|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečke iz Izole
13.2.2009 14:16:32   
Belen
torej 500eur/dojenćka??? user posted image
x 2 .... supeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr user posted image user posted image


js sm itak od rojstwa ribarka user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: nosečke iz Izole
13.2.2009 14:36:02   
BIA79
Lahko nekaterim...jaz se bom pozanimala...otrok bo imel stalno prebivališče v Izoli, tako da upam, da bo ok :) V Kopru se dobi "samo" 300 eurov...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: nosečke iz Izole
13.2.2009 14:45:39   
Belen
sej 300 eur ni malo, glede na to,da fulll drugih občin po slo da fullllllllllllllll manj.....
js upam,da saj do julija bo ostalo 500 eur user posted image  user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: nosečke iz Izole
13.2.2009 20:01:01   
amaya
Nena: jaz imam gležnje kot da so za v gibs....v prvi nosečnosti sem bila tudi kot en slon...polna vode...kot vodna cisterna sem se valila okoli. Pa ne pomaga nič. Po porodu sem šla s 14 kg manj iz porodnišnice, s tem da je bil tamali težek 4 kg

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: nosečke iz Izole
13.2.2009 20:01:36   
amaya
ja 500 evrov mi bo pršlo prav...tudi prvič so mi user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: nosečke iz Izole
14.2.2009 7:31:53   
Belen
jutro wsem

lep weekend... mi smo danes w 18.tednu user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: nosečke iz Izole
14.2.2009 9:35:49   
nena30
JUTRO, NOSEČKE!
Danes zgleda da do tudi lepo vrene. Jaz pa odhajam k mojim domov, da mi bo ja zimauser posted image : Bom pa cel vikend mela vse 4 od sebe in se pustla pedenat. Mati moja je čisto blažena ko bo letos iz enega vnuka naraslo na tri. Ja tile tedni kar bežijo, pa kljub temu se mi zdi da je še cela večnost do poletja.
Ja eno vprašanje!!!user posted image Vsaka je bila že kaj na bolniški v kratkem pa me zanima kolko procentno bolnisko vam plačajo v firmi. Meni so v bivši službi plačali 90%, ko sem brskala po netu tudi piše 90%, razen če si doma za drugega družinskega člana 80%. No in meni so za januar obračunali 80%, kot tudi sodelavki, ki je zbolela. Po moje nas goljufajo!! Kaj veste kako je s tem?
No grem se še malo pred ogledalo postavit in na pot!LP

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: nosečke iz Izole
14.2.2009 16:49:18   
BIA79
Nena, govorim na pamet, bi morala vprašati sodelavko, ki obračunava plače. Ampak pri nas je tudi 80%, razen č eje bolniška krajša od treh dneh... Mislim, pa da mora biti nekje to zapisano...ti sporočim :)

No v glavnem v petek sem bila na pregledu...In čim podpišem pogodbo za nedoločen čas mi ginekolog "grozi" z bolniško. Je rekel, prišli smo do 28 tedna sedaj se je treba čuvat...Mogoče res pretiravam... Bom začela malo šparat z energijo...Ufff...in še sestra je rekla, da sem se preveč zredila...Nič več krofov zjutraj. bo treba kosmiče jest user posted image  

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: nosečke iz Izole
14.2.2009 19:20:22   
Belen
pozdravljene,
nena30, mislim da tudi pri nas je 80%, razen kasneje če si weč kot 30 dni, ko bolniške ne plača več delodajaleca,mapk si na storšek ZZZS-ja držawe. Nism pa sigurna, pri nas je tako user posted image

bia79, kolko pa si šla gor? :)
js tudi bom kmalu ko mongolfiera,sicer sm že od vedno malo bolj "ženska" in ne suhica...

lep valentinovo wsem :)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: nosečke iz Izole
15.2.2009 10:14:33   
amaya
halo pupe....

vreme je specialno, čeprav mrazi...sonček pa vendarle sije user posted image

Jaz sem polno zaposlena: z malo žabo, službo, mojim dragim, nosečnostjo...drugi teden pihamo prvo svečko, tako da me še žurka čaka.

Ta teden so počitnice, tako da sem nazaj med živimi...voziček, kafe, šetnja....če je katera za to in je fraj se lahko kje najdemo.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 7:08:10   
Belen
dobro jutro ribarke user posted image
kje ste se sončkale za weekend? :)

ewo spet delowni ponedeljek...za nekatere...user posted image js grem danes z mojim v Ikeo...upava, da najdewa kaj pametnega, pa še za voziček(dwojni) grewa pogledat...se jawim zvečer...

lep dan želim :)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 7:13:18   
Marsy
Lej kje jaz Amayo najdem. Le kaj delaš med nosečkami iz Izole, če te ni nič v Izoli user posted image .
Punce, jaz sem 'med tednom iz Izole' in sem bila do 27.9. nosečka, pa zdaj osamljena vozičkam po Izoli, ko nikogar ne poznam.
Amaya pa neki obljublja, pa ni nič iz tega, da se vidiva user posted image .

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 9:14:44   
amaya
Marsy: delam dela...kaj hočeš...treba delat...je pa res, da sem casa-chiesa (dom-cerkva/služba). Zdej so pa počitnice, pa tebe ni user posted image  user posted image user posted image user posted image

sicer pa verjetno še samo dva tedna potem pa uživancija naprej.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 9:16:20   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

dobro jutro ribarke user posted image
kje ste se sončkale za weekend? :)

ewo spet delowni ponedeljek...za nekatere...user posted image js grem danes z mojim v Ikeo...upava, da najdewa kaj pametnega, pa še za voziček(dwojni) grewa pogledat...se jawim zvečer...

lep dan želim :)



jaz sem v Ikei vse kupila: posteljco, omaro, previjalno (tisto taveliko, ki jo skupaj zašraufaš-mega, ne menjam za nič na svetu!), posteljnino, celo slinčke...kasneje pa stolček, ki ga imam pri tašči, ki ga trenutno čuva, doma pa od PegPerego, ker se mi je v tistem kobacal kot nor.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 10:10:52   
BIA79
Amaya kakšno previjalno si ti vzela (model)? Jaz tudi še razmišljam o Ikei. In se moram kmalu odločit, ker drugače ne vem, če bom še lahko šla, ker se širim vsak dan bolj :) Drugače sem gledala tudi sobico od Alplesa :) No za naših 2mx2m ne rabimo veliko :)

Marsy...se moraš sprehajat med vikendom, ko je polno nosečk okoli...No še malo pa se ti bomo pridružili, ampak vi boste verjetno že shodili do takrat :)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 14:43:17   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Amaya kakšno previjalno si ti vzela (model)? Jaz tudi še razmišljam o Ikei. In se moram kmalu odločit, ker drugače ne vem, če bom še lahko šla, ker se širim vsak dan bolj :) Drugače sem gledala tudi sobico od Alplesa :) No za naših 2mx2m ne rabimo veliko :)

Marsy...se moraš sprehajat med vikendom, ko je polno nosečk okoli...No še malo pa se ti bomo pridružili, ampak vi boste verjetno že shodili do takrat :)


uh model Hemnes

http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/S59838766




_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 16:12:21   
BIA79
Luštna...moram še razmislit :)

Še eno vprašanje zate Amaya...pediater? Kam hodiš ti? Kateri je "najboljši" trenutno na obali (po mnenju mamic)?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 17:34:44   
nena30
Ola pue!
Ja glede pediatra bi tud men prav prišla informacija. Se mi tud približno ne sanje kdo, kaj ....Kaj pa v šolo za starše, je katera že šla? mi bomo šli pa pšo nakupih vrrjetno v Avstrijo, sestra ima vse v ta malem prstku. Je vse 1x cenej! Kaj ta IKEA je v Italiji verjetno!? Mah sej samo pri nas nabijajo cene, da se človeku kar megli pred očmi. Se splača it na kak izlet... sam je fino met sabo nekoga, k mal pozna teren.
Drgač pa mi veselo odštevamo dneve do morfologije...še dva dni. Ma po eni strani me je kar strah, da nebi blo vse OK!?
Mamice čim več se sprehajajte dok mamo sončka!!!

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 19:18:05   
amaya
ah pediatri....večna dilema....če povem po pravici, bi ga najraje peljala k svoji splošni/otroški zdravnici. Hodim k dr. Rupert in nisem sploh zadovoljna. Razen simpatične sestre...nada de nada. Potem je tu še Rončevič, ki mi je prav tako...ah...mogoče sem jaz prezahtevna. Razmišljam, da bi šla v Lucijo...v Izoli takointako ni nič.
Sama nisem panična mama in ga res peljem, ko je nekaj kar je izven normale: visoka vročina par dni,...rdeči izpuščaji po telesu...pa kar nekajkrat mi je rekla, da ne ve kaj je to...ali pa kr nekaj ciljala, da je moj zraven dobil še rdeče izpuščaje. da ne govorim o čakanju pred ambulanto. Z bolanim otrokom sem že nekajkrat čakala po uro, celo uro in pol...pred mano pa 5 pacientov: haloooooooooo user posted image Potem pa pridem k Rončevič notri (po 1 urnem čakanju) in mi v 2 minutah pregleda otroka, ostalih 10 minut pa razlaga o čakalni dobi pred njeno ambulanto: vse mi je bilo jasno. Jaz mojo kr dr. House kličem, ker on ugotovi diagnozo, ko pacient skoraj umre že user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 19:20:45   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Luštna...moram še razmislit :)

Še eno vprašanje zate Amaya...pediater? Kam hodiš ti? Kateri je "najboljši" trenutno na obali (po mnenju mamic)?


meni je ta previjalna zakon, ker je velika, široka in moj mali, ki ima skoraj leto še vedno lepo leži na njej. Tiste male in ozke so totalno neuporabne. Pri tej potem odšraufaš stranico s ploščo in imaš omarico, ki jo lahko daš kamorkoli...makar za čevlje user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: nosečke iz Izole
16.2.2009 20:16:51   
BIA79
Haha,...se pravi Amaja, da ni kruha tu na obali :) Kdo pa je v Luciji?

Nena...sem vprašala kako je z bolniški...vsaka panoga ima svoje %, gospodarstvo ima 80% do enega meseca, po enem mesecu pride ZZZS na vrsto in baje krije 90% (na osnovi zadnjih treh mesecev). Za vašo panogo ni žal vedla koliko je...

In Nena, boš videla, na morfologiji bo vse ok :) Boš vidla koliko je zrastla tvoja pikica :)

Nam najbljižja je Ikea v Padovi :) Vsi hodijo, sam moj me ne pelje ;( Jaz sem zračunala in mi ne pride velika razlika z Alplesovo sobico, tako da verjetno bom kar tu pri nas vzela. Belen, ti kaj si vse nakupila???

V šolo za starše grem pa marca...Bo treba vzet dopust da bom lahko hodila :) Mah... Zadnji mesec se mi ne zdi priporočljivo hodit, lahko kaj pohiti in ne bomo kaj dosti odnesli :) In baje je vedno polno :)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: nosečke iz Izole
17.2.2009 8:32:18   
Belen
bia79....& ostale...
dobro jutro... user posted image


ewo mene spet w službi, 1000000 mailow user posted image ,sploh ne wem kje se lotit user posted image
uglawnem.... wčeraj swa bila w ikei w padowi.... kupla swa.... dwe omarici za kopal., za našo sobo 2 dolge zidne-stenske, 2 predalnika.... wse iz lesa, ker pri nas prodajajo za 3X dražjo ceno samo iwerke user posted image  tipo harvey...nabijajo cene za pop.
pole previjalno leseno mizo....fullllllllll lepo in masiwno user posted image to sm najbolj zadowoljna user posted image
pa še par dekic, rjuh itd.... uglawnem sm zadowoljna. Stajic nism kupla, ker so ble bolj "slabe" dwe deski skupaj, to pa ima otrok par let, pa bom raje pri nas kupla ....
to je to w kratkem

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: nosečke iz Izole
17.2.2009 8:33:22   
amaya
Jaz sem hodila v šolo za starše v Izolo in sicer v 7/8 mesecu, pa mi je bilo ravno prav. Zadnji mesec me ne bi spravil. Tudi na ogled porodnišnice sem šla 1 mesec prej...že tako se ga spomnem kot nekaj masa travmatičnega. Sem skoraj jokala. potem pa sem šla na ogled pručke, pa mi je bila babica Kristina tako všeč, da sem hotela it kar takoj rodit user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: nosečke iz Izole
17.2.2009 9:09:41   
Belen
punce, kaj weste kdaj so roki za šolo staršew w izoli?

:)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: nosečke iz Izole
17.2.2009 10:18:55   
BIA79
Belen v Kopru začne vsako prvo sredo v mesecu. Za izolo pa ne vem. Ampak tako v Kopru kot v Izoli so predavanja zjutraj :( Tako da če delaš, ni druge kot dopust koristit :)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?