kaj mislite... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> kaj mislite... (6.4.2005 12:13:06)

kaj ve pravte na to:

Ko mojega malega vležem na trebušča, glavo drži pokonci, še preveč in predolgo, ampak ko se utrudi, je nikakor noče dati postrani, da bi se počinil ampak direkt na nos, tako da mislim, da bi se lahko tudi zadušil. Kajti ko je ne more več držat pokonci, raje joka, na ves glas....in protestira ker je utrujen, zakaj se noče počinit in dati glavice postrani?:zmeden2:

Je imela katera takšno izkušnjo?


l.p.:rozica:




Anonimen -> kaj mislite... (6.4.2005 13:08:42)

Ja, to jih dela veliko.




puncica -> kaj mislite... (6.4.2005 13:15:49)

Ja kolk je pa bogi revček star. Verjtno še ne zna dat glavico na stran, sej bo, ti pa ga polži na bog da se ne bo tako matral:((




corfu -> kaj mislite... (6.4.2005 13:29:04)

Star je tri mesece, pediatrinja, mi je rekla naj to trenirava po cca trikrat na dan. Brez skrbi , ga ne matram.
Kar se tiče pa prevračanja iz trebuščka na levi ali desni bok, pa sam obvlada že nekaj časa.:bravo:




mamsi -> kaj mislite... (6.4.2005 15:11:39)

Moja je glavico nagnila nastran samo, ko je bila enkrat bolna, takrat sem jo položila na svoj trebuh in prsi, pa je glavico obrnila na stran, drugače pa nikoli, še zdaj pri 9 mesecih ne. Pa se ni zadušila, je pa res tolk vreščala, da sem jo prej sama obrnila, predenj se je kej zgodilo.;) Ne moreš pomagat, če bo sam pogruntal in predvsem hotel, bo, drugače pa nič.




Stran: [1]