RE: Katarina Kresal - MNZ (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ulrica -> RE: Katarina Kresal - MNZ (14.11.2008 14:53:31)

Kako pa komentirate njeno zvezo s Senico?
Zame ni dnarja oz. kakršnihkoli privilegijev, da bi z njim saj veste kaj.




ZARA -> RE: Katarina Kresal - MNZ (14.11.2008 16:23:42)

Meni je on tako lep.




Mišni -> RE: Katarina Kresal - MNZ (14.11.2008 16:25:35)

A Stenica? Ne poznam.




ZARA -> RE: Katarina Kresal - MNZ (14.11.2008 19:51:13)

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
A Stenica? Ne poznam.
Srečnica.




Anonimen -> RE: Katarina Kresal - MNZ (14.11.2008 19:54:59)

Dopade se mi njen pristop do dela


Ne vem, se nisem imela priloznosti opazit ne rezultatov in ne nacina.
Sicer pa navijam zanjo samo zato, ker je zenska. Vsaj malo dodatne motivacije bodo imeli policaji nekaj casa, da pridejo v sluzbo. Zna biti plus, da je zenskega spola, ce bo podlaga njenega delovanja razumna. Sicer pa ne prošla.




LoCa -> RE: Katarina Kresal - MNZ (16.11.2008 12:31:19)

sej se bo vidlo, kako bo delala, ne? stvari, k jih je pred volitvami govorila, res niso bile polne vsebine, samo sej skorej od nobenega niso ble. te rdečkarske paranoje, s katerimi nekatere opletate...ja no, maš take in drugačne, rupel je bil tudi zaprisežem levičar, in kaj je pa pol nrdu? pač prodal se je, ker je blo zanj tko boljše. in vsi so taki.  kar se pa njene garderobe tiče.....kažete svojo zaostalost in foušarijo mogoče? če bi sj imela denar, bi tudi imela marsikaj, kar se mi zdej niti v sanjah ne pojavi. to je spet en butast manever poskusa dikreditacije. isto velja za to da je  s senico. wtf. MA KOGA TO SPLOH BRIGA?!




Olivija -> RE: Katarina Kresal - MNZ (16.11.2008 17:26:30)

meni je ona čisto ok, zdaj ima priložnost in se lahko izkaže. Edino k frizerju bi jo pa res poslala. Ne res ... tiste polizane čupe pa res ne morem več videt. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]





Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]