|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:14:42   
neboglasnica
mojcek1: če bi oddala vlogo v prvih treh mesecih, bi dobila od prvega dne otrokovega rojstva. Lahko jo oddaš tudi sedaj, pa jo dobiš z dnem odločbe za tekoči mesec. Ni prepozno, oddaj. Tudi če gre samo za par evrčkov, to ti pripada!!!!



Sedaj pa nočka,

                       user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:16:15   
neboglasnica
aja, populis: te ni z nami sedajle, si dobila tisto čudo, kako se mu že reče, ma tiste špage, pa preizkušate, če jo uspava??

Zdaj pa res, noč!

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   [Brisano sporočilo]
23.11.2008 22:16:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 1453
   [Brisano sporočilo]
23.11.2008 22:17:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neboglasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:19:15   
glugluglu
mojcek user posted image   za uspešen sobotni večer! A ni zanimivo kako se potem vsi dobro porihtajo ko so postavljeni pred dejstvo. Pri nas je bilo zadnjič isto, potem  ko sem prišla domov je Tian mirno spal, skopan, nahranjen, baje tudi nič jokal, res fajn občutek.

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   [Brisano sporočilo]
23.11.2008 22:36:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu glugluglu)
  Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:36:23   
liju
 
Hvala vam za vse nasvete, ampak naša ritka je boljeuser posted image user posted image . Sma danes celi dan umivala z kamilicami, pol lepo namazala z bebivalom, nato pa sem še z nivejinim pudrom posipala in je user posted image  Hvala bogu, gremo pa jutri z Ninotom k P, ker ima full flekece, pa že po drugi nogi dobiva, zgleda da je ki od štramplov, samo ima iste kot prejšnjo zimo, ker so mu še prav in lani ni imel zdaj pauser posted image

dzanika:brez besed. Grozauser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: flower


IZVIRNO SPOROČILO: sasi13

liju jz sem mogla na csd nest odpustnice od otrok in po tistem so mi podaljšali. kok maš ti do 13.10 porodniško, če imam jz dvojčke in sem doma do 14.9?


Sasi ti misliš 14.9.2009, liju pa 2008.





user posted image user posted image user posted image user posted image  Sasi: meni je poteklo zdaj 13.10.2008, zato zdaj sprašujem ali dobim avtomacko odločbo ali kaj, ker še je niuser posted image

Andras:user posted image  Imaš pa krasno pupikouser posted image

Maja 24:user posted image user posted image user posted image  full lepi avatar

user posted image user posted image user posted image vsem, ki pridno pridobivate zobke
blacky: jaz sem za samo prvi vpis datuma in je to touser posted image
lunica:tvoja tašča pa fajn prehitevauser posted image user posted image user posted image
flower:zanimivo, jaz kljub polnemu dojenju sem dobila včeraj prvič, ti pa boš ostala kar brez Muser posted image user posted image user posted image user posted image

Nič, grem v postlo še malo knjigo brat, pol pa spat.
Nočko

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu 24julij)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:39:47   
liju
Ne vem zakaj mi ne da citatov v okvirček, če kopiram iz posta? Mi lahko katera pomaga prosimuser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:41:17   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1


MNE SE JE PA HERPES NARDIL user posted image user posted image user posted image user posted image  nene,  ni dost hudičkov!!!


Ma meni se je tudi hotel ... se mi zdi, da mi ga je ratalo v kali zatreti. Ni luštno, ampak pomaga - propolis user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 22:43:27   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

lunica, pa ti ne moreš malega niti za pol ure samega pri tašči pustit, matr, ker nikoli ne veš kaj mu bo v usta poturilauser posted image . Ja sej to pač ne razumejo, baje sem jaz dobivala že pri dveh mesecih korenček, pri 4 pa ornk hrano, Mitja je bil od tretjega tedna itak na kravjem mleku, zdaj ko pa rečem, da bo Tian ostalo hrano dobival šele po 6 mesecu pa me debelo gledajo in jim prav vidim v očeh, da, če ga dobijo na samem, da bi mu z veseljem nekaj v usta poturile. Ma sej mogoče se motim, ampak na žalost nimam zaupanja.



Sem mojemu ravno povedala za tole s taščo, je samo zgroženo pogledal ... ampak folk je res neverjeten, otrok niti zob nima ornk, pa mu tlačijo vse sorte v usta.

Od ene prijateljica sestra je svojemu 5-mesečnemu sinu menda v usta tlačila čevapčiče. Men pa nič jasno, mislim pa kaj je folku user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   [Brisano sporočilo]
23.11.2008 22:57:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 23:06:26   
netki
čer

punce ali mogoče katera ve kakšna je razlika med žolčnimi in ledvičnimi kamni?

sumim da imam nekaj od tega, vsaj kar se znakov tiče.....sem imela par napadov v nosečnosti in sem mislila, da bo po porodu bolje, ampak se je ponovilo in prvo noč ko smo prišli iz dopusta je bilo user posted image user posted image  peklensko.....sem misla da ne bom preživela......zdej pa res moram k dohtarju user posted image user posted image

poleg tega se mi množijo bradavice in to tiste ki visijo stran (bunkica ki se komaj drži kože), ena je postala črna user posted image user posted image user posted image
pa flek na bikini predelu, ki grozno srbi...user posted image user posted image user posted image

pa kje hudiča na vzamem čas da grem do dohtarja ????????


pa še to: ali je možno da bi tilen imel gliste?
mal sumim....user posted image
pa danes mi je bruhnil celo flašo ven.....user posted image user posted image
pa u sredo fizioterapija....glave še vedno ne drži sam, ga še kr mal zanaša, baje ima premočne vratne mišice in glavo zateguje nazaj....

in zdej k oba spita....poslušam kako Žiga grdo kašlja.....user posted image user posted image

pa kaj user posted image  se nas je lotilo?

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 23:10:58   
netki
aja, še to: praznovali smo RD mojega bivšega soseda, kateremu sem podarila puzzle iz slike (dm) za katere sem vas tuki spraševala.....in naj povem da so mi na prvi pogled delovale ful dobr, kvalitetne...končni izdelek pa še čakam.

jutri vam pokažem še nekaj slikic iz dopusta....

zdej pa grem spat, ker mi fali sobotna noč, sam ne vem kdaj jo bom nadoknadila....user posted image user posted image

nočko

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 23:28:37   
Blacky30
Maja24, a bi ti slikala Eline nove škorenjčke? Jaz bi jih ful rada vidla.user posted image

Netki, jaz sem imela že ledvične kamne in ledvični pesek. Če bi imela to, ko bi dobila napad, bi te najprej začelo ful bolet zadaj na predelu ledvice in voda bi se ti zaprla. Torej, ful ful bi te tiščalo lulat, letala bi skoraj vsako minuto, priteklo pa ne bi nič in ful peklo bi te tam, ko lulaš. Pri kamnih sem jaz padla v nezavest od bolečine, ko se je premaknil in je res ful intenzivna bolečina. Se tudi ne bi končala sama od sebe,dokler ne bi kamen ven prišel pri lulanju. Če je pa prevelik in ne more iz ledvice več, potem pa je to samo konkretno huda bolečina na predelu ledvice, torej zadaj nad kolkom. Pri pesku je vse enako, samo tam boli konstantno nonstop, pri kamnu pa te vrže vsakič, ko se premakne.
Jaz pri tebi, glede na opisano, bolj sumim na žolčne, o katerih ti bo lex vse povedala ali pa mogoče večji kamen v ledvici, ki ne more ven in ko se notri premika, imaš take napade.

V trenutku bo vse rešil en samoplačniški UZ, ki te stane okol 30€, pa takoj veš, pri čem si. Če se boš jajčkala z osebno zdravnico in napotnicami, ne pričakuj še dolgo rešitve. Ker ti bo najprej dala napotnico za žolčne kamne, šele potem za ledvice, čakalne vrste za UZ so kilometrske.

Jaz grem vsako leto na samoplačniški UZ zaradi sebe same, da sem mirna, da je vse ok. Riskiram tisti dnar in mi pregleda vse notranje organe, tudi hrbtenico posebej in mi takoj pove, če moram kam dalje na pregled, če opazi kaj čudnega.
Ko sem imela ledvične napade, so me pošiljali v bolnico, pa k osebni, pa spet domov, pa nič. Celo ležala sem 3 dni na ginek. oddelek, pa niso ugotovili, kaj mi je. Potem pa sem se razkurila, ker sem bila že čisto adijo od bolečin in sem šla na UZ in mi je takoj povedala, kaj je narobe. Tole naše zdravstvo, hja....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 23:31:11   
Blacky30
Netki, po čem sumiš, da ima Tilen gliste? Znaki bi naj bili srbeča ritka in vidne gliste v blatu. Daj blato na analizo. Jaz sem Nejcovo dala in niso bile gliste. Je pa res, da je samo vidno hujšal in je imel srbečo ritko, nisem pa glist opazila.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
23.11.2008 23:53:13   
Blacky30
Nasara, zakaj pa vidva hodita v razvojno? In kaj tam počneta? Upam, da nam ne bo dala napotnice v torek, čeprav se Teja še vedno vztrajno zvija nazaj.user posted image

Dzanika, prečudovite voščilnice delaš. Jaz tega ne bi nikol skup spacala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 0:10:38   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: netki

čer

punce ali mogoče katera ve kakšna je razlika med žolčnimi in ledvičnimi kamni?



Predvsem je važno, kje te boli ... ok za ledvične sicer ne vem, ker teh težav nisem imela, ampak pri žolčnih me je med drugim bolelo v žlički (pod prsmi med rebri). Napada na srečo nisem imela, ker so bili kamenčki majhni oz. je bil bolj pesek. Naj te zdravnik pošlje na ultrazvok trebuha, tako se najhitreje vidi. Hoteli so me že poslati na operativni poseg, pa sem se predrzno lotila sama zdraviti in jih danes nimam več.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 6:49:48   
neboglasnica
Dobro jutro!


Upam, d aje za vami dooolgaaa noč, pri meni je bila kratka. Sem se zbujal ana 10 minut, edino zjutraj, ko bi pa morala vstat zaradi A, bi pa spala, spala.. Mali je bil priden, zbudil, pojedel, zaspal... samo jaz kar nisem mogla spat. Spet kakšna počena luna??


Uživajte danes,

                       midva


Aja, zunaj pa ni premrzlo.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 8:03:03   
metuljcek321
Dobro jutro, cvekice!

Kako ste kaj? Mi smo super, v soboto in nedeljo je bilo pestro, smo uzivali v sopingu in na svezem zraku - prekrasno!

Danes sem kar s ta malo vstala ob pol sedmih, zdaj sem pa malo tu gor ... pa da vidim, kolk sem zadej ostalauser posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 8:05:23   
metuljcek321
Ah, ni prehudo ... 4 strani ...

Za dober skok v nov teden pa tole:
user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 8:11:26   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Metuljček, si me ravno spomnila da vas moram povprašat - a kakšne stvari šivate malčkom? Jaz sem sicer sila nespretna za te stvari, ampak sem razmišljala, da se bom lotila prevleke za odejico, samo kak lušten material moram nabavit user posted image



Kot receno, sva midva kupila kar posteljnino za odraslega z ovckami (nama je bil motiv zelo vsec, pa se primerne velikosti zivalce so za uporabit) in vceraj (kar nekaj uric, a je blo ful lustnouser posted image  user posted image  user posted image ) sivala za naso Anjo. Naredila sva prevleko za kovtrcek, prevleko za povster in tisto zascito okoli posteljice - nabavila sva se peno in jo vsila notri, potem pa se trakce in voila ... posteljica je pripravljena. Vam prilepim nekaj slicic, da boste videle, kako izgleda:

Ekola:
user posted image

Tule jo je Anja stestirala:
user posted image

In prestela nekaj ovck:
user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 8:36:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liju)
  Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 8:39:44   
dzanika
čestitke vsem za nove zobke. user posted image

Lunica jaz nimam komentarja za tvojo taščo. user posted image   Groza od groze. Ocvirke 4-mesečniku... user posted image

Andras super da si se nam spet javila! Sedaj pa čvekaj z nami da nadoknadiš za nazaj. user posted image

liju citate moraš skopirati tako da daš na vrhu citiraj pri tisti katero hočeš citirati in potem tam skopiraš v post katerega pišeš.

netki user posted image da bo bolje. K zdravniku pa le pojdi da boš vsaj vedela pri čem si...
Joj pa še Tilen gliste. Nimam pojma kako to zgleda tko da ti težko svetujem. user posted image

metuljcek uau kakšna lepa posteljnina! user posted image   Ful dobr sta tole zrihtala! user posted image user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
24.11.2008 8:46:17   
metuljcek321
Blacky, prvi zobek naj bo zajcek + kdaj, potem pa morda res lahko samo v oklepaju, koliko jih je vse skupaj, sicer bo tega too much.

lunica, kako Luka????

mirjam, kaj pa kaksne termo nogavicke, si probala? Pa skorenjci - a so notri podlozeni? Tko k ena ovcka?

GR, great pics! TIsta martinova pojedina je pa sploh slastnauser posted image  user posted image  user posted image  Pa lepi gobelini! Kolk so pa veliki?

lex,user posted image  za streho nad glavo!

Almera, glede blaga je pa v BTC-ju, hala A trgovina KILOMETER & tam imajo tudi lustne vzorce. Sam midva, kot ze receno, tokrat nisva prisla do tam, ker sva ze prej nasla tiste ovcke ... Je pa babi (po mozevi strani) zelo dobra sivilja in precej tam kupuje za otrocke, da potem kaj naredi.

user posted image  user posted image  user posted image , kak dober medvedek Bor!

lejla - praznik cokolade? Slisi se slastno!

liju, drzte se! Glede porodniske: jaz sem pred ene dvema mesecema ze dobila odlocbo za nego in varstvo. Papirje sem oddala le 1x, CSD je sam poslal. Sem pa nastopila tale drugi del porodniske, ki traja 260 dni (prvi pa 105, btw) s 1. 10. Hm ... poklici & povprasaj za vsaj slucaj.

A res, populis, ti si mogla pa 2 x oddajat? Cudno ... Jaz sem ze kar na zacetku vse napisala, da bom jaz koristila tale drugi del (ki bi ga sicer lahko tudi moz, ce bi se tko zmenila). Aha, je pa moz nesel odpustnico tja, to je pa res.

In populis, user posted image  za konkurencen dolgi post.

tims, a bos kaksno slikico stanovanja prilepila?

ksenci, ja, tole, da je vedno manj casa, se strinjam. Si ga je treba kar znat najdt, pa je. Za razna ustvarjanja in umetniska udejstvovanjauser posted image  Ni tezko, ce se le hoce. Je pa res ponavadi bolj simpl, da se kar kupi.

dzanika, kaaaaaj? 20-letna punca umrla? Kar tako na hitrco? Dzizs! Moje sozalje! Kar mravljinci mi grejo po roki ... grozno ... grozno ...

Kali, user posted image  za drugi zobek! To je pa kot po tekocem traku.

3jemi, lepe slikice, se vidi, da je bilo na praznovanju fletno. In dobra finta z motorjem ... ga je pa vsaj pojedel, a ne?

Almera, user posted image  prijateljici za Stello. In vau, ze 11. dojencek letos ---- ja, kolksna firma pa ste? Pohvalno, pohvalno!

Blacky, dobra pesmica o bolhi. Je ze skopirana!

gluna3 - ja, ideja o tem, da se kupi voscilnice, ki jih izdelajo otroci v vrtcu in soli, je d best. Zal pri nas na soli ni vsako leto tega biznisa, le tu in tam ... Skoda.

vneta ritka: Sudokrem je antisepticen, poskusi.

Vau, auroraa, en teden krizarjenja po Sredozemlju. Upam, da je tam kaj bolj toplouser posted image  Menda je se v Avtraliji (teden pred zacetkom poletne sezone) snezilo?!
 
flower, kako Lan? Je bolje?

Majuska, pa si vnesla vse podatke? Kaksne obresti? Avtorske honorarje ipd? Morda so oni dali zraven se kaksen vajin dohodek, ki si ga morda spregledla, in je zato potem prislo manj? Pozanimaj se, kaj in kako, da ne bo slo kaj mimo tebe v drug zep!

neboglasnica, dobra finta tole s Tanjo ... da potem clovek studira, kdo je to ... In cestitke! Kako je pa hcerkici ime?

ksenci, mizerija, pa taksni dodatki. Se pravi, da imate mozevo placo + tale dodatek in od tega naj bi lagodno in krasno ziveli, pa se razmisljali o povecanju druzine najbrz, a ne? Sociala pa taka, ja! In potem se vlada sirokousti, da je ona glavna faca & je vplivala na baby boom. Ha, ha, haaaaaaaaa, ha. Stos pa tak!

andras, prav lepo pozdravljena! Samo, da je vse OK in sta s pikico dobro. Lepi slikici tvoje malcice, ki odlicno napreduje. In ze pol leta ima ---- ulala! user posted image  user posted image  user posted image  Javi se se kaj!
 
maja, user posted image  za zamenjan avatar. Je zelo cortlih!

rebeca, user posted image  za drugi zobek. Evo, zdaj je stevilo zobk in uses izenacenouser posted image  user posted image  Moja pa ima se vedno dalec vec uses kot zob (razmerje 2:0)user posted image

Blacky, kaksno dekico imas na rjuhi? Flis? Ali kaksno specialno?

lunica, ocvirke - ti to resno? Da bi jih Luka testiral? Saj ne vem, al naj se smejem ali jokam, no.

Uf, letim, slisim, da moja user posted image  na veliko kaka tule zraven & morava it previt ... be back soonuser posted image
Vsem hvala za odgovore re. kosek/posteljca.


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 8:46:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?