|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Topel obrok
8.3.2005 18:14:15   
Natas@
Pri nas smo sedaj že aktivni jedci riževih kašic s sadjem,ampak samo toliko dolgo dokler je toplo, čim se shladi noče več jest. Moram pogret in potem spet je. Zato me zanima kako pripravlate hrano da ostane dalj časa toplo. Sicer pripravim bolj toplo, ampak se zelo hitro shladi, ker smo še bolj počasni jedci. torej kakp naj pripravim, da bo dalj časa toplo oz. kako to delate ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Topel obrok
8.3.2005 18:30:22   
nita
Mi še tega sicer ne rabimo, sem pa vidla pri prijateljici, da ima krožnik s podstavkom, v katerega naliješ vročo vodo. Videt je blo, da deluje.

L.P. Anita

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Topel obrok
8.3.2005 19:04:57   
Jančika_
Krožnik, v katerega naliješ spodaj vročo vodo. Chicco, tri jurje do tri jurje pa pol, ali pa Baby Nova (v Tušu), jurja pa pol (to sem seveda ugotovila, ko sem kupila že onega dražjega). Tisti od Chiccota ima zraven še otroški pribor in lijak, da lažje natočiš vodo v podstavek.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Topel obrok
8.3.2005 19:30:51   
TARA in MAJ
mi imamo pa probleme ker toplo noče jesti so rea zanimivi ti naši malčki.Ima vsak svoje muhe;)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Topel obrok
8.3.2005 20:09:39   
Bejba
No, jaz sem prej tole prebrala in pri večerji testirala. Pa je bil proti koncu obrok riževe kašice še vedno topel, tako da zgleda naš mali dovolj hitro je. Saj včasih ga res komaj dohajam :)-.
Kupi tak krožnik, ki so ti ga priporočale punce pred mano ali pa ga prepričaj naj da v višjo prestavo, ko jesta :)-.

Res tele malčke tako težko pogruntaš, da je kaj :zmeden:.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Topel obrok
9.3.2005 8:12:51   
Natas@
A imajo te krožnike v vsakem Tušu ali samo v nekaterih - večjih. Ne hodimo veliko v Tuš tako da ne vem.
Lp

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Topel obrok
9.3.2005 11:07:36   
Jančika_
Jaz sem ga videla v tavelikem (Celje - Planet). Baby Nova izdelke imajo tudi v Cash and carryju Tuš. Za tamanjše pa ne vem, ker hodim samo v tavelikega.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!