stari vrh se je dopoldne zgodila nesreča, v kateri je snežni teptalec povozil šestletno deklico. Ta je pri tem utrpela tako hude poškodbe, da je nekaj minut čez poldne umrla, so sporočili z Operativno komunikacijskega centra Policijske uprave Kranj. Policisti dogodek preiskujejo, zato več uradnih podrobnosti o nesreči še ni znanih.


Po zaenkrat še neuradnih podatkih naj bi snežni teptalec deklico povozil na vlečni poti smučarske naprave. Če se je to dejansko zgodilo, je po besedah prometnega inšpektorja, zadolženega za žičniške naprave na smučišču, Zlatka Bahovca, nedopustno. Teptalec se namreč v času obratovanja smučišča ne sme nikdar uporabljati na vlečnih poteh. Tudi sicer se lahko v času obratovanja smučišča uporablja le v izjemnih primerih, ko pa mora biti njegova prisotnost na smučišča ustrezno zvočno in svetlobno signalizirana.

To je po današnjem tragičnem dogodku na Starem vrhu potrdil tudi sekretar Združenja žičničarjev Slovenije Dušan Božičnik, ki ocenjuje, da je takšna nesreča nočna mora za vsakega žičničarja. Ker podrobnosti nesreče še niso znane, o konkretnem primeru ne more govoriti. Pojasnil je le, da je slovenska zakonodaja zelo stroga in predpisuje, da za smučišče skrbi usposobljeno in izobraženo osebje ter da je teptalni stroj lahko na smučišču le v izrednih primerih in še takrat ustrezno signaliziran.


No in tudi tale krepki tisk je nedopustno pisanje. Kako lahko kaj takega sploh pride v javnsot, če niso tristoprocentni, da je bilo res tako?



< Sporočilo je popravil caillou -- 11.1.2009 18:37:13 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:54:49   
Ribica **
Benika, ves, so dnevi, ko skrbim za otroka tudi 24 ur, pa ni moj - in vem kako to zgleda, zato mi ne meci tega naprej, ker ne ves, v kaksni situaciji zivim, a je prav? 

In ja, kot smucarka vem, da pri normalnem smucanju (z normalno hitrostjo oz. tako visoko, da smuci se lahko nadziras brez tezav) ne mores pasti cez zascitno ograjo kar tako! Zato je mene takih in drugacnih divjakov na smuciscu panicno strah in raje stojim 10 min ob robu smucisca, da gredo mimo in se sama sele nato spustim, da me ja kdo ne zbije. Mogoce za koga pretirana izjava, zame pac prve misli! iN oboji jih imamo pravico izrazit. Sem pa tudi napisala, da je najbrz res, da celada ne bi pomagala nic. In ne obsojam, samo podajam svoje mnenje.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:57:39   
Anonimen
No in tudi tale krepki tisk je nedopustno pisanje. Kako lahko kaj takega sploh pride v javnsot, če niso tristoprocentni, da je bilo res tako?


Verjetno zelijo "pomiriti" javnost, ker ce bi ne rekli nic, bi jih pa hitro oznacili za ignorante.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:00:14   
Kerensa*
Saj ni hči kakšne RR-ovke, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:00:22   
caillou
Ne, pomoje je "samo da se nekaj piše".

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:04:12   
Anonimen
In ja, kot smucarka vem, da pri normalnem smucanju (z normalno hitrostjo oz. tako visoko, da smuci se lahko nadziras brez tezav) ne mores pasti cez zascitno ograjo kar tako! Zato je mene takih in drugacnih divjakov na smuciscu panicno strah in raje stojim 10 min ob robu smucisca, da gredo mimo in se sama sele nato spustim, da me ja kdo ne zbije.


Zal je tako, da se mora zgoditi nesreca, da stopimo na bremzo user posted image .

Je pa eno osnovnih dejstev, da na smucisu nisi sam. Ponavadi vozim z ene 20 procentov rezerve, pac nisem toliko strasten smucar, da bi se morala izzivljati sredi polnega smusisca.

Enkrat se mi je pa zgodilo, da smo bili stirje na progi, na celem smuciscu. Takrat sem si pa dala duska user posted image , do konca in naprej. Ampak ko si sam, to lahko pocnes, ker imas levo in desno dovolj prostora, da te odnese dol in nikjer cloveka. Takrat sem se nadivjala in napadala, verjetno za ene dvajset let user posted image . Mogoce bi tudi otrokom morali omogociti taksno izkusnjo.

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:05:34   
Anonimen
Ne, pomoje je "samo da se nekaj piše".


Kaj pa vem.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:05:53   
Anonimen
Saj ni hči kakšne RR-ovke, a ne?


Upam da ne.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:10:52   
Mišni
Grozljivo. Jza sem brez besed.

Pa pri smrti 13-letnika je bil recimo vsaj sam kriv, čeprav itak, da ga to ne bo obudilo v življenje in da je mladost norost, otroci so nepremišljeni. Pa vendar grozno, grozno žalostno. Pri tej 6-letni deklici pa sem resnično brez besed. Z mamico sta bili menda skupaj na vlečnici, mogoče ena za drugo, ne vem. In potem ti otroka pred očmi ratrak povozi do smrti. In ti ... kaj ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:25:15   
Blueberry
user posted image user posted image  Sploh nimam besed..user posted image  Iskreno sožalje svojcem! user posted image

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:40:47   
kajajaka
res grozno... že druga nesreča ta vikend na smučišču, obakrat otroka (13 in 6 let)... user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:47:27   
Gina
 
Neznosna mora biti bolečina ob izgubi.
Pa da ti povozijo otroka na vlečnici, ko se gor pelje... ne, ne, ne! saj ne more biti...nezaslišano se mi zdi. In tako grozljivo, da jokam tle zraven.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Grozljivo
11.1.2009 19:50:11   
viv_
Mene je tudi tole danes totalno sesulo... Pa sploh mi je vedno vse še toliko bolj grozno, če so otroci toliko stari kot moji dve...

Ah, greš na smučišče, lep dan, na zraku,... potem pa takole!

Res, sožalje vsem staršem...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Grozljivo
11.1.2009 20:17:19   
BAMBINA_
Ne morem si predstavljati, kakšno grozo je morala doživljati punčka... in seveda starša...
Sožalje vsem bližnjim..


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Grozljivo
12.1.2009 0:55:20   
Anonimen
za punčko je bilo itq prehitro, da bi sploh lahko dojela pomojem, za mamico je blo pa res grozno, ker je bla na vlečnici za njp... drugače pa je punčka domačinka.



(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Grozljivo
12.1.2009 8:37:22   
Mala_princeska
Sožalje user posted image user posted image user posted image vsem prizadetim , ob tako tragični izgubi.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Grozljivo
12.1.2009 10:44:46   
Lunca1
user posted image user posted image user posted image  sožalje svojcem

naj se tali črni vikend čim prej nehauser posted image  Danes slišim in berem samo grozne novice.user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Grozljivo
12.1.2009 12:20:45   
soncek30
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Za vcerajsnjo nesreco so predvsem krivi sami - mulca nista imela celade in ce ju je vrglo cez zascitno ograjo, sta ziher norela po smuciscu. In takih norcev (malih in velikih, jasno) je mene najbolj strah na smuciscu in zarad tega ne uzivam toliko, kot bi sicer lahko. Celado imam pa na slo. in ita. smuciscih - predvsem zaradi takih primerov, ko se kdo zaleti vate, sicer precej previdno smucam.

Kaj pa je ratrak delal med smucarji, mi pa ni jasno user posted image


Joj no,tale komentar je pa res odveč.MULCA,pa kako lahko po vsej tej kruti usodi rečeš,a maš ti otroke????

sožalje stršemuser posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Grozljivo
12.1.2009 14:07:22   
muška
Ribica, kaj takega od tebe nisem pričakovala! user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa, v tistem času sem bila na sosednjem smučišču (v sosednjem kraju) in lahko rečem VELIK šok za vse! 

Kaj se pa čelad tiče, ja v Avstriji jih ima žal še vedno zelo zelo malo otrok. Moja dva sinova imata oba čeladi, mož jima je danes šel kupiti tudi želve za hrbtenico.

Za punčko pa tudi user posted image  , zdaj ne vem ali so to govorice ali je res, ratrak naj bi se umaknil njeni mami, ko so ponovno zagnali vlečnico , ki bi se naj prej ustavila in v tistem povozil punčko user posted image user posted image user posted image user posted image    . Ne predstavljam ti te groze, res ne, včeraj mi je bilo slabo ko sem slišala za to. 
Ne vem, zakaj se dogajajo take grozote otrokom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek30)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Grozljivo
12.1.2009 14:26:27   
Mešamdrek
Še ena žrtev smučišč.user posted image

http://www.zurnal24.si/Z-motornimi-sanmi-v-smrt/novice/crnakronika/87663

user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Grozljivo
12.1.2009 14:27:31   
Šaki
sožalje vsem ob izgubiuser posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Grozljivo
12.1.2009 16:53:38   
HuAnita
Sožalje vsem, ki so izgubili svoje otroke, svojce ta črni vikend za slovenska smučišča. user posted image user posted image user posted image

Ne bom komentirala o čeladah, ratraku... človek iz 1. roke marsikaj izve. Ne predstavljam si groze staršev, niti za fanta, niti za deklico.




Bi pa izpostavila eno stvar - a se vam zdijo slovenska smučišča sploh primerna za smuko? Vsaj za Zreško Pohorje, da ne bom zdaj z besedo zapisala enega najbolj znanih smučišč, se meni pri varnosti zdi kar vprašljivo - to pa zaradi množičnosti smučarjev. Včeraj sem 2,5-letnika prvič spravila na smuči, ma, to nimaš kje smučat, povsod ena sama gneča!!!!! Ne vem, ampak to enostavno ni več užitek, če imam oči na 8 koncih, če kdo zašiba od zadaj, pa s strani, pa iz borderskega parka, smučišče pa spodaj tako zoženo zaradi drugih aktivnosti na snegu, da se ustaviš - v smučarju s Hrvaške - se zaletiš vanj, ker se ne moreš varno ustaviti.
Ne vem. Saj vem, da je treba služiti, dokler je narava še naklonjena s snegom, ampak za vsako ceno, ne vem, če pač kapaciteta ne zadošča več?!

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Grozljivo
12.1.2009 18:15:05   
Anonimen
Bi pa izpostavila eno stvar - a se vam zdijo slovenska smučišča sploh primerna za smuko?

Saj vem, da je treba služiti, dokler je narava še naklonjena s snegom, ampak za vsako ceno, ne vem, če pač kapaciteta ne zadošča več?!


Vcasih je bilo se huje user posted image .

Kaj pa vem, cez vikend in ob soncnem vremenu se nisem smucala na pol praznem smuciscu; ob teh pogojih je vedno manjsa/vecja gneca, pac odvisno kako na gneco gledas, tudi v tujini.

Cez teden je pa zakon, tudi pri nas je cisto drugace kot cez vikend.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Grozljivo
12.1.2009 18:19:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mešamdrek

Še ena žrtev smučišč.user posted image

http://www.zurnal24.si/Z-motornimi-sanmi-v-smrt/novice/crnakronika/87663

user posted image


Ma se nekdo, nemogoce je ze to.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Slovenija ima talent
marantz

Kdo je tvoj zmagovalec talentov?

Lina Kuduzović (21%)

Maja Keuc (44%)

Maestro (16%)

Alen Vogrinec Vesel (8%)

Sanja Poljšak Pesan (6%)

drugi (6%)


Število vseh glasov: 346

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!