|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zaprtost?
9.10.2008 22:51:03   
Simonček
Mi nekaj ne gre v kontekst. Če so otroci dojeni, preveriš, da dobijo dovolj mleka s tem, da pač šteješ polulane in pokakane pleničke. Tako vsaj pravijo svetovalke za dojenje. Kako pa potem veš, da je dojenček dobil zadosti mleka, če že nekaj časa ni kakal?

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zaprtost?
9.10.2008 23:07:47   
sxy
mi smo se tudi prejšnji teden prvič soočili z zaprtostjo. Škratek (4m) ni kakal tri dni, drugače pa večkrat na dan (izključno dojen) pa me tudi full skrbelo, pa sem se vprašala če sem jaz kaj takšnega jedla ali kaj. No pa je bil mož v lekarni in je povprašal še za ta problem in so skupnimi močmi ugotovili da ga je zaprlo železo. Jaz sem namreč pila šumeče tablete, vitamine in minerale, med drugim tudi železo in to dojenčke močno zapira. Isti dan sem ga nehala pit in po 3 dneh se je tako konkretno pokakal kot še nikoli.
Ne vem, pomisli, mogoče ješ kaj takšnega, kar bi zaprlo user posted image !!!!
Naš zdaj spet kaka vsak dan, tudi večkrat na dan.



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu Simonček)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zaprtost?
10.10.2008 9:37:48   
žanai
Ojla!
Naš lumpek (5 mesecev) tudi kaka na več dni. Včasih na dva, včasih pa na 5, pa se ne sekiram.
Je zadovoljen, lepo se doji in redi (po1,2 kg na mesec) vsaka plenička je lepo polulana, edino malo bolj prdi, ampak ga to ne moti.... Tako, da sploh ne kompliciram glede tega.
Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zaprtost?
10.10.2008 13:06:33   
ursha
hojla,
naša se tud redi čist normalno, tud vsaka plenička je dost polulana, jedla sem pa vedno tako kot od začetka pa nč drgač, tk da jo moja hrana ne bi mogla zapret.
no pa da se pohvalim, dans je spet kakala, JUHEJ user posted image .

lp


_____________________________

na "DAN MLADOSTI" 2008 je prišla naša ZARA ANA. 15.04.2010 pa je dobila sestrici Laro & Lano ;) in tako je ati Klemen postal blažen med ženami :D

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!