[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 9:39:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lidija*** -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 9:44:51)

Moški- mislim, da prav spremeniti se jih ne da. Važno je da te spoštujejo in te upoštevajo. Midva greva vsak teden " ven", vsak za sebe, ker nimava varstva. On zelo rad igra tarok s prijatelji, jaz pa skočim h kakšni frendici, ali pa v savno.
Skupaj pa greva ven vsak mesec, ko je sestra doma(študira v LJ). - na koncert, sva bila na Monster Magnet in Nebuli v LJ[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], ali pa se zmeniva in greva k prijateljem. Jih imava veliko, ki nimajo otrok, tako, da lahko res odklopiva.

Lex- men je pa ful boljše, da pride domov poredko v rožicah, pa ga pol itak drugi dan skoz pikam in mjavkam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], kot pa da bi vsak dan prišel samo malo fajhtn(koroško)!




karamela6 -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 9:47:08)

Ciao bejbe!

Najprej pomanjkanje zdravja, zdaj pa še časa. Še malo pa bomo na poti k mojim staršem. Komaj čakam.
Bi se pa ustavila v Lj pri zimski in vzela knjigico Luka umetnik, pa se mi zimska ne javlja ne tukaj, ne na FB. Ali ima katera njen telefon? Lepo prosim in hvala.

Lepo praznujte danes, upam, da boste z ljudmi, ki jih imate najrajši.
Srečen Božič!

K.




lidija*** -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 9:48:52)

Sedaj se odklopim od comp. in vam vsem voščim NAJLEPŠI BOŽIČ, ZDRAVJA, KEŠA IN VELIKOOO[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image].

Hvala vam vsem za  čvekanje !




netki -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 9:50:11)

IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Tinky


IZVIRNO SPOROČILO: netki

jutro

mi imamo pumpico na vdih in ravno danes sem dobila ven boga in pol....sploh se n i mogu dojit tko je mel poln nos....in zdej čist lepo diha, je šlo vse ven

zaenkrat sem zadovoljna s tem, uporabljam pa itak samo k je sila ker mi je p rekla da raje ne....samo fiziološka....ampak ne vem no....dere se pa k žval[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





zakaj raje ne? Sej s fiziološko gnoja ven ne povlečeš.
Meni je pa rekla kontra, da moram čim bolj pogosto, zato da ne faše še kakšnega vnetja ušes.


Meni tudi.



zato ker tudi ko nima polnega nosa tilen tko diha kot bi neki noter imel, kot da bi se mu kaj zaraslo in je rekla da naj ne pumpam preveč ven ker lahko kaj poskodujem s pumpico in bo otečeno in bo še težje dihal




nanka -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 9:57:10)

Karamela imaš ZS




ilatic -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 9:59:48)

Netki imaš ZS.

Neboglasnica vse smo za. Tko da ti lepo sprintaj še enkrat ta list, Zgoraj napiši vse sodelujoče, spodaj za izplačilo pa napiši, da ti prejmeš 100% in boš potenm nam prek klika nakazla pa je. Ti bomo sporočile svoj TRR pa je.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 10:00:56)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




netki -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 10:05:45)

mojcek....hvala

ZS-ja mi sploh noče odpret[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 10:22:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




netki -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 10:29:35)

pupe....jutri menda dobim nečaka...na BOŽIČ....bo pa CR

držite pestke




nanka -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 10:45:10)

Netki, držim pesti




lex -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 10:50:11)

IZVIRNO SPOROČILO: lidija***

Lex- men je pa ful boljše, da pride domov poredko v rožicah, pa ga pol itak drugi dan skoz pikam in mjavkam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , kot pa da bi vsak dan prišel samo malo fajhtn(koroško)!


sej men tud, samo ne tak da se dans nič ne spomni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. sma se pa dans zjutraj nasmejala v postelji ko sem mu razlagala, da je hotel otroke ob 5h popoldan spat spravit, ker pač ni bil zmožen se igrat z njimi. no evo mi še zdaj tečejo solze od smeha. nisem ga več navajena to je.




netki -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 11:13:15)

IZVIRNO SPOROČILO: lex

IZVIRNO SPOROČILO: lidija***

Lex- men je pa ful boljše, da pride domov poredko v rožicah, pa ga pol itak drugi dan skoz pikam in mjavkam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , kot pa da bi vsak dan prišel samo malo fajhtn(koroško)!


sej men tud, samo ne tak da se dans nič ne spomni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] . sma se pa dans zjutraj nasmejala v postelji ko sem mu razlagala, da je hotel otroke ob 5h popoldan spat spravit, ker pač ni bil zmožen se igrat z njimi. no evo mi še zdaj tečejo solze od smeha. nisem ga več navajena to je.


k je moj pršu domov ju je pa predramu od 8-ih zvečer in se hotu z njima igrat...pol je pa zadremal na kavču in sem mogla 3 dece spat spravljat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




neboglasnica -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 11:17:30)

IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

ilatic: kaj ko bi vse papirje za DD poslale k meni, pa bom jaz odnesla kar tja, saj sem najbližje??? Sporoči mi. Malce nam bo časovno škripalo, saj so prazniki in pošte ne bodo delale.


Jaz sem za to da tebi izplačajo 100% in da ne rabimo vse pošiljat vseh teh papirjev pa nam potm daš ti denar po pošti ali pa ko se srečamo.
Bom poklicala HD in Inigo pa ti javim.

Zakaj pa si me skenslala?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Zdaj si pa nedoseglijva




Nisem te skenslala, sem ti napisala, da je gsm spustil dušo.


IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Ciao bejbe!

Najprej pomanjkanje zdravja, zdaj pa še časa. Še malo pa bomo na poti k mojim staršem. Komaj čakam.
Bi se pa ustavila v Lj pri zimski in vzela knjigico Luka umetnik, pa se mi zimska ne javlja ne tukaj, ne na FB. Ali ima katera njen telefon? Lepo prosim in hvala.

Lepo praznujte danes, upam, da boste z ljudmi, ki jih imate najrajši.
Srečen Božič!

K.




Jaz imam njeno cifro..... Upam samo, da ne bo jezna, če ti jo dam. Ti pošljem na ZS.



IZVIRNO SPOROČILO: ilatic

Neboglasnica vse smo za. Tko da ti lepo sprintaj še enkrat ta list, Zgoraj napiši vse sodelujoče, spodaj za izplačilo pa napiši, da ti prejmeš 100% in boš potenm nam prek klika nakazla pa je. Ti bomo sporočile svoj TRR pa je.



Da bi  napisala vse kar hočejo, mi na mail pošlji vse podatke.



Sem prišibala na RR, ker bi kmalu ves nadev za potico pojedla.






neboglasnica -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 11:20:09)

Almera in Tims: hvala....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 11:42:21)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Nasara88 -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 11:47:03)

Drage moje julijke:

So dnevi in trenutki
polni sreče in miline
ko v radosti oči zapremo in si tiho zaželimo,
da ne mine.

[img]http://www.shrani.si/f/3D/qC/4nLvf7ju/b1z8-10r-11kiqo3zai8.gif[/img]
Vesele božične in novoletne praznike!





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 11:47:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 11:50:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Majuska -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 11:52:13)

'jutro pupe,

kako gre ... mi smo bili tečni dopoldne, okoli 7.30 sva vstala, po "zajtrku" je le malo spal ... mislim da ga je zamašen nosek čisto zmatran. Raje ne pomislim, kaj smo s pumpico ven potegnili [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] mislim da hoče malo kašljati, ampak kašlja pa ful hecno - kot da bi hotel kihniti, kaj pa vem.

Baje očka danes prej pride iz službe ... upam, da res, da lahko še kaj naredim danes.


IZVIRNO SPOROČILO: netki

pupe....jutri menda dobim nečaka...na BOŽIČ....bo pa CR

držite pestke



božično dete, ful fajn! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Metuljček, kako je z mami, že kaj novega?






Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 11:53:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Inigo -> RE: Julijske čveke ˇ08 VI. del (24.12.2008 11:56:20)


IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Inigo, kaj pri vas je že božiček hodil? Malo prehitevate božič? Kolk jaz vem, si rekla, da dobi Marko kitaro za božič. Kak te lahko zdaj špila? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

kaj pri vas je že božiček hodil? Ma


pr nas bo hodu jutr. oziroma danes ponoč. kitaro pa je dobil prej, ker želi na Brinovem krstu nekaj zaigrat in se zdaj uči na novo kitaro špilat [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 11:56:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.12.2008 12:03:00)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>