|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 17:11:55   
Arwenko
Jaz gledam na stavr takole: izredno pozitivno je od trgovine če ti stavri ne zaračunajo, saj tudi če najdeš na polici poškodovano robo, npr. moko s vtrgano vrečko, ti jo takoj zamenjajo in je ne plačaš, takšne stvari se pač dogajajo.

Sem pa tudi jaz takšna, da če bi meni padla steklenica na tla ali bi mi otrok zbil nekaj s police, se pravi stvar, kjer sem definitivno kriva in odgovorna sama, bi vstrajala na plačilu tudi če mi v trgovini nebi računali.

V takšnem primeru, steklenice na traku, pa mislim da ti nebi smeli računat.

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 17:25:08   
Dream
V Hoferju je mojemu user posted image  padla na tla cela škatla jogurtov. En kozarček je počil, seveda se je vse tudi razpackalo (nekaj po traku, nekaj po tleh). Blagajničarka nama ni dovolila plačat, temveč je mojega poslala po nov jogurt z obrazložitvijo, da vsako blago, ker se uniči, zlomi, poči, razbije ali karkoli že znotraj trgovine, gre na račun trgovine (razen, če seveda zadeva že ni plačana).

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 17:27:38   
Anonimen
Tako blago v trgovini gre v odpis. Čeprav  če bi meni iz rok padlo al pa kaj podobnega bi plačala. 

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 18:14:25   
nanč
Nesreče se dogajajo in ni lepšega kot videt zadovoljno stranko,ki se ji kljub spodrsljaju spregleda tisto ne bodi ga treba in le ta ostane tvoja zvesta stranka še naprej.
Kaj pomeni en liter razbitega mehčalca ali vina,ali mleka proti vsem nakupom,ki ti jih izvede zvesta stranka tedensko.
Sem mnenja,da lepa beseda lepo mesto najde.
user posted image user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 19:50:59   
Šarki
pri nas je šlo to tud vse med reklamacije. važno je bilo, da se je na steklenici na zamašku vidlo, da ni bila odprta. 

verjetno pa kje zaračunajo, da je na koncu leta videti kot da trgovina bolje posluje...user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 20:56:38   
lotoska
Ne jaz ne bi plačala, oz. bi vložila reklamacijo. Se mi je že zgpdilo, da sem hitela zlagat iz vozička na trak, pa mi je jogurt padel na tla in se razbil. Pa mi ni bilo treba plačat. Ne rečem če kaj razbiješ, ko greš ven iz trgovine.

Je pa res da nekatere trgovke tekoči  trak zelo sunkovito premikajo.
Jaz bi se vsekakor pritožila, pa naj pred blagajno obesijo obvestilo, da steklenice ne smejo stati pokonci.

Moje mnenje o omenjeni verigi trgovin je pa tudi zelo slabo. Kaj čmo.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 21:19:55   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska



Jaz bi se vsekakor pritožila, pa naj pred blagajno obesijo obvestilo, da steklenice ne smejo stati pokonci.

Moje mnenje o omenjeni verigi trgovin je pa tudi zelo slabo. Kaj čmo.


to je pa men čist ameriška fora. user posted image Zdaj naj te pa na vse opozorijo, me spominja na McDonalds in njihovo vročo kavo in močno upam, da naš pravni sistem ne bo šel v to smer.

Sicer zdaj nisem 100%, ampak dokler lastninska pravica ne preide na kupca, kar je v tem primeru pri plačilu, nosi nevarnost trgovec.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 21:53:33   
takero
ponavadi se takih stvari ne zaračuna,vsaj jaz,ki delam kot blagajnik nimam te navade,,,saj se ni zgodilo nalašč,kar pa se tiče trakov-te se ponavadi premikajo sami,ker so na senzor,,,tako,da blagajničarka ne vleče traka naprej...lp

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 23:19:09   
lelaval
Mi smo bili enkrat v Lidlu (sem šla po vodke, ki sem jih pila že pri kolegici, pa so bile ful dobre) - moj je flaše postavil pokonci, pa je ena padla na tla. Je trgovec rekel, naj kar pustimo, da bodo oni počistili, in naj gremo po drugo steklenico. Sva rekla, da bova poravnala, pa je rekel, da itak gre v odpis, da se to ne plača.
Pa so flaše bile na traku pokončno.

Par let nazaj pa je moja najstarejša v Tušu gledala neke lončke za kavo, pa ji je en dol padel. Sem ga na blagajni pokazala, pa ga je vrgla v koš, meni pa zaračunala user posted image - in to v trgovini, kamor sem hodila vsak dan.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: plačati ali ne ?
4.8.2008 10:33:56   
pikecpokec
Jah, Tuš je pač svojga dnarja vreden user posted image . Banda!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: plačati ali ne ?
4.8.2008 16:27:08   
noe
Aha, tudi v našem Tušu sem videla prejšni teden, ko je gospodu pred mano padel jogurt na tla.Prodajalka mu ga je zaračunala in dala v prozorno vrečkico, da ga je odnesel domov.user posted image Pa je bil cel razpacan.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: plačati ali ne ?
4.8.2008 16:48:16   
Freycha
nikakor ne bi plačala....... Ni moja krivda, žal!

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: plačati ali ne ?
4.8.2008 16:53:59   
Freycha
v DM-u mi je padla flaška Hippa na tla, pa mi jo je gladko zaračunala.... ampak ker sem bila čisto sama kriva, se tudi razburjala nisem.user posted image


(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: plačati ali ne ?
4.8.2008 18:29:01   
barika
kot študentka sem delala po različnih trgovinah na blagajni...v dm-u je treba plačat vsako stvar, ki se rrazbije, pri najboljšem sosedu pa ne...zakaj že...ker dajo stvari v odpis (verjemi, tudi v skladišču se marsikaj razbije, pa dajo zadevo v odpis)

jaz ne bo plačala, pa še ostalo bi verjetno pustila tam, pa šla v drugo trgovino.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?