|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   granolom popka?
2.12.2008 11:29:48   
radika
Zdravo.

naša mala čebelica Maja ima že nekaj časa čuden popek. najprej je imela zelo temnega in notri malo izboklinico. sedaj mi je prijateljica rekla, da je njen tamali imel tudi takšnega in da mu je nekaj teklo ven in da so mu ga žgali. naši sicer ni nič teklo se mi pa zdi da se ji izboklina veča. ali je to granolom popka, ima katera podobne izkušnje, je negvarno?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: granolom popka?
2.12.2008 11:32:28   
Alči
Na tvojem mestu bi šla k P. Kaj pa patronažna , a nič ne pride???Mogla bi ti ona povedat če je kaj čudno, saj zato pa so! A krn popka je že odpadel? Če smrdi, pojdi k zdravniku in ne čakaj....

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu radika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: granolom popka?
2.12.2008 11:33:59   
Alči
joj se oproščam, nisem dobr prebrala, da je že nekja časa tako, tako da je verjetn brez krna že.....pardon...

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: granolom popka?
2.12.2008 11:36:21   
Anonimen
Obišči pediatra čimprej. 

(odgovor članu Alči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: granolom popka?
2.12.2008 11:36:51   
radika
Alči naša tamala je stara že 4 mesece, pa mi ni patronažna niti pedijatrinja ko jo je pregledala nič rekla, jaz pa tudi nisem vedla kako mora popek izgledat. potem se mi je pa zdel čedalje bolj čuden. je pa res, da sem nazadnje jaz sama pozabila vprašat. drugače pa popek nič ne smrdi.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: granolom popka?
2.12.2008 11:47:06   
Alči
Aha, ja če je bulica spodaj ,nekaj že ni tako ok pomoje kot bi moralo bit, tako da pokliči  P in povej , pa se naroči s svojo miško, čimprej.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu radika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: granolom popka?
2.12.2008 11:48:55   
Alči
aja, ja popek je pri našemu sinku pri 4 m zgledal tako skor k pri nas, samo malo je še izbočen, vozliček je pa že lep in lepe barve. Bulic ni bilo pa ven nič ne teče.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: granolom popka?
2.12.2008 18:54:21   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Obišči pediatra čimprej. 


se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: granolom popka?
2.12.2008 19:21:13   
ajduska
Naš tamauček je tudi imel granulom. Ni kaj posebno nevarnega, samo zaceli se ne lepo in je zato boljše, da se odstrani-lapizira. To bulico "požgejo" z enim srebrovim preparatom, ki zgleda kot en kamen in potem v enem do dveh dneh bulica odpade. Včasih je treba ponoviti, pri nas je bilo dovolj enkrat in ima zdaj čudovit popek. Pa nič ne boli ta lapizacija.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: granolom popka?
3.12.2008 9:56:07   
radika
ajduska. povej mi prosim, kdaj ste mu ga odstranili, koliko je bil star? ali je boljše,da ga odstranijo takoj ali da še malo počakam,da bo tamala malo starejša. stara je namreč 4,5 mesece. hvala

(odgovor članu ajduska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: granolom popka?
3.12.2008 13:58:19   
ajduska
Star je bil približno 6 tednov, nekaj takega. Najboljše, da vprašaš svojega pediatra, mogoče sploh ni granulom, ampak pač tako oblikovan popek. Zaradi otroka samega verjetno ni traba nič čakat, včasih je še lažje, ko so manjši.

(odgovor članu radika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: granolom popka?
3.12.2008 14:08:25   
poli*
Vsekakor obišči zdravnika, da ne bo šlo naprej. Naši se je popek normalno zacelil po 3-4 tednih.. pred tem je hodila patronažna in me tudi opozorila, da če bodo kakšne spremembe na popku ali okolici, se je treba iti pokazat.

(odgovor članu ajduska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: granolom popka?
3.12.2008 14:21:50   
cupacups
se mi zdi da za take stvari je potrebno it k zdravniku..ker tukaj nobena od nas ne vidi popka pa tudi povedala ti ne bo tako kot zdravnik
zato pojdi do zdravnika..

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Otroci brez varstva
kili kili

Ali bi vozil-a otroka v varstvo v Kamnik ,če bi ga v prihodnosti kdaj odprli?

Ja (19%)

Ni pomembno kje je samo, da dobim varstvo (2%)

Mogoče (7%)

Nevem (14%)

Ne (43%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!