|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 10:59:58   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Jutro al pa dober dan;

ej, sej če bomo tolko čvekale bomo naslednji vikend že na 5.delu user posted image

Kako ste? Meni se snoči ni dalo prit za PC, smo ležali na kavču, sestavljali lego kocke pol pa smo gledali 102 dalmatinca in šli spat...

Danes pa sva z Žigcem malo dnevno v red pripeljala, posesala in zdaj se odpravljava k dediju in babici, ker naš tati dela; pa kakšno škatlo cunjic za user posted image  bomo dol odpeljali, da začne moja zlata mamica prat te cunjice;

Aja, grem probat slike bušija prenest na PC, da bo imela spps delo
ti kr zrihtaj slikiceuser posted image user posted image user posted image


evola, pa naj kdo reče da tehnika ni za ženske;
user posted image

spps, zraven pa pripiše 32.teden; še malo pa me bo razneslo; pri Žigcu je bil trebuh tam po 35.tednu ogromen sedaj pa je že prava žoga; no sej tudi otročke je večji kot v prvo



bravo mamaM tole je pa že orto žoga ja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:01:07   
Tulipan12
Dobro jutro! Je že bolj dan, vem, samo mi je ratalo malo potegnit danes, hihi... grem malo prebrat teh %&)(#" ??? novih straniuser posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:02:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Jutro al pa dober dan;

ej, sej če bomo tolko čvekale bomo naslednji vikend že na 5.delu user posted image

Kako ste? Meni se snoči ni dalo prit za PC, smo ležali na kavču, sestavljali lego kocke pol pa smo gledali 102 dalmatinca in šli spat...

Danes pa sva z Žigcem malo dnevno v red pripeljala, posesala in zdaj se odpravljava k dediju in babici, ker naš tati dela; pa kakšno škatlo cunjic za user posted image  bomo dol odpeljali, da začne moja zlata mamica prat te cunjice;

Aja, grem probat slike bušija prenest na PC, da bo imela spps delo
ti kr zrihtaj slikiceuser posted image user posted image user posted image


evola, pa naj kdo reče da tehnika ni za ženske;
user posted image

spps, zraven pa pripiše 32.teden; še malo pa me bo razneslo; pri Žigcu je bil trebuh tam po 35.tednu ogromen sedaj pa je že prava žoga; no sej tudi otročke je večji kot v prvo

mamaM,to je pa že pravi bauhiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:02:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro! Je že bolj dan, vem, samo mi je ratalo malo potegnit danes, hihi... grem malo prebrat teh %&)(#" ??? novih straniuser posted image user posted image
ne vem ,če se ti splačauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:03:51   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro! Je že bolj dan, vem, samo mi je ratalo malo potegnit danes, hihi... grem malo prebrat teh %&)(#" ??? novih straniuser posted image user posted image
ne vem ,če se ti splačauser posted image user posted image


se strinjam user posted image user posted image

spps jeiiiiiiiiii da greste po voziček user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:05:00   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Dobro jutro! Je že bolj dan, vem, samo mi je ratalo malo potegnit danes, hihi... grem malo prebrat teh %&)(#" ??? novih straniuser posted image user posted image
ne vem ,če se ti splačauser posted image user posted image


se strinjam user posted image user posted image

spps jeiiiiiiiiii da greste po voziček user posted image user posted image user posted image

aha...tako bomo vsaj nekaj že imeli za novega člana user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:07:58   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Jutro al pa dober dan;

ej, sej če bomo tolko čvekale bomo naslednji vikend že na 5.delu user posted image

Kako ste? Meni se snoči ni dalo prit za PC, smo ležali na kavču, sestavljali lego kocke pol pa smo gledali 102 dalmatinca in šli spat...

Danes pa sva z Žigcem malo dnevno v red pripeljala, posesala in zdaj se odpravljava k dediju in babici, ker naš tati dela; pa kakšno škatlo cunjic za user posted image  bomo dol odpeljali, da začne moja zlata mamica prat te cunjice;

Aja, grem probat slike bušija prenest na PC, da bo imela spps delo
ti kr zrihtaj slikiceuser posted image user posted image user posted image


evola, pa naj kdo reče da tehnika ni za ženske;
user posted image

spps, zraven pa pripiše 32.teden; še malo pa me bo razneslo; pri Žigcu je bil trebuh tam po 35.tednu ogromen sedaj pa je že prava žoga; no sej tudi otročke je večji kot v prvo



bravo mamaM tole je pa že orto žoga ja user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:11:13   
mama_milchy
pupa, spps; ja sej pravim, da je kr eksplodiral ta moj buši zadnji teden; bom šla poiskat eno slikico od takega tedna z Žigcem pa zdajšnjo in da ju primerjam; no, sej jaz res nisem med ta suhimi, še dobro da gre vse v trebuh;

no, pupe, midva z Žigcem greva zdaj počasi dat naš voziček v avto pa kakšno škatlo (mi bo sosed pomagal - da jaz ne dvigujem) in pol počasi do mojih, pa še kosilce bova tam jedla - me prav zanima kaj kuha moja mama danes; najbrž kaj zelenjavnega, ker pride brat s pupo in njeno hčerkico tudi na kosilo in sta onedve kr na zelenjavo mahnjeni tako kot naš Žiga; jaz mu sm pa tam rečem kar mali vegi ker za meso je bolj tako tako.

Lepo nedeljo vam želim, se beremo zvečer...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:18:32   
Pupa7
mi pa smo včeraj zvečer imeli zabavo, moj lubi je namreč naglas bral v slovenščini (kar mu ne gre ravn najboljš, ker nikol ni hodil v slovensko šolo, ampak trenira da bo lahko kako pravljico tud v slo prebral) knjigo o tem kak je razvoj po posameznih tednih in mali je s takim navdušenjem sodeloval, da ne moreš verjet... brcal, se pretegoval, ker ma moj lubi tko globok glas, da včas kar vse zavibrira hahahha... res noro lušno je bilo in seveda je tud on še z večjim veseljem bral, ko je videl kok se malemu dogaja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:21:19   
felix7
dobro jutro,

midva sva v eni urici družno pospravila skoraj celo hišo, presesala in pomila po tleh, tako da se spet vse sveti user posted image

zvečer bom še smrekico podrla, zdaj je pa res že čas da gre.

lejca, welcome back, zdaj pričakujemo pogostejše javljanje.
buksi, tudi naš otročiček se umirja, smo v 30. tednu.
spps, ko dobiš voziček, obvezno sliko poslat!
mamaM, če te slučajno raznese, prej opozori, da se umaknem user posted image
lolita, s pasom pa nimam težav, mene zaenkrat nič ne moti... se pa da kupit neke zaponke, da te ne špona, ampak se vsi ne strinjajo z njimi glede varnosti.

sicer pa je tudi pri nas že sonček in grem zdajle k mami na kosilo.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:24:17   
KOKICA32
Dan,
a ni nobene gor??? Jaz se spravljam kosilo narediti, pa nimam neke volje...ampak lahota je močnejša..bo treba...
meni se tudi ne da za nazaj brati...zato me prosim obvestite, če sem kaj pomembnega izpustila???

In kako kaj drugače? Pri meni vse po starem le, da me ob večeroih vsedno bolj trebuh boli....ko pa vzamem Mg ali pa grem počivati pa je okej??? user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:24:43   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

dobro jutro,

midva sva v eni urici družno pospravila skoraj celo hišo, presesala in pomila po tleh, tako da se spet vse sveti user posted image

zvečer bom še smrekico podrla, zdaj je pa res že čas da gre.

lejca, welcome back, zdaj pričakujemo pogostejše javljanje.
buksi, tudi naš otročiček se umirja, smo v 30. tednu.
spps, ko dobiš voziček, obvezno sliko poslat!
mamaM, če te slučajno raznese, prej opozori, da se umaknem user posted image
lolita, s pasom pa nimam težav, mene zaenkrat nič ne moti... se pa da kupit neke zaponke, da te ne špona, ampak se vsi ne strinjajo z njimi glede varnosti.

sicer pa je tudi pri nas že sonček in grem zdajle k mami na kosilo.


glede pasu, jaz nimam težav se tko malo vozim ... user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:25:35   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

mi pa smo včeraj zvečer imeli zabavo, moj lubi je namreč naglas bral v slovenščini (kar mu ne gre ravn najboljš, ker nikol ni hodil v slovensko šolo, ampak trenira da bo lahko kako pravljico tud v slo prebral) knjigo o tem kak je razvoj po posameznih tednih in mali je s takim navdušenjem sodeloval, da ne moreš verjet... brcal, se pretegoval, ker ma moj lubi tko globok glas, da včas kar vse zavibrira hahahha... res noro lušno je bilo in seveda je tud on še z večjim veseljem bral, ko je videl kok se malemu dogaja user posted image user posted image user posted image


pupa, a tvoj je v Švici rojen? Vidva se med sabo ne pogovarjata slovensko?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:26:15   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dan,
a ni nobene gor??? Jaz se spravljam kosilo narediti, pa nimam neke volje...ampak lahota je močnejša..bo treba...
meni se tudi ne da za nazaj brati...zato me prosim obvestite, če sem kaj pomembnega izpustila???

In kako kaj drugače? Pri meni vse po starem le, da me ob večeroih vsedno bolj trebuh boli....ko pa vzamem Mg ali pa grem počivati pa je okej??? user posted image



kar nekaj nas je tu, pa vse berejo za nazaj, kok je spet špilal včeraj cel dan user posted image

buši ti pa daje vedet, da morš mal več počivat pa je user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:28:57   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

mi pa smo včeraj zvečer imeli zabavo, moj lubi je namreč naglas bral v slovenščini (kar mu ne gre ravn najboljš, ker nikol ni hodil v slovensko šolo, ampak trenira da bo lahko kako pravljico tud v slo prebral) knjigo o tem kak je razvoj po posameznih tednih in mali je s takim navdušenjem sodeloval, da ne moreš verjet... brcal, se pretegoval, ker ma moj lubi tko globok glas, da včas kar vse zavibrira hahahha... res noro lušno je bilo in seveda je tud on še z večjim veseljem bral, ko je videl kok se malemu dogaja user posted image user posted image user posted image


pupa, a tvoj je v Švici rojen? Vidva se med sabo ne pogovarjata slovensko?


moj je rojen v sloveniji starša sta slovenca, vendar od svojega 2 meseca življenja živi tukaj, tako da že skoraj raztura slovensko user posted image mu je pa italijanščina prvi jezik tako da... naš mali bo najprej govoril slovensko potem pa ga bomo nekje pri 2 letih začeli tudi v italijanščino uvajat (no kake pesmice bodo že prej v itl.. ) saj še točno nevem kako se je najboljše lotit tega... dvojezničnega problema... če ma kera kak nasvet pa kar z besedo na dan user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:33:16   
tasa_m

dobro jutro..
samo pozdravim vas, peljem brudera domov te pa nimam cajta..
lejča.. super da si vredu prispela, upam da ti niso spet kufra zgubli??
mama_m .. uhh, tvoj buši pa je res velik..no saj je verjetno noter tud velik korenjak..
pupa .. no,super da je mali sodeloval..mojmu še na pamet ni prišlo,da bi tamali kaj bral.. verjetno bi mogla jaz poleg rač. sedet da bi ji on razlagal kaj se dogaja zdaj pri kaki igrci.. user posted image user posted image

kokica .. fajn kuhaj!
felix .. pol pa pridita še malo k nam pospravljat. Lahko kr oba.. user posted image
spps .. si se naspala ? včeraj si bila kr aktivna na forumu.. user posted image user posted image user posted image
lolita.. men tud ne diši več glih pas v avtu..ampak kaj čemo ? user posted image

sem koga pozabla, pol SE PARDONIRAM. samo na hitro sem preletela..

se tipkamo popoldan! user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:33:17   
Pupa7
našemu malemu je očitno všeč Leonard Cohen, ker tok pleše ko ga ravn poslušam (ma podobn glas ko moj lubi, pa pali hahaha)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:34:22   
lejca
Dobro jutro..

kako lepo se je bilo zbuditi v lastni posteljiuser posted image , ce bi bil tud moj zravn bi bilo se lepse, sicer pa mi je mali naredil zbujanje po njegovouser posted image

spet na novo nabiram moci, hvala za dobrodoslico ..i seveda,sse bom javljala bolj pogosto...zdej pa res ko sm vas 3 tedne zanemarjalauser posted image

moj mali je zadnje case zelo zivahen ,pa bom jutri v 32. tednu.
glede pasu ,ko vozim sem si jst kupla nekaj kar das pod rit potem mas pa eno sponko ko zaokrozi navaden pas in ti ga vlece med nogami dol,da ne gre na trebuh...ce bom nasla kaksna navodila jih prpopam ampak je res ful dobra zadeva ..user posted image

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 11:34:50   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


dobro jutro..
samo pozdravim vas, peljem brudera domov te pa nimam cajta..
lejča.. super da si vredu prispela, upam da ti niso spet kufra zgubli??
mama_m .. uhh, tvoj buši pa je res velik..no saj je verjetno noter tud velik korenjak..
pupa .. no,super da je mali sodeloval..mojmu še na pamet ni prišlo,da bi tamali kaj bral.. verjetno bi mogla jaz poleg rač. sedet da bi ji on razlagal kaj se dogaja zdaj pri kaki igrci.. user posted image user posted image

kokica .. fajn kuhaj!
felix .. pol pa pridita še malo k nam pospravljat. Lahko kr oba.. user posted image
spps .. si se naspala ? včeraj si bila kr aktivna na forumu.. user posted image user posted image user posted image
lolita.. men tud ne diši več glih pas v avtu..ampak kaj čemo ? user posted image

sem koga pozabla, pol SE PARDONIRAM. samo na hitro sem preletela..

se tipkamo popoldan! user posted image




tasa popoldan obvezno prid na raport user posted image da kako konstruktivno spet udarmouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 12:07:16   
buksi
oj1

ja ocitno ima manj prostora. cutim ga, in ttrebuh tudi "valovi" in se premika. samo manj močne brce so.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 12:18:19   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

oj1

ja ocitno ima manj prostora. cutim ga, in ttrebuh tudi "valovi" in se premika. samo manj močne brce so.



no vidiš, nobene panike user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa kuham kranjske klobase za kosilo, joj kako sem jih težko pričakala user posted image pa so le prišle user posted image

danes me nekaj grabi gnezdenje user posted image moj ne bo najbolj zadovoljen, ko mu to povem hahahaha, ker se kar boji, ker bi pol spet vse na glavo postavla pa spremenila, pa zglancala user posted image kar pa pomeni, da itak jaz dirigiram on pa dela, ker jaz ne smem user posted image ma je tko pridn, da res na konc vse nardi user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 12:37:21   
KOKICA32
koslo skoraj kuhano...le še v pečico vržem pa bo...user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 12:43:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

koslo skoraj kuhano...le še v pečico vržem pa bo...user posted image

pri men bo pa mal,piščanc pečen,potem bomo pa lahko šli papcatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 12:44:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
spps .. si se naspala ? včeraj si bila kr aktivna na forumu.. user posted image user posted image user posted image
sem se naspala,enkrat sem skor dol s postelje padla,ker je mala spala z nama,pa si je priborila mal preveč prostorauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Marčevke 2009 -4.del
11.1.2009 12:52:29   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

jaz pa kuham kranjske klobase za kosilo, joj kako sem jih težko pričakala user posted image pa so le prišle user posted image



haha... če sm js pingvin, pol boš ti od danes naprej kranjska klobasauser posted image user posted image user posted image

kako ste kaj danes?
meni kar oči skupaj lezejo, ker sm včeraj zaspala šele ob 2.30, ker mojga ni blo domauser posted image
zjutraj sva pa itak mela ''delo'' (haha.. pa lih včeraj sm bla glasna, da mu kao ni več do slončkanja-user posted image )...
tako, da bom mogla it kej spat pa energijo nabratuser posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?