|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki in duda
30.9.2008 10:31:23   
*NikoLina*
Kdaj naj bi začeli ukinjati dudo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 10:35:30   
Kontrakarambolšrauf
Pri nas ne bo to nič hitreje kot takrat, ko bo to željo sam izrazil. Sedaj jo ima samo za uspavanje, ko trdno zaspi jo pljune ven in spi celo noč.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 10:37:11   
Doll
Do 2-najkasneje do 3 let

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 10:48:23   
tabi
zobozdravniki pravijo da najkasneje do 1.5l je treba dudo ukinit



< Sporočilo je popravil tabi -- 30.9.2008 10:49:30 >


_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 11:24:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

zobozdravniki pravijo da najkasneje do 1.5l je treba dudo ukinit




Zobozdravniki pa definitivno ni res, da tako pravijo. Mogoče vaš, naša nikakor ne.

Ko smo mi pri treh letih na sistematskega k zobarju uleteli z dudo v ustih, je rekla, da sploh ni panike, da tudi če gredo prednji zobki zaradi dude naprej, bodo šli po penehanju dudlanja zanesljivo nazaj. No, dudo smo imeli do 5. let ponoči, pa so zobje lepo v vrtsi.

Nam je pa enkrat tudi en tobar rekel, da je bolje, da otrok spi z dudo v ustih, kot pa da ima med spanjem odprta usta. Nekaj v zvezi s tem, da to za ugriz ni dobro.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 11:44:56   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: tabi

zobozdravniki pravijo da najkasneje do 1.5l je treba dudo ukinit




Zobozdravniki pa definitivno ni res, da tako pravijo. Mogoče vaš, naša nikakor ne.

Ko smo mi pri treh letih na sistematskega k zobarju uleteli z dudo v ustih, je rekla, da sploh ni panike, da tudi če gredo prednji zobki zaradi dude naprej, bodo šli po penehanju dudlanja zanesljivo nazaj. No, dudo smo imeli do 5. let ponoči, pa so zobje lepo v vrtsi.

Nam je pa enkrat tudi en tobar rekel, da je bolje, da otrok spi z dudo v ustih, kot pa da ima med spanjem odprta usta. Nekaj v zvezi s tem, da to za ugriz ni dobro.


samo res ne vem,no.pomoje itak vsak drugače govori.tko kot P.
pri nas je rekla čimprej.pa jo ma še zdj pri dveh letih.
in jo nikakor ne namerava dat stran-ko sm enkrta rekla da je ni, je pa rekel NOVOuser posted image user posted image
evo pol.
ne vem no jz mislm da ga ni potrebno silit.no vsaj jz svojega ne bom.
me pa P recmo zmerj postran gleda ko uletiva z dudo (zdaj redko) na pregled.
drugače jo ima samo še za spanje.user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 13:39:57   
xerox
Ko se bla jaz user posted image  nisem imela dude tud enega dneva, pa vam povem, da se sedaj odločam da grem na obisk k ortodontu, medtem pa je bil moj brat nor na dudo, ma pa zobke,ki bi si jih vsak želel.
Tko da jaz mislim,da nima duda tok pomena pri zobeh. Razen če sem jaz izjema in vprašanje kaj bi bilo če bi imela dudo user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 13:59:33   
polona5
Tukaj je en zanimiv članek na to temo. http://bibaleze.si/clanek/malcek/zbogom-duda.html
LP

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 14:10:10   
nia5
Te dude, ki jih imajo danes so tako oblikovane, da ne škodijo zobkom, kvečjemu imajo vrsto pozitivnih lastnosti (zmanjšujejo verjetnost smrti v zibki, otroka tolažijo, prispevajo k boljšemu razvoju čeljusti in mišic...), tako da res ne vidim razloga, zakaj otrok ne bi imel dude oz. bi jo na silo ukinjali. To je pač moje mnenjeuser posted image  

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 21:33:39   
zvezdica05
Punce, katere dude pa uporabljate za svoje user posted image , iz lateksa ali silikona?

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 21:41:45   
tabi
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: tabi

zobozdravniki pravijo da najkasneje do 1.5l je treba dudo ukinit




Zobozdravniki pa definitivno ni res, da tako pravijo. Mogoče vaš, naša nikakor ne.

Ko smo mi pri treh letih na sistematskega k zobarju uleteli z dudo v ustih, je rekla, da sploh ni panike, da tudi če gredo prednji zobki zaradi dude naprej, bodo šli po penehanju dudlanja zanesljivo nazaj. No, dudo smo imeli do 5. let ponoči, pa so zobje lepo v vrtsi.

Nam je pa enkrat tudi en tobar rekel, da je bolje, da otrok spi z dudo v ustih, kot pa da ima med spanjem odprta usta. Nekaj v zvezi s tem, da to za ugriz ni dobro.



Ko sem jas taprvega pri 20meseciih pripeljala k zobozdravnici tamal pa z dudo v ustih,raj ne povem kaj je začela komentirat raj upit ja kaka mama sem da fantu še kr dudo v usta tlačim,da ima vse zobe zanič,...blabla.fant pa ima zobe ful lepe zdaj pri skoraj 3letih se pa ni mogla načudit kake lepe zobe.

Sam tko sem napisala kake traparije zobarji kvasijo,drugač pa jst osebno nimam nič proti dudam jo je imel tavečji in tudi tamala jo še imaa in jo bo imela dokler bo hotlauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zobki in duda
30.9.2008 21:45:01   
Doll
Uporabljamo ortopedsko kavčukovo

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?