|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prima pappa ali polly?
31.7.2008 15:00:26   
SaTiSa
Kupujemo stolček, pa sta mi ta dva brž najbol ok.
Kakšne imate izkušnje z njimi?

Cene so malo solene, je mogoče da se v Avstriji ceneje dobijo??

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prima pappa ali polly?
31.7.2008 21:08:17   
timoteja
oJla, jaz prodajam Dondolino od Peg Perega, je v bistvu vse v enem, od gugalnika do stolčka za igranje in hranjenje, z možnostjo vklopa glasbe, guganja, nastavljivo po višini in še in še...Če te zanima, se javi na ZS. Prodam za ugodno ceno.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prima pappa ali polly?
31.7.2008 21:10:39   
K_a_t_i
Mi smo kupili Trip trap - s tistim pomožnim naslonjalčkom in blazinco. V njem sedi od prve stlačene banane dalje. Če bi kupovala ponovno, bi se odločila enako! Tudi ko bo že odrastel, bo stol še vedno uporaben.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prima pappa ali polly?
31.7.2008 21:52:50   
kaya2007
mi imamo polly, na začetku tudi slučajno ne bi mogla sedeti v trip trapu. je pa precej vseeno ali polly ali PP, pojdi v trgovino in probaj kje lepše sedi oz. kateri ti je bolj všeč. mislim da je razlika le v tem, da grejo nakloni pri nogicah malo drugače sem in tja.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prima pappa ali polly?
1.8.2008 8:01:09   
asso
Ne enega, ne drugega...
Enega, ki je čimbolj enostaven, čimbolj raven, brez režic... Namreč to čistit je katastrofa. Jaz sem imela PP in ko sem ga morala obrisati za ga spravit sem mogla dobesedno ga razmontirat, da sem lahko lepo ščistla.
Čakam na sestro za ji predat vse stvari, vendar tega bom raje prodala in njej kupila novega, ker res je glede čiščenja katastrofa.
Nakloni več kot toliko ne pridejo v poštev...

Jaz bi izbrala kaj takega klik 

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prima pappa ali polly?
1.8.2008 18:48:27   
Kranjcanka
nas decko ima trip trapa (se mojega), je pa nasa mami zanj v ikei kupila cisto navaden bel otroski stolcek za 10 evr in moram rect, da ga z veseljem zamenjam za trip- trapa. Je zelo lahek, hitro ga raztavis in pospravis, ko ga ne rabis vec, dokupis lahko tudi mizico za cca 5evr.
No, trip trap pride v postev tudi kasneje, za solarje, ampak takrat mu tako ali tako lahko kupis ze pravi stol...

Lp

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prima pappa ali polly?
1.8.2008 19:06:56   
Rubin.
Mi imamo prima pappa in smo zadovoljni, ga uporabljamo že 2,5 in je še vedno lep. Imamo pa Rockerja, samo se je bolj malo gugala v njem. Se pa da fajn nastavit višino in podstavek ali kako se že reče je dvojni, s plastike se da vse odstranit, tako da jaz sem za PP. Je pa res, da zasede kar veliko prostora.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 1.8.2008 19:08:12 >

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prima pappa ali polly?
2.8.2008 12:23:08   
Anonimen
Mi imamo Polly stolček, potem pa smo za k mojim staršem kupili Antilopa.

user posted image

Po parih mesecih smo zamenjali, zdaj imamo doma Antilopa user posted image , pri starših pa Polly. user posted image
Priporočam torej Antilopa. user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prima pappa ali polly?
2.8.2008 20:53:20   
Kranjcanka
jp, to je ta :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prima pappa ali polly?
5.8.2008 14:25:41   
mala zirafa
Kaj pa nastavki za pod rit?Poglej na spletno stran culladelbimbo in vtipkaj v iskalnik rialza sedia.Imajo ful lepe sedežke s pladnji ki se jih fiksira na normalen stol.cene so od 45 evrov gor.najdražji je okoli 60.jaz prodajam od chiccota, bli smo ful zadovoljni!sedaj imam lesenega, ki smo ga dobili za šenk.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prima pappa ali polly?
5.8.2008 15:49:52   
kroky
Mi smo kupili Hauckovga obe varianti, eden za doma in eden za k tašči - v avstri v Toysu full cene cca 50 eur...drugega up and down smo pa v baby centru v akciji vzeli, je bil pa komaj 70 eur k je drugač 150. Odličen, ker je bombaž in otrok "diha" v njem, preprosto za čistit - vsaj zame - kljub temu da je bombaž se zelo malo prime...in eden je tak, da ima na mizici še igračko in tama uživa ti povem:-)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prima pappa ali polly?
8.8.2008 8:54:20   
mala zirafa
No jaz prodajam Chicco mamma, če te zanima mi piši na z.s.

(odgovor članu kroky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prima pappa ali polly?
18.8.2008 14:24:02   
k1
tudi mi prodajamo CAM iz baby centra. je na malih oglasih. 

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?