|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 14:29:11   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Alo, zmanjšajte malo presing s to šolo. Kar boste naredili, nabili boste slabo vest ženski, ji zagrenili okroglo obletnico, nenazadnje vam bo vsem zamerila, ta forum pa bo prikrajšan za ene vsebinsko najbolj bogatih in vrednih prispevkov... Ne ga srat, no!


Ti si Bakfark moja ljuba foka - fokica user posted image

Sicer pa se prav dobro spomnim, ko je Kerensa razlagala, da so njene sanje , da bo postala pravnica. Vpis v solo je samo spodbuda, da si za rojstni dan (enkrat v letih, ki prihajajo) izpolni svoje sanje.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 14:51:11   
Mešamdrek
Sej ti bomo čestitale Kerensa,nč bat.user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 14:55:49   
rija
jaz sem si nekaj, kar ni za v javnostuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 15:36:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Alo, zmanjšajte malo presing s to šolo. Kar boste naredili, nabili boste slabo vest ženski, ji zagrenili okroglo obletnico, nenazadnje vam bo vsem zamerila, ta forum pa bo prikrajšan za ene vsebinsko najbolj bogatih in vrednih prispevkov... Ne ga srat, no!


Se strinjam. Sem na istem, čez 18 dni 30 let, pa faks stoji tik pred koncem, slaba vest pa itak na najvišjem nivoju. Pa naj kar tam bouser posted image

Ideje ne vem, ker bi se tudi sama nekak razvajala na nivoju. Napit se ga ne morem, ponočevat ne morem, plesat ne morem, parfum tudi ni dobra ideja, masaža ne pride v poštev...... preostane mi edino razvajanje brbončic ob kaki večerjici s partnerjem-zadnji večerjiuser posted image . Najbolj pa si želim, da mi ne bo treba na ta dan v Rimuser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.10.2008 15:39:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 15:41:02   
Anonimen
Marš pisat diplomo... skupaj z mano!!!

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 16:39:57   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Alo, zmanjšajte malo presing s to šolo. Kar boste naredili, nabili boste slabo vest ženski, ji zagrenili okroglo obletnico, nenazadnje vam bo vsem zamerila, ta forum pa bo prikrajšan za ene vsebinsko najbolj bogatih in vrednih prispevkov... Ne ga srat, no!


Ti si Bakfark moja ljuba foka - fokica user posted image

Sicer pa se prav dobro spomnim, ko je Kerensa razlagala, da so njene sanje , da bo postala pravnica. Vpis v solo je samo spodbuda, da si za rojstni dan (enkrat v letih, ki prihajajo) izpolni svoje sanje.






Evo Kerensa daj naj to bo začetek nekega novega življenja . user posted image user posted image user posted image


Bravo Mišek bolšo idejo za RD nisi mogla dati.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 16:41:03   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Marš pisat diplomo... skupaj z mano!!!
¸




Kot lektorji diplome pa prideva Mišek pa jaz

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 16:48:39   
Anonimen
Vpisi se v solo in jo koncaj. To je najvec kar lahko naredis za sebe.


Jaz bi sla v tem paketu se na en dober studentski zur ali dva, toliko, da pades v feeling.

Sama sem si privoscila dve pivi v Trubadarju in krasno zivo muziko.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:14:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica
Tudi jaz si s tem belim glavo.....čez 12 dni me čaka 30ka. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *piškotek*
Tudi mene čaka 30 let čez 13 dni user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Sem na istem, čez 18 dni 30 let


Uau, koliko nas je! user posted image

Drugače pa... prespala sem in se odločila poskusiti... pred cca. 15-imi leti smo bile tri punce... tri najstnice... jaz, tista, o kateri sem pisala na Partnerskih odnosih in še ena, ki je sedaj v Postojni... ena moja sošolka v SŠ, ena sestrična mojega takratnega tipa (ki je še danes moj najboljši prijatelj)... bile smo Sveta Trojica... kjer je bila ena, sta bili tudi drugi dve... kar je vedela ena, sta vedeli tudi drugi dve... noro odpičene najstnice, ki smo si upale vse... zato tudi imam tako pestro preteklost (saj se spomnite avtobiografije, a ne?)... in za 30. rojstni dan sem si zaželela naše ponovno srečanje... danes smo vse tri poročene, vse tri imamo po 2 ali 3 otroke in živimo na različnih koncih SLO... jaz organiziram prevoz in dam za drink, potem pa naj pade en večer za dobra, stara vremena... evo, TO je vse, kar si želim... materialno trenutno imam, kar sem hotela (sanje so pa drugo) in... ja, stare priajteljice na kupu.

http://www.youtube.com/watch?v=FZ1p69yCKuU

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:18:42   
Pikapolonica_
Ne spomnim se avtobiografije? Ali imaš to objavljeno kje na RR? Kako zanimivo?



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:21:45   
Kerensa*
No, to sicer ni namen tega posta user posted image , ampak vseeno...

www.darjakos.ednevnik.si

Uživaj ob zgražanju. user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:27:00   
Pikapolonica_
Aha, en luštkan e-dnevnik user posted image
Me pa nekaj zanima, sicer res ne paše na tvoj trideseti rojstni dan (vse čestitke, seveda), v čem je poanta, da razgališ sama sebe do te mere, da dejansko pišeš svoje misli na internet in jih deliš s popolnimi tujci? Sicer ne rečem, da je narobe, da ne bo pomote, ampak me kar malo šokira, koliko ljudi tukaj na tem portalu je skrajno zaupljivih do ljudi, ki so jim čisti neznanci.
Ali se tako poznate, da se tretirate kot ena velika družina?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:28:09   
mama54
Joj, nimam pojma. Tako dolgo je že od tega, ko mi je bilo 30 let. Je pa dobra ideja se srečat s svojimi prijateljicami .user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:30:18   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Aha, en luštkan e-dnevnik user posted image
Me pa nekaj zanima, sicer res ne paše na tvoj trideseti rojstni dan (vse čestitke, seveda), v čem je poanta, da razgališ sama sebe do te mere, da dejansko pišeš svoje misli na internet in jih deliš s popolnimi tujci? Sicer ne rečem, da je narobe, da ne bo pomote, ampak me kar malo šokira, koliko ljudi tukaj na tem portalu je skrajno zaupljivih do ljudi, ki so jim čisti neznanci.
Ali se tako poznate, da se tretirate kot ena velika družina?



Pa saj ni ena in edina. Še marsikatera druga piše svoje bloge. Jo je pa lepo brat.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:30:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_
Me pa nekaj zanima, sicer res ne paše na tvoj trideseti rojstni dan (vse čestitke, seveda), v čem je poanta, da razgališ sama sebe do te mere, da dejansko pišeš svoje misli na internet in jih deliš s popolnimi tujci? Sicer ne rečem, da je narobe, da ne bo pomote, ampak me kar malo šokira, koliko ljudi tukaj na tem portalu je skrajno zaupljivih do ljudi, ki so jim čisti neznanci.
Ali se tako poznate, da se tretirate kot ena velika družina?

Blesav moraš biti... in zase nikoli nisem trdila, da nisem. user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:33:25   
mama54
user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:35:03   
Pikapolonica_
No ja, meni ne deluješ kot 'blesav človek' , kolikor sem prebrala nekaj tvojih prispevkov tukaj na tem portalu, se mi zdiš dokaj logičen in skuliran človek. Je me pa res šokiralo dejstvo, ker sem nekje zasledila, niti ne vem, na kateri temi, da imaš opravljeno samo osnovno šolo (če je to pomota, se seveda iskreno opravičujem, nič slabega zopet...), ker deluješ kot zelo samozavestena (kar vsekakor si) in učena oseba!

V glavnem tale portal je zame še vedno ena velika uganka. Seveda sem sproščena in mi je prav prijetno poklepetati z neznanci, tako kot recimo sedaj klepetam s teboj, večinoma teh for pa seveda ne razumem. Ne vem, ali to pride s kilometrino, z leti, ali kako?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:37:50   
mama54
 
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Ne vem, ali to pride s kilometrino, z leti, ali kako?



To bo ja. Saj se boš navadila, nič bat.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:38:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_
Je me pa res šokiralo dejstvo, ker sem nekje zasledila, niti ne vem, na kateri temi, da imaš opravljeno samo osnovno šolo (če je to pomota, se seveda iskreno opravičujem, nič slabega zopet

Nič nisi kiksnila... res je... samo OŠ imam in sem najbrž ena redkih (vsaj, kolikor sem do sedaj zasledila), ki ji zaradi tega ni popolnoma nič nerodno in povem brez problema... ljudi, ki bi me ocenjevali po enem listu formata A4, tako ali tako ne maram v svoji bližini in jih hitro odstranim... pa saj vidiš, da me forsirajo, naj končno zginem nazaj v šolo. user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:46:43   
Pikapolonica_
No, ja, ne vem ali sem bom navadila, in ali to sploh hočemuser posted image

Kerensa, dovolj dolgo sem živela v tujini in kaj kmalu se tudi vračam nazaj, in tam sem spoznala, da se lahko z diplomo prav prijetno znajdeš, ali pa si z njo grdo rečeno 'brišeš rit', ker se ne znajdeš v življenju. V bistvu sem spoznala nekaj res dobro situiranih ljudi, ki imajo narejeno res tisto zgolj osnovno, ampak jih v življenju vodi nekaj več, kot pa tisti list papirja in žig univerze gor.
Tako da zame to vsekakor ni ovira in že lep čas ne sodim ljudi po šoli.
Ampak, če si sposobna, zakaj pa neuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:46:47   
kaya2007
si mi dala misliti...sicer bom 30 (šele hehe) čez leto in pol, ampak imam vsaj čas, da temeljito premislim kaj bi RES imela. težka bo, ker ne občutim ravno kakšnega pomanjkanja-vsaj materialno ne user posted image  pomoje bom šla kam v tople kraje, že dolgo nisem bila in me res vleče.
to s prijateljicami je pa kul ideja, upam, da bo po vseh teh letih vsaj približno tako kot nekoč..meni se je že dostikrat zgodilo, da sem se koga full veselila, potem pa sploh nisva več našla skupnih točk in sem bila maksimalno razočarana.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 17:48:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
meni se je že dostikrat zgodilo, da sem se koga full veselila, potem pa sploh nisva več našla skupnih točk in sem bila maksimalno razočarana.

Tudi na to sem pripravljena... če bi se kaj takega zgodilo, vsaj vem, da moram narediti korak naprej... pravijo, da se mora pri 30-ih človek zamisliti nad sabo... kdo je, kaj hoče in podobno... in od spominov se ne da živeti... tako, da če bo do tega prijateljskega večera prišlo (ena je že potrdila), bom zadovoljna v vsakem primeru... dober žur si pa lahko naredim tudi drugače. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 18:00:21   
kaya2007
sej če se ne boste ujeli, mogoče pomeni prav to, da si ŽE šla korak naprej, prijateljici pa sta ostali zadaj...ja, ali pa tudi obratno..nima veze, glavno da bo žur!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 18:04:30   
Kerensa*
Žur bo v vsakem primeru... dva dni sem si vzela frej na šihtu... petek in soboto... en dan bo za prijatelje in za, kakor pravi Volga, "nažret se ko mamba" user posted image , drugi dan bo pa za družino... mogoče bo pa naknadno še tretji dan, da se spravim k sebi user posted image ... ob takih žurih ponaavdi trpijo moje glasilke in sem naslednji dan vsa hripava, ko se zbudim... Nalgesin in navaden jogurt za pozdravit mačka... ma kaj mačka - tigra! user posted image ... šli bomo za nosom in pred ritjo, morda pa res še na kakšen študentski žur v KMŠ, kakor pravi Mič... za element... preverit svoje osvajalske sposobnosti, razmigati stare kosti z divjim plesom in kakšnim napol striptizom na kakšni mizi... karkoli pač... vem, da bo noro - če dočakam ta dan... če me pa prej pobere, pa tudi prav... kako mi suđeno, tako če biti. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj kupiti samemu sebi za...
14.10.2008 19:55:40   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pojma nimam.
Nism še tk starauser posted image

-------------------------
Jaz se pa več ne spomnim user posted image ...

Drugače pa si bom častla klavir (pianino), ko bom diplomirala user posted image ...



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IME ZA FANTKA
gugla

Katero ime za fantka bi izbrali?

Filip (34%)

Maks (15%)

Oskar (20%)

Matic (25%)

Tristjan (6%)


Število vseh glasov: 339

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!