|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:45:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

oj, naj se pohvalim, da sem uspela oprati vse cotke za mihcauser posted image , saj vem, da ste ene to opravile že pre meseci, ampak meni se nekak ni mudilo... no, zdaj je pa pripravljeno, če bi že res slučajno februarja prikukaluser posted image
a tako si bila pridnauser posted image user posted image user posted image mene še to čaka,tekom 14 dniuser posted image user posted image jaz še mam časuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1701
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:48:23   
spps
slikca od  drevozivljenja user posted image   30.teden

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1702
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:51:17   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
te rabmo še boben in lajno da bom lahko ušla user posted image user posted image user posted image


jaz sem lahko lajna user posted image user posted image



rabmo še boben user posted image user posted image se kera javi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ja ena taka katera najbolj bobna tu pri marčevkah??
kaj misliš pupa kira bi to lahko bla??


jaz se javim za zmajauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1703
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:52:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

oj, naj se pohvalim, da sem uspela oprati vse cotke za mihcauser posted image , saj vem, da ste ene to opravile že pre meseci, ampak meni se nekak ni mudilo... no, zdaj je pa pripravljeno, če bi že res slučajno februarja prikukaluser posted image

ja bravo, bravo  user posted image user posted image

jaz nimam še nič oprano ker mi še ni za peglat.. user posted image
bom v februarju.. user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1704
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:53:38   
tasa_m
pupaaaaaa
si se zbudla ??
kaj mamy pravi lepega?? bo poslala še kako kranjsko ko ti bo zmanjkalo ? hehe user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1705
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:55:19   
NoBady
Čaooo... jaz sem pa zdele pršla iz MŠ.. dans smo mel tazadnjič... je blo kr luštn no, sej je res da sem velik stvari že prej vedla, ampak ker je moj hodu zraven je kr pametn da je še on kej zveduuser posted image

ka ve že to tk kmal perete te cote... js bom februarja začela prat čeprou mam začetk marca rok, sam se mi zdi da če je prehitr opran pa speglan pa vse d se tist prah pa vse nabere gor... no sej res, da je v omari zložen... ma ka pa vem, js bom še mal počakala... si bom pa tekom 14 dni vse lepo prpravla da mi bo ostalo samo še pranje in likanjeuser posted image
zaenkrat pa nimam še nč prpravlen... vse je še na desetih koncih, ko zlo velik dobim od drugih na izposojo, ker je tolk velik otrok okol mene v žlahti....

no pa drgač?
ju3 mam pregled, kooooomi čakam... bi ga ,mogla že včeri met, sm se že tok veselila da bom vidla mojga sončka, pa so mi prestavl pregled, še sama ne vem zakaj...no jutr ga pa mnde res mam...sm že zlo neučakanauser posted image




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1706
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 17:55:32   
ada2
jaz nimam še nič oprano ker mi še ni za peglat..
bom v februarju..


s peglanjem sem bila pa expres fertik... ko so tak male cotike, da daš samo enkrat peglajz gor, pa jeuser posted image sem se že odvadila takih mini oblačil


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1707
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:01:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jaz nimam še nič oprano ker mi še ni za peglat..
bom v februarju..


s peglanjem sem bila pa expres fertik... ko so tak male cotike, da daš samo enkrat peglajz gor, pa jeuser posted image sem se že odvadila takih mini oblačil


no pol pa ti jaz prinesem moje cotike tja, vmes pa ti jaz tvojga malega pazim pa gre ven..
tis i očitno hitra kot strela.. user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1708
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:05:31   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

pupaaaaaa
si se zbudla ??
kaj mamy pravi lepega?? bo poslala še kako kranjsko ko ti bo zmanjkalo ? hehe user posted image



jo bo osebno dostavla drug mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1709
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:07:39   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

aja, spps, lušne stvari si dobila oziroma kupila. 
user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1710
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:07:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo dekleta.po dooolgem času se vam javljam,ker je bil rač fuč,,,JUJ kak sem vas pogrešala!vidim da je veliko novega ampak dosti nebom brala,ker sem ostala na 2. delu...
najprej seveda čestitke persidiuser posted image user posted image user posted image
sama sem že tudi mela nekaj težav...v ponedeljek zvečer se mi je na spodnjicah pokazala kri...seveda sem bila vsa panična,zato sem šla včeraj na pregled,ampak je videti vse normalno in zaprto...
za seznam pa:naša pupa ima 1700g,naslednji pregled je 19.1.  zredila sem se za 12kg,pa pdp je prestavljen na 21 3.

samo,da je vse ok user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1711
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:07:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

no,da vam se še js kaj javim danes!user posted image
prišla sm iz pregleda-da ne omenjam cest, ker sem se vozila, ko Po jajcih in takooooo dolgo.
no, vesele novice. Naša babika je težka 1643g,
naslednji pregled je 11. 2. , težja sm vsega skupaj za +13 kg (sm bila malo kregana, češ da je mal preveč, a so bili krivi prazniki, pa še na bolniški sm., obseg pa je 102 cm

user posted image user posted image user posted image za pregled.kako si se pa dogovorila za bolniško?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1712
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:07:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


user posted image user posted image user posted image za pregled...pa ne siraj se za kile, pri meni tudi lepo naraščajo...pa se mi nikjer ne vidi..razen buši in joškice! user posted image

Ceste pa so res katastrofa, sem se ravnokar vrnila iz MB in sem jih na lastni koži izkusila. user posted image


ja, js sm rabila do CE- cca 25 km debelo uro. Sm se odloćila, da se na naslednje preglede pustim vozit.user posted image

jaz sem se že pri prejšnjem pregledu tak odločla,da kar se je mal dalj za vozit,pa po možnosti v kako gužvo,si bom taksista najelauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1713
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:07:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

čao, koke,

evo, sem še v službi, ampak sem šla preverit, če na veliko klepetate, da ne bi mela doma potem preveč za brat user posted image
No, še eno urco, pa grem domov.



ooo feliša draga user posted image le daj preberi, da se zvečer samo vklopiš v debato user posted image

kje pa feliša danes hodi?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1714
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:08:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


aja, sem pisala na Direktorat za delovna razmerja in čakam odgovor glede LD...

no, se beremo več ksno
kaj si jim pa napisala?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1715
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:08:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
ja taši, hitr povej kako je blo user posted image


pupa moja draga za razjokat.. user posted image user posted image

PERSIDA
vas lepo pozdravlja..danes bodo Anžetu odstranli umetna plučka tak da upamo da bo sam zadihal... user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Persidine otročičke

taša,ti pa ne bit žajostna,saj bo kmal mimuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1716
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:08:12   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

spps: pa PROSIMuser posted image , dodaj mi še spol...Punčka, HVALAuser posted image

Valda ne zamerim...kako bi zamerila, ko pa ste vse takšne pozitivke.

Sedaj pa čakam mojega, da greva jest...sem že pošteno lačna

Lp


dovoliš da jaz popravim user posted image

user posted image user posted image user posted image pupa,ni še 70.stranuser posted image user posted image user posted image
opravičilo sprejeto user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1717
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:09:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čaooo... jaz sem pa zdele pršla iz MŠ.. dans smo mel tazadnjič... je blo kr luštn no, sej je res da sem velik stvari že prej vedla, ampak ker je moj hodu zraven je kr pametn da je še on kej zveduuser posted image

ka ve že to tk kmal perete te cote... js bom februarja začela prat čeprou mam začetk marca rok, sam se mi zdi da če je prehitr opran pa speglan pa vse d se tist prah pa vse nabere gor... no sej res, da je v omari zložen... ma ka pa vem, js bom še mal počakala... si bom pa tekom 14 dni vse lepo prpravla da mi bo ostalo samo še pranje in likanjeuser posted image
zaenkrat pa nimam še nč prpravlen... vse je še na desetih koncih, ko zlo velik dobim od drugih na izposojo, ker je tolk velik otrok okol mene v žlahti....

no pa drgač?
ju3 mam pregled, kooooomi čakam... bi ga ,mogla že včeri met, sm se že tok veselila da bom vidla mojga sončka, pa so mi prestavl pregled, še sama ne vem zakaj...no jutr ga pa mnde res mam...sm že zlo neučakanauser posted image



ojla!
in kaj si se naučila?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 1718
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:11:55   
Lolita23
Živjo!!!

Evo še moj povzetek pregleda.Najprej sem čakala malo -1,15h,ampak se je splačal.
- streptokok ta test ne bom šla delat je rekla, da ne rabim, da je mal to prebveč na forumih, pa ni vse tak ko zgleda.user posted image
-obrjena na glavo
-teža 2000g (toliko sem jaz imela, ko sem se rodila), namignila je da bo prej, že ve
--mala se noče slikat, je kar komolec nastavljala, kar se je pa baje videl, je pa da je meni podobna, baje ličke,čeprav jaz tega ne vidim na tistih slikah
- dobila sem vse napotnico za v P, potrdilo o PDP, celo za rešilca nalog
- pregled :18.2
-teža:14 kg
(od začetka)




_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1719
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:14:19   
tasa_m
še malo pa bo treba sezname gor nalimat. Kira bo zdaj prevzela? Pupa al spps?? user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1720
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:14:58   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Evo še moj povzetek pregleda.Najprej sem čakala malo -1,15h,ampak se je splačal.
- streptokok ta test ne bom šla delat je rekla, da ne rabim, da je mal to prebveč na forumih, pa ni vse tak ko zgleda.user posted image
-obrjena na glavo
-teža 2000g (toliko sem jaz imela, ko sem se rodila), namignila je da bo prej, že ve
--mala se noče slikat, je kar komolec nastavljala, kar se je pa baje videl, je pa da je meni podobna, baje ličke,čeprav jaz tega ne vidim na tistih slikah
- dobila sem vse napotnico za v P, potrdilo o PDP, celo za rešilca nalog
- pregled :18.2
-teža:14 kg
(od začetka)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kak to,da si pa dobla napotnico za rešilca?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1721
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:16:16   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čaooo... jaz sem pa zdele pršla iz MŠ.. dans smo mel tazadnjič... je blo kr luštn no, sej je res da sem velik stvari že prej vedla, ampak ker je moj hodu zraven je kr pametn da je še on kej zveduuser posted image

ka ve že to tk kmal perete te cote... js bom februarja začela prat čeprou mam začetk marca rok, sam se mi zdi da če je prehitr opran pa speglan pa vse d se tist prah pa vse nabere gor... no sej res, da je v omari zložen... ma ka pa vem, js bom še mal počakala... si bom pa tekom 14 dni vse lepo prpravla da mi bo ostalo samo še pranje in likanjeuser posted image
zaenkrat pa nimam še nč prpravlen... vse je še na desetih koncih, ko zlo velik dobim od drugih na izposojo, ker je tolk velik otrok okol mene v žlahti....

no pa drgač?
ju3 mam pregled, kooooomi čakam... bi ga ,mogla že včeri met, sm se že tok veselila da bom vidla mojga sončka, pa so mi prestavl pregled, še sama ne vem zakaj...no jutr ga pa mnde res mam...sm že zlo neučakanauser posted image



ojla!
in kaj si se naučila?


hmmm.... ne vem kje bi začela... da otroku kri vzamejo iz glave - tega nisem vedlauser posted image pa da je 70%alkohol bolš kokr fiziološka raztopina, pa da danes ni več nujno potrebno široko povijanje za vse, ampak samo za tiste ki res rabijo- grejo prej na ultrazvok.. ma kaj čem govort, sej take stvari so tut na internetuuser posted image najbol glavno je da sem se dihat naučilauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1722
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:17:20   
buksi
ojla!
A ima tudi katera izmed vas bel sluzast izcedek, ki se kar vleče.?
Sem imela dva tedna nazaj svečke zaradi vnetja pa je bilo bolje, zdaj pa spet nekaj. A  ma se katera s tem tezave?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1723
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:17:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

še malo pa bo treba sezname gor nalimat. Kira bo zdaj prevzela? Pupa al spps?? user posted image
se bomo dogovoriliuser posted image user posted image user posted image jo bom zdaj na gsm poklicala,da se zmenmauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1724
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 18:17:52   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Evo še moj povzetek pregleda.Najprej sem čakala malo -1,15h,ampak se je splačal.
- streptokok ta test ne bom šla delat je rekla, da ne rabim, da je mal to prebveč na forumih, pa ni vse tak ko zgleda.user posted image
-obrjena na glavo
-teža 2000g (toliko sem jaz imela, ko sem se rodila), namignila je da bo prej, že ve
--mala se noče slikat, je kar komolec nastavljala, kar se je pa baje videl, je pa da je meni podobna, baje ličke,čeprav jaz tega ne vidim na tistih slikah
- dobila sem vse napotnico za v P, potrdilo o PDP, celo za rešilca nalog
- pregled :18.2
-teža:14 kg
(od začetka)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kak to,da si pa dobla napotnico za rešilca?


Ma ne vem, je rekla, da pač kaj pa če bo sneg,pa za vsak slučaj.Sam mi pa ni jasen zakaj imam tak pozno pregled???A je tebi??user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  67 68 [69] 70 71   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...





sindarin

Pogosto kupite igračo s katero se otrok ne igra veliko?

da (31%)

ne (30%)

včasih (39%)


Število vseh glasov: 267

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!