|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 10:13:54   
willma
Oj!

Mi smo spet slabo spali ponočiuser posted image
Zato pa zdaj spiuser posted image
Jaz pa ne user posted image mam "obisk".

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 10:37:29   
koala
wilma se ti pridružujem v klubu nenaspanih, pa enkrat bodo že spali, ne?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 11:04:13   
Čmrlika
Hojla!
Lep pozdrav vsem skupaj! user posted image  16 dni je minilo in mi smo nazaj z dopusta, ki je bil odločno prekratek...user posted image  
Nisem uspela niti enkrat samkrat prikukat goruser posted image ,in tudi 15 septembra, ko sem praznovala rojstni dan, me tašča ni spustila na račinalnik...user posted image jaz pa računala na ta dan...user posted image
Tako da nimam pojma kaj se dogaja pri vas...mogoče bom preletela na hitro, za brat vse pa je itak preveč!
toliko od mene trenutno, grem dalje kufre praznit, polnit stroj...kaj bi vam razlagala,ne? user posted image
Mogoče se danes še javim...ne vem...edino kar vas prosim je da držite pestike...popoldne greva v posvetovalnico...pa pikec bo padel...upam, da bo tako dobro prenesla naša Taja kot prvič user posted image

Čauči zaenkrat...

_____________________________

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 12:22:21   
Pandica
No, da se še malo tu poštemplam spet user posted image  user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

dobro jutro! še vse spite?



Ja, se takrat komaj prvič obrnemo



Koala  škoda, da se tak slabo počutiš, da niste mogli prit. Eno user posted image   zate, da boš čimprej spet ok. Imaš pa danes v Večeru članek o CACIB-u in na sliki zraven so ravno nemške doge user posted image itak, če so pa najlepši psi user posted image


Čmrlika   WB  user posted image    ste prišli nazaj v "zimo" user posted image  
Kak ste se imeli na dopustu? Kakšno se imeli vreme, Taja je namočla kaj nogice v morju?
Za danes pa držim pesti user posted image    za pikeca, da bo čim manj boleč, ti pa nam le poročaj potem kako je bilo. Aja, pa fajn je, če daš po cepljenju obkladek iz kamilic gor na mesto vboda user posted image Jaz sem vedno to naredila Zali pa ni imela niti 1x kaj zatečeno okrog, al pa rdeče in podobno. Tak, da probaj, mogoče pomaga tut Taji user posted image
Zdaj pa še čakamo na nove slikice, ki si nam jih objubila po dopustu


Vrtnica79   kje pa si se ti zgubla? user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 13:00:09   
Janey
dan

a slabo spite? ma na vse se navadiš...naš je nehal spat pri 3m ko so mu začeli poganjati prvi zobki in še danes ne spi. zbuja se na 5 min, manj včasih, včasih na pol ure, redko redko potegne eno uro. na začetku sem bila zombi, zdaj sem navajena.

ni preveč dobra tolažba, ampak vse mine

jok

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 13:18:29   
hijenca
Halo!

Da še jaz kaj napišem.

Mi smo od 2,5 meseca do 3,5 meseca spali od 20 do 7-8 ure. Brez bujenja. Sem bila že v sedmih nebesih. Ja ja, konec. Sedaj se redno prebujamo. Če zvečer prehitro zaspi, je ponoči od 3 do 4 ure pokonci, če zaspi okorg 22, pa spi do 6. Včasih 1x nas teden, drugače pa se prebuja, ampak jaz ga kar ignoriram in zaspi nazaj. On zaspi, mama pa še potem dve uri v luft gleda, ko zaspim, je mali gor. Sem zombi, redno. No danes je spal od 22 do 6.30, papal in spal do 10. 30. mama pa seveda tudi user posted image user posted image user posted image

Dajte mi povedat, kam vpisat otroka v vrtec? April bo hitro tu, midva pa sma pozabla vpisat user posted image  v jasli, tu v našem kraju. In seveda, vse polno. Sedaj pa ne vem, v kateri vrtec naj vpišem. Najraje bi katerega, ki je odprt vsaj do 17 ure. Kakšna ideja?

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 14:19:05   
koala
Pandica, hvala za informacijo, grem takoj firbcat.user posted image  Aja, pa še en kveščen a scobidoo je nemška doga al ne? Ker meni se zdi da je. pa mi kolegica pravi da nimam pojma.

Janey, a to naj bo tolažba?user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 14:34:31   
Vrtnica79
 
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica




Vrtnica79   kje pa si se ti zgubla? user posted image



Kuc, kuc, tukaj sem. Malo sem čez vikend dala rač. na offuser posted image , sem počivala.

Nekaj šmrkamouser posted image  pa kihamo,................... Joj pa zebe me tak ker pri nas v bloku so pametni in še nič ne kurijouser posted image . Baje komaj po 15. 10.user posted image  Pol pa bo taka hica not, da bomo v kratkih rokavih hodili.







_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 14:35:53   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca



Dajte mi povedat, kam vpisat otroka v vrtec? April bo hitro tu, midva pa sma pozabla vpisat user posted image  v jasli, tu v našem kraju. In seveda, vse polno. Sedaj pa ne vem, v kateri vrtec naj vpišem. Najraje bi katerega, ki je odprt vsaj do 17 ure. Kakšna ideja?


Iz kje pa si? Rdeči vrtec ( Gledališka) je popoldanski. 



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 20:43:18   
mehurčica
Hijenca, moja je v vrtcu Lupinica na Teznu in je menda do 17h odprt. Sicer je na Teznu manjša gužva, kot v mestu, ampak najboljše, da čimprej pokličeš če je kaj fraj - saj veš kako so zadnje čase zasedeni vrtci.


K&M, kako je stanje s spanjem? Že boljše? Eni je imela včeraj zvečer težavice za zaspat in potem ko je zaspala še čez eno uro. Pol se je pa samo ob 2h še dojila in spala do 7:15 - pa bi še spala, če ne bi rabla it v vrtec. Ma toti otroci so smešni: čez teden bi dolgo spal, ko ne moreta, ob vikendih pa se zbujata že ob 7h, David v soboto celo ob 5:40!user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 20:57:32   
frutka_
Hojla! Da se še tukaj čekiram!

Willma vidim da ste nazaj. Najbrž ni fajn priti iz morja v taki mraz. Brrr... Taveliki je v  vrtcu? Nič vas ne srečam? Mala pa ne spi. Po mojem jo je veliki brat našuntal...on ve kako to izpeljati.user posted image
Mehurčica kako se ima pupika v vrtcu? Joka ali je pogumna?!user posted image
KM mali je začel štrajkat? Nekaj je v luftu, ker sem jaz tudi utrujena ko user posted image .
Vrtnica kje hodiš?
Hijenca vprašaj v vašem vrtcu morda pa bo aprila kaj fraj. Na čakalno listo ga lahko dajo. Večina vrtcev po mestu je odprtih do 1630 ali 1700 ure.


Štajerke bi se kaj dobile na kavici? Lahko se zmenimo v Koloseju recimo, če bo lepo vreme pa v Totoju na vrtu. V sredo ob 10-ih?!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Mariborčanke
22.9.2008 21:09:18   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Mehurčica kako se ima pupika v vrtcu? Joka ali je pogumna?!user posted image

Fajn se ima. Itak, če pa se nonstop nekaj dogaja. Pa za jest imajo, kar je pri njej glavno.user posted image Taprava gurmanka. Jokala je menda v enem tednu samo dvakrat - ko so prišli od zunaj not en dan in so jo zgleda preveč na hitro odložili(tak je doma, ko pridemo od kod..še morem malo počakatuser posted image ) in enkrat zjutraj, ko jo je tudi prehitro odložila, ker je še ena taka mičkena prišla istočasno in je pol že tadrugo mogla prevzet(pomočnice še ni bilo).
Ma kaj bo jokala...brezveze.user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 7:36:19   
kekec in mojca

Štajerke bi se kaj dobile na kavici? Lahko se zmenimo v Koloseju recimo, če bo lepo vreme pa v Totoju na vrtu. V sredo ob 10-ih?!

_____________________________

Nimam niti za burek. Zidam.



Si ti ziher, da bi se dobile? Če pa nimaš za burek... kak boš pol plačala pijačo? Al boš pa samo vodo iz pipe pila?user posted image user posted image user posted image

Mehurčica, spanje je ubitačno. Nenormalno. Za umret. user posted image Ponoči se je neštetokrat zbudil. Ampak vsaj zaspal je nazaj. Do pol sedmih zjutraj.

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 23.9.2008 7:39:39 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 10:49:02   
hijenca
Dobro jutro!

Sem vas komaj našla, na drugo stran so nas vrgli.

Jaz sem iz Kamnice, imamo sedaj nov vrtec pri OŠ, ima prvo leto jaslično skupino in je nabasana. Sem pa sporočila že naše podatke in boma sedaj čakala. Moram pa še eno drugo alternativno varianto najt, če se slučajno ne sprosti mesto. Bom malo klicala okrog. Nekje že bo mesto prosto, samo nekatei imajo neke finte s plačevanjem mesta, 30% cene, pa take finte. Mogoče pa bom doma user posted image , ker pogodba je potekla, pa me mogoče ne bodo vzeli nazaj, pa ga bom dala s septembrom. Je hudič če delaš v šolstvu in so pogodbe od septembra do septembra. Zdaj ko bo nova vlada, bo še slabše s tem. Imam zelo slab občutek glede tega volilnega izida. Pa tako se ne zanimam za politiko.

Je pa danes en grd dan v MB, HB da sem včeraj bila v nabavi, sem mogla dežno prevleko za voziček sprobat, ker naju je dež dobil. Videk je spal, mama pa je bla mokra. user posted image  in izpraznila denarnico user posted image user posted image user posted image , je pa šoping najboljše zdravilo za turobne dni.

Lep pozdrav Mariborčanke.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 12:22:54   
Janey
hijenca če te bo kdaj pot zanesla proti bresternici se javiuser posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 12:35:43   
hijenca
janey sem večkrat v bresternici user posted image , je babica tam pri Sobočanu doma. Če bo kdaj lep sonček, bova šla kaj z vozekom, se lahko na Sidru ali pa v mehiški za kako kavico zmenivauser posted image user posted image user posted image . Ti bom javla, ko bo seveda sonček, upam, da bo, ker sem že malo slabe volje, ko pogledam ven in čakam kdaj bo vlilo.user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 14:02:02   
kekec in mojca
Hijenca, ne me strašit glede nove vlade, ker tako kot je ta vlada zjebala šolstvo in vse skupaj, je nova ne more bolj... pa saj potem bomo ja vsi pocrkali oz. učiteljev več sploh ne bo - in v razredih bo ponovno po 40 učencev + nadarjeni + tisti s PP. user posted image

Ne ne, glej pozitivno, VSE BO ŠE VREDU, na vladi bo moj Borči, ki bo udaril po mizi in rekel, da potrebujemo več novih učiteljev, več šol, manj učencev v razredu... user posted image user posted image user posted image

Mimogrede, upam, da bo Janša zahteval ponovno štetje glasov. Potem bo še naš družinski proračun imel nekaj od tega. user posted image

Kaj zdaj, srečanje jutri ja ali ne? Frutka vas tako lepo vabi, nobena pa nič ne odpiše? Frutka, jaz pridem, odvisno pa od vremena, kam.

Pa burek zraven prinesem.
user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 14:04:45   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO:

Kaj zdaj, srečanje jutri ja ali ne? Frutka vas tako lepo vabi, nobena pa nič ne odpiše? Frutka, jaz pridem, odvisno pa od vremena, kam.

Pa burek zraven prinesem.
user posted image



Ja, povejte kje pa kdaj pa se mogoče na eno hitro kavo prikažemuser posted image .


< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 23.9.2008 14:05:31 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 14:18:07   
Čmrlika
Čmrlika WB ste prišli nazaj v "zimo"
Kak ste se imeli na dopustu? Kakšno se imeli vreme, Taja je namočla kaj nogice v morju?
Za danes pa držim pesti za pikeca, da bo čim manj boleč, ti pa nam le poročaj potem kako je bilo. Aja, pa fajn je, če daš po cepljenju obkladek iz kamilic gor na mesto vboda Jaz sem vedno to naredila Zali pa ni imela niti 1x kaj zatečeno okrog, al pa rdeče in podobno. Tak, da probaj, mogoče pomaga tut Taji
Zdaj pa še čakamo na nove slikice, ki si nam jih objubila po dopustu


Brrrrr, res je ztima...user posted image  no, tudi v istri in na sl primorju se je proti koncu našega dopusta ohladilo, ampak na 19 20 st...user posted image  to tule pa je bil šok...
Drzgače pa smo se imeli super! user posted image  Taja brez enga problemčka in ne da je nogice namočla...kopala se je vmorju- in to kr parkrat! je melo morje 25 st v portorožu.user posted image  Ful je uživala, tolkla po vodici, špricala...smejkla, sol je spoloh ni motla! user posted image  
Bom, ko ujamem ritem dala kako slikico gor, obljubla sem, tako da...user posted image  Bom!

Pikec včeraj pa brez problema, sploh ni zregistrirala kdaj jo je zbodla, še midva v bistvu ne...user posted image  Malo je nekaj ponoči jamrikala, pa danes malo več aja...drugače pa je čisto ok!
Hvala za nasvete o obkladkih, sem to itak mela v mislih kako in kaj ampak ji že prvič nič nisem in tud včeraj ne...ni videt, da bi jo kaj motilo ,niti ni reče, občutljivo tako da..user posted image Mala je korenina! user posted image

Kaj zdaj pandica in Vrtnica jaz sem nazaj z dopusta? kdaj bomo kak čvek vdarile?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 17:46:26   
kekec in mojca
Prej sva se s Frutko pogovarjali, pa je rekla, da se je zatipkala in je mislila v četrtek in ne v sredo...

Meni je glede dneva vseeno, doma bom v obeh dnevih. Se dobimo potem v četrtek?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 17:54:42   
Janey
mogoče potem še jaz pridem, če bo v četrtek, ker jutri žal nimam časa, se dobimo s februrčki v celjuuser posted image
kekec in mojca a še maš mojo telefonsko?ker me jutri cel dan ne bo mi napiši plis kje in kdaj se boste zmenle.

lepo se imejte jaz morem it animiratuser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 18:41:13   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Prej sva se s Frutko pogovarjali, pa je rekla, da se je zatipkala in je mislila v četrtek in ne v sredo...

Meni je glede dneva vseeno, doma bom v obeh dnevih. Se dobimo potem v četrtek?


Nama odgovarja, sam bolj ob 11h user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 19:23:34   
koala
Midva bi tudi prišla, če naju sprejmete ker malo smrkava.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 19:35:32   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Aja, pa še en kveščen a scobidoo je nemška doga al ne? Ker meni se zdi da je. pa mi kolegica pravi da nimam pojma.





Ti kr kolegici povej, da ona nima pojma user posted image user posted image user posted image , ker Scooby Doo JE nemška doga user posted image   



Na našo parcelo pa sta se danes popoldne zatekla 2 psička. Mladička, samček in samička, po moje mešanca z nemškim ovčarjem, stara pa okrog 3 mesece.
Kak sta bila sestradana revčka, smo jima dali za jest in za pit. Pol pa sem poklicala Mariborski azil, če lahko pridejo ponj. So mi rekli, da ne   in, da naj pokličem v azil v Dramlje. Sem poklicala in so 10 minut pred 19 uro prišli ponj. Upam, da dobita dobre lastnike in topel in varen nov dom   
Oba sta bila revčka polna klopov in čisto prestrašena. Joj, kako mi je hudo, ko vidim take uboge kužke
Lastnike bi tako  user posted image     in kaznovala, da bi bilo joj. Tako kot to naredijo v USA, ko gledam na Animal Planet te oddaje. Če se na sodišču dokaže, da niso ravnali z živaljo kot bi morali grejo v zapor   to me tako prizadene, ker so živali tako nemočne in ne morejo same za sebe skrbet ( govorim za domače oz. hišne ljubljenčke, da ne bo pomote )


Srečanje   še ne vem. Ker, če se dobimo v čet. z našimi oktoberkami, potem ne morem biti na 2 mestih hkrati user posted image user posted image , sicer pa lahko pridem.


Čmrlika   ja, super, da je Taja tak uživala in se celo kopala v morju važička user posted image user posted image
Zdaj pa le glej, da čimprej naložiš slikice, ker veš, da smo radovedne user posted image
Aja, z Vrtnico79  pa se moramo zmenit ja, samo ona nekaj štrajka zadnje čase veš user posted image   saj zdaj se bo pa hitro oglasila  user posted image   , boš videla  user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Mariborčanke
23.9.2008 19:38:29   
Pandica
Aja pa Čmrlika za nazaj, ampak iz srca user posted image


user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?