|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 21:55:48   
Pia73
Sama si nikoli nič posebej ne kupim. Če si kaj posebej želim in mi finančne možnosti dopuščajo, si kupim kar tako, sicer pač ne. Nekih globokih želja, razen zdravja, namreč nimam.

Ti pa si morda omisliš gospodinjsko pomočnico za kakšen teden/mesec ali si pa npr. plačaš vsaj vpisnino v kakšno šolo. Če si jo sevedsa še nisi glede na to, da vem, da je to tvoja želja.



_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 22:34:35   
smrka
Ja jest ze pol leta razmisljam kako bom izvedla moj 30 rojstni dan! Skratka to bo februarja in bom naredila tako: povabila bom 4 prijateljice ki smo si kot rit in  hlace. Zdaj se nevem, moram njih vprasat za njihovo mnenje, glede na to da so vse porocene in da vse imamo otroke: al bodo same prisle k meni in bomo imeli nori vecer, al bodo prisle z druzinami in bomo skupaj imeli nori vecer :)

Bom jih pa definitivno doma pricakala z kosilom, potrudila se bom da bom nasla vse slike ki jih imam, ko smo bile skupaj, ko smo skupaj norele in bile najvecje face.. v mislih imam da bom slike obesila s scipalko na spago, ki bo  napeta v jedilnici kjer bomo prezivele vecji del. Namen tega je da se spomnimo tistih lepih dni ko smo bile se "mlade" in ko smo uzivale sto na uro. Mislim da bo to super!user posted image user posted image jest ze komaj cakam!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 22:52:17   
Kerensa*
Bereš mi misli, Smrka user posted image ... že kopljem po starih fotografijah in sestavljam seznam komadov, ki smo jih takrat poslušale, da zapečem en CD (za vsako). user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:03:06   
F*S*M
tolk mlada si, ne morem verjet.

Sorry sam jaz sem skoz mislila da jih imaš več.



_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:06:29   
Kerensa*
A res? user posted image user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:08:12   
F*S*M
ja res, glede na tvoje podane odgovore na raznih temah sem sklepala da jih imaš več.

Drugače pa že sedaj vse najboljše


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:08:57   
Anonimen
A res?


Kdaj tocno se postaras user posted image ?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:11:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M
Drugače pa že sedaj vse najboljše

Nikar ne prehitevaj, prosim... nočem se predčasno postarati user posted image ... hvala, no, saj veš.

Mič - 25.10. ob 23:00. user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:12:10   
Anonimen
25.10. ob 23:00.


Aha, to je se fullllllll casa za kako maldostno neumnost uspicit user posted image user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:15:27   
Kerensa*
Ja... potem se bom pa zresnila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:44:40   
barika
Sam ste pa že staaareuser posted image . Mogoče obisk Peceuser posted image

Jaz ga imam tudi, naslednji teden, samo me do 30 loči še veeeliko letuser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 23:45:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Sam ste pa že staaare

Hvala user posted image user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 7:26:29   
Anonimen
v čem je poanta, da razgališ sama sebe do te mere, da dejansko pišeš svoje misli na internet in jih deliš s popolnimi tujci?


Predstavljaj si, če bi vsi rokopisi tega sveta ostali nekje v predalih. A bi tisti, ki so jih napisali, imeli zadoščenje v tem, da ne najdejo pot do drugih?

Kljub temu da je ta forum preglomazen obstajajo svetle izjeme, ki jih je zanimivo prebrati. Kolikor je iskreno, toliko bolj verodostojno, avtentično je. Torej vredno branja.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 13:08:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Marš pisat diplomo... skupaj z mano!!!
¸




Kot lektorji diplome pa prideva Mišek pa jaz



Obema dam, da mi lektorirata.

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 13:30:17   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Obema dam, da mi lektorirata.


Si siguren? user posted image user posted image user posted image

BTW: katero podrocje je za diplomo?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 13:34:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Jaz ga imam tudi, naslednji teden, samo me do 30 loči še veeeliko letuser posted image .


Mene pa od 30 loči skoz več let user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 13:36:09   
Anonimen
O tom potom. Drugače ekonomija.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 13:40:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Ja jest ze pol leta razmisljam kako bom izvedla moj 30 rojstni dan! Skratka to bo februarja in bom naredila tako: povabila bom 4 prijateljice ki smo si kot rit in  hlace. Zdaj se nevem, moram njih vprasat za njihovo mnenje, glede na to da so vse porocene in da vse imamo otroke: al bodo same prisle k meni in bomo imeli nori vecer, al bodo prisle z druzinami in bomo skupaj imeli nori vecer :)

Bom jih pa definitivno doma pricakala z kosilom, potrudila se bom da bom nasla vse slike ki jih imam, ko smo bile skupaj, ko smo skupaj norele in bile najvecje face.. v mislih imam da bom slike obesila s scipalko na spago, ki bo  napeta v jedilnici kjer bomo prezivele vecji del. Namen tega je da se spomnimo tistih lepih dni ko smo bile se "mlade" in ko smo uzivale sto na uro. Mislim da bo to super!user posted image user posted image jest ze komaj cakam!




Super ideja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
15.10.2008 21:28:40   
Anonimen
Ja... potem se bom pa zresnila.



Po petdesetem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
16.10.2008 2:33:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Predstavljaj si, če bi vsi rokopisi tega sveta ostali nekje v predalih. A bi tisti, ki so jih napisali, imeli zadoščenje v tem, da ne najdejo pot do drugih?

Meni bi bilo popolnoma vseeno (za moj rokopis), ali je javen ali pa v predalu... če dobro razmislim, je na Internetu iz enega samega, popolnoma praktičnega razloga... ker je nemogoče pri vseh mojih selitvah paziti na en popisan zvezek user posted image ... toliko stvari leti v kanto vsakič, ko se selim, da bi mimogrede tudi tisti zvezek nezavedno nekam treščila in reciklirala user posted image ... na Internetu pa je, ne glede na to, kje živim... takrat, ko sem pisala, še nisem znala naštimati, da bi bil zaseben, da pa zdaj to naredim, je pa brezveze, ker so itak že vsi prebrali. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
16.10.2008 7:26:51   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Jaz sem si uro kupila... praznovala pa nisem nič svečano. Totalno brez veze je, če imaš rojstni dan pozimi, da še poštenega piknika ne moreš narediti........


se podpišem...

Jaz sem jih praznovala letos januarja, v 8 mesecu nosečnosti, vsa otečena, polna jajca sem imela vsega user posted image Tako da moji 30-bljak. Se pa spomnem 15 roj dne user posted image user posted image user posted image Ful žurrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
16.10.2008 11:32:49   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Jaz sem si uro kupila... praznovala pa nisem nič svečano. Totalno brez veze je, če imaš rojstni dan pozimi, da še poštenega piknika ne moreš narediti........


se podpišem...

Jaz sem jih praznovala letos januarja, v 8 mesecu nosečnosti, vsa otečena, polna jajca sem imela vsega user posted image Tako da moji 30-bljak. Se pa spomnem 15 roj dne user posted image user posted image user posted image Ful žurrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image



Laki juuser posted image , jaz bom v 9 mesecu, pa me že vsi morijo z neko fešto, pa še selimo se v hišo in bi še otvritveni žur meliuser posted image user posted image .

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
16.10.2008 11:38:10   
orhideja75
kakšno sprostitveno masažo si privošči user posted image .

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nosecnice in vreme
maca83 RR

Po parih dneh nore vročine se je končno malo ohladilo. Sonosečke, kakšno se vam zdi vreme?

koncno grem lahko sprosceno ven iz hise (67%)

pa ne dez no, mi pa pakiramo za morje (6%)

vreme me sploh ne moti (11%)

na nasem koncu je dezja prevec (0%)

temperatura sploh ne vpliva na moje pocutje (17%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!