|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nastavki za dojenje
1.8.2008 9:48:04   
pepa6
Sem ja. Dobila sem ga v porodnišnici, pa je isto. Si dam na bradavico mal več tega, pol pa si dam še na blazinice za dojenje kremo gor, da ja dobro vpije bradavica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nastavki za dojenje
1.8.2008 13:26:22   
sassy0
Ne uporabljaj blazinic za dojenje. Meni je to svetovalka za dojenje strogo zabičala. To ti dojko zadihta in bradavica ne diha. Najbolj se pa regenerira na zraku. En mali trik, kako imeti bradavice vedno na zraku. Kupite tamala cedilčka za čaj, odščipnete ročaje in jih namontirate čez bradavice v moderc. Tako zrak skoz lepo kroži in so bradavice suhe. Meni je pomagalo, so se mi zacelile v 2 dneh.

Pepa6 probaj z večjimi nastavki, mene je tako bolelo po small nastavkih, so bili očitno premajhni.


_____________________________

Imamo morskega dečka, ter zimskega princa, ki je prehitel 1 mesec.

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nastavki za dojenje
1.8.2008 14:28:03   
katicka
jaz sem tudi mela natavke in sem imela bolečo dojenje. sedaj je moja stara 2 meseca in če jo dam na prsa ne rabim nastavka razen če je fejst lačna in noče zgrabit, ter se jezi,... drugače pa sem si črpala mleko in ji ga dajala posteklenički ker je včasih res boleče. tak da skoraj vedni pije iz stekleničke včasih pa se še podojima.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nastavki za dojenje
1.8.2008 21:50:20   
Inigo
ja, najprej kupi večja nastavka. to je sprva tut men pomagal. pa na blazinice za zaščito prsi namaži bepanten in položi na dojko. tako jaz delam in je zdaj ok. bradavice se lepo celijo in tut ne bolijo več.

zdaj delamo tako, da se čez dan poskusimo dojit brez, ponoči, ko mormo to bolj hitro opravit, da se ne prebudimo čisto, pa kar z nastavki.

no, in kar gre user posted image

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!