|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozljivo
11.1.2009 13:34:56   
jer.za.
Nimam besed. Sožalje staršem, svojcem, prijateljem.

http://www.siol.net/Slovenija/Crna_kronika/2009/01/stari_vrh.aspx
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozljivo
11.1.2009 13:42:21   
LoCa
ja...sploh ne vem kako se lahko kaj tazga zgodi. res črn vikend, sami otroci.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozljivo
11.1.2009 13:50:14   
Kontrakarambolšrauf
Res hudouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:03:39   
ery
Groza ja. user posted image user posted image

Včeraj sem jokala, ker je tisti fant umrl v Avstriji... Res so šli z družino smučat...se veselit, potem ga pa v momentu ni več.

Pa tole danes... Za zjokat. A katera ve kako je do tega prišlo sploh??

Sožalje staršem, svojcem!!!


_____________________________




(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:06:26   
Vrtnica79
user posted image  žalostno

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:07:59   
Zamima
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nimam besed

sožalje staršem


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:09:48   
Anonimen
Groznouser posted image user posted image  Bogi starši user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:10:05   
Anonimen
Strasno

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:29:48   
Anonimen
groza, sploh ne razumem kako se lahko to zgodiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:35:02   
Hope2
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:36:19   
Rožica I
Groza user posted image user posted image user posted image , ubogi otroci user posted image user posted image user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grozljivo
11.1.2009 14:50:14   
G in T
user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grozljivo
11.1.2009 15:37:49   
Ribica **
Za vcerajsnjo nesreco so predvsem krivi sami - mulca nista imela celade in ce ju je vrglo cez zascitno ograjo, sta ziher norela po smuciscu. In takih norcev (malih in velikih, jasno) je mene najbolj strah na smuciscu in zarad tega ne uzivam toliko, kot bi sicer lahko. Celado imam pa na slo. in ita. smuciscih - predvsem zaradi takih primerov, ko se kdo zaleti vate, sicer precej previdno smucam.

Kaj pa je ratrak delal med smucarji, mi pa ni jasno user posted image

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grozljivo
11.1.2009 15:51:01   
čipka
o ne...user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grozljivo
11.1.2009 15:52:20   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

- mulca nista imela celade in ce ju je vrglo cez zascitno ograjo, sta ziher norela po smuciscu.


Glej Ribica, ni primerno, da otroka imenuješ za "mulca"! Res ne, sploh v dani situaciji. In čelade gor al dol. V Avstriji na ŽALOST niso nujne, pri nas pa k sreči do 14. leta. In veliko vprašanje, če bi čelada lahko preprečila zlom tilnika....

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grozljivo
11.1.2009 16:47:12   
Nea_teja_
Me je kr zmrazilo ko sem prebrala.Sožalje svojcemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grozljivo
11.1.2009 16:48:33   
Ribica **
Ok, pa fantka.

Ja, seveda, vprasanje je, ce bi celada sploh pomagala - dvomim, da bi. Samo ne vem, jaz imam celado zaradi lastne varnosti. Tako kot se v avtu pripnem zaradi lastne varnosti (in psa enako oz. se vozi v svojem boksu) - ne zato, ker bi sicer placala kazen. No ja, kakorkoli, fanta to ne bo vrnilo nazaj, svoje mnenje pa vseeno lahko podam.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grozljivo
11.1.2009 17:32:57   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Za vcerajsnjo nesreco so predvsem krivi sami - mulca nista imela celade in ce ju je vrglo cez zascitno ograjo, sta ziher norela po smuciscu. In takih norcev (malih in velikih, jasno) je mene najbolj strah na smuciscu in zarad tega ne uzivam toliko, kot bi sicer lahko. Celado imam pa na slo. in ita. smuciscih - predvsem zaradi takih primerov, ko se kdo zaleti vate, sicer precej previdno smucam.

Kaj pa je ratrak delal med smucarji, mi pa ni jasno user posted image


No riba, tole si pa res mal preterala. Zaradi žalujočih se drugič rajši vzdrži takih komentarjev.

Pri današnji nesreči pa tudi meni ni jasno, kaj hudiča delajo ratraki na smučišču, ko je le-to polno smučarjev.

Družini Punčke in Fanta pa izrekam moje najgljobje in iskreno sožaljeuser posted image user posted image .


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grozljivo
11.1.2009 17:49:33   
benika
Veš ribica, dokler ne boš sama na tem, da boš 24 ur na dan skrbela za svojega otroka, dokler ti ne bo enkrat vse padlo iz rok, ko otrok nenadzorovano naredi nekaj nevarnega, dokler...ah, sej nima veze. V glavnem, otroci so nepredvidljiva bitja, ki delujejo spontano. In to, da je včeraj prišlo do smrti 13-letnika, je bilo žal le tragično naključje. Najbrž nista zanalašč letela drug proti drugemu. Če si sama smučarka, potem dobro veš, da smuči letijo in da hitrosti niso minimalne in da nesreče SE DOGAJAJO.

O tem, zakaj otrok ni imel čelade, nimam pravice sodit ne jaz ne ti in prav tako nimamo pravice nikogar obtoževat.

Glede današnje nesreče sem pra prejle poslušala poročila in je direktor SC dejal, da ratrak ni imel nobene pravice vozit po smučišču, sploh pa ne po otroški vlečnici in da gre tule za usodno napako voznika ratraka.

Iskreno sožalje družinam obeh preminulih otrokuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Grozljivo
11.1.2009 17:54:32   
Anonimen
Škofja Loka - Na smučišču Stari vrh se je dopoldne zgodila nesreča, v kateri je snežni teptalec povozil šestletno deklico. Ta je pri tem utrpela tako hude poškodbe, da je nekaj minut čez poldne umrla, so sporočili z Operativno komunikacijskega centra Policijske uprave Kranj. Policisti dogodek preiskujejo, zato več uradnih podrobnosti o nesreči še ni znanih.


Po zaenkrat še neuradnih podatkih naj bi snežni teptalec deklico povozil na vlečni poti smučarske naprave. Če se je to dejansko zgodilo, je po besedah prometnega inšpektorja, zadolženega za žičniške naprave na smučišču, Zlatka Bahovca, nedopustno. Teptalec se namreč v času obratovanja smučišča ne sme nikdar uporabljati na vlečnih poteh. Tudi sicer se lahko v času obratovanja smučišča uporablja le v izjemnih primerih, ko pa mora biti njegova prisotnost na smučišča ustrezno zvočno in svetlobno signalizirana.

To je po današnjem tragičnem dogodku na Starem vrhu potrdil tudi sekretar Združenja žičničarjev Slovenije Dušan Božičnik, ki ocenjuje, da je takšna nesreča nočna mora za vsakega žičničarja. Ker podrobnosti nesreče še niso znane, o konkretnem primeru ne more govoriti. Pojasnil je le, da je slovenska zakonodaja zelo stroga in predpisuje, da za smučišče skrbi usposobljeno in izobraženo osebje ter da je teptalni stroj lahko na smučišču le v izrednih primerih in še takrat ustrezno signaliziran.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Grozljivo
11.1.2009 17:57:07   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ja, seveda, vprasanje je, ce bi celada sploh pomagala - dvomim, da bi.



Če ne bi glupi mediji objavili, da je nista uporabljala, nikomur ne bi prišlo na misel sploh obsojati ubogega fanta user posted image  Ker ti pri zlomu tilnika pri najboljši volji nič ne pomaga!

Današnja nesreča je pa čisti primer malomarnosti.

Si sploh ne morem predstavljati, kakšno gorje preživljata obe družini user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:07:48   
Anonimen
Nimam besed ob takih tragedijah! Sožalje svojcem!user posted image

(odgovor članu jer.za.)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:08:38   
koala
user posted image Katastrofa, tako tista nesreča v kateri je umrl 13 letni, kot tudi ta. Nikoli in nikdar mi ni in mi nebo jsno kaj ratrak dela na priogah ko te obratujejo, sem tudi sama imela zelo bližnje srečanje z njim, ki se je na srečo dobro končalo, ker se mi je pač uspelo pravočasno umakniti.

Iskreno sožalje svojcem in vsem, ki so ju imeli radi.user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:14:52   
lotoska
Žal mi je za vse svojce.

Kar se pa medijev tiče pa pišejo take bedarije in nepotrebne podatke, da se potem nevedni ljudje na to obešajo.

Na primer,  v včerajšnjem Delu piše o prometni nesreči, ko je starejša voznica na prehodu za pešce zbila dva najstnika, ki sta bila oblečena v temna oblačila. Kaj imajo tukaj za pisat o temnejših oblačilih? Kaj naj vsi hodimo pisani kot papige, da bomo vidni oz. v belih maskirnih kombinezonih?

In kaj ima neuporaba čelade pri zlomu tilnika? O tem, da sta "mulca" divjala, bi pa lahko sodil samo očividec. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Grozljivo
11.1.2009 18:19:46   
Shorty_


sožalje svojcem obeh otrokuser posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




presenečenje
klavdijakauran

vas mož kdaj preseneti z tem da si želi se enega otroka???

da (48%)

ne (52%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!