|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečke iz Izole
29.3.2009 12:36:26   
BIA79
Nena tudi meni je vedno težje za "žurkah". Sedet več kot toliko ne morem, stat tudi ne...tako da včasih kar zahinavim in ostanem doma... Zato tudi letos nisem za rojstni dan naredila ničesar, ker enostavno nimam živcev...Bi mi bolj pasalo, da me drugi strežejo kot pa da jih jaz strežem...pa ne vem ali bo vsega dovolj...samo živciranje...

Tako da bomo naredili piknik enkrat poleti in bomo proslavili vse...moj rojstni dan, od mojega dragega in "predstavitev" naše Karoline v družbo. Najdeš en lep prostor in imaš piknik, v našem stanovanju ni prostora za to :)


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: nosečke iz Izole
29.3.2009 17:33:50   
nena30
Ja itak!! Pa poleti na prostem je čisto nekaj drugega! Doma potem samo študiraš kako boš po tem pospravljal!
Evo to je to:http://www.babybook.si/nosecnost/nosecniski-dnevnik/

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 8:39:00   
Belen
hwala nena30....

torej se widimo 1.aprila na MŠ? user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 9:57:46   
BIA79
Kaj lahko pridem tudi jaz tako da vaju spoznam? user posted image  

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 10:08:56   
Belen
pridi pridi, boš obnowila lekcijo user posted image

mogoče boš še kej zwedela ... heheee user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 10:49:58   
nena30
Ja 1. 4. obvezno!!! Če ne zgnijem takrat od vse te vlage in mokrote! Kako vreme! Jest bi bla skoz v krevetu do nosu pokrita...se mi zdi, da je v jogiju že kar luknja! Mojiuser posted image pa očitno zelo paše ko lenarim- kar naprej nekaj poplesava ko baletka. Ma, če bo podedovala postavo po meni...balet odpade, lahko oder podreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 11:01:24   
Belen
HEHE...
ja sej.... anka moja dwa user posted image  user posted image .... balet lih ne bosta plesala....al če gresta po meni, še manj pa po mojem fantu.... (medo) user posted image .... zgleda welik in grozen, ma je zlat kot medo user posted image



(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 20:17:07   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ke debate user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: nosečke iz Izole
30.3.2009 20:28:14   
Belen
amaya,kja se pritožuješ??? user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: nosečke iz Izole
4.4.2009 10:06:47   
Belen
Ribarke, kaj ste izumrle???? user posted image  user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: nosečke iz Izole
4.4.2009 12:12:28   
nena30
Ja ej! Nas boš ti Belen potegnila iz naftalina!! Kaj ste ble v MŠ. Na prvem predavanju je blo tolk nosečk, da je bla kar gužva. Sem pa mal razočarana, ker sem si to predstavljala malo drugače! Sem mislila da bomo tud kaj praktično obdelovali zadeve pa vse temelji samo na predavanjih!? Žal mi je le za 14. ko naj bi bil porod....,da bi šel še moj zraven pa imava pregled v PO.
Joj učer sem bila pri zdravnici v ZD. Hodim h Katji Diraka Rehak. Ma nje še nit ne poznam ker pride v ponedeljek iz porodniške. In jo je nadomeščala dr. Prelc. Kaj je imela že katera čast jo pobliže spoznat? Katastrofa! Mislm tazga primerka pa ne najdeš!!!! Upam, da mi nikoli več ne prekriža pot k jo bom nekam poslala. Samo sem šla bolniško odpret (potrdilo sem mela že od svojega G) pa sem bila not več kot pol ure. Na koncu nisem več vedela al sem pri psihiatru al pri homeopatu al na praksi. Prvo mi je zakomplicirala pod kaj naj mi odpre bolniško paa da ne zna brat kaj je G napisal. Potem je sledila razprava o tem kako imam depresiven poklic...da sama misel na ostarele.... ma bolj k sem ji dopovedovala da men moj  poklic ne predstavlja problema pač pa fizičen napor, bolj je svoje tupila. Pa me zaslišuje glede nosečnosti. Češ če se zavedam zakaj sem tako težko zanosila......ok!? Ji razlagam čez kaj vse sem šla, čeprav vse piše v kartonu. Ja, in na koncu ji pojambram, da mam ful probleme s prebavo, da včasih tud po cel teden ne grem kljub prehrani, donatu.....in posledično itak da pride slabost in slabo počutje. Prosim jo da mi napiše recept za neko blago odvajalo, ki je namenjen tudi otrokom in nosečnicam.  Ajoj, da vidite ve po tem njen GOVOR!!!
Tako! Problem je v meni sami, ker sem zaprta po karakterju in se ne znam pogovarjat s svojim telesom. Naj se bosa dotikam zemlje z vsakim prstom posebaj, naj se zavem vsakega organa posebaj in predvsem naj se pogovarjam z njim. Skratka če bi se tega zavedala tud z zanositvijo nebi imela problemov, da problemov s sračko ne omenjam....Vem da vam že težim ampak kakšen splošen zdravnik je to!!!

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: nosečke iz Izole
4.4.2009 14:48:52   
Belen
ciao nena30 user posted image
kako sm se zdej naslemjala,,kaj ti si bla pri splošni Z al psihiatrju? user posted image
ne poznam te Z, pa tudi sm wesela, da je nimam.... res ke bale....

ja js sm bila na MŠ....kje si sedela? js w prwi fili....pa gužwa je bila.... letos bojo same nosečke in wozički po izoli user posted image

mene so tudi mal razočarali..... pa tudi celo predawanje o zobih, no ja sej ne rečem da je blo dolgočasno,sam .... upam,da bo kasneje boljše user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: nosečke iz Izole
5.4.2009 12:04:16   
BIA79
Evo še mene...ja materinsko si vsi drugače predstavljamo...bom prišla v porodnišnico in še otroka ne bom znala previt...v MŠ smo sicer vsi enkrat poskusi, ampak...dokler bo to treba delat bom pozabila :)

Nena...maš pa srečo haha...se ti dogaja...sto ljudi sto čudi ni kaj :)

Včeraj smo skočili v Lj in jojjjjjj...se nisem mogla upreti da ne bi kaj kupila za našo Karolino. Doma imam več ali manj vse unisex barve, ampak prevladuje modra :) No, če bo res Karolina da bo imela kaj punčki primernega...sam če gre po maminih sledeh, bodo krilca kmalu odpadla, ker z njimi ne moreš plezat po drevesih :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: nosečke iz Izole
5.4.2009 16:26:37   
nena30
Ja zdaj sem zadevo prespala in je bolje!! Zgleda da to dr kličejo sam za lukne flikat(nadomeščat)- ampak res kadar je res kriza! Mah sej se mi smili. Ma veš Belen,da grem še 2x k njej bom res potrebovala kakega psihiatra.
Ja, jest sem sedela v drugi vrsti na prvem mestu. Rdeča jopica, mala okrogla z VELIKIMI očmiuser posted image user posted image user posted image . Nisem pa sigurna al sem imela očala ali leče?? Do kdaj pa ste imeli v četrtek? V torek bom verjetno kar šla na nego, da ne postanem sama svoj ujetnik v stanovanju- zdaj vem kako se počutijo ribe v akvariju....
Bia kje si bila v LJ? A ni luštno med tistimi malimi cotkami- Kar vse kar primeš je lepo. Sam roko na srce...kakšna oblačilca za deklice so pa prav preveč načkana. In tud zo našo ne bo, če bo po mami. Če bo pa po atu...pa sploh ne!user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: nosečke iz Izole
6.4.2009 8:16:53   
Belen
jutro ribarke,
nena30, te ni blo torej w čet???? sej nisi dosti zamudila....samo o zobeh je goworila.... kot da sm w OŠ.... kateri je kateri,zdej mislim da bo bolj poučno ju3.....
ben se te ne spomnem od srede..... wrjetno sm pa js pod tabo sedela oz.pred tabo sedela w 1.fili,je bla gužwa in že wse zasedeno user posted image
ju3 pa grem....

wčeraj smo bli spet w monfalcone.... smo šli iskat gugalnike, segiolinote wse w enem.... od peg perego prišlo wen prejšnji teden 4 w 1....

p.s.bia79,imajo plenice une natural,pralne,ki si me prašala user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: nosečke iz Izole
6.4.2009 11:01:32   
BIA79
Belen hvala! Kaj veš mogoče kakšno firmo imajo? Če ne bom poklicala :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: nosečke iz Izole
6.4.2009 11:03:23   
Belen
hmmmmmm.... možno da od chiccota??? obstajajo? user posted image  user posted image
ker tam wečina teh prdotow kozmetike je od chiccota

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: nosečke iz Izole
6.4.2009 11:04:45   
BIA79
Hvala...Veš da ne vem...moram prav pogledat na stran od Chiccota...drugače bom poklicala, se bomo ja zastopili... :) Jaz gledam ob Bumgeniusa ali kaj njim podobnega :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: nosečke iz Izole
6.4.2009 11:13:18   
Belen
wčeraj so meli odprto ne wem zakaj ker ob pond in ned.imajo zaprto. Uglawnem so bli sami slowenci.... 3 koprčani in dwa izolana user posted image
ta trgovina po moje dela samo od slowencew user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: nosečke iz Izole
6.4.2009 11:58:05   
BIA79
Tudi tam kjer smo mi kupili voziček je rekla isto...kako bebe confort imajo samo za slovence :) Bi se lahko naši trgovci zamislili...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: nosečke iz Izole
8.4.2009 21:48:16   
amaya
ojla žene....

pozabla sem čisto na MŠ. Kdaj začne ponovno. Grem bolj za to, da koga spoznam, kot pa da izvem kaj, ker vem da so te šole bolj en larifari...nič kaj konkretnega...pač morajo obstajati in potem malo to tako bolj na juriš izpeljejo...dejansko od tega pa nimaš nič!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 9:34:02   
nena30
Živjo, Amaya! Ta mesec poteka vsak torek in četrtek. Drugače se pa začne vsak 1. torek v mesecu ob 8h v drugem nadstropju ZD v Izoli.Oz. najbolj da pokličeš patronažno pa ti točno pove.(05/663-50-55). Ta mesec sem šla jest samo na uvodno uro in je prevelika gužva. Tako da sem se odločila, da ne bom hodila. Da kar tam sedim v prostoru kjer ni zraka.... Me se pa med sabo tud sam pogovarjamo da bi se doble na kavi pa se itak nič ne dogovorimouser posted image user posted image user posted image . Kaj pa vem!?
Zadnč ste nekaj omenjale te pralne pleničke. Mi lahko katera pove kaj več o tem. Sama sem še v dilemi al bi se odločila za nakup enkratnih al pralnihuser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 10:05:23   
Belen
ciao ribarke... user posted image
eko mene iz MŠ.... dnaes in w torek je blo super.... saj bolj zanimiwo.... smo meli nego dojenčka in rokovanje.... prawilne prijeme itd....
amaya...ti če že maš enga wrjetno že wse weš user posted image

nena30, škoda ki te ni blo.... samo prwič je bla gužwa... drugače ne wem če nas je blo 10..... škoda.... je kr zanimiwo in uporabno, čepraw dosti stari že weš, oz.ko pride patronaža k tebi izweš....
meni je ql no.... user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 10:06:58   
Belen
nena30, js bom uporabljala pamperske, čepraw ene goworijo da je boljše une pralne, kao paperske so plastične in bla bla bla.... so pa bolj komot.... ne wem no.... ene prawijo da bodo uporabljale, kolko bo to w praksi pa bomo widli user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 10:57:21   
BIA79
Belen glede pralnih plenic...se slišimo tako čez ena 2 meseca :) Jaz jih grem jutri kupit...sedaj je padla odločitev...kupila jih bom samo 15, če jih bom še rabila, upam, da bom naredila tako da mi dajo bon za baby center in jih bom šla kupit...

Nena...jaz sem se odločila za bumgenius pleničke. So take, ki ne rabijo previjalnih hlačk (take so npr. plenice Štorklja ali Racmanke)...Notri daš vložek in papirnato krpico (za je za drekec pekec, tako da primeš in odvržeš)...kar se tiče dela je pa to, da jih moram malo pogosteje menjati, vsaj prve mesece in da jih moraš oprat in dat sušit... seveda se kombinirajo z navadnimi plenicami, če greš npr kam.

No bomo vidli kako bo...če ne bom rekla, da je kriva moja mama, ker me popolnoma podpira pri tem :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 [17] 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?