|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 18:24:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 5:43:03   
kepa*
Dobro jutro!

Sama s sabo se bojujem, da ne stopim na tehtnico. Mater, sem že prava odvisnica od nje.user posted image Vem pa, da mi je kar nekaj skočilo nazaj gor od predvčerajšnjega prenažiranja.

Upam, da bo današnji dan lepši kot včerajšnji.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 8:12:45   
mojamura
kepa, tako je....odvisna si od tehtanja user posted image user posted image


sicer pa tudi če si se prenažirala. bo boljše ćedz čas, ko se ti telo popuca.....meni kg stojijo....tak ti je to

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 9:18:28   
fraa
evo, tudi jaz se vam pridružujem. Moj začetek je od ponedeljka 2.3.2009. lotila sem se 90d. Za privi dan sem začela kr s sadnim dnevom, ker sem se po vikendu mogla najprej mal spucat. Gre mi dober. lakota me mal preganja, zato si bom prebrala mal vaših starih sporočil.

lp za lepše poletje,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 9:52:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu fraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 9:59:15   
Lianna
Ojla. Jaz imam bolj malo časa. Delam, študij in še zbolela semuser posted image  Nalednji teden pa me čaka izpit. Hujšam še vedno...včeraj sem dobila nove kavbojke, saj so mi stare vse prevelike...sem kar ponosna nase, da sem prišla na št. 40. Moj naslednji cilj je 38. Tako, da moram postat spet full pridna, kar pa nekaj dni nisem bila....menstra se bližauser posted image

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 10:04:10   
luka jan
Jaz imam pa danes sadni dan. Že sedaj razmišljam kaj bom jedla jutri in komaj čakam da današnji dan mine.user posted image

Drugače pa sem kar pridna, imam samo malo slabe vesti ker nisem včeraj nič migala, a bom danes vse nadoknadila.
Pridne bodite.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 13:15:08   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kaj je bila katera že na Hypoxiju. Jaz sem nmislila iti danes pa žal nisem dobila prosto danes, tako da sem prestavila na drugi teden. Je ena ura brezplačno in bi šla probat


kaj te je to?



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 20:33:15   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kepa, tako je....odvisna si od tehtanja user posted image user posted image


sicer pa tudi če si se prenažirala. bo boljše ćedz čas, ko se ti telo popuca.....meni kg stojijo....tak ti je to


Madona, pa sem res odvisnica!user posted image Itak sem pol stopila gor, pa sem sicer malo dobila gor, ni pa panike. Sem pa kar malo nevoščljiva mojemu, ki je že precej shujšal, pa se sploh ne drži tako striktno, kot se poskušam jaz. Danes mu je tehtnica spet pokazala 1,5 kg manj. Res pa je, da se on ne tehta tako obsedeno kot jaz.
Ma, vidim, da moški res lažje hujšajo kot me. Meni se je tud vse ustavilo.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 20:34:30   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kaj je bila katera že na Hypoxiju. Jaz sem nmislila iti danes pa žal nisem dobila prosto danes, tako da sem prestavila na drugi teden. Je ena ura brezplačno in bi šla probat


kaj te je to?




To je neko drago sranje, ki ti fajn sprazni žepe, pa te tud kr lepo oblikuje ... za določen čas. Tako je bilo z mojo sodelavko, zdaj jo pa gledam, kako spet počasi kipi.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 20:35:06   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ojla. Jaz imam bolj malo časa. Delam, študij in še zbolela semuser posted image  Nalednji teden pa me čaka izpit. Hujšam še vedno...včeraj sem dobila nove kavbojke, saj so mi stare vse prevelike...sem kar ponosna nase, da sem prišla na št. 40. Moj naslednji cilj je 38. Tako, da moram postat spet full pridna, kar pa nekaj dni nisem bila....menstra se bližauser posted image

Lp


Bravo, Lianna, pridna si. user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.3.2009 20:36:47   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: fraa

evo, tudi jaz se vam pridružujem. Moj začetek je od ponedeljka 2.3.2009. lotila sem se 90d. Za privi dan sem začela kr s sadnim dnevom, ker sem se po vikendu mogla najprej mal spucat. Gre mi dober. lakota me mal preganja, zato si bom prebrala mal vaših starih sporočil.

lp za lepše poletje,



Pozdravljena, fraa, ti se nam kar veselo pridruži. Tudi mene večkrat muči lakota, pa potem malo brskam po forumu za motivacijo.
Še več bi pisala in klepetala, pa so dekleta včasih bolj molčeča.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu fraa)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.3.2009 7:58:01   
amy26
dobro jutro

še ena odvisnica od tehtniceuser posted image
me pa veseli da je teža šla nazaj dol na izgubljene kg izpred 2 tednovuser posted image
zdej pa dalje, danes bom imela SZ dan

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.3.2009 8:17:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Kaj je bila katera že na Hypoxiju. Jaz sem nmislila iti danes pa žal nisem dobila prosto danes, tako da sem prestavila na drugi teden. Je ena ura brezplačno in bi šla probat


kaj te je to?




To je neko drago sranje, ki ti fajn sprazni žepe, pa te tud kr lepo oblikuje ... za določen čas. Tako je bilo z mojo sodelavko, zdaj jo pa gledam, kako spet počasi kipi.



take zadeve so brez pomena, če še vedno nismo spremenili (oz. tvoja sodelavka) prehrambenih navad....zdaj pa lahko lepo ta keš pozabi in se zredi nazaj.....škoda no. raje bi šla v kakšne toplice s family - sicer pa je njen denar njeno telo, torej whatever že počne je zanjo verjetno to smotrno

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 8:39:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.3.2009 9:56:58   
luka jan
Pa sem včeraj preživela sadni dan, sicer sem bila ful lačna, a je šlo.user posted image user posted image
Poleg tega sem bila še uro in tričetrt na kolesu, porabla 1000 kalorij in bila sama nad sabo presenečena kok se mi da .user posted image
Zdaj me je pa strah kako bom preživela vikend, saj ponavadi čez teden spravljam dol, čez vikend pa vse dobim gor.
Javim v ponedeljek kako bo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.3.2009 16:37:23   
tropical


  user posted image


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -4,5          02.3.09 
user posted image    tropical          78kg            -17kg                  -0,6         3.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -15          02.3.09
user posted image   amy26            61,4kg         -8kg                   -4,5         16.2.09
user posted image    morrak            66kg            -11kg               -3             19.1.09 
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -1,6           9.2.09
user posted image    Rožica I           XXL              -15kg               -2,6           9.2.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                -2,5          24.2.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg                  0            24.2.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                  0             2.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09

user posted image user posted image





(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.3.2009 8:38:57   
kepa*
Dobro jutro!
Danes me je tehtnica spet malo razveselila. user posted image Končno!
Sicer pa si moram iti kupit en pas, ker mi hlače že kar lezejo dol. Novih si pa še nekaj časa ne mislim kupovat, bom še malo počakala, da gre še več dol.

Pa še na čvek grem z dobro prijateljico.

Tudi vam želim lepo soboto in nič grešenja.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.3.2009 19:02:25   
Lianna
Ojla. Jaz se bolj malo oglašam, saj imam ogromno dela. Študij, služba...itd. No v sredo imam en izpit, potem bo pa bolje. Teža se ni nič spremenila, čeprav nisem nič pretiravala s hrano. Res pa da sem za zajtrk jedla mleko in kosmiče, potem pa kosilo in zvečer sadje. Hm...ne vem zakaj se je vse ustavilo....bom očitno morala nekaj spremenit. Pa ponovno uvesti 2x na teden sadni dan.

Sedaj pa počasi za 1h na orbitrek.

Lep vikend

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.3.2009 9:46:47   
kepa*
Mah, toliko sem že napisala, pa me je vrglo ven.

No, kakor koli, Lianna, želim ti veliko zagona pri učenju.
Včeraj sem bila pridna, upam, da bom danes tudi. Je pa tako lepo vreme, da kar vabi ven, zato sem se odločila, da bom končno pospravila teraso, da naredimo otvoritev sezone, to je pitje kavice in posedanja zunaj. To mi je tako fajn.

Bodite pridne in lepo nedeljo vam želim.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.3.2009 8:19:33   
mojamura
no kepa tudi mene je vaga razveselila po dolgem času....je spet šla ena kila doluser posted image user posted image user posted image

lianna držim pesti za sredo (btw tudi jaz mam takrat delni izpit - ala kolokvij), saj vem da bove zmogle....aja


pa ženskice, čeprav je 8. marec že minil želim vsem osebam nežnejšega spola vse naj naj naj, posebej pa še vsem mojim siotrpinkam!!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.3.2009 8:22:09   
amy26
dobro jutro

danes je bilo tehtanje, tehtnica je končno pokazala minus (tri tedne nič), ne veliko vendar men se zelo pozna na postavi ker nimam veliko za izgubiti, torej dol sem šla 600 g, skupno 5,1 kguser posted image user posted image
spet imam voljo za hujšanje, še malo pa sem na ciljuuser posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.3.2009 9:05:29   
luka jan
Men pa tehtnica spet ni pokazala nič minusa, še vedno vztrajam pri -1,6 kg.
Sem pa lahko danes oblekla ene hlače, ki jih že par mesecev nisem dobila gor, tako da učinek je, samo pri kilah ga ni.
Se tolažim da je ta razlika v dobro mišične mase, ki pa sem jo mogla pridobit, glede na to da vsak dan utrujam sobno kolo 45 minut.user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.3.2009 9:44:14   
Felicity
  user posted image


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -4             9.3.09 
user posted image    tropical          78kg            -17kg                  -0,6         3.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -15          02.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    morrak            66kg            -11kg               -3             19.1.09 
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -1,6           9.2.09
user posted image    Rožica I           XXL              -15kg               -2,6           9.2.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                -2,5          24.2.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg                  0            24.2.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                  0             2.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09

user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Felicity -- 9.3.2009 9:48:23 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.3.2009 9:48:06   
Felicity
Jaz se nimam s čim hvalit ta ponedeljek. user posted image user posted image user posted image
Sem dobila M in se najedla čokolade, belega domačega (še toplega) kruha ... itd.
Pa tudi rekreirala se nisem, razen v petek.
Tako da kg v bistvu ne stojijo, ampak je šlo gor pol kg. user posted image user posted image

Uffa ...

Ampak od danes spet po ustaljenem urniku + brez večerje oz. mininalna količina.

Ostale pa user posted image user posted image user posted image bravo!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?