Topel obrok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> Topel obrok (8.3.2005 18:14:15)

Pri nas smo sedaj že aktivni jedci riževih kašic s sadjem,ampak samo toliko dolgo dokler je toplo, čim se shladi noče več jest. Moram pogret in potem spet je. Zato me zanima kako pripravlate hrano da ostane dalj časa toplo. Sicer pripravim bolj toplo, ampak se zelo hitro shladi, ker smo še bolj počasni jedci. torej kakp naj pripravim, da bo dalj časa toplo oz. kako to delate ve?




nita -> Topel obrok (8.3.2005 18:30:22)

Mi še tega sicer ne rabimo, sem pa vidla pri prijateljici, da ima krožnik s podstavkom, v katerega naliješ vročo vodo. Videt je blo, da deluje.

L.P. Anita




Jančika_ -> Topel obrok (8.3.2005 19:04:57)

Krožnik, v katerega naliješ spodaj vročo vodo. Chicco, tri jurje do tri jurje pa pol, ali pa Baby Nova (v Tušu), jurja pa pol (to sem seveda ugotovila, ko sem kupila že onega dražjega). Tisti od Chiccota ima zraven še otroški pribor in lijak, da lažje natočiš vodo v podstavek.




TARA in MAJ -> Topel obrok (8.3.2005 19:30:51)

mi imamo pa probleme ker toplo noče jesti so rea zanimivi ti naši malčki.Ima vsak svoje muhe;)




Bejba -> Topel obrok (8.3.2005 20:09:39)

No, jaz sem prej tole prebrala in pri večerji testirala. Pa je bil proti koncu obrok riževe kašice še vedno topel, tako da zgleda naš mali dovolj hitro je. Saj včasih ga res komaj dohajam :)-.
Kupi tak krožnik, ki so ti ga priporočale punce pred mano ali pa ga prepričaj naj da v višjo prestavo, ko jesta :)-.

Res tele malčke tako težko pogruntaš, da je kaj :zmeden:.




Natas@ -> Topel obrok (9.3.2005 8:12:51)

A imajo te krožnike v vsakem Tušu ali samo v nekaterih - večjih. Ne hodimo veliko v Tuš tako da ne vem.
Lp




Jančika_ -> Topel obrok (9.3.2005 11:07:36)

Jaz sem ga videla v tavelikem (Celje - Planet). Baby Nova izdelke imajo tudi v Cash and carryju Tuš. Za tamanjše pa ne vem, ker hodim samo v tavelikega.




Stran: [1]