|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: voziČki
3.8.2008 23:23:56   
Anonimen
ubistvu so she vedno tisti chasi, ko imajo raznorazni sistemi probleme s shumniki. s prikazovanjem sitzer malo manj, a vseeno niso minili :)


Ti, sam c-ji pa niso problem, kakor je meni znano. Se ti pa da ...  jaz komaj berem. user posted image

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 9:20:04 >

(odgovor članu chebeltza)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: voziČki
4.8.2008 0:25:44   
r1ta
Ma punce no, to je moderno. Vam povem moderno. Me smo pa stare koke in ne vemo več kaj je in!
 
Tako da che zhelite biti v koraku s chasom se hitro primite dela. Jaz sem se zhe.









In takoj pokasirala urtikarijo. Fenistil?

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 9:20:16 >


_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: voziČki
4.8.2008 7:17:39   
Volga
A ste že pogruntale od kod se čebelca oglaša? Mislim, iz katere države je?

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 9:20:26 >

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: voziČki
4.8.2008 7:57:07   
kokodajsa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A ste že pogruntale od kod se čebelca oglaša? Mislim, iz katere države je?


Iz panja.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 9:20:45 >


_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: voziČki
4.8.2008 8:44:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A ste že pogruntale od kod se čebelca oglaša? Mislim, iz katere države je?


Iz Chebeloslavije, Panjska 8.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 9:21:03 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: voziČki
4.8.2008 9:17:22   
amaya
Čebečca. preberi si kaj je moderator napisal: TO JE BILO NAMENJENO TEBI!

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 9:21:22 >


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
4.8.2008 9:24:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: voziČki
4.8.2008 9:30:03   
Pikec
voziČki


vozichci


Ker citirate postche z napacchnim naslovom user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: voziČki
4.8.2008 9:32:30   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: voziČki
4.8.2008 11:14:56   
Anonimen
Ej sori r1ta, ce odpres kak najstniski forum, ne pisejo vsi takole (ok, se najde se slabse), ampak to pa moderno ni. Po tej logiki bi jaz to komot brala, ker imam 19,5 let, pa mi je muka brat ta skropucala. In "kul" pomojem vsi sistemi tega sveta prepoznajo, "kewl" pa ne. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: voziČki
4.8.2008 11:27:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

user posted image


se strinjam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: voziČki
4.8.2008 11:55:27   
chebeltza
Drage (trenutno aktivne) ringarajČice, kako naj vam povem.. ?
Kot reČeno takega odziva do sedaj Še nikoli ni bilo. Na nobenem portalu oz. forumu do sedaj, tudi na ringaraja.net pred triČetrt leta ne, ko sem bila ravno tako aktivna. Ampak cČsi se spreminjajo, prav tako uporabniki forumov (ringaraje), ki so veČ kot oČitno prav "hostile" naravnani do takih, ki motijo ustaljen red in mir. Kot je opaziti manjka karnekaj uporabnic izpred Časa. Ochitno so imele dober razlog user posted image

Pravzaprav sem vam pa po eni strani hvaleŽna user posted image za tak odziv, saj ste mi nazorno pokazale, kakŠni community.i manjkajo na slovenskem podroČju - openminded community.i! user posted image
Projekti so v teku in bodo na voljo po vsej verjetnosti Čez kakih Štirinajst dni, mogoČe Čez tri tedne (saj bi najbrŽe bilo prej, pa imam dva mala pajacka, ki terjata veliko moje pozornosti) tako, da ste pravzaprav vse, ki v zadnjih dveh dneh niste dobile moŽganskih tumorjev, migren ipd., lepo vabljene, da se nam pridruŽite. Po vsej verjetnosti nas boste nasŠe Če zhe na bom naŠla kakega drugega bolj primernega keyword.a. Mi se bomo imeli skrajno, vsem ostalim pa Želim prijetnoomejen Čvek Še naprej user posted image


P.S. Pridem ponovno pogledat malce naokoli Čez kake pol leta, da vidim, Če ste se Že kaj naveliČale svojih "predalČkov". user posted image


SHE je 'ši' v angleščini oz. po slovensko ona.
V kolikor je meni znano se bohoričica in podoben nabor znakov in zapisovanja slovenskih besed že dolgo ne uporablja več. Če pa pomanjkanje pisanja v načinu zapisovanja slovesnskega jezika izpred ulala let (beri cirka dvesto) kaže na pomanjkanje izobrazbe in odprtosti duha... potem nam pa sam Bohorič, Toporišič in vse ostale staroste slovenskega jezikoslovja pomagajte in prosite za nas.
 
Hvala za razumevanje.



< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 4.8.2008 14:20:21 >


_____________________________

09.08.2006 smo dobili malo, a glasno, princesko leo :)

08.03.2008 nasha princeska prichakuje konkurenco :P
od 17.03.2008 nashi lei dela druzhbo david :)

- - - - - - - - - - - - -

kam.si :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: voziČki
4.8.2008 11:57:42   
Anonimen
A lahko nekaj vprašam?

A novoletne voščilnice tud tak pišeš?user posted image

(odgovor članu chebeltza)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: voziČki
4.8.2008 12:38:49   
r1ta
Če bi bila ti odprte glave bi nas razumela kaj ti sporočamo.

Sporočilo je jasno! Za večino uporabnikov je tvoj način izražanja neprepoznaven, težko berljiv in težko razumljiv. Zdaj pa imaš dve možnosti:

1. da se iz foruma odstraniš,
2. da se prilagodiš našem stilu komuniciranja (pisanje v večini razpoznavnem jeziku).

Izbira je tvoja!

In ja, verjetno si v živo zanimivo ženšče, ampak oprosti, meni s svojim načinom pisanja in trmoglavostjo, ki si ju tukaj pokazala nisi všeč.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: voziČki
4.8.2008 12:44:38   
Volga
Meni je pa vseeno.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: voziČki
4.8.2008 12:48:30   
lemavrica
Res bi rada vidla šefa ki podpira tole tvoje bluzenje. Da sem jaz stranka in dobim od nekega podjetja takole napisan mail me tam ne vidijo več. CV poslovnem svetu so še za manj pomembne reči stroga pravila ( npr.: obleka ) kaj šele za pisanje poslovnih dokumentov in pisem.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: voziČki
4.8.2008 13:13:35   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

user posted image


A ti čebele odganjaš?  So nadležne a ne, s tem svojim brenčanjem. user posted image

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 4.8.2008 13:16:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: voziČki
4.8.2008 13:23:17   
Anonimen
jah, vsako "tele ima svoje vesel'e", itak, če se bo hotela vključit bo morala normalno komunicirat, do takrat bom pa jz preskakovala njene teme ker se mi ne ljubi vsak njen stavek dešifrirat. Simpl ko pasulj.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: voziČki
4.8.2008 13:31:46   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: chebeltza

Drage (trenutno aktivne) ringarajchice, kako naj vam povem.. ?
Kot recheno takega odziva do sedaj she nikoli ni bilo. Na nobenem portalu oz. forumu do sedaj, tudi na ringaraja.net pred trichetrt leta ne, ko sem bila ravno tako aktivna.


Mogoče pa nihče ni bral tvojih postov v chebelshchini, pa si mislila, da so te sprejeli.user posted image  Kdo bi vedel?

_____________________________

:)

(odgovor članu chebeltza)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: voziČki
4.8.2008 13:51:45   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: chebeltza

Drage (trenutno aktivne) ringarajchice, kako naj vam povem.. ?
Kot recheno takega odziva do sedaj she nikoli ni bilo. Na nobenem portalu oz. forumu do sedaj, tudi na ringaraja.net pred trichetrt leta ne, ko sem bila ravno tako aktivna. Ampak chasi se spreminjajo, prav tako uporabniki forumov (ringaraje), ki so vech kot ochitno prav "hostile" naravnani do takih, ki motijo ustaljen red in mir. Kot je opaziti manjka karnekaj uporabnic izpred chasa. Ochitno so imele dober razlog user posted image

Pravzaprav sem vam pa po eni strani hvalezhna user posted image za tak odziv, saj ste mi nazorno pokazale, kakshni community.i manjkajo na slovenskem podrochju - openminded community.i! user posted image
Projekti so v teku in bodo na voljo po vsej verjetnosti chez kakih shtirinajst dni, mogoche chez tri tedne (saj bi najbrzhe bilo prej, pa imam dva mala pajacka, ki terjata veliko moje pozornosti) tako, da ste pravzaprav vse, ki v zadnjih dveh dneh niste dobile mozhganskih tumorjev, migren ipd., lepo vabljene, da se nam pridruzhite. Po vsej verjetnosti nas boste nashle pod keyword.om: openminded community, che zhe na bom nashla kakega drugega bolj primernega keyword.a. Mi se bomo imeli skrajno, vsem ostalim pa zhelim prijetnoomejen chvek she naprej user posted image


P.S. Pridem ponovno pogledat malce naokoli chez kake pol leta, da vidim, che ste se zhe kaj navelichale svojih "predalchkov". user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak tej čebeli se pa ne da čist nič dopovedat! Saj to ni res! Ali se dela in nas jeuser posted image vse po vrsti v glavo ali pa ji ni pomoči. Ona kar tupi svojo naprej. Trda kot zid.

Otroci prerastejo trmoglavost nekje do tretjega leta starosti,  ta pa je očitno ni še zdaj!

Nick ima že čebela, njena skropucala pa so prej nadležna kot muha user posted image user posted image user posted image .


Za dobrobit človeštva nasploh, močno upam, da je bila vse samo ena velika potegavščina in da si nas je pač samo malo privoščila s to kozlarijo o neobstoječih šumnikih in c-jih...

(odgovor članu chebeltza)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: voziČki
4.8.2008 13:55:00   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: chebeltza

- openminded community.i! user posted image



ja daj raje po angleško piši.

Ampak res, tvoji posti so NEBERLJIVI. Ali to razumeš? Bodi ti malo openminded in piši tako, da te ljudje razumejo. Saj na angleškem forumu tudi ne pišeš po slovensko oz. to spakedranščino. 286??? info: zdaj smo v letu 2008.


(odgovor članu chebeltza)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: voziČki
4.8.2008 14:06:44   
Rubin.
Otroci prerastejo trmoglavost nekje do tretjega leta starosti, ta pa je očitno ni še zdaj!



user posted image

Ja zgleda, da na obeh področjih ni šla s časom naprej. user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: voziČki
4.8.2008 14:09:50   
Rubin.
In ja, verjetno si v živo zanimivo ženšče, ampak oprosti, meni s svojim načinom pisanja in trmoglavostjo, ki si ju tukaj pokazala nisi všeč.


Ne bi rekla, ker zanimivi ljudje ne iščejo pozornosti na tak način.


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: vozichki
4.8.2008 14:14:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

A službene maile tud tko pišešuser posted image

Mislm v kakem podjetju pa to delaš da ti to tolerirajouser posted image

Nekak naj bi bila osnova vsakega odraslega slovenca, sposobnost spravit skupaj sestavek v slovenščini. Sploh pa nekoga ki more tud službene maile pisatuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno je šef tud kakšen hudo nepismen Slovenc.

groza no, in ti boš imela otroke, ki jih boš takole učila pisat...svašta (aja, sem pozabila, pred približno 100 leti so takole pisal)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: vozichki
4.8.2008 14:22:42   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

A službene maile tud tko pišešuser posted image

Mislm v kakem podjetju pa to delaš da ti to tolerirajouser posted image

Nekak naj bi bila osnova vsakega odraslega slovenca, sposobnost spravit skupaj sestavek v slovenščini. Sploh pa nekoga ki more tud službene maile pisatuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
verjetno je šef tud kakšen hudo nepismen Slovenc.

groza no, in ti boš imela otroke, ki jih boš takole učila pisat...svašta (aja, sem pozabila, pred približno 100 leti so takole pisal)


Sem pa ravno hotela vprašat, če pa otrokom tudi domače naloge tako popravlja! user posted image user posted image user posted image   Domača prečrtano in popravljeno: domacha naloga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Otrok pa potem kaj dobi chrnopiko ali chebelitzo?



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!