Prima pappa ali polly? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


SaTiSa -> Prima pappa ali polly? (31.7.2008 15:00:26)

Kupujemo stolček, pa sta mi ta dva brž najbol ok.
Kakšne imate izkušnje z njimi?

Cene so malo solene, je mogoče da se v Avstriji ceneje dobijo??

Hvala za odgovore.




timoteja -> RE: Prima pappa ali polly? (31.7.2008 21:08:17)

oJla, jaz prodajam Dondolino od Peg Perega, je v bistvu vse v enem, od gugalnika do stolčka za igranje in hranjenje, z možnostjo vklopa glasbe, guganja, nastavljivo po višini in še in še...Če te zanima, se javi na ZS. Prodam za ugodno ceno.




K_a_t_i -> RE: Prima pappa ali polly? (31.7.2008 21:10:39)

Mi smo kupili Trip trap - s tistim pomožnim naslonjalčkom in blazinco. V njem sedi od prve stlačene banane dalje. Če bi kupovala ponovno, bi se odločila enako! Tudi ko bo že odrastel, bo stol še vedno uporaben.




kaya2007 -> RE: Prima pappa ali polly? (31.7.2008 21:52:50)

mi imamo polly, na začetku tudi slučajno ne bi mogla sedeti v trip trapu. je pa precej vseeno ali polly ali PP, pojdi v trgovino in probaj kje lepše sedi oz. kateri ti je bolj všeč. mislim da je razlika le v tem, da grejo nakloni pri nogicah malo drugače sem in tja.




asso -> RE: Prima pappa ali polly? (1.8.2008 8:01:09)

Ne enega, ne drugega...
Enega, ki je čimbolj enostaven, čimbolj raven, brez režic... Namreč to čistit je katastrofa. Jaz sem imela PP in ko sem ga morala obrisati za ga spravit sem mogla dobesedno ga razmontirat, da sem lahko lepo ščistla.
Čakam na sestro za ji predat vse stvari, vendar tega bom raje prodala in njej kupila novega, ker res je glede čiščenja katastrofa.
Nakloni več kot toliko ne pridejo v poštev...

Jaz bi izbrala kaj takega klik 




Kranjcanka -> RE: Prima pappa ali polly? (1.8.2008 18:48:27)

nas decko ima trip trapa (se mojega), je pa nasa mami zanj v ikei kupila cisto navaden bel otroski stolcek za 10 evr in moram rect, da ga z veseljem zamenjam za trip- trapa. Je zelo lahek, hitro ga raztavis in pospravis, ko ga ne rabis vec, dokupis lahko tudi mizico za cca 5evr.
No, trip trap pride v postev tudi kasneje, za solarje, ampak takrat mu tako ali tako lahko kupis ze pravi stol...

Lp




Rubin. -> RE: Prima pappa ali polly? (1.8.2008 19:06:56)

Mi imamo prima pappa in smo zadovoljni, ga uporabljamo že 2,5 in je še vedno lep. Imamo pa Rockerja, samo se je bolj malo gugala v njem. Se pa da fajn nastavit višino in podstavek ali kako se že reče je dvojni, s plastike se da vse odstranit, tako da jaz sem za PP. Je pa res, da zasede kar veliko prostora.




Anonimen -> RE: Prima pappa ali polly? (2.8.2008 12:23:08)

Mi imamo Polly stolček, potem pa smo za k mojim staršem kupili Antilopa.

[image]http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/384/product-5607384.jpg[/image]

Po parih mesecih smo zamenjali, zdaj imamo doma Antilopa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], pri starših pa Polly. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Priporočam torej Antilopa. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




Kranjcanka -> RE: Prima pappa ali polly? (2.8.2008 20:53:20)

jp, to je ta :)




mala zirafa -> RE: Prima pappa ali polly? (5.8.2008 14:25:41)

Kaj pa nastavki za pod rit?Poglej na spletno stran culladelbimbo in vtipkaj v iskalnik rialza sedia.Imajo ful lepe sedežke s pladnji ki se jih fiksira na normalen stol.cene so od 45 evrov gor.najdražji je okoli 60.jaz prodajam od chiccota, bli smo ful zadovoljni!sedaj imam lesenega, ki smo ga dobili za šenk.




kroky -> RE: Prima pappa ali polly? (5.8.2008 15:49:52)

Mi smo kupili Hauckovga obe varianti, eden za doma in eden za k tašči - v avstri v Toysu full cene cca 50 eur...drugega up and down smo pa v baby centru v akciji vzeli, je bil pa komaj 70 eur k je drugač 150. Odličen, ker je bombaž in otrok "diha" v njem, preprosto za čistit - vsaj zame - kljub temu da je bombaž se zelo malo prime...in eden je tak, da ima na mizici še igračko in tama uživa ti povem:-)




mala zirafa -> RE: Prima pappa ali polly? (8.8.2008 8:54:20)

No jaz prodajam Chicco mamma, če te zanima mi piši na z.s.




k1 -> RE: Prima pappa ali polly? (18.8.2008 14:24:02)

tudi mi prodajamo CAM iz baby centra. je na malih oglasih. 




Stran: [1]