|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A sem a nisem zamutila?
12.10.2008 20:06:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Ne vem kaj so ti druge odgovorila ker se mi ne da brati, prvo in edino na kar sem pomislila pa je, zakaj za vraga se sploh vtikaš v tuje ljudi....user posted image

kaj ti mar če je bila prej poročena ali pa je sedaj ali pa je trikrat ločena pa zakaj mu ni povedala, to je njena ali pa njuna stvar, ne pa tvoja user posted image


Jah, tebi je lahko, ko si lepotička, mi smotani pa se moramo še malo z drugimi ukvarjat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A sem a nisem zamutila?
12.10.2008 20:09:27   
Rožica I
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A sem a nisem zamutila?
12.10.2008 20:39:00   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

moj mož ne ve za nobeno ime mojih bivših, jaz pa nočem nobenih podrobnosti od njega. a sem čudna?


Pri nas je isto. Jaz ne govorim o mojih bivših, on ne o njegovih.

Čeprav bi verjetno vedela, če bi bil že ločen.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 9:02:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Ne vem kaj so ti druge odgovorila ker se mi ne da brati, prvo in edino na kar sem pomislila pa je, zakaj za vraga se sploh vtikaš v tuje ljudi....user posted image

kaj ti mar če je bila prej poročena ali pa je sedaj ali pa je trikrat ločena pa zakaj mu ni povedala, to je njena ali pa njuna stvar, ne pa tvoja user posted image


Jah, tebi je lahko, ko si lepotička, mi smotani pa se moramo še malo z drugimi ukvarjat.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 10:09:07   
Anonimen
Točno tako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 14:12:12   
Vijoličarka
Moje skromno mnenje: zamutila si. Osebno se mi zdi precej nenavadno, kako si ti iz dveh kužkov prišla na bivšega fanta (moža) njegove punce.

Sama osebno, če so mi všeč psi in določena pasma, bi se se pač pogovarjala o psih in tej pasmi. Če bi že vprašala, čigavi si ti psi in izvedela, da od njegove punce, mi ne bi kraj pameti prišlo, da bi ga spraševala, katera je ta njegova punca, nato pa mu začela še deklamirati vse, kar vem o njej. Zakaj ljudi tako veseli, da lahko drugim naštevajo, da poznajo teto v tretjem kolenu od njihovih znancev? To mi je večna uganka.

Upoštevala bi, da se nek sodelavec pač ne bi pogovarjal o bivših svoje punce kar z vsakim. Pa če ve zanje ali ne. Mogoče pa njega čisto nič ne zanima, s kom je zdaj ta bivši poročen, koliko otrok, psov in mačk ima in podobno.

Čisto intimna stvar njegove punce in njega je, koliko se pogovarjata o bivših in koliko o tem povesta tretjim, zelo čvekavim osebam.

Ampak kar je, pač je. Gotovo ni bilo mišljeno zlonamerno. Jaz bi to vzela za poduk za naslednjič in vesela sem tudi, da si to delila z nami, ker sem se tudi sama zamislila, da kdaj človek kakšno blekne, pa bi bilo bolje, da ne bi.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 14:15:53   
tanikaa
Ej, kake mate nekatere. user posted image Pa s tem ne mislim na Mišni.

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 13.10.2008 14:18:43 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 14:30:48   
Vešča
Meni tudi ni jasno, kako si iz psov, ene punce prišla na njenega bivšega user posted image  In to v nekaj stavkih user posted image

Drugače pa jaz tudi ne vem nobenega imena moževih bivših in on ne mojih. Ko sva se na začetku kaj o njih pogovarjala, je bilo bolj tako: " sem bil dve leti z eno, potem pa nič resnega, potem pa eno leto z eno drugo". user posted image

Pri meni pa: "sem imela tri resne zveze, so bili vsi kar v redu dečki, samo ta zadnji me je pa čisto preveč dušil, pa sem kar na hitro pobegnila". user posted image

Kaj več pa o bivših midva nikoli nisva govorila. user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 14:33:39   
tanikaa
Prav fajn je brat, da na svetu še obstajajo ljudje, ki imajo perfekt obnašanje in idealne veze. Ja, zdaj sem pa res malo fauš. En malček pa res. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 17:21:13   
Anonimen
Osebno se mi zdi precej nenavadno, kako si ti iz dveh kužkov prišla na bivšega fanta (moža) njegove punce.


Ja to je pa ja najlazje user posted image  in meni najblizja asociacija.
Bi jo bilo ze tezko zaobit.

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 17:41:10   
kaya2007
pa kaj te briga, kar je, je itak že in besed ne moreš vzeti nazaj...kako imata pa onadva pošlihtano, je pa pač njuna stvar, se bosta že zmenila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 18:40:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Moje skromno mnenje: zamutila si. Osebno se mi zdi precej nenavadno, kako si ti iz dveh kužkov prišla na bivšega fanta (moža) njegove punce.

Sama osebno, če so mi všeč psi in določena pasma, bi se se pač pogovarjala o psih in tej pasmi. Če bi že vprašala, čigavi si ti psi in izvedela, da od njegove punce, mi ne bi kraj pameti prišlo, da bi ga spraševala, katera je ta njegova punca, nato pa mu začela še deklamirati vse, kar vem o njej. Zakaj ljudi tako veseli, da lahko drugim naštevajo, da poznajo teto v tretjem kolenu od njihovih znancev? To mi je večna uganka.

Upoštevala bi, da se nek sodelavec pač ne bi pogovarjal o bivših svoje punce kar z vsakim. Pa če ve zanje ali ne. Mogoče pa njega čisto nič ne zanima, s kom je zdaj ta bivši poročen, koliko otrok, psov in mačk ima in podobno.

Čisto intimna stvar njegove punce in njega je, koliko se pogovarjata o bivših in koliko o tem povesta tretjim, zelo čvekavim osebam.

Ampak kar je, pač je. Gotovo ni bilo mišljeno zlonamerno. Jaz bi to vzela za poduk za naslednjič in vesela sem tudi, da si to delila z nami, ker sem se tudi sama zamislila, da kdaj človek kakšno blekne, pa bi bilo bolje, da ne bi.



Tole pa podpisem do zadnje pike. Zelo lepo napisano.user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 19:39:04   
Anonimen
Ja. Točno tako. Ali pa mu ni povedala, ker je njen bivši morda lopov ali kaznjenec ali narkoman ali pa enostavno o njemu ne želi več premišljevati, ker je pač bivši.

Ti si pa vse na plan privlekla, mislim halo? Če mu ni povedala sama, potem ima zato dober razlog a ne, ne vem kaj to tebe moti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 19:57:17   
Mišni
ne vem kaj to tebe moti.


Nič me ne moti.

Pa kaj ste tako navalile?

Meni je pa v bistvu hecno vse skupaj. A ve se pa nikoline pogovarjate s kakšnim človekom pač vsakdanje stvari, pa rečete, jaaa, tega pa poznam, to je pa ta in ta. Kaj je pa to takega? A zdaj je treba pa na vsako besedo pazit, da je ne boš kaj narobe rekel.

No, drugače pa hvala za vaša mnenja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 19:59:34   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55
mislim halo?


Ja, halo? Si hotela kaj povedat mogoče? Halo? Nekaj je slaba zveza.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 20:00:32   
tanikaa
Mišni, marš v šolo lepega obnašanja. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 20:01:08   
Anonimen
Halo? Nekaj je slaba zveza.


user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 20:04:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55
mislim halo?


Ja, halo? Si hotela kaj povedat mogoče? Halo? Nekaj je slaba zveza.



Zaradi preveč lepote se kabel zaštopal. user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A sem a nisem zamutila?
13.10.2008 20:52:38   
amaya
punce....pridne!











user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!