|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 9:57:40   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

SAj zato sem dala tvoj post malce bližje, da ga spet preberemo in se tiste, ki smo malo preveč basale krofe spet spravimo k sebi.
Bravo, da si tako pridna in trdna.
Moj me je tudi še hotel do ponedeljka zalagat s krofi, saj so kao v akciji, vendar sem mu strogo prepovedala, da jih danes prineseuser posted image , me je samo čudno pogledal, kaj res ne boš? 


Ja sej midva sva jih samo v soboto imela 6. Tako da nisem bila pridna in sem pojedla 2user posted image  Zato rabim sedaj malo sadnih dni, ker mi je kar malo žal zarad krofov. Uglavnem od pon. naprej sem spet pridna.

morrak a ti si na Montiju? Ti je ok dieta?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 10:35:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 11:14:57   
kepa*
Zdravo, dekleta!
Pridne, da ste spet pridne. Sem se bala, da bom kar sama ostala na tej temi, ker potem bi pa še sama popustila. No, sicer imam motivatorja doma, ki pridno hujša z mano. Včasih me mika, da bi kaj prepovedanega pojedla, pa vidim, da se moj pridno drži in seveda tudi jaz ne popustim. Zaenkrat kar gre. Imam pa tako kot vse tudi jaz včasih hude težave.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 11:41:07   
mojamura
no zdaj vem zakaj sem bila zadnje čase tečna ko drska....se je včeraj vlilo iz moje tamale...user posted image user posted image user posted image user posted image

no se spomnite da sem bila v bolnici sinom, pa da sem ravnotakrat imela en izpit.....pa sem bila skoraj 100% da ga padem....ampak včeraj sem dobila rezultat - haha, še zdaj ne morem verjeti PUNCE, NAREDILA SEM GA!!!user posted image user posted image user posted image

sicer pa pridno montignacam, po ta rdeči se stehtam in javim rezultatuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 12:41:36   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

no zdaj vem zakaj sem bila zadnje čase tečna ko drska....se je včeraj vlilo iz moje tamale...user posted image user posted image user posted image user posted image

no se spomnite da sem bila v bolnici sinom, pa da sem ravnotakrat imela en izpit.....pa sem bila skoraj 100% da ga padem....ampak včeraj sem dobila rezultat - haha, še zdaj ne morem verjeti PUNCE, NAREDILA SEM GA!!!user posted image user posted image user posted image

sicer pa pridno montignacam, po ta rdeči se stehtam in javim rezultatuser posted image


Čestitke, mojamura!user posted image Res si pridna!

No, očitno se nama je tajming tokratne tečnobe ujel. Jaz sem tudi včeraj dobila na obisk teto s Krvavca. Posledično sem bolj lačna, da o sitnarjenju sploh ne govorim.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 12:43:22   
mojamura
ja sem vedno pred tetko lačna ko volk....pojedla bi ne vem kaj vse....zato sem se pridno nalivala z vodo in jedla kislo zelje (čeprav ga imam rada, sem se ga zdaj v nekaj dneh totalno prenažrla - tako da zdaj kaka 2 tedna ga niti povoham ne)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 17:38:40   
amy26
tudi moja tetka user posted image je glih mimo, lačna sem bila itak skos, grešila tudi

danes zankrat še vztrajam na vodi oz. tekočini, upam da ne bom grešila ker imam kar krizo, lačna k volk
vmes sem si skuhala malo zelenjavne juhe, samo zelenjavna kocka v vreli vodi in to spila tako da se že bolje počutim ker sem dobila nekaj slanega v želodčekuser posted image

pa kave sem spila že tri brez tega ne greuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 20:03:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.2.2009 20:52:54   
Lianna
mojamura čestitke user posted image

amy26  user posted image  za vodni dan

kepa  še smo s tabouser posted image  Nič skrbeti.

Jaz sem uspešno zaključila še en sadni dan. Jutri pa bom nekaj normalnega pojedla...verjetno zelenjavno rižoto.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 7:14:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 8:53:49   
mojamura
morrak, pa vprašaj kaj....zaradi česar si pa tako zmedena, saj nas je kar nekaj tu, pa več glav več ve. ti kar na dan z besedo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 8:55:19   
mojamura
to pa je zat vse, ki jo potrebujete/mo user posted image

user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 9:04:02   
valči
Kepa,joj,mi je nerodno postalo.Ko bi bila tako pridna in dosciplinirana kot ti,bi že shiralauser posted image ,no ampak jaz sem pač malo zagnana,malo me zanese,pa vseeno gre nekako.Tebi je res za čestitat-ne odstopamuser posted image

morrak,ti si potegnila na plano tisto kreganje,ki je mene Lianna pucalauser posted image Jaz sem prišla sem po tolažbo,ona pa takeuser posted image Ker tistikrat sem se prenajedala in se nisem mogla pobrat.So me nekater pol potolasžile.Nisem pa nikakor jezna na Lianno,prav,da pove svoje.
Zatzo pa sdedaj,če slučajno kaj grešim,sem raje tiho,vasj na tej temi.Pač pišem,ko sem pridna.user posted image

mojamurati si tudi zakon,bravo za izpituser posted image user posted image Pridna punca,res,da se lahko učiš polek hujšanja.

amy  26upam,da ti uspe vodni dan,jaz pač nimam jajc za kaj takega,držim pesti.

Kje je naša snorlax???Upam,da se še drži,mora se,ko je že tako daleč,dajmo navijat za njeno voljo,se velikokrat spmnim na njo.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 9:25:49   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Kepa,joj,mi je nerodno postalo.Ko bi bila tako pridna in dosciplinirana kot ti,bi že shiralauser posted image ,no ampak jaz sem pač malo zagnana,malo me zanese,pa vseeno gre nekako.Tebi je res za čestitat-ne odstopamuser posted image

morrak,ti si potegnila na plano tisto kreganje,ki je mene Lianna pucalauser posted image Jaz sem prišla sem po tolažbo,ona pa takeuser posted image Ker tistikrat sem se prenajedala in se nisem mogla pobrat.So me nekater pol potolasžile.Nisem pa nikakor jezna na Lianno,prav,da pove svoje.
Zatzo pa sdedaj,če slučajno kaj grešim,sem raje tiho,vasj na tej temi.Pač pišem,ko sem pridna.user posted image

mojamurati si tudi zakon,bravo za izpituser posted image user posted image Pridna punca,res,da se lahko učiš polek hujšanja.

amy  26upam,da ti uspe vodni dan,jaz pač nimam jajc za kaj takega,držim pesti.

Kje je naša snorlax???Upam,da se še drži,mora se,ko je že tako daleč,dajmo navijat za njeno voljo,se velikokrat spmnim na njo.user posted image



valči sploh ni bilo tisto namenjeno samo tebi. Ampak saj ni pomembno. Meni se še vedno zdi, da jamranje ne topi kilogramov. In da se je pač potrebno v roke vzet. Jaz sem tudi zdaj grešila, ker sem jedla krofe. Ampak sem bila pred tem pridna, pa tudi zdaj sem imela 3 sadne dni. In ne hujšam prvič, tako da vem kje je problem pri hujšanju. In vem da če ves čas po malo grešiš ni nobenih pravih rezultatov in še hitreje zgubiš voljo do hujšanja.

Meni je vseeno če pišeš da grešiš in jamraš. Jaz sem samo mislila, da mogoče bi bolj pomagalo da ti nekdo resnico pove, kot pa tolažba.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 9:27:35   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Zdravo, dekleta!
Pridne, da ste spet pridne. Sem se bala, da bom kar sama ostala na tej temi, ker potem bi pa še sama popustila. No, sicer imam motivatorja doma, ki pridno hujša z mano. Včasih me mika, da bi kaj prepovedanega pojedla, pa vidim, da se moj pridno drži in seveda tudi jaz ne popustim. Zaenkrat kar gre. Imam pa tako kot vse tudi jaz včasih hude težave.



Ful dobro, da imaš še nekoga, ki hujša. Moj dragi je pa suhec in mu seveda ni potrebno hujšat. Tako, da on pridno je, jaz pa hujšam. Včasih ni fajn, sploh ko še mene prepričuje naj grem na burek...itd

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 12:16:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 866
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 12:19:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 12:19:35   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Zdravo, dekleta!
Pridne, da ste spet pridne. Sem se bala, da bom kar sama ostala na tej temi, ker potem bi pa še sama popustila. No, sicer imam motivatorja doma, ki pridno hujša z mano. Včasih me mika, da bi kaj prepovedanega pojedla, pa vidim, da se moj pridno drži in seveda tudi jaz ne popustim. Zaenkrat kar gre. Imam pa tako kot vse tudi jaz včasih hude težave.



Ful dobro, da imaš še nekoga, ki hujša. Moj dragi je pa suhec in mu seveda ni potrebno hujšat. Tako, da on pridno je, jaz pa hujšam. Včasih ni fajn, sploh ko še mene prepričuje naj grem na burek...itd


Ja, saj je res kr fajn, ker se potem lahko o tem pogovarjava, primerjava itd. No, on je že na pol poti. Se je pa zredil po tistem, ko sva midva začela. Pa tudi jaz, no jaz še po nosečnosti (v nosečnosti sem imela diabetes in strogo dieto in inzulin, sem kar nekaj shujšala, potem ko sem pa lahko jedla, se mi je pa skoraj utrgalo).

No, moram pa tudi jaz danes malo pojamrat, ker se včeraj zvečer grešila. user posted image Že zjutraj me je dajala volčja lakota, pa ni nič pomagalo, ko sem jedla, telo je zahtevalo nekaj grešnega in tako sem proti večeru popustila in si privoščila kozlarije. Mojega seveda ni bilo doma. Pa saj si ne očitam preveč, se mi zdi, da včasih tudi kaj takega mora bit. Danes imam očiščevalni dan, hehe.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 12:20:30   
kepa*
Morrak, fajn je tudi forum od Dulcineje. Tam izveš veliko pametnega. 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 12:22:23   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Kepa,joj,mi je nerodno postalo.Ko bi bila tako pridna in dosciplinirana kot ti,bi že shiralauser posted image ,no ampak jaz sem pač malo zagnana,malo me zanese,pa vseeno gre nekako.Tebi je res za čestitat-ne odstopamuser posted image

morrak,ti si potegnila na plano tisto kreganje,ki je mene Lianna pucalauser posted image Jaz sem prišla sem po tolažbo,ona pa takeuser posted image Ker tistikrat sem se prenajedala in se nisem mogla pobrat.So me nekater pol potolasžile.Nisem pa nikakor jezna na Lianno,prav,da pove svoje.
Zatzo pa sdedaj,če slučajno kaj grešim,sem raje tiho,vasj na tej temi.Pač pišem,ko sem pridna.user posted image

mojamurati si tudi zakon,bravo za izpituser posted image user posted image Pridna punca,res,da se lahko učiš polek hujšanja.

amy  26upam,da ti uspe vodni dan,jaz pač nimam jajc za kaj takega,držim pesti.

Kje je naša snorlax???Upam,da se še drži,mora se,ko je že tako daleč,dajmo navijat za njeno voljo,se velikokrat spmnim na njo.user posted image



Vidiš, včeraj sem pa jaz zabluzila in mi ni potrebno nič čestitat.user posted image

Ja, se pa tudi jaz velikokrat spomnim na Snorlax. Le kje tiči?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 12:51:10   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Mojamura, matra me kombiniranje različne hrane. Saj sama ne vem, kaj jem ali je OH, ali beljakovina, ali sploh kaj? In mislim, da največ napak naredim zaradi nevednosti. Študiram knjigo, montijev in marikin forum in tukaj monti debato in se mi zdi, da je vsega že preveč in da sem se izgubila v vseh informacijah. Si jih moram malo porihtat.


veš kak jaz delam....če jem pz testenine si naredim omako iz zelenjave. če jem meso jem poleg zelenjavo in solato (včasih tudi samo solato.
za zajtrk jem sadje, potem kos pz kruha in jogurt z mm, lahko pa jem namesto kruha tudi 2 trdo kuhani jajci....

jaz jem tak pa mi kar gre dol.

počasi se bo začela sezona roštiliade, potem pa mesek z roštilja in veliko sveže zelenjave poleg. zdaj se pa bašem s kislim zeljem - me puca 100/h.

tudi jaz pogrešam snorlax....upam, da ni kaj narobe z njo.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 19:10:34   
kepa*
Danes sem bila tudi jaz bolj na zelju, ki ga tako ali tako obožujem. Je kar fajn naravno čistilno sredstvo.

Sem pa danes prvič šla za 15 minut tudi na sobno kolo. Za začetek bo že. Mislim pa nadaljevati in dodati še vaje za oblikovanje telesa.Sem pa čisto "zarustana", brez vsake kondicije in je zadnji čas, da kaj naredim tudi na tem področju.


< Sporočilo je popravil kepa* -- 26.2.2009 19:11:42 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 19:14:42   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*



Sem pa danes prvič šla za 15 minut tudi na sobno kolo. Za začetek bo že. Mislim pa nadaljevati in dodati še vaje za oblikovanje telesa.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pridna, le tako naprej.

Jaz sem pa danes mal grešila, pa itak grem čez vikend mal na morje in bom normalno jedla, potem pa z marcem čist resno naprej.
Sem se odločla da začnem teč, vsak dan enih par km. Po moje ne bo neke panike, saj se že dva meseca trudim tudi s sobnim kolesom, vsak dan 40 minut.
Po kilih se glih neki ne pozna, se pa zato počutim odlično.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 20:10:37   
valči
Lianna,joj,sedaj mi je pa res nerodno,se počutim kot kriminalec.Oprosti,vendar sem bila takrat res ranljiva in mi je ostalo v glavi tvoje pisanje,mi je bilo prekrutouser posted image user posted image .Sem pač bila menda hormonsko zdela,pač taka sem,zamerila pa ti ziher nisem,ker če bi ti,se ne bi nič menila s tabo.Tako da ti dam roko,če veljauser posted image
Pa bravo za sadne dni,ki meni ne bi uspeli,ker morem preveč kuhat,pri tašči in pri sebi.Je vse težje,ko so otročki.

Za spremembo bom napisala dn. jedilnik
Zajtrk:jabolko in kava
Malica:kava pri tašči,ker me je zob bolel in nisem mogla jest
Kosilo:juha,piščanec,motovilec
Malica:napolitanke,pomaranča
Večerja:hrenovke,senf

Ponavadi je dopoldne več na spisku,ponavadi polnozrnat kruh,ki ga sama pečem,jogurt,ki jih sama delam,tako da se bolj najem dopoldne,kot popoldne.

Naj katera poišče Snorlax,če jo pozna.Pa,pa.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.2.2009 21:04:50   
Lianna
Valči veljauser posted image

Jaz sem si pa danes za zajtrk privoščila kozarec mleka. Drugače ne jem mlečnih izdelkov in mleka, ampak sedaj ko obstaja celo mleko brez laktoze si ga lahko privoščim (bolj zaradi kosti). Za kosilo pa sva šla z mojim na pico (z bučkami) in je bila kot vedno odlična.

Jutri pa pomoje zopet sadje, ker časa za kosilo ne bo in potem je najbolje da pojem kakšen kos sadja. Grem pa delat za nekaj ur v čokoladnico...noro bo, sama čokolada okoli mene.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?