|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jo dajem prehitro spat?
16.10.2008 20:28:43   
ThinkPink
Meni se zdi to zelo pozno za tako malega dojenčka oz. nasploh za otroka, da hodi spati po 21h. Moja 14m gre spati med 19-20, res pa je da ima samo en počitek čez dan, to je po kosilu, kjer spi od 13h do 15h. Ko je bila mlajša in je podnevi bolj pogosto zadremala, sem pač pazila, da mi ni več zaspala po 17 uri, ker potem tudi ni mogla ob 19h že spati. zgodaj pa smo uvedli rutino: kopanje, večerja, uspavanje in se je navadila, da potem sledi spanje.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jo dajem prehitro spat?
16.10.2008 21:07:33   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Meni se zdi to zelo pozno za tako malega dojenčka oz. nasploh za otroka, da hodi spati po 21h. Moja 14m gre spati med 19-20, res pa je da ima samo en počitek čez dan, to je po kosilu, kjer spi od 13h do 15h. Ko je bila mlajša in je podnevi bolj pogosto zadremala, sem pač pazila, da mi ni več zaspala po 17 uri, ker potem tudi ni mogla ob 19h že spati. zgodaj pa smo uvedli rutino: kopanje, večerja, uspavanje in se je navadila, da potem sledi spanje.


Se strinjam s ThinkPink.

Pri obeh sem od malega imela rutino. Okoli 18:30 kopanje, večerja, malo crkljanja in potem spanje. Hčerka je pri starosti 4 m spala tja do 3.00, sin je bil pa prej lačen in je hotel svoj obrok okoli 1:30. Potem sta oba zaspala nazaj. Sedaj 16-mesečnik hodi spat med 19.30 in 20.00, 5-letnica okoli 20:30.
Odvisno je tudi od tega, koliko ti čez dan spi.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jo dajem prehitro spat?
16.10.2008 21:12:07   
cukrček11
Prehitro je sigurno ne daješ spat, otrok se ti mora navadit neke določene ure, ko je čas za spanje, mislim pa da je to najbolje pred 20h ali vsaj pred 21h. Verjetno pričakuješ, da ko bo mala stara 1 leto, da bo šla spat ob 20h ne ob 23h. Mogoče jo daš prepozno spat proti večeru, poskusi, da ti tako, da ti bo mala po spanju popoldne ali pozno popoldne pokonci mogoče eno uro pred večernim kopanjem in vse to, takrat se tako ali tako zmatrajo, da potem samo padejo. jaz svojega nahranim čisto na koncu, da samo še kupčeka podrema pa že spi.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
16.10.2008 21:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cukrček11)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jo dajem prehitro spat?
17.10.2008 8:45:52   
nia5
Ja še dojim, vendar sem ji včeraj zvečer dala svoje mleko po flaški in ga malo zgostila z grisom, tistega je pojedla enih 60ml, potem pa sem jo podojila in je spala 3 ure do naslednjega dojenja. Pogrešat pa me ne more, saj ima postlco zraven najine in sem itak poleg. No že to je napredekuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




PROSTI ČAS
mamamajča

Kadar podnevi otrok spi, se samostojno igra, vi:

hitro preverim, kaj je novega na forumih, facebook-u (32%)

prižgem TV in se malo uležem (11%)

si skuham kavo, pregledam pošto, reklame (17%)

čistim, pospravljam, kuham, ni prostega časa! (39%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!