|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: III. pričakovanje
23.8.2009 8:30:51   
Anonimen
hey hey!!!
jutri napopam slikice od nase princeske.
jst bi morala bit v bistvu se 1 dan notri, pa sem izsilila, da so me spustili domov. sem ze v porodmi tezila, kdaj bove lahko sle. PO porodnisnica je bla lih te dni prazna!

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: III. pričakovanje
23.8.2009 8:56:14   
Anonimen
user posted image

evo 2/3 mojga narascajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 9:11:14   
emaa
Srčka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 9:17:38   
Anonimen
emaa, zdaj si pa ti na vrsti!user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 10:22:08   
Dorca
Miška prov fletna štruca, sploh ne zgleda tko majcena, pa fantek tudi.

Kako se rihtate? Jaz sem si naročila vago na sposojo, da bom vidla kok ta mal pr men sploh poje, ker po moje bl mal, poj pa ne vem kok dodajat. Sedaj imamo največje probleme s tem!




_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 10:30:35   
emaa
Erdbeere je zdaj na vrsti, pol pa res že jaz, če mal. Moram počas začet skupaj nabirat.

(odgovor članu Dorca)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 16:34:39   
Anonimen
ej, dorca, ful sem vesela. je bla patronazna dopoldan in mi je rekla, da bi jo kamot s sabo nosila po bajtah, pa jo kazala za primer in vgled drugim mamicam. v petek je mela 2300g, danes pa 2450g(s tetra plenicko)!user posted image user posted image user posted image

kako pa vam gre?

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 17:21:34   
Dorca
No super, da se rihtate, tudi sem imela danes patronažno že drugič, Rožle se je poredil za 50 g, do porodne še nismo prišli, ampak važno da se redi. Ga pa dojim in mu dodajam.

Sedaj sem si naročila vago na izposojo, a je mogoče katera že kaj slišala o tem. Sem našla na netu, da posojajo vago za dojenčke za 10 EUR na mesec, da bom mela vsaj malo občutka kok mi ta mal poje, ker samo moje mleko mu ni zadosti, mi čisto sprazne joške pa se čez 5 min dere in tiši roke v usta. Isto sem mela že pri ta velkih dveh, tko da se glih prov ne obremenjujem, samo da vem koliko mu dati dodatka. Sam se ne ustavi, če pa preveč poje pa meče čez.

Popek je tudi že odpadel, v četrtek nam sledi prvo kopanje user posted image , da mi patronažna pokaže kako se rihta lulčkauser posted image !

Erdbeere in Ema kar pogumno, če sva midve z Miško dočakali, bosta tudi vidveuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 17:34:43   
Erdbeere
Dorca pa miška...sej bom kmalu za vama....jest mam samo še 14 dni...mogoče bo pa tokrat le kaj prej...bomo vidli.

Je pa ful fletkana tvoja 2/3 miška user posted image user posted image user posted image pa dober jedec je Nina očitno user posted image user posted image

Jest pa danes nekaj panična, me je nekaj v križ zaštihalo, zdaj pa ne vem, a je kaj s porodom povezano ali me je res kaj uštihalo. Sem se spokala kar vse pospravit, kopalnica je tipi top urihtana, še posesam, pa po tleh pometem in pomijem, pol pa tudi če grem rodit...Sem pa že tud eno vrečo 120l smeti nabrala....vse kar mi pride pod roke stran leti...sploh ne vem, kje se tolk nabere, ker zadnje čase tok stran pomečem, da res ni.

Aja pa danes k me križ boli, sem si še ruzak za v P narihtala, pa za user posted image torbo imam tudi po novem pripravljeno user posted image user posted image user posted image jah zdej je pa res treba mal pohitet.

(odgovor članu Dorca)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 20:50:47   
Anonimen
kuku....nam je tud popek ze odpadu!!!!juhu. tko da se bomo tudi kmal kopali!
me2 se polno dojive. dorca, ce rabis....ga mam za talat okol....
erdberee, ti pa tudi res kmalu prides za nama!user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: III. pričakovanje
24.8.2009 21:21:05   
Dorca
Erdbeer kar fejst jamrej pa razlagej da bo prej, pa bo, nama z Miško je uspelo, sicer le tik pred rokom, ampak prej je pa blouser posted image user posted image user posted image  

Miška kar na pošto z mlekom!!! Joške mam do Koroške, not pa tma! To je edina stvar, ki mi vedno para živce, pa sem že rekla, da se ne bom več sekirala, ampak avtomatsko se. Za vago me pa ni nič klicala, če jo bom dobila, tko da upam, da jutri kaj več izvemuser posted image  Pa da vsaj vidim kok Rožletko poje pri meni.

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: III. pričakovanje
25.8.2009 7:05:26   
Anonimen
jutro!
Dorca, dak probaj, pa reskiraj dan alpa 2. in mej malega na joski, nagari vsake pol ure. pa se lahko zgodi, da dobis naval mleka.
mi se spanckamo. mala 2 sta pri desiju in babi, tko da mave ljubi mir!
vceri smo bli v postojni. smo nabavljali za solo. in je nasa mini maddame cel izlet lepo prespanckala. tud mrdnila ni hehe...
danes pa greve na sprehod do mojega bivsega sihta, da se mal povazimuser posted image
kje pa je matcar?

(odgovor članu Dorca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: III. pričakovanje
25.8.2009 7:15:26   
matcar
Jutro,babike!
Ja,jaz sem še vedno tukaj.user posted image Sem imela delovni vikend,včeraj pa je blo malo časa,tako da skoraj nisem nič bla na RR.
Se moram pohvalit,ker sem že prejšnji teden-natančneje z torkom-začela na fitnes hodituser posted image user posted image user posted image .Tako,da sem popoldan na fitnesu uro do 1,5 ure.In mi je prav fajn,se dosti boljše počutim,polna sem energije,pa še za sebe nekaj delam.user posted image
Vidim,da sta obe z Dorco vredu,kar me veseli.Imata pridna sončka.
Dorca,ti pa se ne sekiraj,če imaš manj mleka,jaz sem ga tudi imela pri vseh treh,pa so ravno tako zdravi in rastejo.Zdaj,ko boš Rožleta vagala,boš vidla,koliko ti poje pri enem podoju,pol pa mu dodatek še narediš.Saj bo,samo glavo pokonci.
Miška,imaš ful lepe otročke,no samo 2 sem vidla na slikici.user posted image Nina je tudi pravi cuker,pa sploh nimam občutka,da je tako micena,se na slikici ne vidi sploh.
Zdaj pa vas grem nazaj brat.Aja,sem pozabla povedat,da se je Saš pred eno uro zbudil,mu grem flaško naredit,pridem nazaj v sobo,pa on spi veselo dalje,že eno uro,flaška v grelcu čaka.user posted image Tolko je jamral,da me je iz postle vrgo.user posted image

< Sporočilo je popravil matcar -- 25.8.2009 7:16:22 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: III. pričakovanje
25.8.2009 7:41:06   
Anonimen
uf pokazem se tadejcka!
nino se pa slabo vidi ja. sam nimam se slik na racunalniku. bojo....

user posted image

mal bozicnega vzdusja hehe...

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: III. pričakovanje
25.8.2009 7:42:35   
matcar
Cuker!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: III. pričakovanje
26.8.2009 7:44:19   
L & L
miška iskrene čestitke za malo Nino
Dorca tudi tebi iskrene čestitke za Rožleta


_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: III. pričakovanje
26.8.2009 10:07:51   
Dorca
Hvala vsem za čestitke.

No jaz sem dobila vago, je celo pojedel 10 iz leve joškeuser posted image user posted image user posted image , bomo vidl kako bo naprej.

Miška a ti že veselo vandraš okol a se bl not držiš?

Kdaj približno ste pa začele hoditi ven po porodu? Jaz pri ta prvi nisem šla ene 10 dni, pri ta drugi je bla kriza ker sem mogla letat okol, sedaj se pa kr mal šparam, ker sem ful mela posledice po ta drugi!

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: III. pričakovanje
27.8.2009 7:27:45   
Anonimen
jutro!!!
uf dorca, mi2 sve ze prave dolgoprogasice. sve sel ze kr prvi dan malo ven.pol pa zmer vec. pa se nabavit pa zrihtat sem mela za solo, tko da ni preostalo drugega...
pocutim se pa super. kot sem ze rekla polna energije in adrenalina!!!
vceraj je bila s5 babica pri nama. in moja mala pikica je v 5ih dnevih prisla iz 2.300 na 2.640 guser posted image user posted image user posted image user posted image
bo treba mal pait, pa dietno mleko zalaufat, da ne bo najsika postala haha....
pa se to. vceri bi me kmal kap! glavo itak dviguje ze od prvega dnev. ma vceraj jo dam na trebuscka, da sem nastiala novo garnituro plenic in jo pogledam, tamala dvigne glavico in jo obrne iz ene strani na drugo!user posted image

aja se to.....
madonca si bom dala disca s cunjicami pa spangicami pa masnicami, pa volancki pa se pa se pa se......

(odgovor članu Dorca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: III. pričakovanje
27.8.2009 8:41:31   
emaa
Jaz sem šla ven s tamalim v 6 dneh po prihodu domov, zato, ke rje prej deževalo, bi šla že prej. Pa takoj za eno uro, čeprav je bil december, ker mu je pasalo. Jaz sem pa že 3. dan po CR šla peš iz porodnišnice do KC Lj k Davidu. Je pa res, da sem se na splošno počutila super, mi ni nič manjkalo, šivi me niso boleli, tako da sem v redu. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: III. pričakovanje
27.8.2009 10:02:24   
Dorca
Jaz se pa kar šparamuser posted image , sem nastradala pri ta drugi da se raj ne spomnim, ker so me fliknili na pediatrijo in tam nema milosti, štenge, prepih, klima, vročina cel mesec, tko da sem se pol leta k sebi spravljala in sedaj kar ne vem kdaj naj zaštartam!!!  Sicer gre ta malček vsak dan ven, jaz sem šla pa zdej 2x po 10 minut, sej zdele konc tedna pa mam že namen se svežga zraka nadihat!

Super Miška, da Nina napreduje, tudi pri nas vrat ne dela nobenih problemov, že prvi dve sta meli ful močnega. Je pa začel kar nekaj skos jokcat, kar pa pri puncah nisem bila navajena - so bol pridne boš vidlauser posted image user posted image user posted image . Ja jaz se bom pa kar poslovila sedaj od knoflc in nabavljala fantovske stvari. No knoflce in čopki me bodo spremljali še pri ta velkih dveh, kar se pa igranja tiče pa po moje ne bo nobene razlike, ker sta obe bolj zadovoljni z bagarji, traktorji in kolesom kot pa s punčkamiuser posted image  Upam samo, da se ne bo Rožle vrgel na Barbikeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: III. pričakovanje
30.8.2009 13:15:19   
Anonimen
ja punce moje, kje pa smo???
nikjer nobeneuser posted image user posted image user posted image ???

(odgovor članu Dorca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: III. pričakovanje
30.8.2009 21:28:53   
Dorca
Ne vem, očitno sem se jaz zadnja razpisala!

Miška kako ste kaj?

Jaz že veselo skačem naokoli, nekako se nam tempo malo umirja in se počasi privajamo eden na drugega. Ta mali dve iščeta pozornost, seveda s samimi traparijami, pa imam občutek, da se jima ful posvečava. Gotovo bo tudi to minilouser posted image

Jutri končno pride patronažna, da skopava Rožleta in da mi pokaže kaj početi z "moškimi rečmi"user posted image

Matcar je pa očitno spet delavna!

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: III. pričakovanje
30.8.2009 21:39:43   
emaa
Jaz sem bla sama ta vikend, motivacija za PC prižgat na nuli. MOške stavri, tolk zgodaj čist nič še ni treba z njimi počet, tam okrog 6 mesecev je dosti zgodaj. Punce kaj pomeni špikanje v nožnici, precej boleče, sem že pozabila a to kaj pomeni al je to sam še ena dodatna nadloga. 

(odgovor članu Dorca)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: III. pričakovanje
31.8.2009 7:04:49   
Anonimen
jutro!
mi smo ok. danes pa jutri bo se stresno, saj je treba vse finisirat za solo, ki se zacne jutri. potem pa se bo situacija znormalizirala in se bo vzpostavil nek red, saj je zdaj pri nas vse nekak po kavbojsko razpusceno!
kar na jok mi gre, ko pomislim, da gre moj mali tadej jutri v 1. razred!!!!
tako, da boom imela zdaj 2 solarcka in 1 dojencico!user posted image user posted image user posted image
mi smo OK! nobenih problemov. edino micena je postudirala, da je lepse v mojem narocju, kot pa v posteljici hehe...
emaa, ne vem kaj bi bilo to spikanje.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: III. pričakovanje
31.8.2009 10:34:36   
Dorca
Oj Miška, verjamem, da maš pestro z 2. šolarjem, mene to čaka drugo leto!

Emaa mene je špikal ko norca, da sem se mogla ustavit, nisem mogla hodit, pri vseh treh, pri tretjem pa res noro. Mogoče ne bi škodilo, da bi to omenila ginekologinji! Meni je moja rekla, da otrok pritiska na žile, da me zato špika.





_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?