|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:27:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lep primer so tud Vinjete, ki so sicer odlična rešitev, samo pol prepoceni. 1.1.2009 bo vinjeta vsaj še enkrat dražja, če ne večkrat. Sam to je itak po volitvah, ne bojo oni krivi, ampak tisti, ki bodo na oblasti...ups, kaj pa če bodo uzvoljeni...sicer bohnedej, sam lepo bi pa blo videt JJ kako se mu hlače tresejo ob "sladki" zmagi.


user posted image user posted image user posted image  Upa, da bo izvoljen, verjemi mi. Ker potem še en čas ne bodo padali okostnjaki iz omar, pa še tisti, ki padejo, se jih da prav fajn  pomesti pod preprogo pred naslednjimi volitvami - imajo 4 leta časa.

Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:29:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


To je pa že itak tudi zdaj zabeleženo, če še cestninijo na ta način, ne bo nič narobe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:29:31   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lep primer so tud Vinjete, ki so sicer odlična rešitev, samo pol prepoceni. 1.1.2009 bo vinjeta vsaj še enkrat dražja, če ne večkrat. Sam to je itak po volitvah, ne bojo oni krivi, ampak tisti, ki bodo na oblasti...ups, kaj pa če bodo uzvoljeni...sicer bohnedej, sam lepo bi pa blo videt JJ kako se mu hlače tresejo ob "sladki" zmagi.


A se ne pripravlja satelistsko cestninjenje?


Samo za tovornjake, ostali bomo na vinjetah še naprej.

In ja, tudi jaz sem napisala isti moment, ko so vinjete ven prišle in sem videla, da je možno samo polletno kupiti - pazi se, narode, ne veselite se prezgodaj, kako je ugodno ... po volitvah vse drugače bouser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:30:50   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


To pa je meni malo paranoično. Kaj pa bo nekdo s temi podatki o meni pridobil?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:31:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lep primer so tud Vinjete, ki so sicer odlična rešitev, samo pol prepoceni. 1.1.2009 bo vinjeta vsaj še enkrat dražja, če ne večkrat. Sam to je itak po volitvah, ne bojo oni krivi, ampak tisti, ki bodo na oblasti...ups, kaj pa če bodo uzvoljeni...sicer bohnedej, sam lepo bi pa blo videt JJ kako se mu hlače tresejo ob "sladki" zmagi.


A se ne pripravlja satelistsko cestninjenje?


Samo za tovornjake, ostali bomo na vinjetah še naprej.


Ne, ne, za vse se pripravlja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:31:45   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


To pa je meni malo paranoično. Kaj pa bo nekdo s temi podatki o meni pridobil?


Samo za tovornjake bo tole satelitsko cestninjenje ... ne bodite panični, no!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:33:50   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Lep primer so tud Vinjete, ki so sicer odlična rešitev, samo pol prepoceni. 1.1.2009 bo vinjeta vsaj še enkrat dražja, če ne večkrat. Sam to je itak po volitvah, ne bojo oni krivi, ampak tisti, ki bodo na oblasti...ups, kaj pa če bodo uzvoljeni...sicer bohnedej, sam lepo bi pa blo videt JJ kako se mu hlače tresejo ob "sladki" zmagi.


A se ne pripravlja satelistsko cestninjenje?


Samo za tovornjake, ostali bomo na vinjetah še naprej.


Ne, ne, za vse se pripravlja.


A za celo EU? Kako bodo pa enega Nizozemca spremljali, ko bo šel na Hr na morje? A se bo mogel na meji opremit s satelitskim oddajnikom in ga potem ob vrnitvi vrniti in plačati al kako?

Ma, kolikor sem jaz seznanjena, naj bi bilo samo za tovornjake in še to za vse iz cele EU in po celi EU.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 28.8.2008 10:34:04 >

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:34:23   
Mišni
Preberi si, Nejcko:

Priprave na satelitsko cestninjenje
Slovenija med prvimi državami
Slovenija, 10. julij 2008 10:39
Ljubljana - MMC RTV SLO
Razpis za izvedbo satelitskega cestninjenja naj bi bil po besedah prometnega ministra objavljen kmalu, neuradno že konec meseca.
Satelitsko cestninjenje za tovorna vozila naj bi sicer zaživelo do konca julija prihodnje leto, za preostali promet pa do konca septembra 2010. S tem bi Slovenija postala prva država, ki je satelitsko cestninjenje uvedla za osebna vozila.

še link:

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=178004



< Sporočilo je popravil Mišni -- 28.8.2008 10:35:20 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:35:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


To je pa že itak tudi zdaj zabeleženo, če še cestninijo na ta način, ne bo nič narobe.


Ja, če si imel ABC. Drgač si bil samo en anonimnež, ki se je peljal v svojem avtu tam nekje enkrat. Razen če se je kdo ravno spravil gledat na kamere, ampak tega ne moreš kar tako. Satelitsko pa te lahko spremljajo povsod, ne samo na avtocesti, ker bo v avtu napravica, ki bo to omogočala. Pa saj za navadne smrtnike to ni tak problem, razen pri obračunavanju kilometrnine in posledično davkarije, problem je pri kakšnih pomembnejših ljudeh, ko so v igri veliki denarci, mednarodnih naročilih,... samo to je itak za večino ljudi preveč abstaktno, da bi si sploh lahko predstavljali, kako poteka, kako močni so lobiji in kakšne so potencialne posledice, to je pa itak nekaj vesoljskega.

Ah ja, saj se tudi mobitel lahko povsod izsledi, pa ko si na wc-ju, te lahko gledajo prek satelita, ampak kaj bi to user posted image user posted image user posted image .  

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:40:14   
nejcko
Aaaaaaaaaaaaaaaaa???

In Slovenceljni moramo biti spet prvi med prvimiuser posted image

Mater, pa men je resno počasi že nerodno, da sem pripadnik tako kurjega, zaletavega, podložnega, blesavega prostovoljnega poskusnega zajcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čemu pa potem sploh vinjete? Mislim ... za eno leto spreminjat ves sistem ... mater, koliko denarja je šlo v kanto ... pa kaj si ti nor!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aja, volilno leto jeuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:45:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


To pa je meni malo paranoično. Kaj pa bo nekdo s temi podatki o meni pridobil?


No, si npr. na bolniški, dovoljene imaš samo sprehode, pa moraš na pregled k zdravniku in vmes zaviješ še za 5 minut v trgovino: če greš z avtom, se bo vse beležilo in nekdo bi se lahko spomnil zaradi tega težiti, npr. ZZZS. Če imajo sedaj detektive, ki preverjajo upravičenost bolniških, zakaj ne bi še tak sistem gibanja porabili za svoje namene?

V računalniške sisteme je zelo komot vdreti, samo prave maherje moraš najti. In če delodajalci kličejo osebne zdravnike in jim težijo, zakaj je njihov delavec v bolniški, če mu pa nič ni, pa se en premeten študent spravi malo vdirat v račun. sisteme ter te podatke objavi,....

In ne, ni paranoično, na te potencialne probleme opozarja cel kup mednarodno priznanih organizacij, vsi Varuhi osebnih podatkov v vseh državah EU, cel kup člankov je bilo že na to temo objavljenih, ampak seveda če so lobiji dovolj močni, potem pravice državljanov po neomejenem in anonimnem gibanju itak niso pomembne. Big Brother nas gleda.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 10:49:33   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Satelitsko cestninjenje pa mi ni všeč, ker je to vdor v osebne podatke - zabeleženo je, kdaj si bil, kje si bil, kar je lahko v nekaterih situacijah zelo nerodno. Kot tudi ta univerzalna kartica - osebna, zdravstvena ipd. vse v enem - obilo možnosti za zlorabljanje podatkov.


To pa je meni malo paranoično. Kaj pa bo nekdo s temi podatki o meni pridobil?


No, si npr. na bolniški, dovoljene imaš samo sprehode, pa moraš na pregled k zdravniku in vmes zaviješ še za 5 minut v trgovino: če greš z avtom, se bo vse beležilo in nekdo bi se lahko spomnil zaradi tega težiti, npr. ZZZS. Če imajo sedaj detektive, ki preverjajo upravičenost bolniških, zakaj ne bi še tak sistem gibanja porabili za svoje namene?

V računalniške sisteme je zelo komot vdreti, samo prave maherje moraš najti. In če delodajalci kličejo osebne zdravnike in jim težijo, zakaj je njihov delavec v bolniški, če mu pa nič ni, pa se en premeten študent spravi malo vdirat v račun. sisteme ter te podatke objavi,....

In ne, ni paranoično, na te potencialne probleme opozarja cel kup mednarodno priznanih organizacij, vsi Varuhi osebnih podatkov v vseh državah EU, cel kup člankov je bilo že na to temo objavljenih, ampak seveda če so lobiji dovolj močni, potem pravice državljanov po neomejenem in anonimnem gibanju itak niso pomembne. Big Brother nas gleda.


Orwellov big brother se uresničuje ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:03:01   
Mišni
In ne, ni paranoično, na te potencialne probleme opozarja cel kup mednarodno priznanih organizacij, vsi Varuhi osebnih podatkov v vseh državah EU, cel kup člankov je bilo že na to temo objavljenih,


Včasih so teli varuhi sami sebi namen.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:04:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

In Slovenceljni moramo biti spet prvi med prvimiuser posted image

Mater, pa men je resno počasi že nerodno, da sem pripadnik tako kurjega, zaletavega, podložnega, blesavega prostovoljnega poskusnega zajcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mogoče si doživela preveč bratstva in enotnosti. Si se mogoče preveč vživela.

Jaz sem pa ponosna, ker sem Slovenka.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:08:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

In Slovenceljni moramo biti spet prvi med prvimiuser posted image

Mater, pa men je resno počasi že nerodno, da sem pripadnik tako kurjega, zaletavega, podložnega, blesavega prostovoljnega poskusnega zajcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mogoče si doživela preveč bratstva in enotnosti. Si se mogoče preveč vživela.

Jaz sem pa ponosna, ker sem Slovenka.


Mišni, ti si pa danes pametna. In jaz se z vsem strinjam s tabo. bravo user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:18:57   
kalbo
Ne bit tok za luno no. Satelitsko cestninjenje pomeni, da ti v avto vgradijo GPS sledilno napravo in to pri teh norcih lahko privede do marsičesa Vse lepo in prav do tu. Samo nihče te ne more prisilit, da si to vgradiš v avto in nihče ti ne more s tem pogojevat vstopa na cesto, ki je delno tvoja last. Torej bo potrebno omogočiti alternativno pot za plačilo cestnine...to je pa vinjeta.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:32:54   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

In Slovenceljni moramo biti spet prvi med prvimiuser posted image

Mater, pa men je resno počasi že nerodno, da sem pripadnik tako kurjega, zaletavega, podložnega, blesavega prostovoljnega poskusnega zajcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mogoče si doživela preveč bratstva in enotnosti. Si se mogoče preveč vživela.

Jaz sem pa ponosna, ker sem Slovenka.


Mislim, wtf pa imata zdaj bratstvo in enotnost tukaj vezeuser posted image user posted image user posted image

In nikjer nisem napisala, da nisem ponosna na to, da sem Slovenka, ampak da mi počasi postaja nerodno, kakor mi je nerodno vedno, kadar tudi sama osebno naredim kakšno neumnost - ne vem, no ... na neumnosti (lastne ali lastnega naroda) pa res nisem ponosna oz. mi je pač nerodno, če že kiksnem/-o.

In osebno zelo podpiram vinjetni sistem, od vsega začetka sem ga, čeprav mi je bilo kristalno jasno, da se ne bomo večno tako ugodno vozili po naših cestah,  do tega momenta, ko si me z linkom razsvetlila, da je le začasen. Ker pač resnično ne vidim smisla, čemu je potem sploh bilo potrebno toliko denarja nameniti za neko prehodno stvar. Avstrijci so bojda kar dve leti uvajali svoje vinjete ... mi pa bomo v tem času zamenjali kar tri sistemeuser posted image

In za konec - zaletavost zame osebno ni lepa čednost - in Slovenci smo se od svoje osamosvoje izkazali za zelo zaletave! Prvi, vedno se tako prekleto trudimo biti prvi v vsem, biti všečni EU, vse pogodbe vrat na nos ratificiramo, podpišemo, sprejmemo, potem pa čukasto gledamo, ko jih kakšna malo bolj hrbteničarska država zavrne in potem smo ko eni kekci tiho in čakamo, kaj bodo spet naredili večji in modrejši od nas, kakšen namig nam bodo dali, kako naj skočimo ...

Ah, brez veze ... tvoja jeza na prejšnji sistem ti včasih malo zameglji razum, nisi edina ... jaz pač ne razumem zaletavosti, ponižnosti, podložnosti in uslužnosti za vsako ceno ne pri levih ne pri desnih (ker v tem so si pa precej podobni).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:34:30   
Anonimen
Nejcko, v kateri stranki si, da te volim? user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:54:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

In ne, ni paranoično, na te potencialne probleme opozarja cel kup mednarodno priznanih organizacij, vsi Varuhi osebnih podatkov v vseh državah EU, cel kup člankov je bilo že na to temo objavljenih,


Včasih so teli varuhi sami sebi namen.


Ja, včasih so. In tam državne inštitucije delajo, kar se jim zljubi.

Načeloma pa je namen teh varuhov, tudi novinarjev, računskega sodišča, urada za boj proti korupciji, ustavno sodišče, ipd. v tem, da državne inštitucije bremzajo in nadzirajo pri porabi denarja iz proračuna, da gre res tja, kamor mora in ne še v 10 žepov po poti ter da se ne razmetava z denarjem kot z drekom. Ker smo še mlada država, se te inštitucije še borijo za svoj ugled, država pa jih skuša v njihove trud pri skrbi za državni denar (kjer se denar zbira iz naših žepov) diskreditirat in te inštitucije prikazuje kot "tečne". Samo to morajo biti, morajo biti tečni, sitni, natančni, ker edino tako oblastniki še malo pomislijo, kaj delajo, drugače ne bi naredili niti tega in bi s proračunom delali čisto po svoje.
Ti varuhi so naš glas, ker državljani kjub demokraciji dejanksega vpliva med samim mandatom nimamo veliko, razen referendumov, ki so pri nas itak zlorabljeni, a še kakšne demonstracije in še pomen teh skušajo zmanjšati.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 11:57:03   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nejcko, v kateri stranki si, da te volim? user posted image user posted image


Me je sram napisati - se še nisem uspela izpisati, ker odkar se je moja prvotna stranka združila s tole, ki je zdaj, sem raje politično neopredeljenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 12:12:45   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: živka


Ne razumem, kako lahko nekdo slepo ponavlja kako je zdajšnja vlada vse zafurala in da so vsi nesposobni in to samo zato, ker so z desne. Hvaliti pa je potrebno levičarje, do onemoglosto. In kdo je tam sposoben, pameten, nepodkupljiv in nekradljiv???



Hja, vidiš. Jaz se pa sprašujem, kako kdo naseda tem kreaturam, katerim smo trenutno prepuščeni na milost in nemilost. Predvsem drugouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 12:32:58   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Ah, brez veze ... tvoja jeza na prejšnji sistem ti včasih malo zameglji razum,


Tale je bila pa primitivna. Kdo pa misliš, da si ti, da kar tako določaš, kdo ima zamegljen um in kdo ne?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 14:04:43   
caillou
Mišni, vsaka ti kvaka, resno user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 14:17:56   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Kalbo, mene pa zanima kako zelo slabo  se nam piše s tole katastrofo in zakaj, še nadaljna štiri leta user posted image ?


Caillou, saj si moja prijateljicauser posted image , ampak v tej temi sva pa vsaka na svojem bregu zeeeelo široke reke.
In ja, se strinjam s kalbom.
Ne vem še, koga bom volila, vsekakor bo en levi.



Ja, politka bo zdej vplivala na najino prijateljstvo, ja. Saj nisva otroka, tak vendar no user posted image ?

Pa ni važno, na kateri strani stojimo, važno je, da se med seboj ne žalimo in ne dajemo primitivnih opazk. Najbolj me presenetijo posti virtualnih kolegic in kolegov , ki so napisani v nesramnih in žaljivih tonih.

Nikoli ne bomo stali na istih bregovih (drugačne korenine), vsi ne. Saj zato pa je več bregov,ne ?

< Sporočilo je popravil caillou -- 28.8.2008 14:25:36 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Jesenske volitve
28.8.2008 14:58:48   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Ah, brez veze ... tvoja jeza na prejšnji sistem ti včasih malo zameglji razum,


Tale je bila pa primitivna. Kdo pa misliš, da si ti, da kar tako določaš, kdo ima zamegljen um in kdo ne?


Sori, če je tako zvenelo ... daleč od tega, da bi te imela za neuravnovešeno ali kakorkoli drugače nerazumno, mislim, da bi ti bilo to lahko po vseh letih najinega komuniciranja tukaj gor, jasno. Te spoštujem, si mi čisto fajn, ampak sem pa že v parih (podobnih) debatah opazila, da mi vedno mečeš pod nos ureditev bivše Juge kot nekaj, kar naj bi jaz nadvse častila. Pa ni tako, veš, le na stvari nočem gledati črno-belo. Pri tebi pa sem pač dobila občutek, da ti je bil prejšnji sistem obupno obupen, da ti je bilo takrat grozno, kar, logično, v človeku pušča jezne občutke. In ko je človek jezen, pač stvari redkokdaj vidi take, kot v resnici so.
No, na tole sem mislila  pri tem, kar si citirala ... ampak kaj ti sploh razlagam, saj si brihtna puncauser posted image

Mogoče pa sem vse skupaj narobe razumela (vedno dopuščam možnost, da se motim), tole bratstvo in edinstvo namreč, ampak resnično ne vem, kaj naj bi imela skupnega z mojim mnenjem o vinjetah in zaletavosti oz. hlapčevstvu slo politikov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?