|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 7:55:30   
Lunca1
Ojla!

A mi slučajno znate svetovati. Odločam se med 2 vozkoma. Zappom in Peg Peregom. Tega drugega sem videla v komisijski prodajalni za 29000, zapp pa je 45000 (sicer naj bi bil pa aprila v Infantinu v akciji, pri Schmidu pa stane 175€ minus 5% za gotovino). Zapp mi je zelo všeč, sploh velikost zloženega vozička, ta drugi pa je kar nekaj večji. Pri Zappu pa me moti, da se ne more znižat naslonjala, moja pa je stara šele dobre 3 mesece.

Za Peregota pa žal ne vem tipa (ima strehico, je bordo rdeč in peščen, s košaro).

Kaj ve menite? Kateri bi bil boljši.

Lp Lunca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 8:02:28   
Nia30
Mislim, da si videla Peg Perego Pliko3 - nov stane blizu 50.000, Peg Perego Pramette pa kar 80.000. Jaz bom verjetno kupila Peg Perego. Otroci - tudi eno in dveletniki radi zaspijo v vozičku in zato se mora naslonjalo obvezno dat znižat v ležeč položaj.

lp

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 8:24:11   
dory
Zapp..definitvno bolj lahek in minimalno zlozljiv...peg peregov je ok,sam ce delam primerjavo,ti bo zapp zavzel precej manj prostora..poleg tega ko bo tolk vecja ti ne bo vec spala v vozicku...jih bo prevec zanimal okol :)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 8:54:37   
Lunca1
Teja, a si ti zappa že vidla v živo. A ima sedež čisto pravi kot ali je malp bolj nazaj. Na sliki si ga čisto ne predstavljam.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 13:14:34   
TARA in MAJ
http://www.infantino.si
poglej tukaj je lepo prikazan Zapp
LP:sloncek:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 20:43:48   
Anja167
Jah, mamice, kolk je fajn, če je voziček fanci, a ne? :)-:)-:)-

Sem si že pred časom ogledala, kaj je s tem Zappom. Sem brskala za mnenji tudi po tujih forumih. Eni so zelo navdušeni. Baje je bolj vodljiv od Peregovih podobnih vozičkov in predvsem mnogo mnogo lažji. No, mene niso prepričali. OK, res sem zagovornica klasike (imamo Peg Peregov štirikolesni Primo Giro), ampak:

- naklon naslonjala je pri Zappu nespremenljiv. A res otrok ne bo hotel nikoli zaspati v vozičku? A nikoli ne bo prišlo prav, da se mu spremeni položaj v vozičku?

- ni košare ali vreče za odlagat stvari. Kaj ti nuca lahek voziček, če moraš pa potem vse v rokah nosit (no, ali pa v nahrbtniku)? Kaj največkrat delaš s takim vozičkom, da mora biti lahek? Greš po mestu, pa spotoma malo na avtobus, pa v shopping? A ti res olajša delo, če je popolnoma brez vseh dodatkov? Saj moraš imeti s sabo vsaj hrano za otroka. :zmeden:

No, to sta moja največja pomisleka. Mi ga, v glavnem, ne bomo kupili. Razen, če me katera tukaj prepriča. :)-:)-:)-

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zapp ali Peg Perego
23.3.2005 22:29:03   
andrejaz
Zapp stane v Sončku 39.990 SIT

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/3165/

Zapp:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zapp ali Peg Perego
24.3.2005 8:09:15   
TARA in MAJ
Mi pa imamo Zappa in smo zelo,zelo zadovoljni je res,da se ga uporablja od enega leta naprej in zatiste ki veliko potujejo,imajo majhne avtomobile je vozek zelo primeren.
Imeli smo plikota in trikolesnika in je bilo dobro dokler je bil naš :duda:še majhen sedaj pa ko je večji in voziček vedno v avtu imamo namreč tri otroke,tako da je to zanas res enkratn vozek.
Res nima naklona vendar naš:duda:isto zaspi čeprav vozek po letu dni starosti in ko otroček shodi uporabljaš predvsem če je utrujen in spanja v vozičku je vedno nanj.
Mi ga imamo ker je to res najmanjši voziček in izredno praktičen za potovanja.
Mi ga ne menjamo :bravo::bravo:Zapp:bravo::bravo:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zapp ali Peg Perego
24.3.2005 13:20:48   
lin
Zapp je ful mega samo meni se zdi primeren za od cca.1 leta dalje ,no ali malo prej,tako da bi se v tvojem primeru odločla za pp,ker če mate komi 3 mes nevem kako bo šlo z zappom

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zapp ali Peg Perego
25.3.2005 7:22:34   
Lunca1
No pa sva kupila enga čisto tretjega, ki je v Baby centru v akciji. BBY, ima naklon, košaro, zloži se pa tudi precej, tako da ga bom lahko vtaknila v prtljažnik moje Micre.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zapp ali Peg Perego
25.3.2005 7:44:40   
TARA in MAJ
:bravo:Lunca pa ste ga le kupil.
;)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!