|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:31:31   
Ribica **
Moja mami vse razen nogavic. 

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:31:54   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Vem, da je ena enkrat napisala ,da ne lika.


Jaz sem to ze veckrat napisala...


aha, da me hitro naučiš te skrivnosti ne  - likanja.

Oziroma me zanima le eno - kako s srajcami pa je.be.ni.mi hlačami na črto.

Druge včasih tudi jaz prešfercam brez likanja.

Pa robčke ne znam pokupčkat tako, da so za v javnost.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:35:05   
Anonimen
Samo srajce in hlače na rob. Pa včasih majic če so zmečkane(če ne poberem takoj iz stroja).

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:35:59   
Mijavček
Likam vse, razen štumfov in sp. perila, magari sam mal potegnem, za boljši filing. Aja, pa brisač tud ne.. razen če mam kakšen extra likalni navdih (skor nikol)... likanja sploh ne maram, ampak, da bi dala v omaro brez likanja pa tud ne morem.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:36:22   
baguSka
Oziroma me zanima le eno - kako s srajcami pa je.be.ni.mi hlačami na črto.


aha.. jaz tega v svoji omari nimam.. :))

vse ostalo pa zravnam predno dam v stroj prat.. ko potegnem iz stroja se enkrat zlozim predno obesim.. pustim se kaksnih 10 minutk.. obesim.. ko je suho spet zlozim in dam v omaro..

cisto vse je tako, kot pred 5-imi leti, ko sem mela navado se z bolecim hrbtom svicat z likalnikom v roki.. :) jaz ne vidim pri cunjah nobene spremembe spljoh.. le jaz sem bl frej in nic me hrbet ne boli.. :))

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:37:20   
r1ta
Do nedavnega sem likala vse razen nogavic. Tudi spodnjice! Zdaj teh ne likam več, prav tako ne brisač. Posteljnino ja, rjuhe ne. Oblačila vsa, kuhinjske krpe tudi, bombažne krpice, rokavičke in pleničke tudi. Pač sem tako naštimana, da lepo zlikam in zložim, nato pa zložim še v omaro in se mi zdi, da če je lepo zloženo je več prostora. Sicer pa rada likam.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:37:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

mene pa zanima..tiste, ki likate...al uporabljate navadno destilirano vodo ali parfumirano in katero?




vodo iz sušilca

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:37:47   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Jaz samo bluze in pa kakne majice, ki se bolj mečkajo.

Je pa res, da vse perilo najprej, ko ga vzamem iz stroja, lepo na kup zložim in šele potem obesim.


Tudi mi user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:38:23   
uwaga
Mam zelo prijazen likalnik. Tih, miren nič ne teži. Lepo shranjen. Na pomoč pride le če so srajce pa bluze aktualne.
Ko si pa gospod namisli, da rabi kaj speglano kar ni v programu imam pa dvojno delo. Peglam njega in cote.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:38:48   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

mene pa zanima..tiste, ki likate...al uporabljate navadno destilirano vodo ali parfumirano in katero?





Navadno iz pipe.


jaz sem včasih tudi kar navadno uporabljala.... ampak je problem v tem, da se vodni kamen nabira v likalniku in začne slabo likati, ali pa se vodni kamen v šobe zabaše itd....... Zato sedaj uporabljam kar vodo iz sušilca, ki se zbira v posodi, prelijem edino čez čudežno krpo, da nitke ostanejo v čudežni in je to najbolj poceni varianta....

parfumirano vodo? mater sem za bregi... to prvič slišim user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:40:25   
Vrtnica79
Likam vse razen brisač, sp. perila in nogavic.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:41:00   
Anonimen
Skoraj nič ne likam, kar se da vržem v sušilec, srajce in hlače si lika bodoči mož sam( lucky meuser posted image user posted image ), , včasih pa kakšno stvar enkrat potegnem z likalnikom pa je.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:42:01   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Je pa res, da vse perilo najprej, ko ga vzamem iz stroja, lepo na kup zložim in šele potem obesim.


Ne razumem, v čem je smisel kupčkanja.


Za inventuro, prešteješ če slučajno kake gate manjkajo.....user posted image

Aja, likam vse razen brisač, rjuh, gatk, modrcev (verjetno ker imam majhne j...), nogavic, k. krp.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:42:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

mene pa zanima..tiste, ki likate...al uporabljate navadno destilirano vodo ali parfumirano in katero?





Navadno iz pipe.


jaz sem včasih tudi kar navadno uporabljala.... ampak je problem v tem, da se vodni kamen nabira v likalniku in začne slabo likati, ali pa se vodni kamen v šobe zabaše itd....... Zato sedaj uporabljam kar vodo iz sušilca, ki se zbira v posodi, prelijem edino čez čudežno krpo, da nitke ostanejo v čudežni in je to najbolj poceni varianta....

parfumirano vodo? mater sem za bregi... to prvič slišim user posted image



Mam tak likalnik, da pritisneš na en knof, pa ves kamen ven poserje. user posted image  Ampak res. Spodaj dam brisačo (ojej, že spet smo pri brisačah user posted image ) pa parkrat pritisnem tisti knof, pa mam en kup tistega sranja od kamna na brisači. Pa čist ok mi lika, ker ga mam že ene 6 let pa je še super.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:43:06   
higuys
aha.. jaz tega v svoji omari nimam.. :))



zgleda, da bom morala počasi spremeniti style user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:44:13   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: higuys


Oziroma me zanima le eno - kako s srajcami pa je.be.ni.mi hlačami na črto.




Jah, je odvisno, za kakšne srajce gre, nekatere je kljub vsemu potrebno malo popeglati, sploh kakšne klasične moške srajce. Hvala bogu, jih moj ne nosi.

Drugače pa jaz vzamem perilo srajco) iz stroja, jo fajn strepem, ampak res fajn, nato jo razgrnem po mizi in poravnam vse robove, zavihke in šive fajn nategnem, jo zložim, vmes še malo poravnam in nategnem, nato pa fajn z roko pogladim, da zravnam vse morebitne gube.
Nato srajco po možnosti obesim na obešalnik ali pa jo na stojalu obesim čez dve prečki in še poravnam, kar je treba.
Sliši se sicer veliko, dela, ampak je tik tak to narejenouser posted image
S hlačami pa isto, s tem da jih potem lepo zložiš na rob; obesim jih pa jaz različno ... imam prav poseben obešalnik ali pa jih tudi precej na široko obesim, skratka perilo mora biti čim manj nagneteno in zmučkano in se tudi hitreje posušiuser posted image   

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:45:27   
ZARA
Sljužbene srajce, kakšne pulije, hlače na rob, mikice...ipd

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:51:26   
MTFP
brisače in spodnje perilo likam izključno iz higenskih razlogov. Servete in posteljnino pa zato da je manjši kup v omari (no ja posteljnino včasih lepo zložim in samo povrh pritisnem likalnik, da malo stisne vse skupaj), in da je vse lepo rob na rob. drugače pa razen nogavic in kavbojk ne vem če je še kaj kar ne zlikam. Včasih kake hlače in mikice, ki se ne mečkajo morda. Pa kako mikico, ki jo moj kar z vrvice vzame in obleče še pred likanjem :)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:57:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

brisače in spodnje perilo likam izključno iz higenskih razlogov.


Zakaj, a jih ne opereš prej? Pa ne pridejo čiste iz stroja?

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 12:59:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

brisače in spodnje perilo likam izključno iz higenskih razlogov.


Zakaj, a jih ne opereš prej? Pa ne pridejo čiste iz stroja?


To sm pa tud jst pomisnla.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 13:01:12   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

brisače in spodnje perilo likam izključno iz higenskih razlogov.


Zakaj, a jih ne opereš prej? Pa ne pridejo čiste iz stroja?


Moja svakinja pravi (ona namreč tudi lika spodnje perilo), da z vročim likalnikom ubije še vse morebitne preživele bakterije in viruse - kateri smajli naj dam tukaj zravenuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 13:02:32   
sunny24
Jst pa likam po potrebi...ko se kaj rabi, se pač spegla. Likam pa sam hlače, službene srajce (moje in od user posted image ...user posted image  je, k so to klasične srajce in je treba še črto na rokavih met...)  in majčke.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 13:03:54   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP

brisače in spodnje perilo likam izključno iz higenskih razlogov.


Zakaj, a jih ne opereš prej? Pa ne pridejo čiste iz stroja?


jah no mene je babica učila, da se brisače in spodnje perilo vedno zlika, ker po pranju ostanejo še bakterije gor likanje jih pa skuri. Konec koncevje likalnik bolj vroč kot 90C....

Ne vem no meni je to od nje ostalo in sem se navadla. Je pa stvar pozameznika, tisti ki ima voljo in čas si bo zlikal vse, tisti ki se mu pa ne da pa včasih srajce raje oblekel ne bo, kot da bi zlikal.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 13:04:36   
baguSka
Moja svakinja pravi (ona namreč tudi lika spodnje perilo), da z vročim likalnikom ubije še vse morebitne preživele bakterije in viruse


To pa tud moja mami vedno govori... in sem se od nje naucila, da sem ciiiiisto VSE zlikala, kar mi je prislo pod roke...

No, pred petimi leti sem to dejavnost vseeno 100% ukinila. Ker mi je tako lepse in lazje...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj vse zlikate
19.9.2008 13:07:20   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Moja svakinja pravi (ona namreč tudi lika spodnje perilo), da z vročim likalnikom ubije še vse morebitne preživele bakterije in viruse


To pa tud moja mami vedno govori... in sem se od nje naucila, da sem ciiiiisto VSE zlikala, kar mi je prislo pod roke...

No, pred petimi leti sem to dejavnost vseeno 100% ukinila. Ker mi je tako lepse in lazje...


A pa ti preživeli virusi in bakterije nič ne škodijo?

Jaz namreč nisem merodajna za primerjavo, ker pri nas se to ni nikoli ne govorilo ne počelo.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?