|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
1.8.2008 7:16:04   
Rubin.
Kekse pečem doma,sladoled delam doma,peciva tudi.Tako da to je vedno.In kava,vino,pa salame imamo domače,pa kruh pečem.



Njam a, lahko pridemo na obisk user posted image ?

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
1.8.2008 7:16:27   
Nuna
Meni se zdi nekulturno, da obiskovalcu ne bi imela s čim postreči. Kljub temu posebej za obiskovalce ne kupujem, ampak kupim tisto, kar mi je všeč, v takšnih količinah, da je dovolj za mojo družino in še za obiskovalce. Postrežem namreč tisto, kar se je in pije pri nas - gostilna pač nisem, kljub temu, da je vedno dovolj na izbiro. Govorim seveda o pijači in prigrizkih za obiskovalce. Na kosilo vabim ljudi posebej in takrat se vedno prej pozanimam o njihovih prehranjevalnih navadah, da se ne bi zgodilo, da vegeterijancu postrežem zrezek. Tudi sama na obiskih pričakujem, da me bodo vprašali vsaj, če bi kaj popila.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
1.8.2008 8:45:20   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Kekse pečem doma,sladoled delam doma,peciva tudi.Tako da to je vedno.In kava,vino,pa salame imamo domače,pa kruh pečem.



Njam a, lahko pridemo na obisk user posted image ?


jaz tudi, jaz tudi user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
1.8.2008 9:17:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Zakaj mora biti vedno nekaj doma za obiske, a ni bolj pomembno, da imamo zase?


Ja, "Zase" je miselnost kapitalizma. Zase, Zase, Zase in še enkrat Zase.user posted image user posted image  

Ja, če jaz nekaj ne ne bi mogla privoščiti sebi in svojim otrokom, gotovo ne bi bila tako nora, da bi pa to potem kupovala za obiske. Ker marsikje se pa dogaja namreč ravno to. Da sicer "varčujejo" na takšnih priboljških, za obiske se pa ven mečejo. Ma daj! In, ko je ena rekla, da so komaj čakali, da so prišli obiski, da so lahko pojedli kakšen piškot, ki so bili sicer varno spravljeni. Pha! Imam pa že raje sebe in svoje otroke, da bom najprej privoščila nam, šele nato ostalim. Če sem zato egoist, tudi prav.
Sicer pa imamo mi navado kupovati razne prigrizke, pijačo itd. zase, ko pridejo obiski, jim pač postrežem s tistim kar trenutno imamo. Gotovo se vedno nekaj najde, tako, da nikoli nismo pri prazni mizi.



No, evo, točno tako je bilo pri nas, za obiske vedno v rezervi cocta in najboljši piškoti, ki se jih mi nismo smeli pritakniti. In mi to nikoli ni šlo v račun. In smo se potem otroci nalivali s tisto kokto na obiskih, ker smo jo samo tam dobili, pa še za to smo potem na poti domov poslušali, kako smo nesramni, da se prenažiramo.
Ne vem, no, meni se zdi neumno, da bom nekomu, ki pride na obisk, dajala vse možno, na sebi in otroku bom pa šparala. Ko kupim pršut, ga zato, da ga bomo jedli mi. Imamo pa vedno na zalogi toliko hrane, da se imajo tudi gostje fajn. Pa še kaj na roštilj vržemo,če je ravno lepo vreme user posted image . Torej da se in gostje in domači čutijo sprejete in dobordošle.
Samo da bi na sebi šparala in bi se preseravala pred sosedi in kolegi? Zakaj že?

< Sporočilo je popravil Ankica -- 1.8.2008 9:20:04 >

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
3.8.2008 16:58:40   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Zakaj mora biti vedno nekaj doma za obiske, a ni bolj pomembno, da imamo zase?


Ja, "Zase" je miselnost kapitalizma. Zase, Zase, Zase in še enkrat Zase.user posted image user posted image  

Ja, če jaz nekaj ne ne bi mogla privoščiti sebi in svojim otrokom, gotovo ne bi bila tako nora, da bi pa to potem kupovala za obiske. Ker marsikje se pa dogaja namreč ravno to. Da sicer "varčujejo" na takšnih priboljških, za obiske se pa ven mečejo. Ma daj! In, ko je ena rekla, da so komaj čakali, da so prišli obiski, da so lahko pojedli kakšen piškot, ki so bili sicer varno spravljeni. Pha! Imam pa že raje sebe in svoje otroke, da bom najprej privoščila nam, šele nato ostalim. Če sem zato egoist, tudi prav.
Sicer pa imamo mi navado kupovati razne prigrizke, pijačo itd. zase, ko pridejo obiski, jim pač postrežem s tistim kar trenutno imamo. Gotovo se vedno nekaj najde, tako, da nikoli nismo pri prazni mizi.



To lahko razumes kot altruizem ali pa kot nepotrebno popravljanje imidza; navzven smo fino in fajn, doma bo pa ze.

In to ni nobena miselnost kapitalizma, da sebi privoscim ravno toliko kot drugim. To je prej egalitarizem.

Pri meni dobijo to, kar imam.
Kava je vedno.
Voda je vedno.
Sadje je vedno.
Nutela na zlico tudi.

Za "pomembne" obiske je to vec kot dovolj :).


Jaz nisem govorila o tem,d a moraš za obiske imeti ne vem kaj, da se ven mečeš. To mi je mimo. Absolutno nisem govorila o tem, še napisala sem,d a jaz tudi nimam ničesar posebnega, zakaj se spet obrača vse skup? Razumela sem pa vprašanje kot hipotetično trditev: privoščite sebi ta boljše, če pa slučajno kaj ostane, pa dajete še komu drugemu - ampak raje najboljše prišparajte zase (primer, sicer malo karikiran, ampak vseeno: Če imaš doma mozart kugle in lajbnic kekse, postrezi s keksi, pa ne s celo škatlo, da ne bo prehitro zmanjkalo). No, v tem primeru razumem trditev kot pomembno je poskrebeti Zase, Zase.... Tudi zgoraj odebeljeno govori pravzaprav o tem, če prav razumem. Lahko pa ni bilo mišljeno tako, ne vem. NO, saj ni važno. Jaz menim,d a bodo moji obiski dobili točno tisto, kar jemo mi in nič več in nič manj. Vsekakor pa mi je fajn, če jim lahko kaj ponudim in vsekakor mi skoraj nobena hrana ne pomeni toliko, da bi jo morala posebej zase šparat (razen čokolinouser posted image user posted image user posted image , pa še tega bi delila, če bi bilo treba), sicer pa niti moje oboževane mozart kugle.

Se strinjam z mič, (čeprav ne vem, če je ona mene razumela), ampak govoriva o popolnoma istem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
3.8.2008 17:11:17   
Anonimen
Sploh ne vem kje vidite problemuser posted image

Midva imava v shrambi vedno kakšen sok, ledeni čaj ipd.. Za goste. Midva tega ne pijeva. Ker pač ne marava. Pijeva vodo.
Pivo je vedno v hladilniku. Kava pa mleko isto. Piškoti in čips je običajno tudi na zalogi. Pa ne sam za goste. Če nama zapaše pač vzameva in kupiva novo.
Jaz res ne vidim problema.
Pač če pride mami ji rada dam ledeni čaj ker vem da ga ima rada. Al bi ji mogla dat vodo ki je ne mara? Res ne štekam.
Pa če kolegi pridejo kkšno tekmo al pa film pogledat mi je tud fejst da kkšn pirček ruknemo pa čisp zraven glodamo. Mislm res ne vem kje je problem če ima človek nekaj na zalogi za obiske?

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
3.8.2008 20:27:58   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sploh ne vem kje vidite problemuser posted image
Mislm res ne vem kje je problem če ima človek nekaj na zalogi za obiske?


Štos je v tem (vsaj pri nas), da imamo doma vedno kakšne piškote, pijačo itd. In gostom postrežemo pač s tistim kar imamo. Zato pač ni potrebno delati nekih ekstra zalog. Da bi vsakemu posebej kupovala pijačo in prigrizke, ki jih ima rad? Saj ni prišel v gostilno. Bohpomagi no, če mu ni všeč tisto kar mi pijemo in grickamo tudi prav.

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, "Zase" je miselnost kapitalizma. Zase, Zase, Zase in še enkrat Zase.  

Imam pa že raje sebe in svoje otroke, da bom najprej privoščila nam, šele nato ostalim.


Če imaš doma mozart kugle in lajbnic kekse, postrezi s keksi, pa ne s celo škatlo, da ne bo prehitro zmanjkalo). No, v tem primeru razumem trditev kot pomembno je poskrebeti Zase, Zase.... Tudi zgoraj odebeljeno govori pravzaprav o tem, če prav razumem.

Predvsem tale tvoj stavek "In če bi morala zbirat ali raje zase al za goste, bi raje dala gostom najbrž" sem imela v mislih. Vidiš, jaz, če imam, imam zase in zate, če nimam, nimam za nikogar. Če pa bi morala zbirati, pa bi raje dala svojemu otroku kot gostu. Bivša sodelavka mi je 1x razlagala kako v otroštvu ni bila deležna raznih priboljškov zaradi slabšega finančnega stanja staršev. Tega, da niso mogli kupiti jim seveda ni zamerila, zamerila pa jim je še, ko je bila že odrasla, dejstvo, da so za goste imeli vedno kakšno vrečo piškotov in ji je tako njena mati dala vedeti, da ji zadovoljstvo gostov več vredno od zadovoljstva lastne hčere. In še 1x ponavljam, da ne boš napačno razumela... tisto kar imam zase (bodisi mozart kroglice bodisi albert kekse), ponudim tudi gostom. Če si ne morem privoščiti sama, tudi za obiske ne bom delala posebne zaloge. Čist simpl, ane?



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
3.8.2008 20:38:29   
Anonimen
večina mojih obiskov je nonstop na dietah, zato veliko prišparam.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
3.8.2008 23:38:20   
Gina
Bambina, pobrala si ven iz konteksta. Vse skupaj je izgledalo takole:


IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Prijetno je uživat ob dajanju, poklanjanju in težko razumem ljudi, ki tega ne občutijo. Lepo je delit reči, kot je lepo za novo leto obdarovat. Sama enako mnogo uživam če dobim piškote nekje na obisku ali pa če jih sama ponudim. Zase, Zase, Zase mi je totalno tuja miselnost. In če bi morala zbirat ali raje zase al za goste, bi raje dala gostom najbrž, fajn bi mi bilo, da je njim fajn - odvisno sicer, koliko sem na določeno hrano navezana najbrž - če bi šlo za zadnji čokolino pri bajti, bi ga sama prav brez obotavljanja pojedla.  Vsekakor pa mi sicer hrana načeloma ni tolk pomembna, da bi jo večinoma rabila zgolj ali najprej samo Zase.



Še to, pri nas je vse vedno na razpolago. NI nekaj skritega ali shranjenega samo za goste. Če bi jedli gostje, bi tudi otroci, tako da tukaj ni razprave al za goste al za otroke. Napisala sem pa res, da meni sami ni toliko do cukrov ali katerekoli hrane, da bi mi jo bilo težko komu dati, četudi je zame osebno ne bi bilo več toliko.
Ne poznam pa problema, da bi kdo imel za goste, za svoje otroke pa ne, niti si tega v modernih časih ne predstavljam, da bi sploh lahko obstajalo. Prej obratno, vse za otroke, celo čez svoje zmožnosti, samo da bodo njihove riti polne. Ne poznajo otroci odpovedovanja na nobenem nivoju, niti moji. Jih pa vseeno učim, da je lepo ponudit svoje reči in pokazat ljudem, da deliš z njimi tebi ljube reči. IN vesela sem, ker so to sprejeli in razumejo kontekst le tega, ter to dostikrat tudi počno. To da ni bilo za otroke vsega kar je bilo za obiske, je bilo morda v nekaterih familijah dolgo nazaj, ko smo bili mi še mali, pa še tedaj po moje bolj kot ne redko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 0:08:39   
frutka_
Hahaha...moram povedat eno zgodbo, ki jo tašča veselo razlaga okoli. Namreč v kako zadrego jo je spravil njen sin (moj mož) kot otrok.
Šla sta na obisk k eni izmed najbolj opravljivih maminih sodelavk. Seveda to je bilo pred 20 in več leti in takrat ni bilo v hladilniku vsega kar imamo danes. No, tale sodelavka jima je postregla sok in mojemu ljubemu Iziju ponudila sendvič (takrat je sendvič bil zakon!). Moj moži se je vljudno opravičil češ da ni navajen jesti mesa!
Tašča je bila v takšni zadregi...user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 8:39:15   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ja, jaz sem pa vedno komaj čakala, da sem šla kam na obisk, da sem se piškotov najedla. Ker pri nas tega res nismo imeli, mama pa nikoli ni pekla piškotov.


No, viš, najedla si se jih pa lahko zato, ker so mel zalogo za goste user posted image

Drugač je pa pri nas kot pri Meti.. Če gosti pridejo zadost hitro po tem, ko sem nabavila, dobijo, sicer je pa kriza user posted image  Tko je s sladkarijami, salamo pa pijačo mam pa vedno, ker pri meni ne gre tok v promet user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 8:53:15   
baguSka
Jaz vedno kupim če-kdo-pride zalogo, potem pa jo v dveh dneh sama požrem, in ko res kdo pride, nimam nič.


No, tkole pa je zgledal pr men.

Zdej pa sem se (jih) ze naucila, da ne pridejo nepovabljeni. Se morajo vsaj par dni prej najavt kdaj tocno pridejo. Ker ne maram ljudi, k pridejo nepovabljeni ali nenajavljeni... sredi mojga npr najljubsiga filma, al pa sred sexa na kuhinjski mizi npr. Znorim. In je skoda zivcev, zato je najava pr nas obvezna, drugac tud zaloge 'ce kdo pride' NI.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 9:23:14   
puncica
nisem brala cele teme, ker nimam cajta. Pri nas je tako imamo par keksov dve vrečke čipsa, eno vrečko smokija in kokice ki se naredijo v mikrovalovki. Pir pijemo tudi mi, tako da ni samo za obiske, vino prije samo tast in moj ati, tako da ga mamo kak liter na zalogi. Sokov ala coca cola al pa fruc al pa te nagravžne fore nimamo, imamo pa 100 jabolčni sok in cedevito.

Se pa pri nas ne dobi tone narezka pa ne vem kakšne klobase in doma spečeni keksi, ker se mi zdi to brez veze imet, saj k nam obiski redkokdaj zalutajo imamo pač tisto kar obstane in kar jemo tudi mi ampak v normalnih količinah. Lahko pa pri nas vedno dobijo sadjeuser posted image , tega imamo pa vedno na razpolago in seveda vode, ja pa da kave ne pozabim, jo tud mamo ampak če hočjo sladkor je sladkana z rjavim sladkorjem.

Men se zdi brez veze delat zalogo za obiske, sploh pa pri nas, ki imamo obisk enkrat na leto za RD, smo pač bol samotarska družina, včasih je pa tud to fajn, čeprav se kdaj pa kdaj ne bi branila da se še kdo spomne na nas.

Tudi jaz ko grem kam na obisk mi je najbolj pomembno da lahko dobim vodo, ni treba da je ustekleničena tud ona iz pipe je fajn, pa da ni ledena ampak da je mlačna, druga mi že ni tako pomembno, ne rabim takih in onakvih piškotov, ne salam ne kruha ne "ta kratkega", ne pira, ko grem na obisk pridem tja zato da se pogovorim da se srečamo ne pa da se grem najest za 1 teden.

Tako zdej pa gremo v šoping user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 11:30:02   
pikecpokec
Meni gre pa blazno na živce, če se gostje prej ne najavijo. Sej ne da bi morali poslati pisno najavo en mesec prej, ampak da vsaj eno urco prej pokličejo da pridejo. Ni problema, fajn, smo doma, vi kar pridite. Da me ne zmotijo ravno med čim pomembnim, pa magari je to branje cajtengov. Grrrr, to pa res sovražim!user posted image
Ko je imela moja tašča rojstni dan, so prišli k njim na obisk in voščit eni sorodniki. Tašča&co. pa pri nas user posted image . Jah, ljubčki, se pa že prej pokliče vsaj če je kdo doma, ne?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 13:14:14   
jagoda77
volga: eni so nama rekl, da morava naredit pred bajto tako velik parking, da bova imela za obiske. Zakva že?  A jest delam hišo zase al za druge, se bo pa mal sprehodu tisti, ki bo prišel na obisk, pa če jih bo velik: Za dva avta imamo tko plac pred bajto. Eni se res preveč obremenjujejo.

Sicer imam pa obiske tako "zdresirane", da se vedno kakšen dan prej najavijo, da smo sploh doma user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
4.8.2008 13:25:13   
muška
Moja žal že pokojna babica je bila gostinka. In ona je vedno govorila, ko pride gost jest, mora bit miza tako polna da ostane, takrat si dober gostitelj. OK, to je bilo sicer mišljeno bolj za gostilno, ampak v meni je to ostalo in priznam, vedno ko imam NAJAVLJENE obiske pretiravam. Ampak imam potem dober filing, v stilu evo fajn smo se imeli, dobro smo jedli, nihče nima kaj za reč. user posted image

Drugače pa kaj se namerne zaloge za nenajavljene obiske tiče,... nimam je! Kupimo sok, in kakšno grickalico za moja dva otroka, če kaj ostane ko pridejo obiski dam na mizo, če ne pač ne. Sorry, nimam. Imam pa večinoma kakšno zalogo vsaj listnatega testa doma v skrinji, da lahko naredim šamrolce (če je smetana seveda), ali pa enostavno slano pecivo, ki je gotovo v 10 min user posted image  .


(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
10.8.2008 19:20:47   
srki
Oh, taka je naša stara mama. Še tisto, kar sama dobi ali kupi, težko da v usta, vse za druge, npr. otroke ali obiske.

Drugače pa jaz nimam teh zalog. Včasih mi še cukra zmanjka, da ga grem iskat v spodnji štukuser posted image . Narezkov in ostalih stvari pa ne delam, mogoče izjemoma, kot npr. v petek, ko je k mojemu prišel en sodelavec in prespal pri nas, pa da nista samo pila, sta mogla tud nekaj pojestuser posted image .

Pač, če imam doma kakšne piškote, jih ponudim, sok pa kakšna piva je pa vedno. Kava tudi. Ekstra se pa res ne trudim za nobenega.

< Sporočilo je popravil srki -- 10.8.2008 19:23:26 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zakaj zaloga "če kdo pride"?
10.8.2008 19:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz menim,d a bodo moji obiski dobili točno tisto, kar jemo mi in nič več in nič manj.


Tako, ja. To se mi zdi najbolj zdravo in prakticno.

Razen ce nimas kaksnih alergicnih obiskov (mislim ljudi, ki imajo alergijo). Za njih bi se pa potrudila nekaj posebej imeti.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!