|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačati ali ne ?
3.8.2008 10:02:43   
abi
Pozdravljene !

Če v trgovini pri blagajni položite steklenico na blagajniški  trak potem pa trgovka trak seveda premakne, steklenica pa pade na tla in se razbije - jo morate plačati ali ne ?
V našem Tuš-u trgovka vztraja pri plačilu, jaz pa sem zelo skeptična glede tega  user posted image .
Torej ?


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 10:11:33   
bskrle
Sama sem zadnjič ogeldovala kozarce in so mi kar padli iz rok.
Bilo je v Sparu, nihče ni zahteval plačila.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 10:13:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Pozdravljene !

Če v trgovini pri blagajni položite steklenico na blagajniški  trak potem pa trgovka trak seveda premakne, steklenica pa pade na tla in se razbije - jo morate plačati ali ne ?
V našem Tuš-u trgovka vztraja pri plačilu, jaz pa sem zelo skeptična glede tega  user posted image .
Torej ?



če ni bilo navodila kako pravilno uporabiti trak, je krivda na strani prodajalca. Sicer pa se pa ve, da se steklenice na trak NE postavljajo pokonci.

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 10:16:10   
BAMBINA_
Naš mali je zadnjič v Sparu iz traka zbil (sedel je v nakupovalnem vozičku in se stegnil) frutek, ki se je seveda razbil. Bili smo krivi torej mi, plačila pa kljub temu niso zahtevali. 

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 10:45:47   
Anonimen
Jaz sem v Sparu postavila na trak mehčalec in ko je trak stekel, je mehčalec padel in se razbil. Prodajalka mi ga je računala, jaz koza pa sem bila tiho. user posted image  Isto je (ista prodajalka) zadnjič naredila eni stranki, ko je padla pločevinka piva in ji ga je dala cv tisto malo brezplačno vrečko, češ da ga bo že lahko prinesla do doma. user posted image  Se moram pozanimati tole in na Spar Slovenija poslati en mail.


(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:06:32   
piamaria
Plačati ne, saj imajo reklamacije, če že...potem naj jo plča ona, kakšne pa so to trgovke za blagajnouser posted image pa sory no, saj nisi na placu.
Jaz plačati ne!Ne biti kriva in ne plačati!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:27:01   
benika
Plačati ali ne, v to se ne bom spuščala.

Vem pa, da se steklenice na tekočem traku NIKOLI ne postavljajo po koncu. Že sama zdrava pamet bi vam morala povedat, da se stvar prevrne, če se trak spelje.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:28:39   
benika
Plačati ne, saj imajo reklamacije, če že...potem naj jo plča ona, kakšne pa so to trgovke za blagajno


Glej, nisem tgovka, da ne bo pomote, da jih zato zagovarjam...ampak če ti v gostilni razbiješ kozarec, a je potem natakar krivuser posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:29:02   
Mišni
Po mkje tudi ne bi bilo treba plačati. Bi morala prodajalka biti pozorna ta tako postavljene steklenice, ker ima najbrž izkušnje s tem, da padejo. In bi morala opozorit. Vsak pač nima teh izkušenj, ker vedno pa res ne padejo.
Jaz sem zadnjič s police na tla zvrnila en sadni sirup, da je sicer plastična flaša počila in je skoraj vse ven steklo. Pa sem samo na blagajni povedala, kaj se mi je naredilo in ni bilo treba nič plačat. Sicer niso bile ravno navdušene, ampak vseeno. Sem se pa tiste flaše res komaj na rahlo dotaknila. ko se sosednjo ven daja.a Somimele naložene tako, da je čez rob police gledala in res ni bilo treba veliko.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:30:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Plačati ne, saj imajo reklamacije, če že...potem naj jo plča ona, kakšne pa so to trgovke za blagajno


Glej, nisem tgovka, da ne bo pomote, da jih zato zagovarjam...ampak če ti v gostilni razbiješ kozarec, a je potem natakar krivuser posted image



Ne, v gostolni ni natakr kriv, pa ti kozarca prav tako ne zaračunajo.

Ampak v trgovinah so pa prav pravila glede tega, kdaj je stranka kriva in naj bi plačala in kdaj ne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:33:16   
benika
Saj jaz verjetno tudi ne bi plačala razbite steklenice.

Pri piamariinem postu me je zmotilo le to, da je takoj obtožila trgovko, da je ona kriva za nastalo situacijo. Sama delam v gostinstvu in nikoli nisem še zaračunala razbitega kozarca.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:46:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Plačati ne, saj imajo reklamacije, če že...potem naj jo plča ona, kakšne pa so to trgovke za blagajno


Glej, nisem tgovka, da ne bo pomote, da jih zato zagovarjam...ampak če ti v gostilni razbiješ kozarec, a je potem natakar krivuser posted image



Ena slaščičarna v našem kraju me nikol več ne bo videla, niti mojega brata. Ker je 10 let nazaj, ko je bila nečakinja še majhna, po nesreči razbila kozarec in jim ga je lastnica mastno (!) zaračunala. Pa taki navadni kozarci ne stanejo več kot par deset bivših SIT. Je pa tako izgubila vsaj tri stranke, najbrž se ji je splačalo. user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 11:52:35   
abi
Kupovala sem sestavine za borovničev liker torej vino ki sem ga seveda na traku polegla in malo steklenico 1/2 l ruma ki jo nisem polegla ker mi je ravno mala 2.5 letnica začela vihrat po trgovini.
Pričakovala sem da mi steklenice ne bo zaračunala, potem pa doma pogledam na račun,kjer je zaračunano 2 X malo čez 4€.
Po moje imajo robo za take primere zavarovano , pred blagajno tudi ni nikjer napisa kako položiti določeno blago na trak.


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 12:16:12   
Anonimen
kakorkoli, jz že ne bi šla nazaj v štacuno komplicirat zaradi 4-ih evrov. Naj jih imajo, ampak bi mi bila pa šola za naslednjič: flašo se da na trek ležečki! user posted image

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 12:23:21   
alička
Meni je enkrat pred leti padel iz rok viski, ko sem ga polagla na trak (v Intersparu). Absolutno po moji krivdi, pa mi ga niso hoteli zaračunat, ampak me je poslala po novega in poklicala čistilko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 13:18:39   
vila
Pozdravljene. Meni je pa v merkurju padla iz rok termo steklenica, in se je razbila. Pa je prišel varnostnik, katerega sem prosila, če lahko pokliče prodajalca. Pa je rekel, da bo. Minilo je ene 5  minut, še vedno nobenega, jaz pa s tremi otroko. Pa pride zopet varnostnik nazaj, pa sem vprašala, če je koga poklical. Je rekel, da je, vprašal, če je kdo poškodovan, pa rekel, da lahko gremo. Jaz sem pa vprašala, če moram to na blagajni plačat, je pa rekel, da ne, ker gre med reklamacije. Tako da mi ni bilo treba nič plačati, hvala bogu, da je blo tako. Lep dan

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 13:39:49   
nanč
zadnjič mi je v sparu padel iz rok velik tetrapak juica,pa mi ga ni bilo treba plačati,meni je bilo nerodno,prodajalec pa je poklical čistilko in rekel se zgodiuser posted image .(pa to ni bilo na traku ampak pri policah)Vem pa da v Hoferu opozorijo,če steklenica stoji pokonci na traku.Ne glede na to ali so zaračunali 4 e ali manj,jaz bi verjetno šla nazaj ali vsaj poklicala,da nas imajo za norca,če delajo eno naredijo pa drugo!!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 14:28:40   
frutka_
Jaz sem zadnjič v Merkurju morala plačati lak za parket, ker ga je mali po nesreči vrgel na tla. Tako sem bila jezna, da so mi mend avsi lasje stali pokonci. Odgovora pa ne vem...jaz sem že želela pisati na zvezo potrošnikov.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 14:31:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Jaz sem zadnjič v Merkurju morala plačati lak za parket, ker ga je mali po nesreči vrgel na tla. Tako sem bila jezna, da so mi mend avsi lasje stali pokonci. Odgovora pa ne vem...jaz sem že želela pisati na zvezo potrošnikov.


Po nesreči ali ne, mislim, da si tukaj odgovorna kar sama. user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 14:31:25   
frutka_
Vila torej imajo očitno dvojna merila. V Merkurju sem jaz morala plačati. Bila sem visoko noseča, 14dni pred rokom, prodajalec me je iskal po celi trgovini, da mi je lahko po naročilu poslovodkinje v roke vtaknil listek za klinčev lak. Mater najbrž ne gre niti srat, če poslovodkinje ne vpraša. Svašta!

Evo, spet sem jezna...ko to pišem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 14:32:49   
Anonimen
Nisi prava baba, če nimaš celulita!


user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 14:34:23   
frutka_
Matilda jaz pa mislim  da nisem. Mali je hodil med policami, držala sem ga za roko, ni skakal okoli. Laki so bili zloženi na ginglavi polici in pakirani v tiste plastične lončke. Lonček ni padel iz neke jake višine, morda ga je celo prej kdo odpiral...in je šlo 8eurov...Grrrrrr!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 14:35:06   
frutka_
Hehehe....poporodni je sploh fajni! Zgleda kot žolica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 16:02:14   
Naja30
Če potegnem črto - očitno je odvisno od trgovke/ca, če se steklenica zaračuna ali ne.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plačati ali ne ?
3.8.2008 16:19:37   
MID
Naj povem svoje mnenje kot poslovodja naših trgovin.Nobeno stvar,ki se razbije v trgovini stranki,ni treba plačat.Nesreče se dogajajo in ni lepšega kot videt zadovoljno stranko,ki se ji kljub spodrsljaju spregleda tisto ne bodi ga treba in le ta ostane tvoja zvesta stranka še naprej.
Kaj pomeni en liter razbitega mehčalca ali vina,ali mleka proti vsem nakupom,ki ti jih izvede zvesta stranka tedensko.
Sem mnenja,da lepa beseda lepo mesto najde.
Takšna sem,kaj si morem!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?