RE: Božičkovi pomagači 2008 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


nanaa -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (5.4.2009 23:43:13)

 
petruscha: http://www.photofunia.com/


ej tole je pa zakonn, sem takoj poizkusila:)

evo še mene po dolgem času na raport, mojedva že spita, jaz pa od kar sem rodila pred polnočjo ne morem zaspati [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], zjutraj pa bi spala.

Današnji dan smo pa res izkoristili 100%, najprej k mojim staršam na kosilo, potem na sprehod, srečamo prijatelje gremo na pijačo, potem pa še k mojemu bratrancu pogledat dojenčka, tako, da smo komaj prišli do osmih zvečer domov, ko je čas za spanje.

morje - mi gremo sedaj za prvomajske v Poreč, potem konec junija na Krk, sem našla hiško na plaži (če se spomnete jaz sem bila tista, ki sem že po novem letu težila, če pozna katera kakšen fajn apartma[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]), konec avgusta pa še ne vemo, mene tako vleče v Grčijo ali Turčijo pa ne vem, če si bom upala s Hano, tiste, ki imate izkušnje povejte prosim kako je bilo z takimi malimi (letališča, hrana)?

voziček-  mi imamo Jane košaro je res velika, pa dvignit se da, tako, da zaenkrat smo še v njej.

Otika - bravo za prespano noč pri babici:), pri nas zaenkrat pridejo babice in deki papzit, moram pa biti do polnoči doma, če se zbudi, ker se še dojiva.

dojanje - jaz si tudi nič ne črpam po podoju, imam sicer Aventovo črpalko, sem mislila kako bo to lahko si bom načrpala pa bo, jok nič ne gre, zadnjil sem si v 1.5 uri načrpala 50ml, brezveze.
Tiste, ki samo dojite, a jim dajate že kaj čaja?

ok sedaj pa spat, lahko noč pa eno bolho za pomoč...

U2 - ja medva greva tudiiii, komaj čakam.




Detece -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (5.4.2009 23:43:30)

Večer!

Tudi nam se je Ruj začel ponoči odkrivati, zato smo ga dali v spalno vrečo. Se mi zdi, da je tako najbolj sigurno, da ga ponoči ne bo zeblo. Ampak imam samo zimsko in se mi zdi, da je zdaj že predebela.

Tako naenkrat je postalo tako toplo, da me je čisto vrglo iz tira. Ne vem kako naj malega oblelčem, nimam kaj veliko sploh mu za oblečt. Kako naj mu zaščitim obrazek pred soncem? S sončno kremo? Katero? Nimam še senčnika za voziček....uff.....zdaj me čaka kar nekaj novitet in šopingov zanj in zame....

Sma pa danes bila cel dan zunaj, na pikniku, in bilo je full fajn. Ruja sem namontirala v športni sedež in je bil pravi frajer. Je bil v vozičku in z nami za mizo ves nasmejan ko nas je opazoval.






katja_p -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 7:07:12)

Mi smo bli včeri v NM na izletu!!! Ful fajn [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  Sm že čist pozabla, kk je hodit na izlete, zdaj ko imamo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] . Tjaša je bla ful pridna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Zdle sm čez vikend imela športni del vozeka že namontiran, da sm sprobala. Pa je kr OK. Sicer mislih, da bom še dala mal košaro gor za slab mesec. Morm ma kupit marelco, ker ji sonček sije, če je v športnem delu.

Bočni senčniki za stranska okna v avtu: kje to kupiš??? Js sm včeri na bencinski, pa sm jih tud stran lahk vrgla, ker so bli zanič. Bi imela pa tiste, ko so čist črni in kot zavesca.




pišapela -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 7:58:56)

Dobro jutro!

Spet bo en krasen dan! Jeeeeeeeeeeee.

Včeraj smo ga fajn izkoristili. Smo bili na izletu na Bledu in full uživali.

Tudi jaz ne vem več, kako naj našo maliko oblečem. Včeraj je imela samo bodi in jopico, spodaj pa žabice in hlače, pa je bila tako vroča. Manj si je pa skoraj še ne upam obleči.

Sončna krema: mi jo mažemo z Mustelino sončno kremo.

Čajček: Jaz samo dojim, pa ji vsak dan dam še malo vode po žlički za spit. Jo ima raje kot čaj.

Izkoristite dan!






gemina -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 8:15:04)

Morgen,

Katja, senčnike, ki so kot zavesa, sem kupila v Pikapolonici, pa mislim, da jih imajo tudi v BC.

Kavica...glede odkrivanja ponoči.....tudi jaz sem pred dobrim mesecem našla malega nagega in poplnoma razkritega v njegovi postelji...rešitev- vreča za spanje....tudi mi še imamo zimsko, pa mu je totalno vroče notri, tak da moram kupiti eno bolj tanko...

Morje...mi smo že bili en teden v Poreču pred 3 tedni...kak je pasal!!!! Ker pa imamo psa, smo morali iskati tak hotel, kjer so štirinožci dobrodošli, kar pa zalo zoža izbor...po eni strani fajn, ker ni nobene hude izbire in pač rezerviraš to, kar je na voljo;)

Za prvomajske jo bomo tudi odkurili nekam na morje, ampak bolj na jug...Hvar, Korčula...bomo še videli...

Punce lep dan in pridno vozičkajte!!!!






tasa.m -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 8:43:11)

Mi smo preživeli super vikend. Smo bili cele dneve vzunaj, včeraj pa smo bili na Bledu. Je bila Lara ful pridna, zajokala samo takrat, ko je bila lačna.
Joj, jaz imam tudi zdaj problem kako jo oblečt, v petek sem jo imela samo v bodiju, jaknca, žabice in hlačke pa je kar žarela, najbolj je problem za glavco, ki takoj postane potna. Včeraj sem potem dala samo trak na ušeska, pa je bilo isto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Imam jo še v košari in zgleda, da če sonce vanjo svet, da je preveč zaščite (mislim kot v avtu) pa bo treba nekaj drugega pogruntat.
Pri našem vozičku se ne da spustit naklona, ga lahko samo obrneš, tako da bom vztrajala še vsaj en mesec s košaro.
Spanje; naša se zdaj še dve noči obrača za 180 stopinj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Tako, da bom morala obvezno kupit spalno vrečo.
Sonce; imamo sončno kremo od Mustele in marelo (bilo bi fajn, če je ne bi tolikokrat pozabili doma [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], potem si pomagam s pleničko).

Danes bo spet en lep dan, zato punce izkoristite ga.




jagodinka -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 9:09:53)

OJ!
Meni je pediatrinja rekla, da do 6. meseca nic mazat s kremami za sončenje... Zdaj pa ne vem...




arupnik3 -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 9:21:03)

ojla
kavica moja pupika se tudi odkriva ponoči pa jo vedno pošlatam če je mrzla pa ni nikoli ker ati tako kuri da še meni dol teče jo bom mogla manj oblačit drugače pa spi vedno v svoji postelji in jo po potrebi tudi pokrijem vreče pa nimam
oblačenje ima oblečeno žabice bodi z dolgimi jopico in hlačke ter štomfke in copatke in kapica ali rutica
mazanje jaz jo nič ne namažem razen s navadno kremo za otroke
iskoristite dan
lp




martka -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 9:21:31)

IZVIRNO SPOROČILO: jagodinka

OJ!
Meni je pediatrinja rekla, da do 6. meseca nic mazat s kremami za sončenje... Zdaj pa ne vem...


meni enako.
jaz ji žabic pod hlače ne oblačim. samo kadar ima krilo ima žabice.
body brez rokavov, majčka, tanka jakna, hlače, dokolenke, trak-rutica, čeveljčki. in v košari.




petruscha -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 9:30:29)

IZVIRNO SPOROČILO: martka


meni enako.
jaz ji žabic pod hlače ne oblačim. samo kadar ima krilo ima žabice.
body brez rokavov, majčka, tanka jakna, hlače, dokolenke, trak-rutica, čeveljčki. in v košari.


Jaz ga tudi tako oblečem, pa še dekico imam zraven, potem pa ga pokrijem po občutku- samo včeraj je bilo tako vroče, da to ni bilo potrebno, danes pa kot zgleda bomo imeli še n čudovit dan.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Pa Martka, mislim da so se pri Leonu spustili lišaji zaradi tega ker sem jedla čokolado (večje količine). Zdaj že dva dni ne jem in danes so lišajčki veliko manj opazni. Upam, da je to to??!!!!!




petruscha -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 9:31:59)

Da še vas vprašam, če ima katera voziček PP Skate in kateri senčnik ima??




katja_p -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 9:58:09)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley25.gif[/image]
Naši se je za ušeskom, na vratu naredil en rdeč lišaj s suho kožico. Kaj je to? A pustm pri miru al mažem z bepantenom oz. ribodermom?




skorpika -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 10:30:15)

mi smo bili tudi včeraj na bledu...evo naju...

[img]http://www4.slikomat.com/09/0406/blq-DSC071_thumb.jpg[/img][image]http://www4.slikomat.com/09/0406/616-DSC071_thumb.jpg[/image]

ne znam obrnt[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




skorpika -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 10:30:56)

ups...pozabla obrnt




Nincica1 -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 10:40:48)

petruscha jaz imam PP Skate in tudi nimam dežnika. Bo treba malo preveriti kaj se da, če ne pa tisto univerzalno črno prevleko-senčilo kupit? Sem se pa že včeraj nasmejala, ko sem brala, da si štrikec gor potegnila, da je malo višji naklon in sem šla preverit kje je ta štrikec, ker še vedno nisem naštudirala vozička, razen osnov in ugotovila, da imam že od vsega začetka dvignjenega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] tako da zdaj mu bom pa prav naklon dvignila in ga privezala, ker če ne mi drsi dol.

Oblečem ga pa tudi samo v bodi, žabice, majico, hlače, čeveljčke in bombažno jopico pa tanko kapico in je tudi vroč.
No zdaj pa greva malo na potep, petruscha, če boš pa kaj našla po sporoči, jaz bom pa tudi.


Lep dan vsem!




martka -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 12:05:40)

http://www.pegperego.it/countries/slovenia/catalog/jvn09/index2.htm?id=smartdemo&lan=uk&gtp=1&bg=EFEFEF&he=559&dbmode=xml

stran 34-35




petruscha -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 12:17:34)

IZVIRNO SPOROČILO: martka

http://www.pegperego.it/countries/slovenia/catalog/jvn09/index2.htm?id=smartdemo&lan=uk&gtp=1&bg=EFEFEF&he=559&dbmode=xml

stran 34-35


Super, hvala ti.![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




nadya -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 12:39:52)

ojla

Lep sončen vikend je bil. Včerej smo šli na dolenjsko na grob od moje prababice, potem pa še na kosilo. Oblečen je bil v nogavičke, hlačke, bodi z dolgimi rokavi in majco z dolgimi rokavi. Kapo sem mu dol dala ker je blo full vroče.

Katja-p: lahko ga mažeš, če pa bo stanje se poslabšalo pa pokaži pediatrinji. Naš ma dermatitis in ma tudi za ušesi lišaje. Ga pa mažem zdej z neko kremo ki so mi jo v lekarni zmešal in ful pomaga[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Kreme za sonce: nam so v materinski rekl, da naj jo začnemo uporabljati čim kasneje, najboljš da v prvem letu nič. Pač klobuček in senca in to je to.




pike -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 17:56:02)

Ojla,

moja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je pravkar zaspala, bili pa sva veni kar dolgo in sva obe uživale. Vidim, da nas je večina včeraj uživala v lepem vremenu, ki pa upam, da se bo nadaljevalo.

moja je imela danes in včeraj gor samo žabice, čisto tanke hlače, bodi dolgi rokav in tak poleten klobuček zaradi sončka + jopica in dekica v vozičku za vsak slučaj, je vseeno april, ki je kar nepredvidljiv.

Lep dan še naprej.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




pike -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 18:01:32)

Ojla,

tudi moja je zdaj zaspala, ker sva bili veliko zunaj. Zgleda, da smo vsi včeraj uživali v lepem vremenu, tudi mi smo bili skoraj cel dan zunaj.

pokrivalo - jaz sem moji dala gor samo tak poleten klobuček zaradi sončka, jo pa imam itak v vozičku tako obrnjeno, da ji sonce na obrazek ne sveti. Z kremami bom jaz tudi še počakala, ker tam notri je tudi precej kemikalij, tudi v otroških.

oblačenje - je tudi mene presenetila tale vročina. Gor sem ji dala žabice, tanke hlače, bodi in zraven sem vzela jopico za zvečer + dekica je vedno v košari pod vozičkom, ker v aprilu nikdar ne veš.

Lep dan še naprej.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




skorpika -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 19:31:04)

otika še enkrat hvala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozica.gif[/image]




skorpika -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 19:32:25)

jst pa sploh ne vem kako ga oblečt...no zdej vem da mu žabic ne bom več dala ampak samo dokolenke...zgoraj pa bodi in en puloverček ne preveč debel...ma nikol nam ni prou...




pumpkin23 -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 19:37:35)

Mi smo te dni tud cele dneve zunaj. Hvala bogu da je tako vreme, ker sm jaz prehlajena in je super da nismo notr skupaj z mojimi bacili. Not gremo samo dojit in previt se.
Evo dons sm se opogumila in sla sama s tamalim z avtom v bivso sluzbo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].Me je blo kr mal strah, ker ga ne morm met spredaj. Pa je bil zelo priden in prav nic jokcal. Se je pridno igral in gledal naokoli. Se mi je pa pol za nazaj pomoje skuhu v avtu, Avto je bil na soncu in on je bil oblecen v bodi z dolgimi rokavi, kratko majcko, mal debelejse hlace, tanke stunfe in cevlcke. Ko sm ga vn vzela je bil cist rdec v licka in cist mokra stopala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Klimo si nism upala prizgat. Kaj kej menite o klimi in otrockih v avtu?




uršula83 -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 20:52:07)

Js tut ne upam klimo, ker še mene use boli po njej, pa tut če ni pretirana. 




uršula83 -> RE: Božičkovi pomagači 2008 (6.4.2009 20:52:30)

[img]http://www4.slikomat.com/09/0406/xt8-IMG-24.jpg[/img]

Takole pa Blaž uživa v vodi.




Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>