prehitro zaspi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kaja11 -> prehitro zaspi (11.4.2005 8:14:22)

Nam se je pa cel sistem porušil in sploh ne vem zakaj. To, da smo že pri 1m spali po 6h, sploh nočem razmišljati:( Skratka, že 14 dni ponoči ne spi. Zbuja se skoraj vsako uro... ne pomaga nič, razen zize. Ampak to sploh ni vse.... prej smo ga dali spat ob cca. 20.00 in je "spal" do 8.00, zdaj je pa že ob 19.00 totalna koma, smo morali obred prestaviti za 1 h.... rezultat je pa ta, da se zbudi ob 5.00... ŽE TRI DNI:(.
Zdaj grem brati knjigo "Brez joka v sanje" in upam, da je v njej kakšna čarobna formula.

LP:zaspan::zaspan::zaspan:

PS. mal sm mogla pojamrat... je prec bolš;)




Anonimen -> prehitro zaspi (11.4.2005 8:23:42)

Pri nas je do 1 leta zjutraj vstajala ob 4.30. Zdaj ko sem jaz v službi, pa je vedno bolje... Pred šesto ne obratuje.




Bejba -> prehitro zaspi (11.4.2005 9:22:30)

Joj, Kaja mi se tudi zadnje par noči ful zbujamo in jokamo. Ne vem kaj ga matra. Mogoče zobki? Ampak podnevi ni nič siten :zmeden:.
In tudi mi smo mislili, da nam bo s prestavitvijo ure uspelo malega na finto vržt in bo hodil spat vsaj ob osmih. Jok brate, ob sedmih smo že čista koma. Sicer smo pa ugotovili, da je vseeno ali gre mali spat ob 19h, 20h ali 22h, zjutraj je budnica vedno od 6.30 do 7.00 :(. Redkokdaj kakšno minuto čez. Tako, da sem jaz obupala. Zvečer ga dajemo spat okoli 19h do 19.30, zjutraj pa smo pokonci kadar pač smo, čeprav bi mami še tako spala :zaspan:.




kaja11 -> prehitro zaspi (11.4.2005 9:56:25)

Ja Bejba, mi smo se tud veselili prestavitve ure.... smo mislili, da bomo šli spat ob 21.00. Samo očitno se je našmu ura prestavila v drugo smer in smo zaspani ob 19.00.




puncica -> prehitro zaspi (11.4.2005 10:12:28)

Ja tako je to v trenutko se lahko obrne a ne. no naša ni nikol spala celo noc vedno se je nekaj zbujala in se danes je tako, hvala bogu pa se ne dere več po uro in zaspi nazaj, samo mamino roko mora čutit in to je to. Kako pomagat, kaj pa vem, priporočam tisto knjigo kar preber jo, men je malo pomagala, sicer pa se mi zdi tam zelo dolgotrajen postopek, a sem neki predlogov upoštevala.

No naša se zbuja tako vsake dve ure in ne zna nazaj zaspat, pa ji sam roko potisnem skoz ograjco v postlci in me čuti iin spi naprej. Kaj pa vem zize verjetn ne moreš skeclat. Po moje ne zna nazaj zaspat in potem zna samo z zizo, kaj pa duda, kaj če bi z dudo probal?




kaja11 -> prehitro zaspi (11.4.2005 10:20:47)

Duda je pri nas bol tko.... varira od kr dobre prijateljice do smrtne sobražnice. Ponoči je ta druga varianta.




HuAnita -> prehitro zaspi (11.4.2005 10:39:11)

Kaja, z našo je isto. Zaspala bi že ob 17.00 po novi uri (prej ob 18.00). Malo jo še držim pokonci, potem pa jo dam spat in je bolje, kot če jo na silo držim gor. Verjetno mi pripravlja teren, ko bo spet treba delat in zgodaj vstajat:)-




Bejba -> prehitro zaspi (11.4.2005 12:28:35)

HuAnita kdaj pa potem zjutraj vstajate, če greste tako zgodaj spat :zmeden:?




niki5 -> prehitro zaspi (11.4.2005 14:33:35)

Naš se tudi na eno uro zbuja, samo pri nas so krivi krči, duda nič ne pomaga, najbolj pomaga da ga podojim.




Pupica -> prehitro zaspi (11.4.2005 16:59:31)

kaja11 pri nas pa se pozna kadar ne gremo nč na sprehod, in če slučajno tisti dan še zamudimo kopanje, pol je pa resnično kriza. Je že ob pol 7h pokonc.Drugače spi do 8h.

Sej vem da ni to velika tolažba, pa vseen nasvet, mogoče malo ven, pa kako daljše kopanje, in bo bolj utrujen...:zmeden::zmeden::zmeden:in dlje spal.

No vsaj upajmo:miska::miska::miska:




Stran: [1]