|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehitro zaspi
11.4.2005 8:14:22   
kaja11
Nam se je pa cel sistem porušil in sploh ne vem zakaj. To, da smo že pri 1m spali po 6h, sploh nočem razmišljati:( Skratka, že 14 dni ponoči ne spi. Zbuja se skoraj vsako uro... ne pomaga nič, razen zize. Ampak to sploh ni vse.... prej smo ga dali spat ob cca. 20.00 in je "spal" do 8.00, zdaj je pa že ob 19.00 totalna koma, smo morali obred prestaviti za 1 h.... rezultat je pa ta, da se zbudi ob 5.00... ŽE TRI DNI:(.
Zdaj grem brati knjigo "Brez joka v sanje" in upam, da je v njej kakšna čarobna formula.

LP:zaspan::zaspan::zaspan:

PS. mal sm mogla pojamrat... je prec bolš;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prehitro zaspi
11.4.2005 8:23:42   
Anonimen
Pri nas je do 1 leta zjutraj vstajala ob 4.30. Zdaj ko sem jaz v službi, pa je vedno bolje... Pred šesto ne obratuje.

(odgovor članu kaja11)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   prehitro zaspi
11.4.2005 9:22:30   
Bejba
Joj, Kaja mi se tudi zadnje par noči ful zbujamo in jokamo. Ne vem kaj ga matra. Mogoče zobki? Ampak podnevi ni nič siten :zmeden:.
In tudi mi smo mislili, da nam bo s prestavitvijo ure uspelo malega na finto vržt in bo hodil spat vsaj ob osmih. Jok brate, ob sedmih smo že čista koma. Sicer smo pa ugotovili, da je vseeno ali gre mali spat ob 19h, 20h ali 22h, zjutraj je budnica vedno od 6.30 do 7.00 :(. Redkokdaj kakšno minuto čez. Tako, da sem jaz obupala. Zvečer ga dajemo spat okoli 19h do 19.30, zjutraj pa smo pokonci kadar pač smo, čeprav bi mami še tako spala :zaspan:.

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prehitro zaspi
11.4.2005 9:56:25   
kaja11
Ja Bejba, mi smo se tud veselili prestavitve ure.... smo mislili, da bomo šli spat ob 21.00. Samo očitno se je našmu ura prestavila v drugo smer in smo zaspani ob 19.00.

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prehitro zaspi
11.4.2005 10:12:28   
puncica
Ja tako je to v trenutko se lahko obrne a ne. no naša ni nikol spala celo noc vedno se je nekaj zbujala in se danes je tako, hvala bogu pa se ne dere več po uro in zaspi nazaj, samo mamino roko mora čutit in to je to. Kako pomagat, kaj pa vem, priporočam tisto knjigo kar preber jo, men je malo pomagala, sicer pa se mi zdi tam zelo dolgotrajen postopek, a sem neki predlogov upoštevala.

No naša se zbuja tako vsake dve ure in ne zna nazaj zaspat, pa ji sam roko potisnem skoz ograjco v postlci in me čuti iin spi naprej. Kaj pa vem zize verjetn ne moreš skeclat. Po moje ne zna nazaj zaspat in potem zna samo z zizo, kaj pa duda, kaj če bi z dudo probal?

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prehitro zaspi
11.4.2005 10:20:47   
kaja11
Duda je pri nas bol tko.... varira od kr dobre prijateljice do smrtne sobražnice. Ponoči je ta druga varianta.

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prehitro zaspi
11.4.2005 10:39:11   
HuAnita
Kaja, z našo je isto. Zaspala bi že ob 17.00 po novi uri (prej ob 18.00). Malo jo še držim pokonci, potem pa jo dam spat in je bolje, kot če jo na silo držim gor. Verjetno mi pripravlja teren, ko bo spet treba delat in zgodaj vstajat:)-

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prehitro zaspi
11.4.2005 12:28:35   
Bejba
HuAnita kdaj pa potem zjutraj vstajate, če greste tako zgodaj spat :zmeden:?

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   prehitro zaspi
11.4.2005 14:33:35   
niki5
Naš se tudi na eno uro zbuja, samo pri nas so krivi krči, duda nič ne pomaga, najbolj pomaga da ga podojim.

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prehitro zaspi
11.4.2005 16:59:31   
Pupica
kaja11 pri nas pa se pozna kadar ne gremo nč na sprehod, in če slučajno tisti dan še zamudimo kopanje, pol je pa resnično kriza. Je že ob pol 7h pokonc.Drugače spi do 8h.

Sej vem da ni to velika tolažba, pa vseen nasvet, mogoče malo ven, pa kako daljše kopanje, in bo bolj utrujen...:zmeden::zmeden::zmeden:in dlje spal.

No vsaj upajmo:miska::miska::miska:

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?