|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je to laringitis?
2.1.2009 8:07:46   
*Naja
Naša 10-mesečna pupika je dobila pred 4 dnevi vročino 39. Ker ni padla tudi po analgetiku sem jo naslednji dan peljala k pediatru in Dg. je bila viroza. Vročina je nato naslednji dan sicer padla, se je pa ponoči pojavil grd kašelj, tako da je sedaj dete skoraj čisto brez glasu. Včeraj zvečer sem ji naredila paro v kopalnici, pa ne vem, če je kaj dosti pomagalo, ker je, ko je šla spat, kakšne 4 ure, tako grozno kašljala, da sploh ni mogla spati. No, nekje po polnoči se je zadeva umirila in je nato spala do jutra, se je pa slišalo rahlo piskanje med dihanjem. Pediatrinja je rekla, da če vročina ne pade do sobote, da se morava prit pokazat. Zdaj pa ne vem, ali bi jo  morala peljati že danes, ali še počakam in najprej poskusim sama s paro in vlaženjem zraka v prostorihuser posted image

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je to laringitis?
2.1.2009 9:27:56   
Anonimen
Jaz ti ne znam pomagat,mogoce pa ti bo tale link kaj pomagal
http://med.over.net/forum5/search.php?46,search=laringitis,page=1,match_type=ALL,match_dates=90,match_forum=THISONE

(odgovor članu *Naja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je to laringitis?
2.1.2009 10:45:27   
mamči
Po moje je tole bolj podobno bronhitisu. Če ji močno piska in se ne zna izkašljevat bi jaz šla rajši k zdravniku, da predpiše kakšno pumpico. Pri laringitisu se pojavlja lajajoč kašelj, brez piskov v dihalih.
Drugače zelo olajša dihanje, ča imaš možnost uporabe inhalatorja, redno čisti nosek, vzglavje pri ležanju naj bo višje, zrak v spalnici raje bolj hladen in vlažen.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je to laringitis?
2.1.2009 12:42:12   
duhica
Pri laringitisu bi bile tudi težave z dihanjem in ti najbrž ne bi zaspala. vsaj pri nas je bilo tako. Pri takih malih res težko presodiš, kako hudo je, zato sem jih ja pa k zdravniku peljala, da jih je poslušal in me pomiril, al pa dal zdavila. 

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je to laringitis?
2.1.2009 13:50:04   
botrca
Tudi jaz bi šla k P nič ne bi čakala.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je to laringitis?
3.1.2009 17:54:53   
Kranjcanka
ne vem, kaj mislis pod analgetik. analgetik ne zniza nujno temperature. za to rabis antipiretik npr paracetamol (calpol, lekadol...). je pa tako, da viroza traja okrog 7, 10 dni in te je zato narocila za danes. sicer pa en dan gor ali dol, tudi ce sta sli vceraj :)

upam, da je vse ok

lp

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je to laringitis?
3.1.2009 21:21:49   
TomTaylor
Za laringitis je značilen lajajoč kašelj, kot bi pes zalajal.  Takoj veš, da ne gre za "običajni" kašelj.

Po tvojem opisu sodeč bi rekla, da gre za bronhitis, vsekakor pa je treba obiskat pediatra.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je to laringitis?
3.1.2009 21:25:23   
Naja31
Se strinjam z TomTaylor. Kašelj pri laringitisu prepoznaš takoj,ker je res značilen.  

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je to laringitis?
4.1.2009 21:14:59   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Se strinjam z TomTaylor. Kašelj pri laringitisu prepoznaš takoj,ker je res značilen.  


Se strinjam. Obupen zvok.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?