|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:31:54   
mala maja
BTW: po zakonodaji je vsak državljan, ki sumi, da se izvaja kaznivo dejanje ali mu je priča, dolžan to prijaviti ustreznim institucijam


samo tega se noben ne drži.user posted image


Ko je meni povozil sina avto so vsi vedeli vse, ko so policaji spraševali kaj se je zgodilo neben ni videl nič. naslednji dan je vsa vas vedela in baje ga je soseda videla in je mislila da smo ga poslali  trgovino.Tri  leta starega otrokauser posted image  in ena je obešala perilo na balkonu in je vse videla pa je povedala da ni nič videla , čez dva ni je pa vse vedela.user posted image

Pred dobrim letom sva bila z možem priče kako je nekdo pred nama izsilil kolesarja in je šel mož za pričo. je rekel da ne gre nikoli več, so ga obravnavali kot ta huj kriminalca.user posted image , pa grozil s polcijo, če ne bo prišel na sodišče......

Torej je res bolje nič videti in nič slišati.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:35:10   
migrena
in koliko so bil fantje stari? jaz mislim da bi letela ven kot nora če bi zagledala kaj takega.....ker sigurno v tistem trenutku ne bi pomislila na posledice ki bi jih bila lahko sama deležna......

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:41:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi
Kdo je žrtev in kdo je kriminalec? Če razumeš? Globalno gledano?


Ne, ne razumem, kaj želiš. Ampak nima veze. Pogovarjamo se o tej konkretni situaciji.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:42:12   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: migrena

in koliko so bil fantje stari? jaz mislim da bi letela ven kot nora če bi zagledala kaj takega.....ker sigurno v tistem trenutku ne bi pomislila na posledice ki bi jih bila lahko sama deležna......


Ne vem, bila je tema, nekaj jih je imelo kapuce na glavi, bi rekla, da med 20 in 25 let. Skandirali so neke navijaške pesmi, meni so izgledali kot huligani, ki sem jih videla v kakem filmu. Niti pod razno ne bi upala uleteti med njih.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:44:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

Torej je res bolje nič videti in nič slišati.user posted image



Ne, pa ravno zaradi tega ne: če se bi vsi delali, da nič ne vidimo in slišimo, če nobeden od nas ne bi imel en malček vesti al kaj naj rečem, empatije do žrtve, pa svoj ego spravil nekam globoko in se zavedal, da dela nekaj DOBREGA, NUJNEGA, potem raznoraznim kriminalcem, pretepačem, tatičem,.. ne bi nobeden mogel nič.
Ker se jim ne bi nihče postavil po robu, ker policaji (ja, tudi ti delajo napake, jih ni od nikjer, so prepočasni, itd, ampak vendarle naredijo tudi marsikaj OK in tako kot je treba ali pa bi radi in ne morejo - ker nas ne briga in nič ne "vidimo") ne bi imeli prič in torej ničesar oprijemljivega. Ker tožilci ne bi imeli prič, niti sodišča, žrtve bi bile nezavarovane,... In ravno zato bi bilo vseeno lepo, da premoremo toliko odgovornosti, da pokličemo vsaj policijo. Pa četudi pričakujemo, da od nas naprej nobeden ne bo naredil svojega dela - vsaj mi smo nekaj naredili. Četudi nas sosedi spluvajo - zakaj že? Mogoče ker imajo slabo vest, da sami niso ničesar ukrenili?

Glej, meni je grozilo lastno sorodstvo. Sorodstvo, lepo prosim?! Pa kaj potem. Vem, zakaj sem povedala policistom, kar sem, in bi še enkrat naredila isto. Sorodstvo gor ali dol.


(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:51:35   
Anonimen
VEDNO bi se vmešala,če bi videla, da nekoga tepejo ali kakorkoli zlorabljajo.VEDNO.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 9:56:23   
blaža
To sicer mogoče ne spada ravno zraven, se pa tiče policije.

V naši vasi ima en na novo priseljen fant psa pasme Pit bull. Ko gre z njim na sprehod, ga spušča odvezanega in ga nima nikoli na povodcu. Vedno ga čaka odvezan pred vhodnimi vrati v trgovino. Zadnjič, ko sem bla z mojim petletnikom in par mesecem starim otrokom zunaj, pa še en kolega s tamalo, je ta pes pridirkal k nam in zaokrožil. Čez petnajst minut se je prikazal še lastnik , mu požvižgal in sta šla.

Temu fantu nisem rekla nič, ker očitno to samo mene moti, ki nihče iz vasi, ne dela zaradi tega psa paniko in ga celo vsi po malem božajo. Je pa ta fant eden izmed glavnih v klapi v vasi( stari so od 16-22 let) in mislim, da bi nam pol samo " nagajali", če bi se z njim prijela zaradi tega psa.

In sem klicala na anonimno policijsko številko. Na anonimno zato, ki če ne bi prišli policaji in pol bi se začelo. Kdo sem jaz, od kje sem, zakaj kličem,...in pol bi mogoče prišli k meni na dom, v vasi pa se ve, kako vsi vse vejo za vsak dogodek in si pol še kaj zmislijo,...

No in se mi javi neka ženska in pravi, da jaz to zadevo pri njej ne morem prijavit, da moram klicat na 113, da se moram predstavit in za tem stat. Super! Bo treba počakat, da vgrizne koga in pol bojo mogoče posredovali. Gospe sem po telefonu vse razložila, da se ne bi rada izpostavljala,..., pa je vseeno rekla da tako to ne gre. Kaj bi jo koštalo, če bi poslala nekoga, da pride pogledat, ki tisti pes je še vedno veselo okoli tekal?!

Drugače bi pa brez anonime poklicala na 113, če bi se zgodila kakšna nesreča in če bi kdo koga tepel, vmešala se pa v pretep ne bi, ker bi ogrožala sebe in mogoče še svojo družino, na 113, bi pa vsekakor poklicala. vem zakaj se folk noče vmešavat. Kot sem že prej povedala, da te pol zaslišujejo, kot, da si ti zločinec in ne priča. Kdo si, zakaj, si bil tam, kaj si videl,...

Pred dvemi leti so pod mojim oknom povozli eno sosedo in se odpeljali s kraja. Smo takoj poklicali policijo in sporočili tablico avta, ki jo je povozil in šli na sodišče za pričo. Če si ne bi zapisali tablice, jih ne bi našli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 10:03:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Niti pod razno ne bi upala uleteti med njih.


To pa edino prav, da ne. Jaz tudi niti pod razno ne bi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 10:11:17   
Cacka02
Kako? Prav ravnala? Lahko bi jih posnela s telefonom in anonimno prijavila policiji, če nič drugega!

Če bomo vsi take amebe, da ne bomo nič ravnali, bodo potem vladali primitivci?

In kot je že nekdo napisal zgoraj, kaj pa, če bi bil to vaš otrok ali bližnji? A bi tudi samo gledali?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 10:11:34   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Jaz bi najbrž tudi 'zmrznila', ker tega še nisem doživela, pa bi najbrž sprva le gledala če prav vidimuser posted image .... pa ko si enkrat prvič v taki situaciji, ki je niti ne pričakuješ.... je težko 'prav' odreagirati. Vam pa lahko povem eno prigodo, ki se je zgodila mojemu znancu: pred klubom, ponoči, je opazil enega fanta k je klofutal svojo punco in se drl nanjo.... skočil je vmes in branil punco.... in kaj se je zgodilo.... oba sta se spravila nanj user posted image user posted image user posted image Zdaj pa vedi kaj je 'pravo' ravnanje......


Tvoj znanec je definitivno ravnal zelooo prav, vsaka mu čast. Fejst človek.

Kar se tiče tega, da zmrzneš, ko prvič doživiš neko nasilje, to tudi še razumem. Samo da pa razmlišljaš v stilu, ma kaj se bom vtikal v tuja življenja .... da zavestno ne reagiraš in se ti tako zdi prav ... ne, ne razumem.


Pa je tako...in veliko ljudi tako razmišlja...
Mene je sredi belega dne , v centru mesta bivši fant oklofutal kot psa, pa ni nihče od mimoidočih niti trznil...
Kadarkoli je izvajal nasilje nad menoj( javno) mi ni niti enkrat ninihče pomagal.



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 10:46:19   
Ajvy
Samo enkrat si dober državljan in se vmešaš...in pomagaš žrtvi....samo enkrat....potem pa dojameš, da je bolje da nič ne vidiš in nič ne slišiš, sploh če ti je ljubo lastno življenje in življenje bližnjih.....

Ne bodite preveč pametne in pravičniške in moralne.....ker to danes stane....in cena je najvišja....ker je zakon na njihovi strani in ne na strani tistega, ki želi oz. dela pravo stvar....

pa preden se vtaknete....ja , govorim iz izkušenj......nikoli več....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 10:53:51   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Samo enkrat si dober državljan in se vmešaš...in pomagaš žrtvi....samo enkrat....potem pa dojameš, da je bolje da nič ne vidiš in nič ne slišiš, sploh če ti je ljubo lastno življenje in življenje bližnjih.....

Ne bodite preveč pametne in pravičniške in moralne.....ker to danes stane....in cena je najvišja....ker je zakon na njihovi strani in ne na strani tistega, ki želi oz. dela pravo stvar....

pa preden se vtaknete....ja , govorim iz izkušenj......nikoli več....


ja, se kar strinjam.


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 10:58:11   
Leela
Videla sem fanta na urgenci, ki ga je en tip psiho zelo poškodoval. Fant-psiho ima kartoteko, morejo mu nič, policija je bila klicana, naredila zapisnik. Niti poškodovanec ga ne upa tožiti, kaj šele priče ker se bojijo maščevanja.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:02:48   
Pupsika
Jst razumem ljudi, da jih je strah.

In res je da je zakon na strani vseh ostalih, samo žrtev ne.

Pri meni je šlo vse tako daleč, da sem dala zadevo na sodišče, ker me bivši ni pustil pri miru in se ni mogel sprijazniti s tem, da nisva več skupaj. Gnjavil me je , grozil, čakal pred službo vsak dan, me psihiral... uglavnem miljon stvari pa nisem dosegla nič.
3x ga sploh ni bilo na obravnavo, pa ni nihče nič naredil...mislim za kozlat je današnje sodstvo..in potem, ko se tolikokrat ni javil mi je sam tožilec rekel, da bolje, da odneham...takrat sploh nisem mogla dojet, da je to možno...nekdo mi je grozil, ustrahoval, pretepal...in ker sem temu hotela narediti konec, si pomagat...sem dobila to..., da naj odnehamuser posted image user posted image user posted image . Bolano!


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:10:02   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Cacka02


Če bomo vsi take amebe, da ne bomo nič ravnali, bodo potem vladali primitivci?




To se že dogaja. Ni kazni za take primitivce, zato se vse več upajo. kako je bilo včasih? je prišla poliicja in je folk nagarbala. zdaj pa se jih niti dotaknit ne smejo, ker letijo iz službe. Pa to bi še šlo, da policija ne sme tepst. Sodni sistem je v podnu.
Sploh se pa same žrtve bojijo maščevanja.

UBogemu Gorazdu prijatelji niso mogli pomagati, pa so zraven stali.

(odgovor članu Cacka02)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:16:26   
mlecek
Volga bi najbrž sama odšla ven in naredila red med mulci. Jo kar vidim ja!
Eno je govorit, drugo pa naredit. Nič lažjega, kot bit pameten v situaciji, ko gledaš "od daleč". Če si tako neumna, pojdi ven, pa naj še tebe nabutajo.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:19:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mlecek

Volga bi najbrž sama odšla ven in naredila red med mulci. Jo kar vidim ja!
Eno je govorit, drugo pa naredit. Nič lažjega, kot bit pameten v situaciji, ko gledaš "od daleč". Če si tako neumna, pojdi ven, pa naj še tebe nabutajo.user posted image


Oprosti, mlecek, če bereš in ne samo črke gledaš, potem si prebrala, da sem rekla, da bi poklicala policijo. Poklicala policijo, razumeš zdaj?

In prosim, da ne žališ. Zaenkrat samo prosim.

(odgovor članu mlecek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:23:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: mlecek
Če si tako neumna, pojdi ven, pa naj še tebe nabutajo.user posted image


Ja boga srota, kdo je pa tebe tako naredil?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu mlecek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:49:10   
Gina
Uau, jaz sem tudi v šoku. V šoku, kako malo ljudi se je sposobnih postavit za sočloveka. Pol vas bi stisnilo rep med noge in se obrnilo stran. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mene je pa sram za vas.

Ne vem, kaj vse bi jaz naredila. Policijo bi čisto zihr in brez dvoma klicala. Mojega ne bi klicala naj ne hodi, ampak naj gre čim prej fantu pomagat, če je kje blizu in moj je take sorte, da bi mu šel pomagat in to s čim v roki, ne da bi sekundo razmislil, ker bi isti hip videl pred sabo film, kako bi na mestu tega fanta lahko bil njegov otrok. Evo, sem ga zdajle vprašala, kaj bi naredil, pa je rekel isto, kot sem napisala. Ali bi kričala z okna ali ne, ne vem. Najbrž bi. Že če vedo, da jih nekdo opazuje, pa da je potencialna možnost, da kliče policijo, je več možnosti, da bodo človeka spustili vsaj malo prej, kot bi ga sicer. To pa je lahko vprašanje življenja in smrti. Kaj pa potem, če mi zato šipo razbijejo? Kaj je šipa v primerjavi s poškodovanjem človeških možganov ali celo "samo" čeljusti? 


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:54:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Uau, jaz sem tudi v šoku. V šoku, kako malo ljudi se je sposobnih postavit za sočloveka. Pol vas bi stisnilo rep med noge in se obrnilo stran. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mene je pa sram za vas.

Ne vem, kaj vse bi jaz naredila. Policijo bi čisto zihr in brez dvoma klicala. Mojega ne bi klicala naj ne hodi, ampak naj gre čim prej fantu pomagat, če je kje blizu in moj je take sorte, da bi mu šel pomagat in to s čim v roki, ne da bi sekundo razmislil, ker bi isti hip videl pred sabo film, kako bi na mestu tega fanta lahko bil njegov otrok. Evo, sem ga zdajle vprašala, kaj bi naredil, pa je rekel isto, kot sem napisala. Ali bi kričala z okna ali ne, ne vem. Najbrž bi. Že če vedo, da jih nekdo opazuje, pa da je potencialna možnost, da kliče policijo, je več možnosti, da bodo človeka spustili vsaj malo prej, kot bi ga sicer. To pa je lahko vprašanje življenja in smrti. Kaj pa potem, če mi zato šipo razbijejo? Kaj je šipa v primerjavi s poškodovanjem človeških možganov ali celo "samo" čeljusti? 




Bravo, Gina, hvala da si prišla na to temo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 11:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Uau, jaz sem tudi v šoku. V šoku, kako malo ljudi se je sposobnih postavit za sočloveka. Pol vas bi stisnilo rep med noge in se obrnilo stran. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mene je pa sram za vas.

Ne vem, kaj vse bi jaz naredila. Policijo bi čisto zihr in brez dvoma klicala. Mojega ne bi klicala naj ne hodi, ampak naj gre čim prej fantu pomagat, če je kje blizu in moj je take sorte, da bi mu šel pomagat in to s čim v roki, ne da bi sekundo razmislil, ker bi isti hip videl pred sabo film, kako bi na mestu tega fanta lahko bil njegov otrok. Evo, sem ga zdajle vprašala, kaj bi naredil, pa je rekel isto, kot sem napisala. Ali bi kričala z okna ali ne, ne vem. Najbrž bi. Že če vedo, da jih nekdo opazuje, pa da je potencialna možnost, da kliče policijo, je več možnosti, da bodo človeka spustili vsaj malo prej, kot bi ga sicer. To pa je lahko vprašanje življenja in smrti. Kaj pa potem, če mi zato šipo razbijejo? Kaj je šipa v primerjavi s poškodovanjem človeških možganov ali celo "samo" čeljusti? 




Ja nekaj nas je pa le "neumnih"user posted image
Sem optimist pa upam da jih je čim več na tem svetu.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 12:26:25   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Uau, jaz sem tudi v šoku. V šoku, kako malo ljudi se je sposobnih postavit za sočloveka. Pol vas bi stisnilo rep med noge in se obrnilo stran. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mene je pa sram za vas.

Ne vem, kaj vse bi jaz naredila. Policijo bi čisto zihr in brez dvoma klicala. Mojega ne bi klicala naj ne hodi, ampak naj gre čim prej fantu pomagat, če je kje blizu in moj je take sorte, da bi mu šel pomagat in to s čim v roki, ne da bi sekundo razmislil, ker bi isti hip videl pred sabo film, kako bi na mestu tega fanta lahko bil njegov otrok. Evo, sem ga zdajle vprašala, kaj bi naredil, pa je rekel isto, kot sem napisala. Ali bi kričala z okna ali ne, ne vem. Najbrž bi. Že če vedo, da jih nekdo opazuje, pa da je potencialna možnost, da kliče policijo, je več možnosti, da bodo človeka spustili vsaj malo prej, kot bi ga sicer. To pa je lahko vprašanje življenja in smrti. Kaj pa potem, če mi zato šipo razbijejo? Kaj je šipa v primerjavi s poškodovanjem človeških možganov ali celo "samo" čeljusti? 





Se podpišem pod cel post in dodajam , da sem prvo pomislila , da bi poklicala mojega in tistega kolega, pri katerem naj bi bil , pa , da greta pomagat onemu revežu. Ne pa , da bi ga opozarjala naj v hiši ostane user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 13:38:21   
Zamima
A je včeraj bila luna na delu? Mi smo imeli pa grdi špetir s sosedi user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 13:43:51   
Zamima
Policija bi verjetno v tem primeru prišla ko več nobenega tam ne bi bilo. user posted image Še en sam pa vrjetno ne bi mogel pomagat če je njih bila cela skupina user posted image , in tudi jaz bi probala mojega fanta zaščitit, ne bi dovolila,da se vpleta v neznace, ki bogve kake neporavnane račune imajo in zakaj jih imajo, s tem, da ne pozabimo, da dandanes skoraj vsak mulc s sabo nosi kak kos orožja.user posted image
Ja sem pač neumna, da ne bi "pomagala", ampak svojo družino ne bi spravljala v nevarnost, s tem, da bi rekla, da naj gre pomagat.
Žal, take zadeve se včasih morajo rešiti med udeleženci samimi. user posted image Moje mnenje.




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Totalno sem v šoku
27.10.2008 13:58:50   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

----------------------------
Ja, pa za na sodišče še moraš odpret prej par postov, kaj obleči v teh primerih, ne?
Imaš prav, preveč težav, kajne?! user posted image  user posted image  ...


Če te ni strah iti na sodišče, zakaj pa potem dajaš anonimne prijave. Anonimni ne hodijo na sodišče. Ko si telefonirala policiji nisi naredila čisto nič, celo zlagala si se. Če bi bila kakšna žrtev ji ne bi pomagala niti malo.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?