|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:20:23   
drevozivljenja
lp.v mojem albumu se nahaja slikica bušija-30teden..za seznamuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:30:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image



Fajn je imet bodyje in majčke na preklop za novorojenčka. Vsaj tiste najmanjše. Jaz jih imam kar nekaj. Ker otroka obračat sem in tja res ni fajn. Tako ga pa samo na bok mal obrneš in že je oblečen in pol zavežeš. Men so všeč te s trakici.

Evo, smreka podrta. user posted image  Zdaj imam spet prostor na omarci.


Ja, saj to vsi pravijo, da je fajn če so s trakci..ampak jaz sem dobila pa same bodije...??? Bomo že nekak...



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:33:52   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

nekaj me zanima,pa mi ni čist jasno.
a  po preteku porodniškega dopusta(po preteku 105dni),je trebanest vlogo za dopust za nego in varstvo otroka na csd?


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:37:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

nekaj me zanima,pa mi ni čist jasno.
a  po preteku porodniškega dopusta(po preteku 105dni),je trebanest vlogo za dopust za nego in varstvo otroka na csd?


user posted image user posted image user posted image user posted image



meni je tudi rekla, naj kaki mesec po porodu kar pokličem, če nameravam sama ta dopust izkoristiti, potem pa bo kar sama na obrazcu označila potrebno! Potem pa odločbo po pošti dobim....

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:37:51   
felix7
čao, koke,

evo, sem še v službi, ampak sem šla preverit, če na veliko klepetate, da ne bi mela doma potem preveč za brat user posted image
No, še eno urco, pa grem domov.


_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:38:42   
felix7
aja, spps, lušne stvari si dobila oziroma kupila.

in drevozivljenja, lepo se širiš user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:39:50   
mihaela01
Ojla

Imela sem pregled pri G.

Naša bebica je že kar velika saj tehta 1850g. Izmeril ji je tudi obseg glavice, trebuščka in nogic in ustreza mojim tednom nosečnosti.
Vesela novica pa je ta, da je obrnjena z glavico navzdoluser posted image user posted image ...Pridna...

Naslednji pregled imam 11.2. 09
Kilogrami: 7,5kg
cm:? Si bom izmerila in vam javim...
 
Skratka G sem tudi prosila za napotnico za protibolečinski porod s pomočjo ultive, tako, da sem se danes tudi naročila na predavanje 29.1., da vidim kako stvar poteka, ampak če mi bo med porodom kriza bom zahtevala ultivo, če jo bom dobilauser posted image .

Bila sem tudi na CSD in sem si uredila paket za novorojenčka in starševski dodatek...Otroški dodatek pa je treba urediti po rojstvu otrokaa.


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:44:50   
pondelak
živjo dekleta.po dooolgem času se vam javljam,ker je bil rač fuč,,,JUJ kak sem vas pogrešala!vidim da je veliko novega ampak dosti nebom brala,ker sem ostala na 2. delu...
najprej seveda čestitke persidiuser posted image user posted image user posted image
sama sem že tudi mela nekaj težav...v ponedeljek zvečer se mi je na spodnjicah pokazala kri...seveda sem bila vsa panična,zato sem šla včeraj na pregled,ampak je videti vse normalno in zaprto...
za seznam pa:naša pupa ima 1700g,naslednji pregled je 19.1.  zredila sem se za 12kg,pa pdp je prestavljen na 21 3.


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:47:39   
pondelak
drugače večjih težav nimam...malo mi zatekajo noge in slabo spim,tak da vse ok!

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:52:07   
novo
no,da vam se še js kaj javim danes!user posted image
prišla sm iz pregleda-da ne omenjam cest, ker sem se vozila, ko Po jajcih in takooooo dolgo.
no, vesele novice. Naša babika je težka 1643g,
naslednji pregled je 11. 2. , težja sm vsega skupaj za +13 kg (sm bila malo kregana, češ da je mal preveč, a so bili krivi prazniki, pa še na bolniški sm., obseg pa je 102 cm


< Sporočilo je popravil novo -- 14.1.2009 15:06:24 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:52:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo dekleta.po dooolgem času se vam javljam,ker je bil rač fuč,,,JUJ kak sem vas pogrešala!vidim da je veliko novega ampak dosti nebom brala,ker sem ostala na 2. delu...
najprej seveda čestitke persidiuser posted image user posted image user posted image
sama sem že tudi mela nekaj težav...v ponedeljek zvečer se mi je na spodnjicah pokazala kri...seveda sem bila vsa panična,zato sem šla včeraj na pregled,ampak je videti vse normalno in zaprto...
za seznam pa:naša pupa ima 1700g,naslednji pregled je 19.1.  zredila sem se za 12kg,pa pdp je prestavljen na 21 3.



user posted image user posted image user posted image za pregled!!!! Malo več počivaj, pa bo vse okej! Poslušaj svoje telo, pa bo!

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:53:38   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo dekleta.po dooolgem času se vam javljam,ker je bil rač fuč,,,JUJ kak sem vas pogrešala!vidim da je veliko novega ampak dosti nebom brala,ker sem ostala na 2. delu...
najprej seveda čestitke persidiuser posted image user posted image user posted image
sama sem že tudi mela nekaj težav...v ponedeljek zvečer se mi je na spodnjicah pokazala kri...seveda sem bila vsa panična,zato sem šla včeraj na pregled,ampak je videti vse normalno in zaprto...
za seznam pa:naša pupa ima 1700g,naslednji pregled je 19.1.  zredila sem se za 12kg,pa pdp je prestavljen na 21 3.



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:53:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

Ojla

Imela sem pregled pri G.

Naša bebica je že kar velika saj tehta 1850g. Izmeril ji je tudi obseg glavice, trebuščka in nogic in ustreza mojim tednom nosečnosti.
Vesela novica pa je ta, da je obrnjena z glavico navzdoluser posted image user posted image ...Pridna...

Naslednji pregled imam 11.2. 09
Kilogrami: 7,5kg
cm:? Si bom izmerila in vam javim...
 
Skratka G sem tudi prosila za napotnico za protibolečinski porod s pomočjo ultive, tako, da sem se danes tudi naročila na predavanje 29.1., da vidim kako stvar poteka, ampak če mi bo med porodom kriza bom zahtevala ultivo, če jo bom dobilauser posted image .

Bila sem tudi na CSD in sem si uredila paket za novorojenčka in starševski dodatek...Otroški dodatek pa je treba urediti po rojstvu otrokaa.




user posted image user posted image user posted image za pregled! Pa še čestitke za punčkin obrat!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:54:38   
novo
Ojla

Imela sem pregled pri G.
IZVIRNO SPOROČILO: mihaela01

Ojla

Imela sem pregled pri G.

Naša bebica je že kar velika saj tehta 1850g. Izmeril ji je tudi obseg glavice, trebuščka in nogic in ustreza mojim tednom nosečnosti.
Vesela novica pa je ta, da je obrnjena z glavico navzdoluser posted image user posted image ...Pridna...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu mihaela01)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:55:04   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

jaz sem še tu...in nehalo je to ledeno sranje dol leteti...bom vseeno šla v MB...avtocesta je menda okej...
sam vseen bodi previdna,če se je slučajno kje kaj prileplo na cestouser posted image


Bom, hvala! user posted image

Sem sedaj malo gledala cotike..predvsem bodije..ali jih je res smotano oblačiti, ko je user posted image še zelo mali?..in so baje boljše one majčke ne preklop? Jaz imam cca 7 bodijev pa eno samo majčko! user posted image



Fajn je imet bodyje in majčke na preklop za novorojenčka. Vsaj tiste najmanjše. Jaz jih imam kar nekaj. Ker otroka obračat sem in tja res ni fajn. Tako ga pa samo na bok mal obrneš in že je oblečen in pol zavežeš. Men so všeč te s trakici.

Evo, smreka podrta. user posted image  Zdaj imam spet prostor na omarci.


Meni se te s trakci tut ful všeč, delujejo zelo praktično...midva sva jih dobla cel kup tk da jih bomo kr uporabljali... user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:56:04   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: novo

no,da vam se še js kaj javim danes!user posted image
prišla sm iz pregleda-da ne omenjam cest, ker sem se vozila, ko Po jajcih in takooooo dolgo.
no, vesele novice. Naša babika je težka 1643g,
naslednji pregled je 11. 2. , težja sm vsega skupaj za +13 kg (sm bila malo kregana, češ da je mal preveč, a so bili krivi prazniki, pa še na bolniški sm.



user posted image user posted image user posted image za pregled...pa ne siraj se za kile, pri meni tudi lepo naraščajo...pa se mi nikjer ne vidi..razen buši in joškice! user posted image

Ceste pa so res katastrofa, sem se ravnokar vrnila iz MB in sem jih na lastni koži izkusila. user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:56:13   
trezika
js pa mam jutri pregled user posted image user posted image user posted image  iiiiiiiiii, komaj čakam....user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:56:39   
novo
Da vas preberem še za nazaj.
Od včeraj nisem bila nič gor, pa še tipkovnico imam fuč, tak da sm si sposodila prenosnika od mojega user posted image sestre!

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:58:31   
mihaela01
Za seznam
spps: Na seznamu mi spremeni PDP 8.3. 09
cm: 93 cm

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:58:50   
KOKICA32
Punce, tiste, ki še kupujete cotike za user posted image . V H&M imajo ful dosti stvari po 3, 4, 5, 9 EUR!!! V Europarku, MB..sem bila prej. Pa si malo oči pasla, ker teh malih stvari več nič ne rabim...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 14:58:54   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


user posted image user posted image user posted image za pregled...pa ne siraj se za kile, pri meni tudi lepo naraščajo...pa se mi nikjer ne vidi..razen buši in joškice! user posted image

Ceste pa so res katastrofa, sem se ravnokar vrnila iz MB in sem jih na lastni koži izkusila. user posted image


ja, js sm rabila do CE- cca 25 km debelo uro. Sm se odloćila, da se na naslednje preglede pustim vozit.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 15:01:26   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce, tiste, ki še kupujete cotike za user posted image . V H&M imajo ful dosti stvari po 3, 4, 5, 9 EUR!!! V Europarku, MB..sem bila prej. Pa si malo oči pasla, ker teh malih stvari več nič ne rabim...

Hvala, upam, da imajo tudi v CE kaj pametnega, sam se mi zdi, da je v MB večja izbira.
Js pa nimam pojma, pri kateri št. naj začnem kupovati. Kr odlašam, kakšen konkreten nasvet prosim!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 15:04:12   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce, tiste, ki še kupujete cotike za user posted image . V H&M imajo ful dosti stvari po 3, 4, 5, 9 EUR!!! V Europarku, MB..sem bila prej. Pa si malo oči pasla, ker teh malih stvari več nič ne rabim...

Hvala, upam, da imajo tudi v CE kaj pametnega, sam se mi zdi, da je v MB večja izbira.
Js pa nimam pojma, pri kateri št. naj začnem kupovati. Kr odlašam, kakšen konkreten nasvet prosim!



Sem že bila v CE v H&M..pa se tudi meni zdi, da je v MB večja izbira! user posted image Nekaj si nabavi št. 56, ne veliko, drugače pa od št. 62 dalje kupuj, pač malo zavihaš na začetku, pa je! Naj povedo izklušene punce, ki so že mamice. Pa v H&M imajo bolj male številke, kot drugje..tudi na to bodo pozorna! Pa veliko užitkov pri nakupovanju, ti želim! user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 15:08:34   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Sem že bila v CE v H&M..pa se tudi meni zdi, da je v MB večja izbira! user posted image Nekaj si nabavi št. 56, ne veliko, drugače pa od št. 62 dalje kupuj, pač malo zavihaš na začetku, pa je! Naj povedo izklušene punce, ki so že mamice. Pa v H&M imajo bolj male številke, kot drugje..tudi na to bodo pozorna! Pa veliko užitkov pri nakupovanju, ti želim! user posted image



ja, hvala. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 15:10:50   
novo
aja, pa še to. Tudi meni je danes na UZ pokazalo, da naj bi bilo malo prej, kot 25.3., in sicer 17.3. Sam ne vem, če mi je spremenila PDP. NO, pustimo se presenetiti.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!