|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj mislite...
6.4.2005 12:13:06   
corfu
kaj ve pravte na to:

Ko mojega malega vležem na trebušča, glavo drži pokonci, še preveč in predolgo, ampak ko se utrudi, je nikakor noče dati postrani, da bi se počinil ampak direkt na nos, tako da mislim, da bi se lahko tudi zadušil. Kajti ko je ne more več držat pokonci, raje joka, na ves glas....in protestira ker je utrujen, zakaj se noče počinit in dati glavice postrani?:zmeden2:

Je imela katera takšno izkušnjo?


l.p.:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj mislite...
6.4.2005 13:08:42   
Anonimen
Ja, to jih dela veliko.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj mislite...
6.4.2005 13:15:49   
puncica
Ja kolk je pa bogi revček star. Verjtno še ne zna dat glavico na stran, sej bo, ti pa ga polži na bog da se ne bo tako matral:((

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj mislite...
6.4.2005 13:29:04   
corfu
Star je tri mesece, pediatrinja, mi je rekla naj to trenirava po cca trikrat na dan. Brez skrbi , ga ne matram.
Kar se tiče pa prevračanja iz trebuščka na levi ali desni bok, pa sam obvlada že nekaj časa.:bravo:

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj mislite...
6.4.2005 15:11:39   
mamsi
Moja je glavico nagnila nastran samo, ko je bila enkrat bolna, takrat sem jo položila na svoj trebuh in prsi, pa je glavico obrnila na stran, drugače pa nikoli, še zdaj pri 9 mesecih ne. Pa se ni zadušila, je pa res tolk vreščala, da sem jo prej sama obrnila, predenj se je kej zgodilo.;) Ne moreš pomagat, če bo sam pogruntal in predvsem hotel, bo, drugače pa nič.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




jutranja tabletka
nimavezee

ali je pomembno s cim sem spila jutranjo tabletko..spila sem jo s kokakolo pise pa da je treba z vodo..vse tablet3 pijem s sokom oz.s vim podobnim zato nisem bila pozorna..hvala za odg.

ni problema (76%)

je problem (24%)


Število vseh glasov: 128

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!