|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 12:10:13   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

lejte tole!!! user posted image
temu pa se reče volja:
http://www.icechamber.com/videos/mgcomeback1.html

user posted image



Ej, kapo dol. Sam ta ženksa ni sam shujšala, ampak je prišla tudi nazaj v svojo formo (mišice pa to....). Sam a ste pogledale datume? Eno leto je trajalo!!!



_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 12:12:48   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: nanaa

Punce, za v porodnišnico potrebujemo samo kopijo poročnega lista, ne?



Ja kopijo poročnega lista in moj bo imel  še potrdilo iz MŠuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 12:13:11   
5ra_28
Nanna...sam da je zdaj vse ok. Stvari za v P pa si kar pripravi, boš vsaj bolj mirna.
Kopija poročnega lista, poelg osebnih dokumentov ja. (zdravstv. kartica, materinska..)


_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 12:15:28   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA


Ja kopijo poročnega lista in moj bo imel  še potrdilo iz MŠuser posted image



Ja, še to ja. Pa pred 5 min sem gledala Katjin seznam, ki nam ga je gor pripokola. Pa že pozabila.



Aja, tiste ki zatekate....baje da pomaga peteršilj. Ali si ga prevrete, kot čaj, spijete hladnega ali toplega, ali ga pustite kar tako v vodi namakat in to spijete ali pa ga jeste kar tako, naseskanega....

Zdaj pa grem res na sprehod..da ne bo prej sonček izginil.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 12:47:08   
ninica04
hej hej

sem bla že ful pridna danes: tamali pospravila celo sobo, okno umila, prah, posteljnino, celo stanovanje posesala, kuham... superca. Drugače pa spet nisem nič spala... joj kk mi gre to na živce, pa trebuha nimam kam dat, pa to lulanje... vidim pa da hvala bogu nisem edina, se vsaj malo tolažim.

nanna
- super da si sedaj ok. Stvari si kar pripravi da te slučajno kaj ne prehiti. Sedaj si moraš najbrž pogosteje merit pritisk, ne? Maš tud kake tablete?

sulfinija - tudi jaz večkrat pomislim da vse tiste ki so nas žal zapustile. Držim pesti da ti čim prej rata, pa da bo vse ok. Javi se, ko bo kaj novega.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 13:20:11   
martka
"Jaz ga imam 6.12., pa sem nekje na polovici s pripravami. Od večjih stvari manjka še sam jogi in posteljnina, potem pa še nekaj melenkosti, nekaj cotk in kozmetika."
 
 
 
joj, vidim da se res vse zelo pridne, kar se tiče priprav.. hmmm, bom morala še sama začet razmišljat o tem, da ne bi škodilo, da vsaj nekaj pripravim pred decembrom.
drugače pa, kot sem rekla, jutri začnem z MŠ, naslednji teden pa s pripravami.
prodajalke v BC midva sva bila včeraj, da nama je voziček razkazala in razstavila pa sestavila.... pa se nama je zdela kar ok. vsaj trudila se je. no, sicer pa, če pride stranka za voziček, ki v kompletu stane preko 800€, se že moraš mal potrudit. je pa res, da se je tud meni že zgodilo, da sem čakala na njo 10min, pa še pol ni bilo koristi od nje. prijazna bi pa morala bit ne glede na to kaj kupuješ.

kopija poročnega lista- ali priznanje očetovstva za neporočene!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 13:45:52   
nanaa
Ja res si morm kar pripravit, vidim, da me lahko hitro kaj prehiti.

Tablete imam sedaj ukinjene, upam, da tako tudi ostane. Si pa merim pritisk vsakih  5 ur in si pišem.
Zdej pa rečte punce, bolniške mi ZZZS ni podaljšal jaz pa v bolnico, toliko o tem kako znajo presodit.

Medva sva bila pa nad BC kar presenečena je bila ful prijazna ena prodajlaka pa sva kupila samo blazino za previjanje, še potrudila se je, da nama je  zrihtala pravo barvo.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 14:07:22   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nanaa

Živjo punce,
... sem pa dobila tudi napotnico za dr. Megličevo. Otika si ti takoj dobila datum za pregled?


V četrtek sem bila na pregledu na polikliniki in sem dobila napotnico, pa sestra mi je rekla, da je poklicala dr. Megličevo in da naj grem kar danes zjutraj lepo k njej ... no pa sem danes res šla, in glej ga zlomka, dr. Megličevi se ni pa niti sanjalo kdo sem in da naj bi v četrtek sestra iz poliklinike jo klicala in me naročila ipd. user posted image ... no pa me je vseeno kar vzela, pregledala, naredila EKG, zmerila pritisk (čez vikend normalen ... danes pri zdravniku spet 140/100 user posted image ) in mi dala napotnico za PDC. No in potem sem se šla še v novo porodnišnico prijavit v 4. nadstropje na PDC ... no in sedaj bom četrtek cel dan preživela tam ... tako da 5ra_28, prosim poročaj kaj bo jutri, ok?

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 14:29:32   
nanaa
PDC??  Tudi jaz sem ravnokar klicala in je rekla naj jutri pokličem, da se zmenimo kdaj pridem. Ali ti je dal tvoj G. za pregledat tudi urin in če kaj zatekaš? Meni so v bolnici merili te prekate, če dojenček dobiva dovolj hrane in zaenkat je ok. Kaj pa je rekla tebi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 14:30:28   
zverinca
hojla souser posted image

evo še mene malo.... dva dni me ni, pa imam cele romane za prebrat, pa bi si mislila, da se bo poznal vikenduser posted image

Sulfinja, lepo da nas prideš pozdravit!! Tudi jaz ti želim čim prej plusek in zdravo, doooolgo nosečnost!! user posted image user posted image user posted image

Žabicamala, iskrene čestitke za fantiča!!! Le da ste dobro, mali se bo pa izkazal, boš videla, le verjemi da bo vse ok in bo!! le pogumno! user posted image user posted image user posted image

Vidim pa, da se pozna november: nastopi porodniške se počasi začenjajo, sedaj bo šele pestro tu goruser posted image

PDC: dobro opravite vse ki se tam ta teden!!

Blackcoffee: veš kaj, tista telovadba pa: khm, ne hvala. Meni tisto zgleda bolj kot mučenje... mam raje kak šlaufekuser posted image sploh pa ker pravijo: bolje da ljulja, nego žuljauser posted image user posted image user posted image

Mi smo ok, princesko smo ozdravili tako da je danes v vrtcu, smo se čez vikend poslužili vseh modrosti domače lekarne in očitno pri njej uspešno pregnali bolezen. Mene se pa nekaj želodčnega loteva, ponoči sem bruhala, pa je bilo do sedaj že bolje, sedaj pa me spet nekaj navijauser posted image user posted image
Sedaj se spravljam pospravit kuhinjo, potem pa po princesko. Jutri pa začnem: pranje cotkic za mladiča!! juhuuu

lepo popoldne!!




_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 14:38:36   
jagodinka
IZVIRNO SPOROČILO: nanaa

Punce, za v porodnišnico potrebujemo samo kopijo poročnega lista, ne?


Meni je na upravni enoti Celje rekla, da za v porodnišnico ne potrebujem poročnega lista, ne kopije, ker imajo itak vse v racunalniku...
Ampak jaz ga bom vseeno imela s seboj.

LP.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 14:44:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nanaa
PDC??  Tudi jaz sem ravnokar klicala in je rekla naj jutri pokličem, da se zmenimo kdaj pridem. Ali ti je dal tvoj G. za pregledat tudi urin in če kaj zatekaš? Meni so v bolnici merili te prekate, če dojenček dobiva dovolj hrane in zaenkrat je ok. Kaj pa je rekla tebi?


PDC - Perinatalni dnevni center (v novi porodnišnici) ... moja G mi vedno pregleda urin in je bilo do sedaj vse ok.Pa glede zatekanja nog me je pod koleni nekaj tipala in rekla, da res precej zatekam. Mi bodo pa baje v četrtek na PDC delali cel kup nekih preiskav, ker je danes dr. Megličeva rekla, da se z mojim pritiskom res nekaj dogaja in da bolje da preverijo, da nebi do kake preklampsije prišlo ... ma mi tale pritisk pomoje že samo zaradi živcev naraste user posted image .


No dajmo nekaj bolj veselega ... punce, jutri imava z mojim dragim 4. obletnico odkar sva skupaj user posted image user posted image user posted image ... no pa sem sedaj brez idej, kaj bi mu kaj posebnega pripravila ... ima katera od vas kak zanimiv preblisk?

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 15:04:03   
martka
No dajmo nekaj bolj veselega ... punce, jutri imava z mojim dragim 4. obletnico odkar sva skupaj ... no pa sem sedaj brez idej, kaj bi mu kaj posebnega pripravila ... ima katera od vas kak zanimiv preblisk?



darilni trak zavij okoli sebe.... potem pa naj uživa v vsebini....

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 15:10:16   
5ra_28
Ojla, jaz sem iz sprehoda. Joj, kako je toplo zunaj. Pa kaj je res november??? Malo se bo pa moralo shladit, če ima pa mali tak lep zimski pajac in rokavičke in kapico. user posted image  Če ne zaradi tega, ker bo zima, pa vsaj zaradi tega. user posted image user posted image

Sem bila še v DM-u, sem še tam mal cene pogledala za otroško kozmetiko, pa plenice itd.. Ej, punce, cene pa so zelo različne za iste izdelke! Če mal paziš in gledaš na to, lahko ful prišparaš, na en nakup za otroka celo od 5-10 €. No, da bi se z avtom vozil od trgovine do trgovine, se mi ne bi dalo. Jaz grem mal na sprehod okrog (so vse te trgovine blizu, Pikapoka, BC, DM, Spar, Lidl, Hofer, Mercator). No, pa blazinice za dojenje sem si kupila. Zaenkrat DM-ove, potem pa bomo videli, če bom zadovoljna.

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


No in potem sem se šla še v novo porodnišnico prijavit v 4. nadstropje na PDC ... no in sedaj bom četrtek cel dan preživela tam ... tako da 5ra_28, prosim poročaj kaj bo jutri, ok?


Ta PDC pa je očitno za vse, ali kako? Ker jaz nimam niti s sladkorjem problemov (izvidi ok), niti s pritiskom. Me je pa G dala na ta PDC zaradi večje količine plodovnice.
Ja, jutr bom v bolnici skoraj cel dan. Bom imela kar knjigo zraven.


Otika...glede vajine obletnice pa....v nenosečem stanju kakšno presenečenje v novem spodnjem perilu, v nosečem pa, večerja, svečke, kar kol...



_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 15:12:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: martka

No dajmo nekaj bolj veselega ... punce, jutri imava z mojim dragim 4. obletnico odkar sva skupaj ... no pa sem sedaj brez idej, kaj bi mu kaj posebnega pripravila ... ima katera od vas kak zanimiv preblisk?



darilni trak zavij okoli sebe.... potem pa naj uživa v vsebini....


user posted image user posted image user posted image ... ni slabo ... mogoče bi pa res kaj takega izvedla user posted image .
Čeprav sem šele sedajle dobro na koledar pogledala in ugotovila, da danes sploh nismo 4., ampak šele 3. ... tak da imava obletnico šele v sredo user posted image ... no pa še toliko bolje, ko bo dobil še popravljenega sušilca user posted image .
Če ima pa še katera kako zanimivo idejo, pa kar na dan z besedo user posted image .

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 16:09:01   
blackcoffee
zverinca
Blackcoffee: veš kaj, tista telovadba pa: khm, ne hvala. Meni tisto zgleda bolj kot mučenje... mam raje kak šlaufekuser posted image sploh pa ker pravijo: bolje da ljulja, nego žuljauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image se strinjam.
na neki način občudujem take zagrižene mamice, ki dosežejo zadani cilj.. ampak to se mi zdi vseeno pretiravanje.
ne vem no, če bi veselo skakala z vsemi temi utežmi in se gvihtala..
sicer pa bi glede do sedaj pridobljenih kilogramih, prišla do takega stasa v treh mesecih! user posted image user posted image


(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 16:11:32   
blackcoffee
aja.. ne da se mi pisat dooooooolgih postov,kr jih pol tko neute brale. user posted image
sem pa pozabila napisat, da sem bila danes prvič na CTGju.
tamali brca in nori da je veselje. vse je ok. jutr pa se zadnji UZ, ki sem si ga izprosila pri svoji g. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: martka
darilni trak zavij okoli sebe.... potem pa naj uživa v vsebini....


hahaha... user posted image
čestitke za obletnico!


< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 3.11.2008 16:14:50 >

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 16:38:42   
martka
ampak to se mi zdi vseeno pretiravanje.
ne vem no, če bi veselo skakala z vsemi temi utežmi in se gvihtala..



meni se je zdelo tole vse prej kot uživanje v telesni aktivnosti. pravo mučenje- tudi zame, ki imam zelo rada gibanje in lepo - beri: normalno! postavo. in tudi vse tiste trebušne mišice na koncu... ja mislim, a se pripravlja za miss fitnes?!?
too much! je pa imela ženska jekleno voljo, to pa ji moramo priznat...



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 16:40:49   
martka
ki sem si ga izprosila pri svoji g.


user posted image

jaz sem do sedaj imela že 7 oz. 8 UZ in ne upam prosit za še enega...
bi ga pa imela...
joj, ctg imam pa šele 17.11.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 17:05:43   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: martka
jaz sem do sedaj imela že 7 oz. 8 UZ in ne upam prosit za še enega...
bi ga pa imela...
joj, ctg imam pa šele 17.11.

ja, pol pa kr tih bod! user posted image
jaz sem imela samo štiri ali pet pa še od tega sta bila dva na čistem začetku, ko se je videl le srček. tretji je bil nuhalna in četrti morfologija. pri petem pa se tud nič kaj ni prav videlo. skratka..  veselim se jutrijšnjega pregleda. user posted image


(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 17:14:35   
martka
veselim se jutrijšnjega pregleda.


tako je tudi pravuser posted image

meni je ful fino na UZ, ko vidiš roke, pa noge, pa srčka, usteca micena....
ko sem imela morfologijo je bil tudi Luka zraven (pri nuhalni in potem pri 28t pa še mož) in mu je dala 12 slikic, da jih je potem zunaj gledal, da je meni še maternični vrat pogledala... ko sem prišla ven je bil Luka čist not v slikcahuser posted image
pol je pa rekel... sam veš mami, jaz teh slikic nič ne razumem...user posted image

jutri pa le uživaj ob ogledu svojega user posted image

p.s. jaz bom uživala v MŠ

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 17:17:32   
martka
zdaj pa bom gledala risanke...
čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 17:20:35   
*nina*
hojla...spet sem celi dan z mojim okoli lafralauser posted image
jaz sem pa z uzji imela ful srečo! pripadata ti kao 2, ene? meni ga je vedno naredila, tako, da je vsaj srček pogledala, res pa je da jo je trikrat izmerila, pa vse pregledala in da sem tretjič plačala 20eur, ampak sem vseeno imela srečo, ker vidim, da nekatere ste prikrajšaneuser posted image imam pa 20 slikic od uzja, tako, da imam res super g.

danes sva šla na kosilo v kitajsko restavracijo....njammmi..tako se mi jo je luštalo, da me je mogu dragi peljatiuser posted image
No drugače pa grem ta teden začet kupovati stvari za našo pikico...sem pa hitra, a neuser posted image bolj ko ne ste ve že to opravileuser posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 17:36:30   
.Evelyn.
IZVIRNO SPOROČILO: Ana Luna

mamabranka, še to - praviš, da si meriš raven sladkorja v krvi. Potem veš, kakšne so meje normale in koliko je preveč ... Jaz imam baje 9. Je to že zelo kriza?


Da se še jst vsilim user posted image . Meni so odkrili nosečniško sladkorno že dost zgodaj, to pa zato k opletam z gobcem da ma fotr sladkorno tipa2 (starostno) in ti šment, mam povišan cuker.user posted image  torej psiha dela svoje, jst morm pa cukr mert pa hodit k diabetologu. Torej, normalna vrednost na tešče je MAX 5,3 mmol/L in pa 90 minut po obroku MAX 6,6 mmol/L. Predvidevam,,da so ti delal test glukoze 50 ogtt (kjer sem mela po 60 minutah 10,3 mmol/L) al kokrkol se že reče - NO MEN SO ŠE 100 ogtt in jst sm mela po 60 minutah 11,4 mmol/L in po 120 minutah 9,3 mmol/L, tko da se je una kr za glavo prjela, men pa nč jasn. Uglavnem, da ne zgrešim z bistva: dal so mi dieto, pa mal zagrozil, da če ne bom pazla, da me čaka inzulin (user posted image ). KRNEKI, dans je to ˝bolezen˝ nosečnic moderne dobe. Sm jih tok srečala v ordinaciji, da bomo mele vsaj debato za nadaljnih 100 letuser posted image user posted image . No uglavnem, držim se diete (sam še količinsko se mal lovim, k sm požrešne naraveuser posted image ) - pa tut včasih se pregrešim, pol se pa tko fajn počutimuser posted image ....no sej če pa kero zanima par fint kako prelisičit doktorje da vsakič kaže prov cuker na pregledu, naj mi pa piše privat - TUT TO SEM OSVOJILA .user posted image  NO BODITE V CVETJUuser posted image

AJA, Ana Luna upam, da sm ti lahko pomagala.user posted image

_____________________________

Kadar ne uspe nič, poskusi, poskusi vnovič...

William Edward Hickson


(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
3.11.2008 17:38:22   
mavrica72
Pozdravljene souser posted image

Po dolgem času se vam oglašam, čeprav sem vas včasih tudi prišla malo pogledat, ampak sem samo malo preletela, oglašala se pa nisem prav veliko. Vzrok je v moji "pretekli zgodovini" (beri neuspešnih nosečnostih in potem tudi zanositvah) in dokler nisem prišla tam nekje do 28 tedna (ko ima user posted image  že možnost preživetja), sem dneve preživljala bolj v strahu. Pregledi so do sedaj na srečo vedno bili vsi OK, tako da po zadnjem UZ pričakujemo user posted image . Si pa ti pregledi sledijo kar na tri tedne.

Drugače sem že od avgusta na 4-urni bolniški, po odločbi zdravniške komisije pa so mi jo kar sami določili do začetka porodniške (sem bila prav presenečena, ker menda ponekod zelo komplicirajo). Ampak zadnje čase so mi še te 4 ure preveč, saj se mi zdi, da mi že vse pritiska dol, pa trebuh je skoz trd - no, pa saj veste kakšne težave nas spremljajo sedaj  user posted image

Za seznam naj povem, da PDP še vedno ostaja isti, s to razliko, da bom imela načrtovani CR, ki bo po napovedih že kakšne 3 tedne prej. Se že moram počasi kar malo psihično pripravljati na CR, čeprav sem skoz upala, da mogoče bo pa šlo po naravni poti user posted image

A ima katera kakšen preizkušen recept proti zgagi? Mene že od vsega začetka peče (enkrat bolj, drugič manj), zadnje dneve je pa najhuje ponoč. Že tako vstajam kar naprej in hodim na WC, potem pa moram vmes še vsaj dvakrat vstat, da grem v kuhinjio kaj popiti, da je vsaj za nekaj časa boljš.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Seks v nosečnosti: najpogostejša vprašanja
Zbrali smo nekaj najpogostejših vprašanj o seksu v nosečnosti in namesto vas vprašali ginekologa.




Kako bi reagirali ..
Admin

če bi šel vaš mož na kavo z bivšim dekletom, ki je že leta ni videl, da se malo "pogovorita"?