|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 14:43:00   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Meni se terapevti ne zdijo nič takega. Če bi sama mela probleme v zakonu, bi se odločila za terapevata.


AMPAK KAKŠEN JE LAHKO TAK PROBLEM DA POTREBUJEŠ PSIHOTERAPEVTA? če so majhni problemi se da rešit s pogovorom, sam POGOVORIT SE MORAŠ ZNAT, to je pa odvisno od posameznika in se ga je najlepše naučit na začetku veze. Če pa je problem tako velik, moram samo razčistiti s sabo, mu oprostiti, pozabiti, se pogovoriti ali oditi. to pa je odvisno od PROBLEMA.

Ampak glede na to, da si stara 23 let, bi lahko malo bolj napredno razmišljala.


pa če nimava enakega mnenja, še ne pomeni da sem ZAOSTALA ali neumna!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 14:47:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Meni se terapevti ne zdijo nič takega. Če bi sama mela probleme v zakonu, bi se odločila za terapevata.


AMPAK KAKŠEN JE LAHKO TAK PROBLEM DA POTREBUJEŠ PSIHOTERAPEVTA? če so majhni problemi se da rešit s pogovorom, sam POGOVORIT SE MORAŠ ZNAT, to je pa odvisno od posameznika in se ga je najlepše naučit na začetku veze. Če pa je problem tako velik, moram samo razčistiti s sabo, mu oprostiti, pozabiti, se pogovoriti ali oditi. to pa je odvisno od PROBLEMA.

Ampak glede na to, da si stara 23 let, bi lahko malo bolj napredno razmišljala.


pa če nimava enakega mnenja, še ne pomeni da sem ZAOSTALA ali neumna!



Draga moja. Očitno si zelo konfliktna oseba ampak tvoja pravica.

Ne bom ti tupila glede problemov v zakonu, ker nima smisla. Itak mi ne boš dala prav nič. Ker zaenkrat se ti zdi vse enostavno. Ampak verjemi, zakon ni samo pravljica in niso samo mali problemi. Stara sem krepko čez 30 let, enkrat vdova in zdaj ponovno žena. Pridejo otroci, službe, denarni problemi in še in še. Nekateri se vejo s tem spopadat, drugi ne. Nekateri v tem primeru poiščejo pomoč, drugi ne. Stvar posameznika. In ko praviš, da če se ne da rešit, da naj odideš. Ok, ti boš šla. Jaz ne. Jaz se bom za svoj zakon borila tudi s pomočjo terapevta. Ker nisem najbolj pametna na svetu. In sem sposobna priznati svoje napake. In če me pri tem lahko usmerja nekdo tretji, super. Mu bom dovolila, ker je na koncu koncev v moje dobro.

In nikjer nisem napisala, da si zaostala ali neumna. Tega si ne bi privoščila pri nikomer. A je prav?


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 17:36:38   
ronja
ps. če bi vsi psihiatri/psihologi/psihoterapevti vedeli kako se obnašati v določenem trenutku, se nebi ločevali

hehe, veš, eno je teorija, drugo pa praksauser posted image . In nekdo ti lahko da krasen nasvet in tebi bo super ratalo, če ga boš upoštevala, čeprav ga on sam v svojem življenju ne upošteva. Pač je blesavuser posted image , še vedno ti lahko da dober nasvet...

Včasih je bilo manj ločitev, ker za to niti ni bilo možnosti, ker si nihče ni niti upal povedat, da ni srečen... Ker bi ga itak ostali napadli, kaj se gre, da naj gre rajši delat, ne pa da neumnosti premišljuje... Za svoje babice in dedke vem, da so imeli slabše zakone kot moja starša, pa čeprav sta se ločila, oni pa ne... Včasih je bilo normalno, da jih je ženska vsake toliko dobila, danes pa rečemo: pokaj kufre, punca!... Včasih se nista nič pogovarjala, koliko bo otrok, ker itak ni bilo izbire - kolikor bo bog dal. Kar je prineslo, da je veliko žensk prej ali slej umrlo na porodu... Včasih so ljudje delali po 16 ur na dan in več in sta se videla tiste pol ure zvečer in seveda se nista mela več kaj kregat, saj se še poznala nista (imela sta skupen cilj, da prideta čez mesec in da otroci preživijo)... in še bi lahko naštevala...

Te pa nihče ne sili k terapevtu. Ampak poznam jih par, ki jim je pomagal - in par, ki jim je žal, da niso šli, ko so rabili...

Če pa ravno hočeš primer: če bi se najini punčki kaj zgodilo, to je recimo stvar, na katero bi različno reagirala in bi rabila nekoga 3., da naju usmerja nazaj skupaj... Lahko da bi naju zelo prizadelo kaj drugega... Ne vem, ampak obstaja veliko preizkušenj, ki jim mogoče nisi sam kos in te lahko stanejo lepega razmerja. Škoda bi ga bilo...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 17:45:36   
Anonimen
Pridejo otroci, službe, denarni problemi in še in še. Nekateri se vejo s tem spopadat, drugi ne. Nekateri v tem primeru poiščejo pomoč, drugi ne. Stvar posameznika.


Je pa tako kot pri otrocih. Majhni otroci majhni problemi, veliki otroci veliki problemi.

In tudi zivljenje gre tako nekako, se mi zdi. Mislis, da bo lazje, ko bos vecji, financno neodvisen in s svojo druzino. Pa vidis, da zivljenje postaja vse bolj kompleksno in da so odlocitve vse tezje, saj zajamejo vecji krog ljudi in vplivajo ne samo na tvoje ampak tudi na druga zivljenja. Lahko ostanes egoist in sprejemas odgovornost in odlocitve samo za svoja dejanja, to je dokaj enostavno. Ampak puzzle je cedalje vecji in lahko se zgodi, da ne najdes pravega dela.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 17:52:32   
tanikaa
Mič se popolnoma strinjam. Samo dejstvo je, da se tega pri dvajesetih nismo zavedali. Bili smo sveže zaljubljeni, polni idealov. In verjetno smo tudi takrat razmišljal podobno kot mladamamica. Meni je vedno šlo ful na živce, ko mi je kdo rekel, da bom starejša pa da bom razumela. Popizdila sem pri tem. No, življenje pa je prineslo svoje. Izkušnje, solze, smeh...človek se nauči oz. življenje ga nauči sklepanja kompromisov in tega, da obstajajo pametnejši od tebe. Eh, saj nam je kar ok.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 17:54:07   
Anonimen
Samo dejstvo je, da se tega pri dvajesetih nismo zavedali


Tudi mogoce.
Itak pa dobi vsak svojo lekcijo ob svojem casu.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 18:03:48   
tanikaa
Pri meni ni bilo mogoče.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 18:05:51   
Anonimen
Pri meni ni bilo mogoče.


Zdaj pa vec ne razumem mogoce in nemogoce user posted image , sem se zastrikala.
Kaj si mislila, da ni bilo mogoce?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 18:15:48   
tanikaa
Se mi je zdelo da sem malo čudno napisala, ja. No, v glavnem povedati sem hotela, da pri meni ni bilo "mogoče" da sem bila takrat ful pametna, ampak dejansko sem bila. Mislila sem, da sem kos vsemu in vsakemu. Ampak dobila sem po glavi. O ja. Dobila. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 18:32:10   
RayBan
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

Meni osebno je to neumnost. Sama sem se odločila zanj in sama problem imela in rešila... Meni noben ne bo pametoval, kako naj se obnašam in rešujem svoje življenje. Sama sem proti. Sploh pa da hodim na srečanja in predavanja ala kako biti dobra žena, kako uspeti v zakonu,... in podobno s**nje.
Rešiva kar se rešiti da, če pa ne bi mogla rešiti, NISVA ZA SKUPI. to je moje mnenje


Se strinjam s tem. Pa še fajn kasirajo za lapanje user posted image

Meni se zdi da je danes to kar malo moderno ratalo, in raznoraznih strokovnjakov in terapevtov je malo morje.

Saj smo odrasli madona, se bomo  že znali zmenit.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 18:40:53   
tanikaa
Ja, nekateri mislijo, da z leti pride odraslost in pamet. Ne dopuščajo pa možnosti, da so nekateri še starejši in vsaj malenkost bolj izkušeni in pametni. Samo to je keč.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 19:13:45   
RayBan
Ne rečem da niso bolj izkušeni in pametni, ampak univerzalnega recepta za odnose pa ni.

To je pač moje mnenje. Če furava toliko let, se bova že znala zmenit kako pa kaj, če se kaj zalomi. Če se ne bova, bo pomenilo da z ene ali druge strani ni interesa, in v tem primeru ti tudi vsi strokovnjaki tega sveta ne morejo pomagat.

Smo si pa seveda različni. Eni si še stanovanja ne znajo opremit brez arhitekta in stilista, pa kupit prijatelju darila brez da na forum vprašajo za mnenje.....


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 19:52:21   
ronja
ampak univerzalnega recepta za odnose pa ni.

Saj po moje ti terapevt ne daje univerzalnega recepta, ampak ga prilagodi paru - ne vem, tako si jaz zamišljam. Pa včasih je volja iz obeh strani, ampak komunikacija ne steče (sem imela tako situacijo v službi, v partnerstvu še ne)...

Pa glede na to, da se odrasle osebe še na forumu s čisto virtualnimi osebami hitro zapnejo,... ne bi bila tako sveto prepričana v to, da se bojo odrasli ljudje že znali zmenit...user posted image

Hm, jaz pa pri 20ih nisem mislila, da sem pametna. Mislila sem, da sem neumna... Zdaj si veliko bolj zaupam - tako v svoje odločitve, kot v svoje sposobnosti in v svojo inteligenco. Očitno me lekcija še čakauser posted image . (ali pa sem rabila obratno lekcijouser posted image )

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 20:13:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan


Se strinjam s tem. Pa še fajn kasirajo za lapanje user posted image

Meni se zdi da je danes to kar malo moderno ratalo, in raznoraznih strokovnjakov in terapevtov je malo morje.

Saj smo odrasli madona, se bomo  že znali zmenit.


Najprej bi te vprašala če si bil že pri terapevtu, da lahko ocenjuješ njegovo delo - lapanje? Kar se tiče kasiranja bi te pa vprašala, si imel že kdaj obrtnika, da ti ni nič računal? Ja, pa za pivo, tud marsikomu ni problema dat, pa cigarete in drugo (ne mislim osebno nate)? Pa veš kdaj se ponavadi odpravi človek  k psihoterapevtu? Jasno, da poskuša najprej problem rešiti vsak sam. To je isto kot da ti elektrika crkne, varovalko zna marsikdo zamenjati, za ostalo pa pokličeš strokovnjake, ni tako? In ja, ti imaš krasno ujemanje z ženo. Hvala bogu, drži se ga. Sicer pa ne govorimo tukaj samo o terapijah, na katere hodijo samo pari , ampak tudi posamezniki, skupine. In mnogim je to izhod v sili, rešena osebnost, zakon....bog ve kaj vse....

< Sporočilo je popravil decembrka -- 21.11.2008 20:20:51 >

(odgovor članu RayBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 21:37:03   
RayBan
Decemberka,imam lahko svoje mnenje ali ne?

p.s. Imam pa moža in ne žene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Psihoterapevt
21.11.2008 21:50:31   
uwaga
Vsak lahko ima svoje mnenje.
Mene moti samo način kako ga nekateri podajajo. Če te stvar ne zanima in se ti ne zdi smiselna potem pač ne . Saj imaš tudi ti svoj prav.
Ne pomeni pa to, da smo tisti, ki se s to obliko pomoči strinjamo nesposobni komuniciranja, da zgolj zganjamo modne muhe in da po neumnem silimo skupaj ko nam ni več pomoči.
Upam, da nikoli ne boš imela tako velikih težav, da bi potrebovala pomoč terapevta.

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Psihoterapevt
23.11.2008 14:05:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
TUDI MIDVA NIMAVA. pa za vse, ki ste napadle moje mnenje... menim da ne potrebujem "strokovnjakov" da mi deli nasvete kako živeti in se obnašati, kaj reči itd. TO JE MOJE MNENJE, vsak pa naj dela kar hoče.


Mnenja se spreminjajo. Niso dokoncna, nespremenljivka. Sicer bi obticali tam, ko smo se kaj odlocili. Dva se odlocita porociti se, ker so mnenja, da sta ustvarjena drug za drugega, pa se mnenja spremenita ( s casom in izkusnjami), pa se locita.
Tovrstno tvoje mnenje trenutno izkljucuje kakrsno koli strokovno pomoc pri resevanju problem. OK. S silo te nobeden ne more prepricati. Lahko te prepricajo le izkusnje. Izkusnje, ki ti bodo enkrat mogoce povedale, da se vcasih ljdje zapletejo v taksne malenkosti in se kregajo okoli njih, da mislijo da resujejo problem, a v bistvu ga poglabljajo. Ko se zacnejo razpravljati okoli vsake besede, kdo je kaj kdaj rekel... je vlak ponavadi ze odpeljal z zadnje postaje. In takrat prav pride nekdo, ki te potegne nazaj od tistih ( tudi bolecih) malenkosti k pravemu problemu.

Sama ne dovolim da se mi kdo meša v mojo zasebnost in še manj govorim tujcu o svojih "težavah"


Ljudje smo razlicni.

ps. če bi vsi psihiatri/psihologi/psihoterapevti vedeli kako se obnašati v določenem trenutku, se nebi ločevali.


Prihoterapevti, psihologi, psihijatri so tudi ljudje. In za njih tudi velja, tisto kar je ze dolgo znano: da custvena vpletenost okrni objektivno in racionalno sliko.

ljudje smo si različni in če nastane tolikšen problem, da se ga ne da rešiti je bolje ne biti s tako osebo. MOJE MNENJE je, da se morata le pogovarjati, o vsem, tudi če je kaj neumnega.


Treba se je znati pogovarjati. In to ni stvar, kis e je mimogrede naucis, kvalitetna komunikacija je umetnost, posebej takrat, ko si prizadet, kos e ti zdi, da se ti godi krivica, a od tebe se pricaqkuje, da tudi sam prevzames odgovornost za lasten prispevek pri ustvarjanju problema.

pa še nekaj: veliko manj je bilo ločitev včasih, ko se niso šli tožit k psihoterapevtu za vsak problemček... takrat je bilo tudi več ljubezni in spoštovanja.


Po cem pa sploh sodis koliko je bilo ljubezni in koliko spostovanja? Po stevilu locitev? Ce ne bi bilo tragicno bi bilo smesno. Ekonomski faktor marsikdaj presodi pri odlocitvi lociti se ali ne. Tudi druzbeno okolje in stigma zaznamovanosti, ki jo je locena zenska imela v preteklosti nosi svoj delez. Ni vprasanje ljubezni in spostovanja, temvec vprasanje prezivetja zenske, njenih otrok, zaznamovanost zenske in njenih otrok ter celotna njihova bodocnost.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Psihoterapevt
23.11.2008 14:17:04   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

AMPAK KAKŠEN JE LAHKO TAK PROBLEM DA POTREBUJEŠ PSIHOTERAPEVTA? če so majhni problemi se da rešit s pogovorom, 


Psihoterapevt ne resuje tvojih problemov. On ti samo nakaze nacin kako ih lahko poskusas resiti. 

sam POGOVORIT SE MORAŠ ZNAT, to je pa odvisno od posameznika in se ga je najlepše naučit na začetku veze.


Pri zakonskih problemih znati se pogovoriti se ne nanasa na enega, temvec nujno na dva. Nauciti se pogovarjati na zacetku zveze...?? Kako se to naucis pogovarjati na zacetku zveze? To me resno zanima.

Če pa je problem tako velik, moram samo razčistiti s sabo, mu oprostiti, pozabiti, se pogovoriti ali oditi. to pa je odvisno od PROBLEMA.


Problemi, ki se pojavljajo v zakonu niso izkljucno povezani z in ne nujno izvirajo iz zakoncev. Vzroki so lahko povsem zunanji in celo taksni, da se na njih zelo tezko vpliva ali vplivanje in resevanja zahteva veliko odrekanja obeh zakoncev. Nisi samo ti in on, temvec tudi vse okoli vaju.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Psihoterapevt
23.11.2008 14:20:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan
Saj smo odrasli madona, se bomo  že znali zmenit.


Stevilo locitev, stevilo neplacanih vzdzevalnin itn...  zgovorno daje vedeti koliko se v povprecju ljudje znamo zmeniti. Kljub temu, da smo odrasli.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Psihoterapevt
23.11.2008 14:27:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

Ne rečem da niso bolj izkušeni in pametni, ampak univerzalnega recepta za odnose pa ni.

To je pač moje mnenje. Če furava toliko let, se bova že znala zmenit kako pa kaj, če se kaj zalomi. Če se ne bova, bo pomenilo da z ene ali druge strani ni interesa, in v tem primeru ti tudi vsi strokovnjaki tega sveta ne morejo pomagat.


Ce pa je interes, samo nepoznavanje tehnik kako, si lahko brez pomoci ustvarih veliko nepotrebnega gorja in bolecine. In sebi in otrokom. Najpogostejsi dejavnik za ustvarjanje problemov je nerazumevanje drugega. Boriti se za sebe a istocasno boriti se za partnerja, v situaciji, ko je partner tisti, ki nam ustvari problem, ni tako enostavno kot se zdi. Posebej, ce imas cloveka s katerim zivis rad.

Smo si pa seveda različni. Eni si še stanovanja ne znajo opremit brez arhitekta in stilista, pa kupit prijatelju darila brez da na forum vprašajo za mnenje.....


nekateri pa iz stalisca, da se znajo sami zmenit, leta in leta pozneje, vedno ko se obrnejo v preteklost pomislijo: mogoce ce bi takrat probal/-a se to..... Ko gre cas mimo in se strasti ohladijo... zna biti, da je nekomu pogosto zal, da ni imel nekoga, ki bi mu pokazal drugacno perspektivo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 7:26:39   
MLADAMAMICA
Mišek, je zdaj toliko več ljubezni kot včasih? Ali je le izgovor da se borimo za nekaj kar ni vredno? Lej moje mnenje je, da je delo psihiatra to, da govori, svetuje in PAMETUJE meni za MOJE probleme. Za to ga plačam in je v tem dober kot sem jaz dobra v administraciji.

Ampak, ko pridem domov, je vse enako kot prej. Ker če sem tak človek postala me noben ne more spremeniti v parih urah. Dlje ko traja pa je tudi dražje. Pa še neki vsem: NIMAM DENARJA ZA METANJE. Tu so ženske ki oproščajo prevare, ki krivijo same sebe, njun odnos, se kritizirajo,... in na koncu gredo k psihiatru da jim reši zakon. On če je šel enkrat bo šel spet. Pa noben psihiatr ga en bo prepričal, da sem jaz najboljša. Na koncu pa pride ločitev.

RAJE SE POSVETITE SVOJIM MOŠKIM KOT DA RAZMIŠLJATE O PSIHIATRIH IN TUJIH POMOČEH. POMAGAJTE SI SAMI, SAJ NISTE OTROCI user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 7:29:00   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: MisekKako se to naucis pogovarjati na zacetku zveze? To me resno zanima.


Kako te bo pa psihiatr naučil da se pogovarjaš, če se sam ne znaš?



< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 24.11.2008 7:32:04 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 7:31:36   
MLADAMAMICA
Eni si še stanovanja ne znajo opremit brez arhitekta in stilista, pa kupit prijatelju darila brez da na forum vprašajo za mnenje.....


Se strinjam s tem...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 9:29:30   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

Mišek, je zdaj toliko več ljubezni kot včasih? Ali je le izgovor da se borimo za nekaj kar ni vredno? Lej moje mnenje je, da je delo psihiatra to, da govori, svetuje in PAMETUJE meni za MOJE probleme. Za to ga plačam in je v tem dober kot sem jaz dobra v administraciji.

Ampak, ko pridem domov, je vse enako kot prej. Ker če sem tak človek postala me noben ne more spremeniti v parih urah. Dlje ko traja pa je tudi dražje. Pa še neki vsem: NIMAM DENARJA ZA METANJE. Tu so ženske ki oproščajo prevare, ki krivijo same sebe, njun odnos, se kritizirajo,... in na koncu gredo k psihiatru da jim reši zakon. On če je šel enkrat bo šel spet. Pa noben psihiatr ga en bo prepričal, da sem jaz najboljša. Na koncu pa pride ločitev.

RAJE SE POSVETITE SVOJIM MOŠKIM KOT DA RAZMIŠLJATE O PSIHIATRIH IN TUJIH POMOČEH. POMAGAJTE SI SAMI, SAJ NISTE OTROCI user posted image




Bomo vidl če boš čez 10 let enakega mnenja kot ga imaš sedaj.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Psihoterapevt
24.11.2008 9:52:23   
uwaga
Mislim, da je punca ena tistih, ki se jim zdi sramotno prositi koga za pomoč in jim je lažje obupat in oditi kot pa se potrudit .

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?